Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

hej dziewczyny! mnie też długo nie było. Wenę straciłam do pisania i jakoś czasu brakowało, ale podczytywałam kafe :) a teraz siedzę sobie, opędzlowałam na kolację kanapki z kiszonym, jakoś mnie naleciało ;) ja w tym tygodniu idę na badania - znowu mocz i morfologia, bo miałam słabe wyniki. Mam nadzieję, że się polepszyło trochę, bo żebym szaleńczo się zajadała wołowiną i burakami, to nie powiem :) ale szpinak był w robocie i mięso wieprzowe, no i raz barszcz z buraczków - taki domowy - mama zrobiła, dobrze mam z nią ;) cieszę się, że u każdej jakoś się dobrze układa :) widzę, że dolegliwości takie jak u mnie - zgagi, co prawda nie ma, ale kwasota i żółty język cały czas, aby coś zjem ;/ no i bóle krzyża, oj, oj, w ogóle nie mogę położyć się na plecach, bo wstać nie mogę, no i jakoś się przestawiłam, że najczęściej na lewym boku śpię, więc się cieszę, że mi odpowiada, bo niby najbardziej korzystny dla dzidziusia. A kiedyś zawsze na prawym leżałam albo na brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe staram się być cierpliwa:)ale lepiej jak będę je czuła będę wiedziała że wszystko ok:)nie miałam usg od 10 tygodnia teraz już prawie 16 mam więc nie wiem jak dzidzia:)lekarka nie robi mi usg bo nie widzi potrzeby chyba:)myslalam ze prywatnie robia za kazdym razem zeby kase zbic wiadomo my placimy:)ale moja lekarka wlasnie nie:)kolejne usg dopiero w 20 tygodniu mnie czeka chyba na tym szczegółowym usg:)Ja narazie mega bóli krzyża nie mam i innych tego typu czasem coś zakłuje ale rzadko:)najgorsze że spie na brzuchu nadal! ehh nie umiem zasnąc inaczej:(potem się chyba przewracam w ciagu nocy na boki i spowrotem na brzuch ehh...pytałam lekarki mowiła zebym sobie podusie podkladala tak wysoko pod piersiami to brzuch nie bedzie taki scisniety ale mowila ze dziecko i tak jest chronione. Eh jednak wolalabym spac na boku..eh oby niedlugo brzuszek mi nie dawal spac i obym zmuszona byla do lezenia na boku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
Hey co do boli to tez je miewam jak na miesiaczke ... ale to rozciagajaca sie macica,wiec sie nie martwie bo to delikatne bole, nie wiem czy to juz ruchy bo jak poloze sie to czuje jakby ktos mnie podszczypywal od srodka ;p takie dziwne uczucie, wczoraj bylam u gin i mialam usg ;D kamien spadl mi z serca jak zobaczylam mojego kochanego szkrabka bo dlugo juz go nie widzialam, ostro sie ruszał-a paluszki wsadzał-a sobie do buzi :) piekny widok, piekne uczucie jestem przeszczesliwa :) nawet machał-a do mnie ;) http://imageshack.us/photo/my-images/252/dscn8949q.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/715/dscn8950.jpg/ Pozdrawiam i zachecam to pokazania zdjec z usg :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja wiesz nie chodzilo mi o pekniecie a raczej o wczesniejsze skracanie(moja kolezanka tak miala od 25tc).Jak bede u lekarza to podpytam. A bole krzyza to widze ze "standardowy dodatek".Ja wczoraj mialam zebranie w kosciele bo moja corka idzie do komunii i myslalam ze na koniec z krzesla nie wstane taki mnie bol przeszyl jak rozchodze to jest ok.Dzis w nocy spac nie moglam bo mdlosci mnie dopadly do tego jakies bzdury mi sie snily to po 6 wstalam jak nieprzytomna. Basia podziwiam za to spanie na brzuchu.Puki mozesz to spij bo pozniej to mozesz pomarzyc:P Quore to super ze jest dobrze. A wiecie bylam u rodzicow w niedziele i moja bratowa mi mowi ze jej kolezanke ktora tez jest w ciazy jak cos ja zaboli to bierze ketonal bo on jej tylko pomaga.A czlowiek sie zasatanawia czy jedzeniem nie zaszkodzi a tu taki silny lek totalna bezmyslnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;-) podczytuje ale rowniez cos weny nie mam ;-) co do boli jakos jeszcze mnie nie dotycza, ale na bole nog pamietam bralam magnez (chociaz to byly chyba skurcze lydek-to jest uciazliwe strasznie...) i pilam sok pomidorowy tylko wazne, aby byl z potasem zdjecia swietne :) ale dziewczyny uwazajcie z tym dodawaniem zdjec na forum publicznym bo niezapominajmy ze moze nas czytac kazdy i nie wiadomo pozniej do czego te zdjecia moga wykorzystac;/ ii... nie wiem co jeszcze chcialam napisac ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
zmartwilas mnie troszke ..... teraz nie moge usunac postu .... ale do czego niby potrzebne byłoby zdjecie mojej dzidzi ...t tego typu zdjec jest mnostwo w internecie ... wiec nie ma tu nic moim zdaniem zlego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quore88 nie, nie chodzi mi akurat o zdjecie z usg ;-) po prostu jakby ktores przyszlo na mysl dodac swoje z twarza to lepiej tego nie robic, czy narodzonego dziecka - tak wybiegam moze, troche w przyszlosc ale ostatnio naszej znajomej ktora udzielala sie na forum i miala takie zdjecia w linku jakas babka wykorzystywala je na swoim blogu i opisywala,ze to jej dzieci... i wogole rozne straszne historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
