Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość
Ide pofarbować włosy.. w sobotę zaraz jadę do mojego biednego meżczyzny :( do świąt będzie przeniesiony na półotwarty zakład więc pół biedy.. Dzięki dziewczyny, jesteście kochane, może przy was jakoś będę mogła funkcjonować :) Mój synuś jest na odwrót.. chce leżeć praktycznie tylko na brzuszku, na plecach 5min i się przewraca na brzuch, a jak np.coś by mu przeszkadzało w przewrocie to tak się wkurza że sąsiedzi go słyszą ;) Na brzuszku wszystko widzi i zabawki ma w zasięgu i jakoś tak woli- plecki go chyba parzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trala współczuje bardzo, pewnie Twoja tęsknota nie zna granic. Abyście szybko byli razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuję wyobrazić sobie siebie w takiej sytuacji. Pewnie bym beczała. I to tuż przed Świętami. Przykro mi bardzo, Tralala. A my mieliśmy super noc. Myślałam, że jak wczoraj tak mało zjadł, bo był taki śpiący to niedługo się obudzi, a on wstał na jedzenie dopiero przed 1 w nocy, a potem o 5:20. I to be żadnego marudzenia ani nic. I jeszcze jak dałam go rano do odbicia to walnął takie kupsko, że wszystko do prania poszło. W szoku jestem, bo od tygodnia wstawał niemal o równej czwartej /+-3 min. dosłownie/, godzina aktywności, godzina spania, dwie godz. aktywności, godzina spania i potem już różnie. Dowiedziałam się, że teściowa ma w Wigilię dniówkę, ona jest pielęgniarką w szpitalu i tak jej beznadziejnie wypadło. Wróci dopiero po 19, więc Wigilia będzie bardzo późno. Szkoda mi, bo chciałam, żeby mały był z nami przy stole. A tak to będzie już smacznie spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mojego Kacpra parzy tyłeczek, zwł. jak ma leżeć. Od razu jest ryk i podrzucanie dupki do góry. Nienawidzi leżenia, półsiedząco też nie nie chce, musi siedzieć na kolanach. Dobrze, że jeszcze w bujaku mu pasuje, choć czasem też ciągnie głowę do przodu, bo nie chce być w takiej pozycji półleżącej. A jak mąż dał go w sb na brzuch to on nóżki podwinął, podciągnął dupkę do góry i wyglądało jakby się zbierał do raczkowania, choć to chyba za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala ja tez wspolczuje najgorzej to.chyba dzieciom.wytlumaczyc szczegolnie malej.bo juz roumie pyta. goja- a co to za zestaw cwiczen:-P moze tez wyprobuje;-). oliwia i jak przybieranie malej na wadze? dalej nic czy juz zaczela? zgadzam sie z tym rozwoju dzieci nie ma.co porownywac. zobaczcie nawet jak w roznym wieku dzieci zaczynaja chodzi, niektore rok inne majac 8 mscy a jeszcze.inne majac 14. tak samo z mowa. moj olek caly czas bardzo.malo mowi a wiem ze duzo dzieci w jego wieku klei juz nawet jakies zdania ale co mam zrobic. przyjdze czas ze zacznie mowic. moja mala tez lubi na brzuszku lezec, strasznie sie rwie do siadania ale wiem ze od rwania do siadania dluga droga. de mag ogia znam dwojke dzieci ktors majac 6 mscy zaczynala.raczkowac wiec roznie to bywa;-). moj maz 7go stycznia jedzie na szkolenie do wawy dwa tyg juz zapowiedzialam mamie i znajomym ze przyjezdzam! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do siostry z pytaniem kiedy jej córy zaczęły raczkować: jedna na 5,5 m-ca, druga na 6,5. Mój mąż na 6 m-cy już stał, silny był, na 9 chodził. Zobaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilę, bo te kolejne dni to będzie kosmos.... wróciliśmy dziś rano, wczoraj pod wieczór zawróciliśmy po 50 km, bo nie dało się jechać w tej mgle, dziś było o niebo lepiej:) v Trala na tyle ile przeczytałam i zdążyłam się zorientować, w tych skrawkach inf.... bardzo mocno trzymam kciuku i z całego serca życzę żeby się wszystko ułożyło po Waszej myśli... jesteś silna i dasz sobie radę, choć to łatwe nie jest... a płacz czasem bardzo pomaga... znajdziesz w sobie siłę by to wszystko przetrawić i wytrzymać zobaczysz:) v Limetka dzięki:) v póki co zmykam bo młody się pewnie zaraz obudzi a ja idę dalej pakować kuchnię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Marcelka też jeszcze się nie przekręca, w ogóle jakaś leniwa jest :) na brzuchu jak nie lubiła, tak nie lubi do tej pory, leżeć na plecach prędzej, ale też chwilkę - najlepiej to na rączkach i główkę już ładnie trzyma, na prosto ją noszę albo przodem albo tyłem do mnie. Do siadania się już wychyla, nawet jak chcę ją karmić to się do cyca schyla sama albo udaje że chcę ją z leżenia za rączki pociągnąć to się dźwiga :) A dziewczyny piersiowe - też tak macie, że jak karmicie to dziecko wam miętoli pierś - bo moja to tak rączką mi naciska, jakby masaż robiła :) albo za bluzkę mnie ciągnie mocno, tak to śmiesznie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tralala - jej na prawdę współczuję, tak głupio nawet pocieszać, jak się nie ma takiej sytuacji, ale trzymam kciuki, żeby wszystko było ok! Czasem zdarzają się takie ciężkie chwile i trzeba je przezwyciężyć jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój śpi już równe 2 godz. Nie mógł to powiedzieć, że będzie tyle spał? Bym sobie inaczej zaplanowała dzień. :P Limetko, ja mu zazwyczaj daję kciuka u ręki to sobie go trzyma, bo inaczej to mnie szczypie albo ciągnie za biustonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko nie wiem czy przybiera- pediatra mowiła ze tak może być i dopiero w styczniu mamy wizytę. W domu jej nie waże bo nie mam wagi - pozatym wydaje mi się że skoro jest zadowolona spokojna i zaczeła robić kupki codziennie - to jest oki- bez wzgledu na wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Dziewczynki:)Podesłałam na maila, zestaw ćwiczeń, który mi się zawieruszył, ze szkoły rodzenia jeszcze:)Wiadomo, że do porodu ćwiczenia to się już nie przydadzą, przynajmniej narazie, ale te po porodzie może któraś sobie wykorzysta. Zapomniałam kompletnie o nich, bo mogłam podesłać duuużo wcześniej, ale cóż skleroza i moja starość dają się we znaki:)Położna ze szkoły rodzenia specjalnie je dla mnie przesłała, heh średnio z nich skorzystałam. Poszłam rodzić zielona w tym wszystkim i jakoś się udało:)Moja mała dzisiaj płaczliwa jakaś jest, teraz śpi bo tak od rana się męczyła bardzo z tymi drzemkami, chyba pogoda nie sprzyja dobremu humorkowi dziś:(Mnie też coś dołek złapał, ale chwilowy myślę:) Pisałam Wam już kiedyś, że nade mną mieszka sąsiadka która urodziła we wrześniu synka i ten synek płacze non stop. Naprawdę bardzo dużo płacze.Chyba biedaczek kolki ma, albo taki po prostu maluszek płaczliwy. Moja Zuzia też lubi pomarudzić, ale nie aż tak często. Wiem, że sąsiadka ciężko zniosła ciążę i poród, potem też nie było kolorowo, to Pani tak po 40 dobrze i żaliła się, że za stara na ciążę jest i na to wszystko, zwłaszcza, że ma dwóch synów nastolatków i mocno jej dają w kość, awantury non stop a tu jeszcze taki maluch. Sama mi na klatce powiedziała, że to wpadka była, ale trudno tak musi być. Na początku się z mężem trochę śmialiśmy , ale nie złośliwie tylko tak w żartach, bo w sylwestra właśnie strasznie balowali i pili dużo, a jej termin wypadał na koniec września bo tak mówiła to skojarzyliśmy, że chyba w sylwestra kontrolę troszkę stracili po tym balowaniu i się zapomnieli mocno:)No nic Dziewczynki