Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Aneta,a jak myślisz jak Twój syn zareaguje na rodzeństwo,bo ja już się martwię;/ teraz jest raczej miły dla małych dzieci ale co mu do głowy może jeszcze strzelić to nie wiem,najbardziej się martwię,żeby nie zrobił maleństwu krzywdy...cóż,trzeba będzie bardzo pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Dziewczynki krwawienia z nosa nie mam ale jak czyszczę nos to na chusteczce mam krew także też slabo z ta krzepliwościa:)dziasla czasem tez mi krwawia jak mocniej wyszczotkuje zeby:)ja mam juz nawet brzuszek:)zwlaszcza tak jak Wy po jedzeniu mi rosnie i to sporo:)ja poki co przytylam kilogram a jestem w 15 tygodniu i 4 dniu:)zobaczymy jak potem bedzie;)dzis mnie dolek zlapal prawie caly dzien przeplakalam:(eh te hormony:)ogolnie sie jakos kiepsko czuje taka rozbita a mowia ze po 16 tyg to mozna gory przenosic:)no zostalo mi pare dni na zmiane zobaczymy co to bedzie:)brzuszek pobolowa mnie a to strzyka a to kluje eh...trzymajcie sie cieplutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tej historii z ketonalem o której Aga pisała to masakra...mnie tez czesto a to glowa boli a to inne czesci tak jak i Was i ostatnia rzecza o ktorej mysle jest jakakolwiek tabletka. Teraz mam powiekszone wezly chlonne bola mnie pewnie mnie zawialo gdzies ale mowie sobie trudno jakos to przetrwam:) Powiem Wam ze ja tak ku przestrodze sie pilnuje bo mam kolezanke ktora co prawda przez blad lekarza stracila corke, tzn corka donoszona urodzila sie przez cesarke na zewnatrz zdrowo wygladajace dziecko wszystko ok a w srodku organy jakas masakra wszystko pomylone nie na miejscu i wogole. Po paru dniach zmarla jej coreczka. To jeden z tych zespolow chyba ktore na genetycznych usg badaja i lekarz cala ciaze nic nie poznal dziwne ale coz. Ale zmierzam do tego ze kolezanka nie dbala o siebie wogole uzywki i inne tego typu rzeczy. I niech mowia co chca wiem ze geny pewnie byly odpowiedzialne ale nikt mi nie powie ze te zle nawyki i brak dbania o siebie pomogly. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) dawno sie nie odzywalam ale codziennie was czytam :) mi tez czesto leje sie krew z nosa ale to normalne, w pierwszej ciazy tez tak mialalm, brzuch juz widoczny- 16 tydzien i 3 dzien. a zgaga w ciazy podobno pojawia sie jak dziecku rosna wlosy :) startowalam z waga 56 kg, obecnie 59 kg. pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss M. tez sie o to martwie...boje,sie ze odczuje bardzo to,ze nie bede miala dla niego juz tyle czasu co wczesniej,ze bedzie zadzrosny. Mowia,ze male dzieci szybko zapominaja o tym,ze byli jedynakami. Mam nadzieje,ze to prawda... Wogole boje,sie tego co bedzie po. Z jednym jest latwiej bo jak spi mozesz odpaczac a przy dwojce ..roboty co nie miara... Zdaje sobie z tgego sprawe,ze bedzie ciezko ale jakos musimy dac rade :) kto jak nie my- matki ;-) mowie mu,ze bedzie mial siostrzyczke lub brata ale widze,ze do niego wogole nie dociera, chyba za maly, choc to bardziej taki typ ktory rozumie to co chce rozumiec ;-) Basia napewno wplywa co jest potwierdzone wieloma badaniami, ale czesto jest tak,ze te co chleja pala nie dbaja o dzieci maja je co roku, a te pary co sie starja latami i chca maja problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa tez slyszlama o tej zgadze ;-) ciekawe ile w tym prawdy choc jak olek sie urodzil mial wlosow na glowie pelno ;-) pozniej mu sie wytarly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zgagi i włosów, to ja zgagę miałam już od 6tc ... i Marta urodziła się z 2,5cm czarnymi włosami i nic Jej się nie wytarło. Położna nawet się śmiała podczas porodu, że jak nie będę parła, to wyciągnie dziecko za włosy ;-) Marta coś tam rozumie, że mamusia ma dzidzię w brzuszku i nie może np. nosić czy innych ekstremalnych zabaw trenować ... nawet mówi, że będzie się bawić (układać puzzle;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO...........?.................?............01.08... .... ................? alcia28............28..........Gdańsk.........02.08.< br />..............1 letnia_mama.....30...........W-wa..........02.08......... ..... .........2 taka tam aga....29............Północ:)......02/08........................2 .A.N.I.A..........30..........Siedlce...........02/10.0 8................2i3 (5,5r) Kropelka03........?....... .......?..............03.08......................? Mam 2 serca .....32.........Wrocław.........04.08.....................2 (6.5l ) Karmalek_30.....30...............?.............05.08..... ..... ............? Andi_2011.........?.............?................05.08... ..... ..............? Aneta_21..........23.......Pruszcz Gd.......06.08.......................2 przyszłamama....?.............?................07.08.... ...................? Patrycja 2810....?.............?................08.08................ ..... .? Quore1988........?.............?................10.08.... ..... .............? Lissy_Bee..........28.......Zamość..........10.08... ... ................1 Młoda Mama .......?............?...............11.08................... .....? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?..............11/21.08....................? Lina87...............24........Gdańsk..........26.08.... .. ................? Miss.M..............27...........Łódź...........15.08 .....................2 (1,5r) 30juz30.............30.......woj.lubelskie.......17.08. .......2 (synek prawie 4 latka) joannaeł............26........Białystok.........19.08 .....................1 Camerata...........?.............?................22.08. .....................? Dagniesia36.........?............?................25.08. .....................? mamazuzia.........?..............?...............25.08.. ....................? Ania78...............?.............?................26.0 8.....................? Cycha26...........26.........Toruń..............27.08 .....................1 Paulinka.............?.............?................28.08... ....................? malutka3110........32.........Kraków.......,..30.08..... (1 -bl izniaki).3 Adusia883...........?..............?...............30.08 ......................? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08..................... ..? pafi86................?.............?................31.0 8......................? *kinga*123..........21.........Rzeszów..........?....... . ...................1 Martita113.........26........Warszawa........?........... ..................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zaczynam 18tc kupilam wczoraj wage bo moj gin mi oswiadczyl ze nie bedzie mnie wazyl bo jaki on ma wplyw na moja wage.Dla niego najwazniejsze sa wyniki cisnienie i oczywiscie moje dziecko:)Moja waga wyjsciowa 47 kg a w tej chwili mam rowno 2kg na plusie ale nie mam pojecia gdzie ??Ci co wiedza ze jestem w ciazy to smieja sie ze bardziej wygladam jakby mnie wzdelo.Inni w tym tesciowe nawet sie nie domyslaja.Jakos nie spieszno mi ich powiadomic.Corka moja jeszcze nie wie za 2 tyg mam wizyte mam nadzieje ze ulozenie dziecka pozwoli na okreslenie kto sie znajduje w moim brzuchu i wtedy ja uswiadomie.Moze byc ciezko z jej reakcja bo duza juz jest ale coz. Ja tez czytalam ze przy zgadze rosna dziecku wlosy.To w takim razie nasze dzieciaczki beda mocno wlochate:):):) Aneta i Gosia to wasze pociechy beda mialy rocznikowo 2 latka. Macie jeszcze jakies ciezarne w rodzine bo ja mam az 3.Z pierwsza bratowa praktycznie 2 dni roznicy mamy w terminie.Brat zartuje ze jak urodze corke a ona syna to zrobimy podmianke:)Druga ma termin na 18 sierpnia.Najwczesniej rozpakuje sie moja siostra bo w maju i mam nadzieje ze zdazy przed komunia bo jest chrzestna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO...........?.................?............01.08... .... ................? alcia28............28..........Gdańsk.........02.08.< br />..............1 letnia_mama.....30...........W-wa..........02.08......... ..... .........2 taka tam aga....29............Północ ......02/08.................. ......2 .A.N.I.A..........30..........Siedlce...........02/10.0 8................2i3 (5,5r) Kropelka03........?....... .......?..............03.08......................? Mam 2 serca .....32.........Wrocław.........04.08.....................2 (6.5l ) Karmalek_30.....30...............?.............05.08..... ..... ............? Andi_2011.........?.............?................05.08... ..... ..............? Aneta_21..........23.......Pruszcz Gd.......06.08.......................2 przyszłamama....?.............?................07.08.... ...................? Patrycja 2810....?.............?................08.08................ ..... .? Quore1988........?.............?................10.08.... ..... .............? Lissy_Bee..........28.......Zamość..........10.08... ... ................1 Młoda Mama .......?............?...............11.08................... .....? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?..............11/21.08....................? Lina87...............24........Gdańsk..........26.08.... .. ................? Miss.M..............27...........