Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość
matko co ja tu wypisuje dzisiaj- przepraszam :P Ale myślałam że tego pierwszego nie wysłało bo mi się komputer wyłączył ;] może ja lepiej dzisiaj przestane myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka - to raczej nie zeby, jak ida to dziąsła są czerwone, napuchnięte, takie jakby rozpulchnione. xx ita - eh człowiek się przyzwyczaja do dobrego i jak dziecko świruje, to nie wiadomo, co zrobić:( xx Poddałam się i po 15 dałam nurofen. lezał godzinke spokojnie i zasnął o 16. Najgorsze że w ogóle nie je od rana. Nawet mnie cycki nie bolą, chyba az tyle pokarmu w nich nie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej bylam wczoraj na szczepieniu- mala wazy 6,7 tak jak myslalam a plakala na widok pediatry hehe chyba blond kolor wlosow jej nie odpowiada ;-) Miss- a myslalam ostatnio o Was jak tam zyjecie bo cos dawno Cie nie bylo ;d ale widze jest "ok" ;-) tyle chcialam napisac i zapomnialam Sikorka- jak widac takie biale to moze byc zab, a postukaj lyzeczka moze uslyszysz takie stukanie bo moze juz wyszedl, dobry jest dentinox na zabkowanie ajj lekarze.... jestem zdania ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia ;-) ja tylko nie wiem po co jest nfz. smiech na sali;/ na to nie maja na to nie maja kobiety rodza w bolach ponizane bo- kasa kasa kasa. niech sobie odejma 1/5 wyplat to na wszystko wtedy starczy. bo gdzie tu sie liczy jest czlowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Goja ja tez czesto czytalam ze rozpulchnione a u malego bylo po prostu biale slady a pozniej kreski i wiadomo dalej zab ;-) ale on nie przechodzil zabkowania bolesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tym, że są naciski ordynatora na porody naturalne. Jak u mnie akcja nie postępowała to mój mąż dzwonił do znajomego ginekologa, żeby coś zrobił w mojej sprawie, na co on, że nie może podważać decyzji ordynatora. Więc mój mąż poszedł do przychodni, w której przyjmował akurat w ten dzień mój lekarz prowadzący /dowiedziałam się o tym dużo później/ i on powiedział to samo. A prywatnie jak do niego jeździliśmy to mówił, że właśnie dlatego zrezygnował z pracy w szpitalu, bo nie rozumie podejmowanych tu decyzji. Obgadywaliśmy ten przypadek ze zmarłymi bliźniakami. Tylko tak myślę nawiązując do tego, co napisała Vicodin o systemie i rządzie: co tą matkę, której zmarło dwoje dzieci, obchodzi, że szpitala nie stać na cesarskie cięcia? To tylko gorzkie pytanie retoryczne. Goja, współczuję Ci bardzo. Pamiętam jak mój 2 dni przed chrzcinami dostał katarek. Cały dzień musiałam go nosić, przysypiał na rękach i zaraz się budził, bo mu katarek przeszkadzał... Nie ma nic gorszego niż chore dziecko. Tralala, dobrze, że Brajanek ma się lepiej. A mój ma dzień na spanie. Licząc od rana, to właśnie 'robi' czwartą godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :)) Mała spi ,a ja podczytałam jedną stronkę.. U nas po staremu,mała zdrowa,wychodzimy na spacerki..Ostatnio nawet kupiłam małej zupke i obiadek w tesco i już spróbowały obiadek .Ładnie jadła i nawet mało co śliniaczek był brudny hehe..A najbardziej to lubi soczki z bobo frut :)) A waszw pociechy już jedzą coś więcej? Noce ładnie przesypia,budzi się około 4 na mleczko i śpi do 8-9 także jak jestem zadowolona!