miłego dnia dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limetka - mój to czasem łapie całą garścią za skórę i ciagnie:) Dlatego tez mu daję kciuka do trzymania. xx aneta_21 - Ćwiczenia na płaski brzuch dr Tony Catersiano: Superbrzuszki - każdy chyba choć raz w życiu wykonywał brzuszki, ale chyba nie każdy testował superbrzuszki. Kładziemy się więc na plecach i unosimy zgięte nogi tak, aby łydki były ułożone równolegle do podłogi. Następnie ręce krzyżujemy na piersiach i napinamy mięśnie brzucha. Robimy wdech unosząc głowę oraz górną część pleców. Teraz robimy wydech i powoli opuszczamy plecy, ale nie kładziemy głowy na podłożu. Ćwiczenie to powtarzamy 50 razy. Odwrócone brzuszki - kolejnym ćwiczeniem na płaski brzuch są odwrócone brzuszki, gdzie również kładziemy się na plecach, ale tym razem przenosimy na początku proste ręce za głowę i chwytamy się dłońmi o coś. Następnie unosimy nogi tak, aby były w pionie do podłoża, a następnie lekko uginamy kolana. Teraz napinamy mięśni brzuch, dociskamy plecy do podłogi i robiąc wdech lekko unosimy biodra o kilka centymetrów nad podłoże. Robiąc wydech upuszczamy biodra na podłogę. Ćwiczenie powtarzamy 50 raz. Ćwiczenia wykonujemy po 3 serie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka spokojna, 3 razy jedzonko:) Ja wzięłam się dziś za krokiety na święta i wyszło mi 50sztuk (nie wiem jak my to zjemy). Zamroziłam je, żeby bylo mniej roboty w wigilie. Młody śpi a ja zaraz lecę po starszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Ma może któraś hustawkę dla dziaciaczka ?np z fisher price? Bo właśnie zastanawiam się czy zamówić tyle,że nie wiem czy to jest przydatne przyda się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aneta nie wiem, czy o taką pytasz huśtawkę, ja mam taką: http://allegro.pl/bright-starts-hustawka-lew-6936-super-prezent-i2863652738.html mała się fajnie w niej huśta:)To jest taki huśtawko-leżaczek u mnie się fajnie sprawdził:) Dzisiaj oglądałam Dzień dobry tvn i Urbański pokazywał zabawkowe gadżety dla dzieci. Taki super dinozaur, interaktywny, super się prezentował, myślę może kupię chrześniakowi taki. Patrzę na allegro a tu cena 1200 zł chyba przesada troszkę, ale świetna zabawka, zwłaszcza, że pokazuje emocje i super reaguje. http://allegro.pl/pleo-dinozaur-najnowsza-wersja-kultowej-zabawki-i2851491556.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aneta nie wiem, czy o taką pytasz huśtawkę, ja mam taką: http://allegro.pl/bright-starts-hustawka-lew-6936-super-prezent-i2863652738.html mała się fajnie w niej huśta:)To jest taki huśtawko-leżaczek u mnie się fajnie sprawdził:) Dzisiaj oglądałam Dzień dobry tvn i Urbański pokazywał zabawkowe gadżety dla dzieci. Taki super dinozaur, interaktywny, super się prezentował, myślę może kupię chrześniakowi taki. Patrzę na allegro a tu cena 1200 zł chyba przesada troszkę, ale świetna zabawka, zwłaszcza, że pokazuje emocje i super reaguje. http://allegro.pl/pleo-dinozaur-najnowsza-wersja-kultowej-zabawki-i2851491556.html Tylko to chyba dla starszych dzieci troszkę, bo jego trzeba wychowywać i kształtować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia też oglądałam ten program w ddtvn i tak się zastanawiałam, ile kosztuje ten dinozaur..masakra - rzeczywiście cena zabójcza..ale w sumie chyba adekwatna do możliwości tej zabawki... jej dziewczyny, moja Marcelka ma chyba skok rozwojowy, od dwóch dni praktycznie cały czas je i dużo śpi, ale już się zaczynam stresować, czy wyrobię z produkcją mleka...tak się zastanawiam, bo od jakiegoś czasu przesypia mi noce - idzie spać po 20 i budzi się po 5.00 albo o 6.00, ale znowuż zaczynam się stresować, że te nocne karmienia napędzały dobrze laktację..a jak tam wasze maluszki - też tak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tes czasem ściska cyca lub szarpie Stanik :-) Mój wstaje 2 lub 3 razy w nocy np 23/24. 