Łódź...........15.08 .....................2 (1,5r) 30juz30.............30.......woj.lubelskie.......17.08. .......2 (synek prawie 4 latka) joannaeł............26........Białystok.........19.08 .....................1 pafi86...............?............?..................21/08.....................? Camerata...........?.............?................22.08. .....................? Dagniesia36.........?............?................25.08. .....................? mamazuzia.........?..............?...............25.08.. ....................? Ania78...............?.............?................26.0 8.....................? Cycha26...........26.........Toruń..............27.08 .....................1 Paulinka.............?.............?................28.08... ....................? malutka3110........32.........Kraków.......,..30.08..... (1 -bl izniaki).3 Adusia883...........?..............?...............30.08 ......................? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08..................... ..? *kinga*123..........21.........Rzeszów..........?....... . ...................1 Martita113.........26........Warszawa........?........... ..................1 Pafi juz ci zmienilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie, u mnie nie ma i raczej nie bedzie. bratowa jest po 3 cesarkach i juz nie moze miec dzieci,tylko kolezanke mam jedna w ciazy teraz na dniach ma rodzic a tak to narazie jeszcze nikt na ten rok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka to niesprawiedliwosc bo ja z nich wszystkich "najgorzej" przechodze ciaze pewnie to po 3-na kumulacja :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko wlasnie wrocilam z usg ze szpitala ale dzidzius jest duzy ma ponad 7 cm i slyszalam slicznie mocno bijacxe serducho :):):) przesunal mi sie termin o 3 dni wczesniej na 26sierpnia.pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje tylko prosze dopisz reszte moich danych, pisze z telefonu i ciezko mi to wpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO...........?.................?............01.08... .... ................? alcia28............28..........Gdańsk.........02.08.< br />..............1 letnia_mama.....30...........W-wa..........02.08......... ..... .........2 taka tam aga....29............Północ ......02/08.................. ......2 .A.N.I.A..........30..........Siedlce...........02/10.0 8................2i3 (5,5r) Kropelka03........?....... .......?..............03.08......................? Mam 2 serca .....32.........Wrocław.........04.08.....................2 (6.5l ) Karmalek_30.....30...............?.............05.08..... ..... ............? Andi_2011.........?.............?................05.08... ..... ..............? Aneta_21..........23.......Pruszcz Gd.......06.08.......................2 przyszłamama....?.............?................07.08.... ...................? Patrycja 2810....?.............?................08.08................ ..... .? Quore1988........?.............?................10.08.... ..... .............? Lissy_Bee..........28.......Zamość..........10.08... ... ................1 Młoda Mama .......?............?...............11.08................... .....? Gosiaaa ......... 32 .. Podkaprackie ..... 11.08/18.08 ..... 2 (Córka 2l) Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?..............11/21.08....................? Lina87...............24........Gdańsk..........26.08.... .. ................? Miss.M..............27...........Łódź...........15.08 .....................2 (1,5r) 30juz30.............30.......woj.lubelskie.......17.08. .......2 (synek prawie 4 latka) joannaeł............26........Białystok.........19.08 .....................1 pafi86...............?............?..................21/0 8.....................? Camerata...........?.............?................22.08. .....................? Dagniesia36.........?............?................25.08. .....................? mamazuzia.........?..............?...............25.08.. ....................? Ania78...............?.............?................26.0 8.....................? Cycha26...........26.........Toruń..............27.08 .....................1 Paulinka.............?.............?................28.08... ....................? malutka3110........32.........Kraków.......,..30.08..... (1 -bl izniaki).3 Adusia883...........?..............?...............30.08 ......................? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08..................... ..? *kinga*123..........21.........Rzeszów..........?....... . ...................1 Martita113.........26........Warszawa........?........... ..................