Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Chyba chodzi o informacje na osobiste maile dziewczyn, które mają tę kartę. Czy to jest jakaś specjalna czy taka co była w gazetach dla dzieci? Bo ja się nie znam. Na obronę męża to napiszę, że w czasie przygotowań świątecznych zajmował się małym całe dnie. Mi oczywiście złości już przeszły, obiad dla mnie i dla męża w toku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poslalam kilka zdjec na maila, m.in minka po marchewce, golasek na przewijaku - patrzcie jaki ma duzy brzusio :-) i jaka jest juz duza w hustawce :-) tom sie córą nachwalila ;-) blondyneczka sie z niej robi, prawie wszystkie ciemne wloski juz stracila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejcia:) U nas święta minęły spokojnie i rodzinnie :) Wigilie w domu,pierwszy dzień świąt u marcina rodziców ,a drugi w domu :) Amelce ząbki wychodzą..teściowa przywiozła mi żel na ząbkowanie i pomaga nam bardzo.Troszkę gorączkowała wcześniej ,ale teraz już nie.Oprócz ząbkowania ma jeszcze katarek.Odciągam jej fridą ,zakrapiam kropelkami NASIVIN SOFT nosek i oklepuję,ale nadal ma taki sam..Noce ok,przesypia wszystkie ładnie od 21,30 do (różnie)około 7 rano zazwyczaj.Amelka od nas pod choinkę dostała huśtawkę i szczeniaczka uczniaczka z fisher price.oraz krokodyla i pianinko z biedronki i mnóstwo innych prezentów od rodziny. Mała teraz śpi,ale jak wstanie to dam jej zupkę jarzynową ze słoiczka z bobovita.Zobaczymy jak nam pójdzie.Ja mojej małej marchewkę i jabłko ze słoiczka daje z biszkopcikami i smakuje jej bardzo!:) Obiecałam juz kiedyś dodam zdjęcia małej,ale jakos nie miałam kiedy .Postaram się dzisiaj rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Wrzuce na maila zdjecie zabkow :-) i fotke dada, 4 juz ma troche ponizej pepka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zawsze jak pieluszki podchodzily ponizej pepka to przechodzilam na wiekszy rozmiar, ale przeciez 5 tn juz chyba giganty sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, taka mi sie gdzis Polka duza wydawala...zalozylam jej leginsy ostatnio byly z 3,4 cm za dlugie a dzis nic...a ich nie pralam...zmierzylam ja tak bez rozciagania miarka tak na luzaku a tu 70 cm...jak to mozliwe ze 3 cm w 3 tygodnie? Wiem ze dzieci rosna skokowo ale az tak? Z kazda karta rossne domkonca roku -20 procent na wszystko...jak jeszcze kupicie cos przecenione to tanio wyjdzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi bardzo współczuje, oby to nie było nic groźnego! Trzymaj sie! Trala oby przyszły rok był lepszy :-) Basia a Ty gdzie sie podziewasz? Gratuluje zabkow, u nas mocno sie ślini mlody ale jak pytałam neurolog tydz temu to mówiła ze jeszcze na zabki daleko. Dziś zamiast marchewki dostał mm nan przed chwila zasnął po butli, zrobiłam 150 ml wypił 100 :-) to i tak chyba dobrze jak na pierwszy raz. Ale skrzywil sie jak polecialo, już myślałam ze nie bedZie chciał.A poszło mm zamiast marchewki bo dziś 30 min laktatorem i nic zero. A za 3 dni Sylwester. Oby tylko z brzuszkiem było ok. Marchewke dostanie po nowym roku. Ciekawe czy mi cycek nie pęknie i o której mlody sie obudzi. Dziś byłam z nim w galeri i oczywiście sie rozbudzil jak go delikatnie rozbieralam, wiec Pedem po tej galerii. Kupiłam przecenione buty torebkę i rękawiczki w h&m Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde coś mi przeglądarka świruje i od rana