to z tym sie zgadzam :) takich zdjec bym nie dodała nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z dziewczynami z topiku pazdziernik 2010 po jakims czasie pisania wymienilysmy sie mailami, tzn do jednej osoby kazda wyslala swoj adres ona zrobila liste i tak wysylalysmy sobie zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quore88
narodzonych dzieciaczkow tak ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny tak sie dobrze czulam juz mialam nadzieje ze bede cieszyla sie urokami w ciazy a tu nici dzisiaj skonczyl mi sie 13 tydzien a mnie od wczoraj zlapaly holer.. e mdlosci wczoraj wymiotowalam 10 razy dzisiaj juz 2 i ciagle czuje ze cos na zoladku mi siedzi masakra doslownie boje sie cokolwiek zjesc bo wymiotuje odrazu..... niech ta ciaza szybko mija albo lwepiej dolegliwosci no i te okropne bole kosci ogonowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss.M
Prawdopodobnie będę miała córkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralam corke pojechalam na zakupy, obiad zrobilam a teraz biore sie za lazienke.Wiecie co stwierdzam ze w autobusach miejskich powinny byc "specjalne" siedzenia dla ciezarnych hehe tak mnie dzis wytrzeslo zastanawialam sie czy ten autobus ktory jade ma w ogole jakies amortyzatory.Moje dziecko mialo niezle wibracje") anteko w zyciu bym nie dala zdjecia na ktorym jest moja twarz a dziecko tym bardziej ale na forum ech ile razy widzialam takie zdjecia.Miejmy nadzieje ze nam sie to nie przytrafi:) Joasia to masz dzien kurcze. Miss to fajnie ze juz wiesz:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaUK1987 a moze gorzka herbata albo mietowa pomoze? Miss M. super :) wlasnie w ktorym tyg jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane ja mam jutro wizyte u pl ginekologa. od paru dni boli mnie strasznie mocno brzuch tak jak na okres;( a jak kicham to ból sie nasila i brzuszek zrobił sie strasznie twardy;(a upławy jak byly tak są;( dzwoniłam do mojej położnej to tyle sie dowiedziałam że brzuch może boleć bo rośnie a na upławy do mi da nowe globulki w poniedziałek na wizycie a i że mam dbać o higiene;) i dozobaczenia do poniedziałku;)| tyle się dowiedziałam. może jutro poznam płeć,chociaż nie wiem czy to nie za wcześnie nbo to dopiero 16 tydz, ale i tak czuje że to bedzie dziewczynka;) byle by było wszystko ok. a kochane jak u was z krwotokami z nosa???? ja mam codziennie podobno to normale;/ buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - krwotoki ponoć normalne, ja nie mam. A w tym UK to nieźle olewają kobiety w ciąży! Zresztą jak byłam w pierwszej to koleżanki mi opowiadało, co tam się dzieje. A właściwie, czego brakuje. Pod względem naszych lekarzy chyba mamy lepiej. miss - a który tydzień, że już wiesz? Na mdłości mi troszkę pomagały suchary i migdały. Ale w sumie nie aż tak bardzo :( Ja mam dzisiaj dobry dzień, bo wreszcie sprawdziłam ok. 80 zaległych wypracowań i kartkówek. Zostały jeszcze dyktanda, ale nie dam już rady. Poza tym czeka na stole na mnie ksiązka i błaga, żeby ją wreszcie wziąć do ręki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,jestem w 15nastym tyg, w poprzedniej ciąży się nie pomyliła,też w tym czasie powiedziała,że syn i tak jest. Ale tym razem nie radziła jeszcze rozgłaszać rodzinie bo to na 90% jest pewne i jakaś tam granica błędu pozostaje Cóż,jeśli tej Małej nie wyrośnie siusiak to nie wiem jak sobie poradzę z tymi sukienkami i bluzeczkami-syna typowo męsko ubierałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie moge się doczytać-czy Wy macie juz trochę brzuchów,tz czy coś tam u was widać.Ja to nawet wklęsły mam jak nie zjem więcej,gin mi wczoraj powiedziała,że wszystko ok ale jakoś dziwnie się czuję bez;/nie utyłam ani grama,a jak z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę skopiowaną z bodajże 18 strony, można aktualizować:) NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO...........?.................?............01.08... .... ................? alcia28............28..........Gdańsk.........02.08.< br />..............1 letnia_mama.....30...........W-wa..........02.08......... ..... .........2 .A.N.I.A..........30..........Siedlce...........02/10.0 8................2i3 (5,5r) Kropelka03........?....... .......?..............03.08......................? Mam 2 serca .....32.........Wrocław.........04.08.....................2 (6.5l ) Karmalek_30.....30...............?.............05.08..... ..... ............? Andi_2011.........?.............?................05.08... ..... ..............? Aneta_21..........23.......Pruszcz Gd.......06.08.......................2 przyszłamama....?.............?................07.08.... ...................? Patrycja 2810....?.............?................08.08................ ..... .? Quore1988........?.............?................10.08.... ..... .............? Lissy_Bee..........28.......Zamość..........10.08... ... ................1 Młoda Mama .......?............?...............11.08................... .....? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?..............11/21.08....................? Lina87...............24........Gdańsk..........26.08.... .. ................? Miss.M..............27...........Łódź...........15.08 .....................2 (1,5r) 30juz30.............30.......woj.lubelskie.......17.08. .......2 (synek prawie 4 latka) joannaeł............26........Białystok.........19.08 .....................1 Camerata...........?.............?................22.08. .....................? Dagniesia36.........?............?................25.08. .....................? mamazuzia.........?..............?...............25.08.. ....................? Ania78...............?.............?................26.0 8.....................? Cycha26...........26.........Toruń..............27.08 .....................1 Paulinka.............?.............?................28.08... ....................? malutka3110........32.........Kraków.......,..30.08..... (1 -bl izniaki).3 Adusia883...........?..............?...............30.08 ......................? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08..................... ..? pafi86................?.............?................31.0 8......................? *kinga*123..........21.........Rzeszów..........?....... . ...................1 Martita113.........26........Warszawa........?........... ..................1 Czyli MissM miałaby skończony 15 tc patrząc na termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej nie wiem czemu nie doczytałam ,że MissM odpowiedziała już na to pytanie:) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam już kawał brzucha-jutro kończę 15 tc. No ale nie jestem dumna,bo większośc jego nabyłam jeszcze przed ciążą-moja waga wyjściowa to aż 64 kg:( także dziewczyny-brzuszki sie pojawią a po co komu ten tłuuuszzzczz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynki dopiero 11 tydzień, bo tak jak pisałam z USG mi wyszło, że jednak 12 wrzesień mam termin...ale tak jak mówię, zostaję z wami :) może po kolejnym USG znowu coś się zmieni...no i powiem wam, że u mnie już troszeczkę widać brzuszek, wybałusza mnie zawsze, jak zjem, bo rano to bardzo nie widać...ale ja zawsze miałam sporo skóry na brzuchu i taki zaokrąglony był, nigdy płaski, choć jakiejś nadwagi nie miałam, ale taka figura :) a kiedy przytyłam i i ile od początku ciąży...to trudno powiedzieć, wiem że we wrześniu ważyłam 53 kg, a ostatnio, jak byłam u lekarza to było 55,5 kg, ale to mogłam już wcześniej nabrać na siebie, bo zawsze w zimie tyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja27.1o sama nie wiem co mam myśleć o tej opiece;) bardzo dużo dziewczyn jest zadowolona że nie ma badań od dołu co miesiąc;) czasmi lekarze się tez myla i kobiety nie potrzebnie się martwia potem. ja wiem jedno że ciąże będe prowadzić u pl ginekologa i u angielskiej położnej;) czytałam forum dziewczyn które sa w ciąży i tez mieszkaja u uk i większoś jest bardzo zdowaolon z tutejszej opieki, wydaje mi się że to zależy tylko od położnej i kto gdzie mieszka. u mnie brzuszek tez jest spory;) waga wyjściowa była też nie mała bo 73 kg przy 178cmwzrostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO...........?.................?............01.08... .... ................? alcia28............28..........Gdańsk.........02.08.< br />..............1 letnia_mama.....30...........W-wa..........02.08......... ..... .........2 .A.N.I.A..........30..........Siedlce...........02/10.0 8................2i3 (5,5r) Kropelka03........?....... .......?..............03.08......................? Mam 2 serca .....32.........Wrocław.........04.08.....................2 (6.5l ) Karmalek_30.....30...............?.............05.08..... ..... ............? Andi_2011.........?.............?................05.08... ..... ..............? Aneta_21..........23.......Pruszcz Gd.......06.08.......................2 przyszłamama....?.............?................07.08.... ...................? Patrycja 2810....?.............?................08.08................ ..... .? Quore1988........?.............?................10.08.... ..... .............? Lissy_Bee..........28.......Zamość..........10.08... ... ................1 Młoda Mama .......?............?...............11.08................... .....? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?..............11/21.08....................? Lina87...............24........Gdańsk..........26.08.... .. ................? Miss.M..............27...........Łódź...........15.08 .....................2 (1,5r) 30juz30.............30.......woj.lubelskie.......17.08. .......2 (synek prawie 4 latka) joannaeł............26........Białystok.........19.08 .....................1 Camerata...........?.............?................22.08. .....................? Dagniesia36.........?............?................25.08. .....................? mamazuzia.........?..............?...............25.08.. ....................? Ania78...............?.............?................26.0 8.....................? Cycha26...........26.........Toruń..............27.08 .....................1 Paulinka.............?.............?................28.08... ....................? malutka3110........32.........Kraków.......,..30.08..... (1 -bl izniaki).3 Adusia883...........?..............?...............30.08 ......................? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08..................... ..? pafi86................?.............?................31.0 8......................? *kinga*123..........21.........Rzeszów..........?....... . ...................1 Martita113.........26........Warszawa........?........... ..................1 limetka_87..........25........Kraśnik.............12.09......................1 I dodaję siebie w tabeleczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO...........?.................?............01.08... .... ................? alcia28............28..........Gdańsk.........02.08.< br />..............1 letnia_mama.....30...........W-wa..........02.08......... ..... .........2 .A.N.I.A..........30..........Siedlce...........02/10.0 8................2i3 (5,5r) Kropelka03........?....... .......?..............03.08......................? Mam 2 serca .....32.........Wrocław.........04.08.....................2 (6.5l ) Karmalek_30.....30...............?.............05.08..... ..... ............? Andi_2011.........?.............?................05.08... ..... ..............? Aneta_21..........23.......Pruszcz Gd.......06.08.......................2 przyszłamama....?.............?................07.08.... ...................? Patrycja 2810....?.............?................08.08................ ..... .? Quore1988........?.............?................10.08.... ..... .............? Lissy_Bee..........28.......Zamość..........10.08... ... ................1 Młoda Mama .......?............?...............11.08................... .....? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?..............11/21.08....................? Lina87...............24........Gdańsk..........26.08.... .. ................? Miss.M..............27...........Łódź...........15.08 .....................2 (1,5r) 30juz30.............30.......woj.lubelskie.......17.08. .......2 (synek prawie 4 latka) joannaeł............26........Białystok.........19.08 .....................1 Camerata...........?.............?................22.08. .....................? Dagniesia36.........?............?................25.08. .....................? mamazuzia.........?..............?...............25.08.. ....................? Ania78...............?.............?................26.0 8.....................? Cycha26...........26.........Toruń..............27.08 .....................1 Paulinka.............?.............?................28.08... ....................? malutka3110........32.........Kraków.......,..30.08..... (1 -bl izniaki).3 Adusia883...........?..............?...............30.08 ......................? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08..................... ..? pafi86................?.............?................31.0 8......................? *kinga*123..........21.........Rzeszów..........?....... . ...................1 Martita113.........26........Warszawa........?........... ..................1 limetka_87..........25........Kraśnik.............12.09. .....................1 kasiulaUK...........26........londyn..............11.08.....................0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze wpiszcie mnie do tabeli wiek rocznikowo 26 miejscowosc Knurow pierwsze dziecko termin zmienil mi sie na 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss. M. ja tez jeszcze nic nie przytylam ale brzuch mi wyszedl troche choc narazie wyglada jakbym z 5 kg przytyla i wszytsko poszlo w brzuch ;-) z olkiem po 20tym tygodniu zaczelam tyc i jak sie rozpedzilam to po porodzie dluugo zalowalam,ze sobie tak pozwolilam. teraz nie chce powtorki a jak wyjdzie sie okaze co do krwawienia z nosa to normalne, mi dziasla krwawia jak myje zeby, i w 1szej i teraz tez, po porodzie ustaje krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×