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)to mówicie że jak zgagę się ma to naszym maluchom włosy rosna? heheh to mój maluch chyba będzie miał czuprynkę jak elvis:)o ile ten mój osad żółty na języku i wieczne uczucie kwaśności to objawy zgagi:)coś nie mogę Dziewczynki spać po nocach dzisiaj od 3 już nie spię, eh nie wiem zamiast spać jak suseł to ja rozbudzona ciągle jestem eh:)troszkę Wam współczuję, tzn tym które już mają dzieciaczki i martwią się jak to wszystko będzie, jak to poukładać:)Życie takie jest że samo ułoży plan i w praniu wyjdzie co i jak:)także głowy do góry:)podziwiam Was za siłe i determinację, bo ja 1 malucha będę mieć a martwię się strasznie jak dam radę, a co dopiero Wy które już macie pociechy:)trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nic sie nie bójcie ja moje pierwsze dzieci ur. bliżniaki też mówiłam nie dość że pierwsze to jeszcze dwójka:) mam pomoc , ale daje rade też sama te pare h sama z nimi wysiedze tyle że mi sie nudzi bo tylko dzieci i nie mam do kogo gęby otworzyć żeby sobie pogadac normalnie:) Więc się ciesze jak ktos do mnie wpadnie ,a teraz będe mieć 3 dziecko to dopiero jazda :) ale cieszę się bo 3 ,4 lata się pomęczę i będe miec fajną gromadkę a nie mówię że już więcej nie chcę tylko musielibyśmy sobie busa kupić:) jak was życie do czegoś zmusi to sie da radę :)wierzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy blizniakow zawsze podziwialam ;-) jeden placze drugi placze nie wiedzialabym chyba w co rece wsadzic ;-) my nie mamy tutaj nikogo do pomocy ale jakos to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO...........?.................?............01.08... .... ................? alcia28............28..........Gdańsk.........02.08.< br />..............1 letnia_mama.....30...........W-wa..........02.08......... ..... .........2 taka tam aga....29............Północ ......02/08.................. ......2 .A.N.I.A..........30..........Siedlce...........02/10.0 8................2i3 (5,5r) Kropelka03........?....... .......?..............03.08......................? Mam 2 serca .....32.........Wrocław.........04.08.....................2 (6.5l ) Karmalek_30.....30...............?.............05.08..... ..... ............? Andi_2011.........?.............?................05.08... ..... ..............? Aneta_21..........23.......Pruszcz Gd.......06.08.......................2 przyszłamama....?.............?................07.08.... ...................? Patrycja 2810....?.............?................08.08................ ..... .? Quore1988........?.............?................10.08.... ..... .............? Lissy_Bee..........28.......Zamość..........10.08... ... ................1 Młoda Mama .......?............?...............11.08................... .....? Gosiaaa ......... 32 .. Podkaprackie ..... 11.08/18.08 ..... 2 (Córka 2l) Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?..............11/21.08....................? Lina87...............24........Gdańsk..........26.08.... .. ................? Miss.M..............27...........Łódź...........15.08 .....................2 (1,5r) 30juz30.............30.......woj.lubelskie.......17.08. .......2 (synek prawie 4 latka) joannaeł............26........Białystok.........19.08 .....................1 pafi86...............?............?..................21/0 8.....................? Camerata...........?.............?................22.08. .....................? Dagniesia36.........?............?................25.08. .....................? mamazuzia.........?..............?...............25.08.. ....................? Ania78...............?.............?................26.0 8.....................? Cycha26...........26.........Toruń..............27.08 .....................1 Paulinka.............?.............?................28.08... ....................? malutka3110........32.........Kraków.......,..30.08..... (1 -bl izniaki).3 Adusia883...........?..............?...............30.08 ......................? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08..................... ..? *kinga*123..........21.........Rzeszów..........?....... . ...................1 Martita113.........26........Warszawa........?........... ..................1 goja27.10..........30.........Wrocław...........17.08......................2 (syn 4 lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane byłam dziś u lekarza i mam jakiś stan zapalny tam na dole dostałam natamycyne dopochwowo. i wiecie co;) na 90% bedzie chłopak;)nic niechciał pokazywać tylko siusiaka;) bedzie Franek;) buziaki kochane;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, czytalam i zapomniałam, co komu miałam odpisac :P Co do zgagi - Wiktor