nie moge nic wysłac:( xx ita - super że sie udało! Trzymam kciuki za brzuszek:) xx Wivi - współczuję... Trzymajcie się! xx My wreszcie dzisiaj wyszliśmy na spacer po 3 tygodniach przeziębienia! Podniosłam wózek młodemu i ogladał sobie świat:) Oczy mial wielkie jak spodki:P Znów dostał marchewę, jakieś 1/3 słoiczka i buzię otwierał jak szalony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita, jeśli Cię to pocieszy, mnie nigdy ani ręcznie ani laktatorem nie udało się prawie nic ściągnąć ... ręcznie aż 10ml, a laktatorem nic ... chyba mam jakąś blokadę psychiczną ;-) i jakbym miała komuś udowodnić że na prawdę akrmię piersią musiałabym chyba z dzieckiem przyjść ;-) a czy którejś z Was dzieciaczek ma nietolerancje białka krowiego? jak rozszerzacie dietę maluszka w tym wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u nas dziś już zjedzone 660 ml to tyle co czasem po 3 nocnych pobudkach wiec pewnie jedna mnie czeka...robię teraz mlodej na noc 180 ml bo wypija 160-170 ia w ciągu dnia robi po 2 kupy... tak sie zastanawiam skoro jabłko się przyjęło to może dam w dzień marchewkę z ziemniakiem a po południu jablko?? bo inaczej nigdy nie dojdę do kaszy i glutenu co myslicie? bo boję się dawac samą marchewkę z ziemniakiem ze jak mloda za mało wypije to kupy znowu będą suche... idę 3.01. do pediatry to może bede notowac choc pewnie bedzie to głupio wygladac ale ja tam zapominam ze masakra Basia gdzie jesteś?? Wivi wiadomo coś?? Ita gratulacje !! myslę ze raz czy dwa razy to nie zaszkodzi a tylko minerały uzupełni :)Polka miała większego kopa i powera jak jadla mm raz czy dwa na dobę :) Tralala jak po urodzinkach? ile było osob ? jakie prezenty? wyślę fotke na maila Polki Gabrysia faktycznie zaokrągliła się nieziemnsko!! już duża z niej dziewczynka Demagogia a Twój synek to już w ogóle na 8 miesiecy wyglada :) Fajna ta bujawka chyba u Aluni o ile pamietam widać ze jej wygodnie w niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia może ta kaszka bobowity minima sie przyjmnie? mam ją i na niej jest napisane ze przy nietoleracji można ją uzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro albo w niedziele wybiorę się na zakupy to popatrzę co jest, bo może pojawiły się jakieś nowości od czasu wprowadzania nowości córce dwa lata temu ;-) a mam zamiar spróbować coś podać 02.01 ... żeby w razie W do lekarza można się dostać ... u alergików nowości powinno się wprowadzać rano ze względu właśnie na możliwość wystąpienia reakcji alergicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie rozumiem, mlody po wypiciu 100 ml obudził sie po 1,5 h i wypił sporo z piersi. Zaczął płakać, przestraszylam sie ze boli go brzusio ale był chyba glOdny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita to normalne moim zdaniem... dla mnie to tylko jakiś poglad ze na mm dzieci dluzej spia itd...moja wstawałam jeszcze 2 tyogdnie temu 3 razy w nocy a Brajanek tralala jest na piersi i spal całe noce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka nie wiem może za mało wypił bo z butelki mojego mleka 1,5 miesiąca temu potrafił wypić 130 ml, no ale teraz nie chciał wiecej e tam trudno tylko żeby go brzusio nie bolal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro widzimy sie ze znajomymi i milismy wziąć młodego na noc do nich, ale ze mm poszlO w ruch to teściowa zostaje :-) a my na pare godz wyskoczymy. Jedna brzuchatka