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta oczywiście, że punkt widzenia.... mnie tylko irytuje uogólnianie... ja ostatnio np. czytałam, że jakaś nauczycielka całowała się z uczennicami... ale nie napiszę co ci nauczyciele wyprawiają tylko co najwyżej co niektórzy... v NFZ teraz doi kasę z lekarzy z ustawy refundacyjnej... oczywiście na swoje pensje... filmik jest naprawdę fajny... ot zadanie lekarza - wszystko poza leczeniem zgodnie z wiedzą medyczną: http://www.mp.pl/premierzepomoz/ to robi NFZ... v dziewczyny dzięki za odp. uspokoiłam się, że nie mam jednak wadliwego kombinezonu:) v Ita nie używałam esp... v Asiulka to fajnie z mężem:) v miałam coś jeszcze napisać ale zapomniałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta fajnie,ze sie odezwalas ;-) i ze dobrze u Was. moja mala.je obiadek raz dziennie tak ok pol sloika i ladni je toleruje. a tak piers plus 150 mm na noc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta21 - no to super twoj przechodził zabkowanie! Zazdroszczę:) U nas przy każdym zebie było marudzenie, goraczka, katar:( Teraz na samą myśl o zebach mam gęsią skórkę... xx vicodin - co racja to racja. My nauczyciele jesteśmy tak samo różni jak lekarze:P Tak jak piszesz - sa różni ludzie i to nie zaleznie od zawodu. xx no zjadł wreszcie mi mleko! A z drugiej piersi zalalo mi całą koszulkę mimo wkładki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moja mała też przeszła ząbkowanie bezboleśnie :) Po prostu pewnego dnia zauważyłam że wystają ząbki i tyle :D Ciekawe jak będzie z małym.. Ja dawałam Brajankowi obiadki, najczęściej Hipp marchewka + ziemniak, nawet nauczył się jeść, ale kupy zrobiły się znów nie ładne, po za tym zawsze po zjedzeniu obiadku się wkurzał i żądał mleczko jeszcze więc na razie odpuściliśmy i jest tylko na piersi, do końca roku a później zobaczymy.. Mieliśmy mieć dzisiaj szczepienie ale nic z tego :( Ciekawe kiedy się zgodzą na szczepienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) 5.12 bylysmy na szczepieniu, mloda ma juz 80 cm i 7360 g :-) po miesiacu wreszcie zalapala mm, i mam teraz duzo wiecej czasu bo nie musze karmic co godzine przez pol godziny.. Kupuje bebiko, wciaga 150-180 ml , czesto domaga sie nastepnej porcji juz po poltorej godziny. Bede musiala jej niedlugo wlaczyc cos innego do jedzenia. Spi duzo , w nocy od polnocy do ok 10-11, potem drzemka od ok 13 do 15, potem spi od ok 18-20. Nigdy mi tak duzo nie spala! Moze meczy si.e zabawa i dlatego tak spi.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala - myślę ze ze 2 tyg.od zakończenia kuracji poczekacie. Zresztą nie ma co się spieszyć:) Byleby dziecko zdrowe było:) xx niki - wow!!! Ale duże dziecię! 80cm!! Super że ci mm załapała:) Niedługo dojda zupki, deserki to trochę od butli też odpoczniesz:) xx Własnie położyłam Igora spać. Mruczy, jęczy ale na razie nie płacze. A to już jakiś sukces:) Boję się nocy, no ale nie będę źle wróżyć. xx Czy ktoraś z was karmi piersią a na noc daje mm? Bo tak myślę, że będę dokarmiać młodego na noc jak wyzdrowieje. Nie daję rady już tyle nie spać. W dzień wygladam jak zmora:( No i nie mam na nic siły i chęci. W tym tygodniu nawet ćwiczenia odpuściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala tez wlasnie jestem ciekawa jak mala bedzie to przechodzila.. przy malym ominelo mnie nocne wstawanie goraczki itp tylko przy 4 w dzien marudzil. goja ja tak robie i pare razy sie zdarzylo ze lepiej pospala bo sie wlasnie zaczela strasznie czesto budzic a ja w dzien padalam przy nich. napewno spi dluzej do pierwszej przerwy a pozniej roznie. ona wogole w nocy smoczka nie toleruje i bardziej pociumka niz zje. Niki napewno 80? kurde moj maly na rok mial 85;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ja od początku tak robiłam, bo wisiała mi w nocy po 3-4 h. I bez problemu i butla i pierś były. Niki, na pewno 80cm :D? Moja siostrzenica ma 1,5 r i 88 ma :) Jak tak to moja to okruszek, 64 cm. A kombinezon na 6 miesięcy już maławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alunia na poprzednim szczepieniu 24.10 miala 6 kg i 71 cm, teraz ma juz 80 cm :-) do wanienki juz mi sie prawie nie miesci, a na wadze u lekarza juz jej glowka wystaje :-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niki, Twoja Alunia młodsza o jeden dzień od mojej Zuzi, a duuużo większa:) Moja Zuzia waży niecałe 6500 