urodził się z włoskami a zgagę miałam całą pierwszą ciążę. Teraz też juz zaczynam ją miec. Jeśli chodzi o stosunek synka do drugiego dziecko, to on już jest na tyle duży, że wszystko rozumie :) Zreszta była taka śmieszna sprawa zanim ogłosiliśmy rodzinie o ciązy. Wiedziałam tylko ja i mąż, ale czekaliśmy na usg, które potwierdzi. Pojechalismy do mojej mamy i Wiktro do niej z tekstem, że u mamy w brzuszku jest dzidziuś i babcia go bedzie pilnować! A nie wiedział nic o ciąży, bardzo się pilnowaliśmy przy nim, bo to mala pepla :) Poza tym bardzo chce braciszka, zawsze mnie pyta czy dzidziuś jest głodny, czy spi i kiedy w końcu sie urodzi. U nas w rodzinie tez kumulacją ciąz na 2012 rok! Zona kuzyna urodziła w styczniu, w maju moja szwagierka a ja w sierpniu. Poza tym 3 koleżanki z sąsiedztwa urodziły :P Będzie duuuuuży rocznik! Co do brzucha mi wylazł dosłaownie na dniach. W pracy się nie chwalę, widzę, że koleżanki sięprzyglądają ale chyba nie mają odwagi zapytać. A że w szkole nie ma czasu na dłuższe rozmowy, więc nie mam okazji pogadac na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - to gratulacje!!! Ja czuję tez ze będzie chlopak, ale mąz bardzo by chciał dziewczynkę i boję się, że się rozczaruje... A w którym jestes tygodniu, że już widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOJA27.10 16 tydzień a dokładnie 15+4dni. u nas było tak co bedzie to bedzie ale ja bardziej chciałam chłopca a mąż chyba dziewczynke;) ale jak mu powiedziałam że chłopiec to taki dumny był że coś;) lekarz jak tylko zaczoł robic usg to na pierwszym planie był siurak;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nastpne usg będę miała pod koniec 17 tyg. i tak się zastanawiam, czy chce znac płeć, czy nie... Przy pierwszym dziecku chciałam wiedziec jak najszybciej, a teraz zależy mi tylko na tym, by było zdrowe. Nie wiem, czemu. Może ze względu na głupie teksty znajomych, że to MUSI byc dziewczynka!!! Boli mnie to trochę i najchętniej to nic bym nikomu nie mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Goja to parcie ze musi byc parka, dlatego ja tesciom nie chcem mowic jeszcze bo sie naslucham:) ze moj maz nie umie chlopaka zrobic.Mi tam wszystko jedno jestem po ciazy obumarlej wiec zdrowie dla mnie najwazniejsze:))Goja a gdzie uczysz bo pisalas o sprawdzianach?? Joasia :) Malutka ja mam duzo rodzenstwa(wiec znam troche z innej strony) wiem jak jest wesolo w domu :)a tym busem to mnie rozsmieszylas.Planujesz jeszcze:P POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja27,10 taka tam aga rodzina i znajomi sa najgorsi pod tym względem że jak jest dziewczynka to teraz musi być chłopiec, albo jak sa same dziewczynki to że tatuś nie umie zrobić synusia. ale najważniejsze żeby nasze skarby były zdrowe. moja ciocia znała płeć od 14 tyg i wcześniej miała juz 3 dziewczynki i kazdy jak zapytała co bedzie i że teraz musi być chłopiec to zawsze odp że nie wie, że dziecko zawsze na usg dupka sie odwraca a dobrze wiedziała że bedzie 4 dziwczynka;) a w chwili obecnej ma 5 dziewczynek;) i śmieję się że raz w miesiącu zamawia tira z podpaskami dla 6 już kobiet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ale ja mam to gdzies moje dziecko a jak ktos bedzie chcial komentowac to "delikatnie" zwroce uwage. Tir podpasek dobre hehehe. Ja zjadlam obiad i ide sie polozyc na chwile bo jakos brzuch mnie rozbolal a musze jeszcze wyjsc.,Mam nadzieje ze przejdzie. BUZIAK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny jak ja wam zazdroszcze apetyciku ja od 4 dni po kazdym posilku wymiotuje pomaga mi troszeczke herbatka z rumianka ale i tak mam mdlosci :(:( a to juz poczatek 4 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannauk skarbie jak cię tak męczy to musisz dostarczyć organizmowi witaminy, wiem że to nie proste. ja jak wymiotowałam miałam mdłości i biegunke;( to położna kazała pic mi elektrolity na wzmocnienie organizmu bo przez wymioty wypłukujesz wszystkie dobre sole w ograniźmie. kupisz je w kazdej aptece podam nazwe jakie ja mam electrolyte DIORALYTE blackcurrrant bez recepty. mi mąż raz kupił w aptece a potem w morisonie. są to saszetki do rospuszczenia w wodzie, nie maja super smaku ale mnie troszke wzmacniały. i mi troszke pomogły migdały,brzoskwinie i ciastka,herbata z imbiru ble... i mnie wymioty męczyły do 15 tyg tak raz ,trzy dziennie i teraz jak narazie jest ok. trzymaj się ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wymioty i mdłości - naturalna metoda - witamina B6! od początku, kiedy tylko się u mnie pojawiły, lekarz kazał mi brać :) i o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×