jest w naszym gronie na kwiecień ma termin, fajnie uważam ze to najlepszy czas nacrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moja mała dziś cały dzień szalała. Spała od rana do 17 może godzinę łącznie. W nocy zjadła 150 ml, w dzień 250, dopiero o 18 zgłodniała i wchłonęła prawie 250 :) I śpi od 17 z przerwą na kąpiel i jedzenie. Kurczę jak ja bym chciała żeby ona się mniej budziła w nocy, teraz 2 razy to minimum. W ogóle budzi się z żałosnym płaczem jakby się czegoś bała albo ją coś zabolało. W nocy też popiskuje, i muszę wstawać, przeważnie o 3-4 się poddaje i biorę ją do nas do łóżka. A u nas grypa paskudna panuje. W przychodni kolejki po 30-40 osób. Apteki przepełnione. Wszyscy wokół leżą chorzy. Mnie od rana gardło boli jakby mi jakaś gula wyrosła. Wzięłam nurofen, może odpuści. Wivi współczuję! Wiem jak to jest z dzieckiem w szpitalu, przechodziłam to jak miała ledwo 6 tygodni :( Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita mojego.Polka pila minimum litr a tu widzisz 600-700 takze mysle ze to normalne i tak.ladna ilosc na.poczatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita mojego.Polka pila minimum litr a tu widzisz 600-700 takze mysle ze to normalne i tak.ladna ilosc na.poczatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na moim budził sie po 2,5-3,5 h na następne karmienie a tu po 1,5 h )??? dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to chyba zalezy od dziecka, Ala na moim w dzien jadla co godzine a w nocy nie budzila sie na karmienie, na mm tez spi cale noce marchewka jej nie podeszla. Ale jablko z marchewka ladnie wcinala :-) Asiulka ta hustawka ma karuzele, 5 trybow bujania, kolorowa lampke, kika melodyjek i np szum fal, i przelewajacej sie wody, siedzenie mozna ustawic na 2 sposoby, sa jeszcze pasy do przypiecia i nakladka na przod, zeby dziecko sobie przesuwalo koraliki . To barrrdzo stary model fisher price, od znajomej mojej przyjaciolki, kosztowal sto zlotych :-) :-) mloda kupe czaśu w nim juz spedzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
x Dzięki za życzenia dla Nikolki. asiulka- ja nie robiłam imprezy jej bo nas teraz przez to wszystko nie stać na za wiele, po za tym Nikolka chora :( byli tylko teściowie.. Ja jej kupiłam domek na drzewie z konikami Filly's i teściowa jej dokupiła z tego samego stajnie i jeszcze takiego duzego konika do czesania z pierdołkami- gumeczki, spinki itd. Przywiozła jej jeszcze piżamke tez z tym Filly i super spodnie na śnieg i kurtke :) tylko ciekawe czy będzie jeszcze śnieg. Byłam dzisiaj z nimi u lekarza- mały osłuchowo już czyściutko- tylko skąd ten okropny duszący kaszelek :( A mała ma zapalenie ucha na całego- dziś już antybiotyk poszedł w ruch. U nas też wszyscy chorzy- tylko ja jeszcze się trzymam, czuję się jak pielęgniarka w szpitalu polowym :) Apteka jest jak worek bez dna- tyle co ja tam pieniędzy w tym miesiącu zostawiłam to szok po prostu!!! Mój mały jak był chory budził się ok 4 na picie i tulenie i spał dalej do 7, teraz już od 20-21 śpi do 7-8 rano bez pobudek nocnych, zazwyczaj te 12h śpi. A rano nie budzi się z płaczem tylko się kręci i wzdycha, biorę go, naje się i śpi jeszcze z 2h ;) Pod względem spania mam super! Mały ważony i mierzony dzisiaj ma 6 980kg czyli prawie 7kg i 65cm :) wyślę później fotki z świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku to sporo dostala!! lubie te zabawki i