Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

taka tam aga ja chcialabym juz sprawdzic bicie serduszka ale polozna powiedziala mi ze uslusze je dopiero na nastepnej wizycie. ciekawa jestem bo 11 mam prywatne usg i moze tam bede mogla poprosic o to zeby mi pokazali bicie serduszka...ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już serduszko maleństwa słyszałam w 7 tyg:) a na roztępy używam oliwki.. i tak u mnie roztępy będa nieuniknione bo już mam na piersiach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna..polozna mowiac nastepna wizyta miala wlasniew na mysli pierwszy scan... i co rzeczywiscie wywiad 2-3 godziny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia to popros kurcze tyle niepewnosci i to az do 16t to jakas paranoja.A ta wizyta teraz to na czym bedzie polegala sam wywiad i wyniki ??? Mam nadzieje ze nie i ze juz ujrzysz tego malego czlowieczka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane wizyta trwala 30 minut bo meczyly sie z pobraniem krwi z mojej lewej reki nie chcialy mnie posluchac ze lepsza zyla mam na prawej rece no ale wkoncu sie udalo. na nastepnej wizycie czyli ok 15marca mowila ze beda badac syndrom downa i uslyszymy wtedy bicie serduszka . i mam dostac list ze szpitala do 14 tygodnia na 1 scan no ale ja nie wytrzymala i umowilam sie prywatnie na 11 lutego tylko nie wiem czy tam sprawdzaja tetno dziecko ozczywiscie ze ja o to poprosze mam nadzieje ze wszystko bedzie wporzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na wizycie polozna w bardzo eksperowym tempie pytala sie jak bede karmic zadawala rozne pytania na temat rodziny sprawdzila moja wage i pobrala krew to bylo na tyle. no i dostalam teczke z ulotkami i z moja karta ciazowa ktora bede musiala zawsze miec przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna jesli masz na mysli green surgery to jak poprosisz ze chcesz posluchac serduszka to posluchasz..swoja droga ja nadal czekam na list ze szpitala odnosnie pierwszego usg...a juz prawie 12tc wg OM chociaz ja wiem ze jest tydzien mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jest Oakes Park Medical Centre w Barnnsley niewiem jak tam jest przekonam sie ale tak jak moiwlam wczesniej napewno zapytac o posluchnie tetna dziecka ciekawa jestemc czt sie zgodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka a ty myslisz ze jak ja ide panstwowo?chyba bym sie nie doczekala ide prywatrnie ale tutaj sluzba zdrowia jest inna dlatego zastanawiam sie czy beda spradzac bicie serduszka razem z usg czy bede musiala umowic sie na osobna wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze ja bylam prywatnie bo inaczej bym zwariowala czekajac... joanna ja nie rozzumiem po co mialabys sie umawiac na oddzielna wizyte?? przeciez podczas usg lekarz przelacza na "bijace serduszko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Powiem Wam , że ja to nie rozumiem chyba tego systemu w Anglii, podziwiam Was, dziewczyny, że jakoś to wytrzymujecie. Ja bym byla mocno rozczarowana gdybym musiala tyle czekac na wizyty prosić się o każe badanie, czekać az mi minie ktoryś tydzień zeby mnie zbadali bo wczesniej nie jestem brana pod uwage wogole jako cieżarna kobieta, bo może z dziecka nici beda. Eh dziwne to wszystko i mocno rozczarowujące. My narzekamy na naszą służbe zdrowia ale w porownaniu do angielskiej nie jest tak zle:)no chyba ze państwowo, ale nawet nie wiem do końca bo ja chodzę prywatnie:)ja słyszałam tętno ostatnio na genetycznym badaniu w 10 tyg i 4 dniu:)strasznie szybko biło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia chodzi o to ze w Uk sluzba zdrowia nie jest sprywatyzowana..nie wiem czy to dobrze czy zle...faktycznie nie podtrzymuja ciazy...i trzeba czekac na pierwsze usg conajmniej do 12tc..o wynikach krwi jesli wyjda dobre to tez sie nic nie dowiesz...jesli ciaza jest prawidlowa lekarza ginekologa nie widzisz wogle...ciaze prowadzi polozna i to do niej zglaszasz sie z kazdym pytaniem.wszystkie leki ciezarna ma za darmo a pozniej jeszcze dziecko przez rok bodajze..ja nie narzekam na opieke bo ludzie na ktorych ja trafialam podchodzili naprawde z zyczliwoscia i nie wydawalo mi sie jakoby pracowali tam za kare jak to sie zdarza w PL.Fakt faktem moj lekarz rodzinny jest do d..y no ale coz...cale szczescie mieszkam w wiekszym miescie i mam tu polska klinike gdzie moglam potwierdzic ciaze i miec pierwsze usg a takze dostac progesteron ..sa plusy i minusy jak wszedzie...ja jak czytam na temat skladek w Pl i ze