a długa jest na około 70 parę, po bodziakach patrzę:)Lekarka nic nie mówiła żeby słabo przybywała, bo właśnie tak sobie do Twojej córci moją porównałam i mnie tknęło coś. Na Wagę mam w domu to sobie ją ważę na bieżąco i póki mi przybiera to się nie będę martwić:)Zresztą Ty karmisz mm tak?Ja piersią to nie będzie takich dużych efektów u nas;) Aneta super u małego z tymi ząbkami, oby Kaja też tak lekko przeszła:)Też bym chciała, żeby moja Zuzia tak przeszła, mi mama mówiła, że mi i siostrze to nawet nie wiedziała, że wyszły ząbki, aż przy karmieniu jej łyżeczka zadzwoniła:)Goju oby Wasza nocka spokojna była. Dobrze, że zjadł Ci mleczko chociaż z tej jednej piersi.Ja bym się bała karmić na noc mm a w ciągu dnia piersią bo moja mała jak jej dawałam inne rzeczy niż moje mleko do jedzenia to fochy na moje mleko miała straszne. Łaskę mi robiła, że cokolwiek zjadła:):)Na pewno by Cię to troszkę odciążyło. Moja nawet butelki nie tknie, nie miałabym nawet jak jej podać tego mleczka, siostra ma kupić Zuzi pod choinkę butelkę z Lovi aktywne ssanie, ponoć fajnie się wyciąga jak sutek znajoma ma małą córeczkę Hanię i każdą butelką pluła, a tą nie zobaczymy jak Zuzia zareaguje:)Tralala oby szybko Brajanek wyzdrowiał, codziennie za Was mocno trzymam:)Mąż pojechał do pracy, mała mi śpi, muszę jej w łóżeczku znowu założyć ochraniacz bo jak śpi to się wierci i przekręca i ląduje w poprzek łóżeczka z głową pod tą stacją z karuzelki i jest płacz. Nie wiem jak założę ten ochraniacz na tą stację karuzelki, ale muszę pokombinować:)Udanych nocek Kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
WOW!! Jak tak patrzę jak te dzieci wasze rosną to jestem w szoku!!! Ja mam tu mój zeszycik jeszcze nie wywieziony, napiszę Wam jak rosła moja Nikolka: ur: 3040-50cm (przy wyjściu 2740) 1m-3800-53cm 2m-4600-55cm 3m-5500-58cm 4m-6100-61cm 5m-6950-63cm 6m-7100-65cm 7m-7250-67cm 8m-7490-70cm 9m-7500-71cm 10m-7800-73cm 11m-8300-75cm 12m-8700-76cm :) W tej chwili za 2tyg kończy 3latka i ma 96cm :) Brajanek ma 4m skończone i waży 6850g i ma 66cm, ale to chłopak no i większy się urodził. W ogóle jestem zła!! Małego usypiałam dzisiaj dość długo przy cycku w końcu usnął i nagle mała wpadła z krzykiem do pokoju, moja mama za nią.. mały się obudził i teraz się buja w leżaczku-oby usnął.. W ogóle młoda dzisiaj się uwiesiła na sznurku od rolet na szyji!!! Udusiła by się jak nic, gdyby nikogo w pokoju nie było! I bądź tu mądry.. Dziecka nie da się przewidzieć.. ehhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niki- alunia faktycznie duża dziewczynka- w ogóle nie wygląda na 4 miesiące :) bym powiedziała że z 7-8 ma już :) Co nie zmienia faktu że jest słodka:) Dużo włosków chyba ma, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sikorka- ile czasu po chorobie Gabrysia miała szczepienie?? Kurcze goja załamałaś mnie że z 2tygodnie- znów mam tu tyle sama siedzieć? :( Oby w tym roku bo 2stycznia mamy w planach wracać do domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala ja Cię nie pocieszę :) My od zakończenia antybiotyku czekaliśmy 3 tyg na szczepienie. Moja doktor mówiła że wcześniej lepiej nie ryzykować bo można krzywdę zrobić. Kurczę, jeszcze 2 dni i P. będzie w domu :))) A ostatnio był jak Mała miała 3 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala - Alunia miała duuużo ciemnych włosków, teraz już jej się gdzieniegdzie powycierały, rosną jej takie jaśniutkie blond, prawie białe pod spodem :) Basiu jesteśmy na mm od niedawna, aż do zeszłego tygodnia jeszcze przeważającą ilość posiłków stanowiła pierś, teraz karmie ją tylko 1-2 razy dziennie, jak mnie boli pierś. A w lewej już nie mam mleczka .. i przez to prawa jest większa heh, komicznie to wygląda pooglądałam sobie Wasze dzieciaczki, śliczności!!! Brajanek mi się strasznie podoba, i Kaja od Anety :) wszystkie dzieciaczki