dlatego ciesze sie ze mam corke :) mam wrazenie ze troszke pozytywny ten Twoj post :) ciesze sie ita nie ma reguky...moze obudzil sie po 1,5 h bo mu smakowalo i znowu chcial?? nie przewidzimy :) wazne ze Ci zjadlbo Polka plula na poczatku wszystkim :) marchewka z jablkiem to obiad czy deser??:):) heh ktoras juz daje swoje a nie ze sloika?? ja to bym chciala zaczac gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niki- kawał babki z Twojej córci :) Ale buziuchne ma cudownie uśmiechniętą :) Mojemu to Dada nr 4 chyba by po szyje sięgały :) Dziś przede mną była babka z córką z końca sierpnia i ważyła 11 kg!! Ale nie była po prostu duża dziewczynka jak Twoja Alunia tylko była okropnie utuczona, lekarz tak babke wyzywał, że pół przychodni to słyszało, bo daje jej biszkopty, chrupki kukurydziane, LIZAKI i JOGURTY!! herbate dla dzieci słodzi 150ml -3łyzeczki cukru, bo mowi ze dziecko lubi jak jest słodkie- nie wiem czy ta babka się z księżyca urwała czy co.. brak odpowiedzialności totalny a na koniec dziecko ubrała w gruby sweterek i przykryla kocem i wio na -2 stopnie na dworze i okropny zimny wiatr.. tak, tak BEZ CZAPKI!! stałam z oczami na wierzchu i nie dowierzalam co widzę.. marchewka z jablkiem to deser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masakra w tej przychodni, skad sie tacy ludzie biora ! Biedne dziecko, w przyszlosci moze miec problemy.. Mojego meza siostra ma 2 synow, starszy ma 9 lat i wazy 54 kg. Jest o 3 kg ode mnie ciezszy a nawet do ramienia mi nie siega. Mlodszy idzie w jego slady. Na sniadanie kazdy zjada poltorej paczki parowek. Szok. Jak znajde to podesle fotke na maiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala mój wymiarowo podobny do Twojego, bo 10 dni temu miał 7 kg i 66 cm a od świąt zakładam mu 4, obecnie na dzień te rossmanowskie i żałuję, że wcześniej nie przeszłam na 4. Tyle na razie, bo siedzę z ręcznikiem na głowie i młodym na kolanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka, widocznie zależy od dziecka. Pieluchy 4 mu leżą ale sama stwierdziłaś, że na 8 m-cy wygląda. ;) On tak siedzi, nie uleży za nic, podskakuje dupką jakby go parzyła. Pytałam pediatry czy może być w takiej pozycji, powiedziała, że skoro tak chce, to znaczy, że na tyle już mu ciałko pozwala i że jest bardzo silny i niedługo będzie siedział. Zobaczymy jak jej się to sprawdzi. A ja wybywam za niedługo na miasto, mąż zostaje z małym. Wczoraj wieczór też był z nim sam jak pojechałam do marketu na zakupy. Zresztą jak tata w domu, to Kacper mnie nie widzi, liczy się tylko tata. :) Idę do Rossmana po tą kartę Rossnę, już się zarejestrowałam, wezmę tylko kartę i podam mężowi, ma otwartą stronę to wpisze nr. Dzięki za info o 20% rabatach na kartę. Nakupuję pieluch rossmanowskich, które bardzo lubię, są lepiej chłonne niż Dady i estetycznie najładniejsze jakie widziałam. Ost. kupowałam też zielone pampersy, może będzie jeszcze promocja na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka, bo mi się jeszcze tak przypomniało, że są takie specjalne woreczki na mocz. Mojemu zakładali takie w szpitalu, bo z powodu długiego odchodzenia wód /czyt. zwlekaniu z cesarką/ miał zakażenie wewnątrzowodniowe i musiał brać antybiotyk. Codziennie sprawdzali mocz czy zakażenie się cofa. A, odkąd mamy pieluchy nr 4 skończyło się przesikiwanie pajaca i pościeli w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×