mimo wszystko trzeba isc i sie badac prywatnie to mnie tez krew zalewa ,bo niby po co sa te skladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam serduszko juz dwa razy..ostatnio w 10t1d moja dzidzia miala 3,35 a teraz musze czekac na panstwowe usg i nie wiem kiedy to nastapi..i to jest wlasnie jeden z minusow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinamoonka masz racje te kobietki sa bardzo mile no ale sam fakt tego ciaglego czekania na to wszystko. ja naprawde mam nadzieje ze uslysze bicie serduszka na tej prywatnej wizycie prosze cie mozesz spojrzec na ta stronke i powiedziec mi co ty o niej myslisz.moze tam cos pisza o badaniu tetna a ja nie doczytalam. http://www.ultrasound-direct.com/babybond-pregnancy-scans/dating-scan/?gclid=COXmlZ-I_60CFQlpfAodgy7Cug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna tak miałam juz dwa razy usg i widziałam i słyszałam bicie serduszka, tydzień temu Fasolka miała 33mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna niestety nawet w faq's nie ma nic o tym ale ja jestem pewna ze jesli o to poprosisz to poprostu Ci przelaczal ..oni czasami tak z sami z siebie zapominaja..wiec sie upomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana to ja ci zazdrosce bo ja nie mialam jeszcze ani jednego usg juz nie moge sie doczekac mojej prywatnej wizyty i widoki bmojego dzieciatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinamonka oczywiscie ze sie upomne chce juz msiec spokojna glowke i wiedziec ze wszytsko jest wporzadku ja mysle ze tak czy inaczej zobacze bicie serduszka na ekranie usg bo chyba zawsze jest widac co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w 13 tyg było usg Lekarz badał przezierność i słuchał serduszka Badanie było przez powłoki brzuszne.. wolałabym dopochwowe..pewnie lepiej by było wszystko widać ;) CRL wyszlo na 67 i 64 FHR natomiast 146 i 158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była Młoda Mama :((
Ja miałam termin na 11 sierpnia potem na 4 sierpnia a teraz..... :( jest mi tak strasznie ciężko :( pragnęłam tego dziecka mimo tego że mam dopiero 19 lat :( a teraz taka strata :( w 9 tyg. moje małe maleństwo obumarło :( dowiedziałam się o tym w 13 tygodniu :( i już po zabiegu :( Życzę wam wszystkim dużo szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była Młoda Mama :((
Nie miałam żadnych objawów :( poszłam w piątek z chłopakiem i mamą na usg szczęśliwa i to bardzo bo czytałam jak będzie wyglądało moje maleństwo a tu takie rozczarowanie i po południu przyjęli mnie na odział :( a w sobote po 12 miałam zabieg :( nie wiem dlaczego nie miałam żadnych objawów :( wszystko było wporządku :( warzyłam 52 kg a po powrocie do domu chyba ze stresu schudłam na 47 :( a miałam już leciutki brzuszek :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie teraz mysle wiecie co to jest chyba jakies przeznaczenie ludzie maja wszytsko pisane jesli ktos ma poronic moze to byc na poczatku w plowie a nawet pod koniec ciazy i tyle i tak bedzie.jesli ma sie urodzic zdrowa dzidzia to tez tak bedzie.mysle ze nie warto sie z gory zamartwiac wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była mama.. Czekaj teraz na badania histopatologiczne.. A jesli cie to jakos pocieszy powiem ci ze tak mlode ciaze szczegolnie w okresie jesiennym bodajze robia mama takie smutne niespodzianki.. W szpitalu pamietam lekarz mowil ze wystrczy kichniecie nawet.. Glowa do gory.. mlodziutka jestes..wszystko przed toba.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla mloda mama mnie dokladnie taka sama sytuacja spotkala w pazdzierniku..poronienie bezobjawowe,zastrzymana akcja serca w 9tyg a ja w 13 sie dowiedzialam...trzymaj sie...i pamietaj ze bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to naprawde bardzo ci wspulczuje ......ale trezba byc dobrej mysli nastepnym razem bedzie napewno ok .a jak sie czujesz po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania histopatologiczne nic nie wykaza...jesli poronienie ma miejsce do 6 tyg jest to wina hormonow jesli do 9 wina genetyki..to tyle co ja sie dowiedzialam od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była Młoda Mama :((
Fizycznie bardzo dobrze ale psychicznie źle :( mam ferie i siedze w piżamie :( mam dosyć wszystkiego chce mieć moje maleństwo pod serduszkiem :( w sumie może dobrze że teraz obumarło niż jakby miało na sam koniec coś się wydarzyć :( muszę jakoś się tym pogodzić :( zazdroszczę wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×