są przesłodkie, ech i takie uśmiechnięte minki mają! ale się fajowo oglądało :) :) :) Asiulka Ty jakiś czas temu pytałaś o robienie brzuszków po cc. Próbowałam jakiś czas temu, i też mnie bolał brzuch w miejscu rany. Odpuściłam i teraz skaczę tylko na skakance. Niereguralnie niestety, ale i tak jest coraz lepiej - z kondycją i zwiotczałymi mięśniami. Dobijają mnie zwaszcza te na udach brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mój chłop wymyślił.... obiecałam mu na gwiazdkę play station 3 move, a ten se jeszcze telewizor ledowy zażyczył.. koncert życzeń ???!!! przekichane z tymi facetami czasami, a tak mnie wnerwia ostatnio że się non stop tylko wydzieram na niego, niewiem skąd takie nerwy biorę kurczę :( może okres się zbliża ?? a może też dlatego, że u nas sprawy łóżkowe zeszły na baaardzooo daleeeeki plan :( :( :( bo jak mała uśnie to jest już po północy, wtedy idę się myć, wyparzać butelki, i takie tam, i tak schodzi do 1 w nocy.. on z kolei o 4 rano wstaje do pracy :-/ w dzień nie ma kiedy poszaleć, bo jak mała śpi to akurat jego nie ma :( masakra jakaś . I libido u mnie poniżej zera :( a nie biorę tabsów, na gumkach jedziemy.. no tom się wyżaliła heh :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech jak mnie nie ma to mnie nie ma, a jak już wskoczę to piszę i piszę i piszę..... kilka postów pod rząd .. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oszz kurde.. no ale sruu jak będzie trzeba to poczekam, w końcu zdrowie malucha ważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki mam to samo...w sensie z seksem...jak juz jest to jest fajnie ale jak nie ma to i tydzień cały zero... dostałam dziś wreszcie @, co mnie cieszy to zero bólu brzucha a mialam mega męczący pierwszego dnia zobaczymy jak bedzie potem...normalnie siusiam i patrze @...ale za to jest ta czysto czerwona i obfita ze szok (sorka za szczegoly ale to nowe dla mnie ) też tak macie?? dziewczyny ktroaś kiedyś kupiła sobie podpaski NATURAL LADY? jakies odkażające czy coś...matko...jakbym się domestosem polała...nie kupujcie chyba ze lubicie takie doznania... pisalam Wam o promocjach w carrefour od dzis? pampersy i chusteczki nivea soft 4 sztuki tylko za 22,79 i byłam i ostatnie 4 paki...koniec...moze dołożą skoro promocja od dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka a Ty to taki nocny marek jesteś hehe sporo masz wpisów o późnych porach, nad ranem hehe dobrej nocki dziewczyny, żeby Wam dzieciorki dały smacznie pospać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj postanowiłam tak dietować, żeby nie brać insuliny. W sumie się udało, tylko głód mnie ssie :( ech.. zjadłam dziś na śniadanie pół kromki pieczywa żytniego, na obiad kurczak gotowany z 4 łyżkami ciemnego makaronu, na kolację kromkę żytniego, międzyczasie serek wiejski ziarnisty i pomidora i wsio ... kurczę chyba lepiej się najeść i kłóć insuliną niż być głodnym i bez .. a podaję sobie w uda i już mam takie szpetne zgrubienia, i siniole sobie narobiłam .. ale ja głupia jestem, wiem wiem,... ale i tak miałam radochę- cały dzień bez kłucia :D no nie licząc pomiarów cukru... trochę temat nie na no to forum, ale tak mi się zebrało na refleksję ;) a ta cukrzyca wredota to jeszcze z ciąży mi została! brrrr i nie chce odejść :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki ja man problem z zasypianiem.wiec jak mnie mloda obudzi sama zje i spi abja sie mecze a.potem.jak.zombie jestem.. nikt nie chce tej biogaji? bo bede musiala jak za 1,5 miecha wyrzucic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do akcji ze dzicko udusilo sie wodami plodowymi..no.coz.moge powiedziec...z moim temperamentem polozna.spotkalby taki sam.los...tylko pewnie z woda z kranu...moze wtedy by zrozumiei zedziecko tez czlowiek i ma.prawo do zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×