3/4 6/7 Dziś chciałam kupić bluzke z baskinka na chrzest w czw były 2 dziś już ich nie ma :-( Mój ostatnio teZ maruda dziewczyny co robicie żeby odzwyczaic od noszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tes czasem ściska cyca lub szarpie Stanik :-) Mój wstaje 2 lub 3 razy w nocy np 23/24. 3/4 6/7 Dziś chciałam kupić bluzke z baskinka na chrzest w czw były 2 dziś już ich nie ma :-( Mój ostatnio teZ maruda dziewczyny co robicie żeby odzwyczaic od noszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tes czasem ściska cyca lub szarpie Stanik :-) Mój wstaje 2 lub 3 razy w nocy np 23/24. 3/4 6/7 Dziś chciałam kupić bluzke z baskinka na chrzest w czw były 2 dziś już ich nie ma :-( Mój ostatnio teZ maruda dziewczyny co robicie żeby odzwyczaic od noszenia? Co do brzuszkow ja noszę bieliznę wyszczuplajaca ;-) bo na boczki nie mogę patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiem, że trochę nie w temacie moje pytanie:)Chciałam się Was zapytać, czy macie jakieś fajne, sprawdzone przepisy na jakieś fajne ciasto, ?Chciałąm coś super upiec na święta, a jestem średnio doświadczona w tym temacie heh:)Ciężko mi będzie zaskoczyć rodzinę, bo moja mama piecze cudne ciasta i torty przepiękne więc średnio mam szansę się wybić, ale może się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam za bardzo kiedy posiedziec na necie, drugi zabek chyba bolesniej sie wybija bo mala coraz bardziej marudna, ale widac ze juz na dniach wyjdzie, mam nadzieje ze przed swietami. juz ubralismy choinke, zrobilismy z synkiem ozdoby na okna, synek przyklejal, ile mial radosci :) xxxxxxxxxx Basiu weszlam na forum zeby zadac to samo pytanie, o jakies fajne ciasto, chcialabym czyms nowym zaskoczyc, jak chcecie to napisze wam przepis na ciasto bez pieczenia, szybko sie robi i jest pyszne, wszyscy na chrzcinach chwalili, rozdalam przepis, nazywa sie 3bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia ze mnie cukiernik średni kucharz rownież aż sie boje czy niczego nie spieprze na chrzciny ;-) A bym sobie zjadla kopiec Kreta mhhhhh Dziś wieczorem teściowa przychodzi a my do krawcowej odebrać pare rzeczy a potem może do knajpy gdzie serwują nalesnikI na różnego rodzaju sposoby A muszę sie pochwalić dziś za niecałe 40 zł kupiłam futerko prawdziwe takie w odcieniu bezy muszę je tylko skrócić :-) jest sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezy nie tej do jedzenia ;-)tylko miało być z z kreska ale mi nie robi w tym telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata - 3 bita uwielbiam:) xx Basia - hmmm, ja w sumie sporo piekę, ale jakbyś mogła określić, co cię interesuje. Ja na świeta robię ulubiony sernik nowojorski, w życiu tak pysznego jak mój nie jadałam:P Robię babeczki czekoladowe z kremem mascarpone i ślimaczki cynamonowe. Jak cie coś zainteresuje to dam ci przepis:) xx A mojemu dziecku dzisiaj włączyło się okropne marudzenie, grrr... jest w tym długim skoku rozwojowym, chyba to stąd, bo raczej już nie przeziębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka - aten blog uwielbiam:) Wiele ciast z niego robiłam i są naprawdę pyszne:) xx A i jeszcze mam fajny przepis na ciasto truflowe, kurcze może sama je zrobię na święta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×