Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Odebrałam małej zdjęcia już ,powkładałam do albumu i do ramek :)) Moja mała dalej spi ,taka pogoda hehe..Ja po obiedzie piję gorącą czekoladę. Muszę jeszcze wyprasować Amelki pościel,dostała pod choinkę od chrzestnej i chcę jej dzisiaj juz założyć :) Dziękuję za miłe słowa!!Amelce prawie wogóle się nie wytarły włoski tylko troszkę z tyłu ,młle odrastają jej już i myślałam,że będzie miała jasne,ale dalej wychodzą ciemne.. U nas też juz chodził ksiądz,też młody i zaczepiał Amelkę ,dostała mały obrazek.Amelka jak wychodzę z nią gdzieś ,albo ktoś przyjdzie to jakby nie Ona .tak patrzy bawi się rączkami,nie uśmiecha i obserwuje.Dopiero po jakimś czasie dopiero do tej osoby zaczyna uśmiechać się :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kolende mielismy 27 grudnia, ksiadz dal sie malej pobawic stułą a ta oczywiście wpakowala ją do buzi! I nie chciala puscic. Ksiadz sie źmieszal , ja tez bo mu Ala ja niezle pogniotla hehe dzis juz kaszki wiecej zjadla, zrobilam lyzke na 30 ml wody i zjadla wszystko. Wczoraj niecala polowe z tego. Powoli do przodu ;-) Oj napilabym sie takiej goracej czekolady, ale mleko i czekolada pewnie fajnie podbilyby mi cukier cholercia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale Wasze dzieciaczki dużo już potrafią i są duże! Mój Marek 13.12 ważył 6500 i lekarka mówiła że to piękna waga jak na dziecko karmione piersią ... ale jak czytam o Waszych dzieciach to mój to kruszynka jest. Czy tylko ja jeszcze karmię tylko i wyłącznie piersią? Mieliśmy już wczoraj zacząć wprowadzać kaszkę do diety, ale Marek ma zapalenie spojówek, robił brzydkie rzadkie i zielone kupki i pediarta kazała poczekać aż wyzdrowieje, żeby było wiadomo czy takie kupki to tylko efekt choroby czy może uczulenie na nowy pokarm. Poza tym Marek dużo "mówi", buzia Mu się nie zamyka ... piszczy, krzyczy ... bawi się rączkami, bierze grzechotki do rączek, potrafi nimi potrząsać, leżąc na pleckach przekręca się na boki, na brzuchu to trochę poleży i się denerwuje, nie chce Mu się na plecki przewracać, tylko najlepiej rozłożyć się plackiem i wrzeczeć, żeby Go na plecy obrócić. Wivi, współczuję ... mam nadzieję, że będzie już coraz lepiej i niedługo synek wyjdzie do domku ... a tak w ogóle to ja też mam dzisiaj urodziny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaaa najlepsze zyczonka ! Zdrowka i radosci z Mareczka :-) A co ile karmisz? Mojej Ali starczalo na gora godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Pola wazy 7600 i wg miarki u Pani ma 66 cm( ciekawe zatem jak wyrosla z wszystkich ubran skoro niby przez 3 tygodnie 1 cm urosla) a wg mojej miarki 69-70 cm....dostala zalećenie za sliwki ze wzgledu na to by kupka byla luzniejsza bo rzadko chce pic wode...znaczy pije ale z 50ml na dobe...szczepienie narazie odpukac oki, ciesze sie ze spokoj od tego dziadostwa na rok...teraz za tydzien zaczynamy pneumokoki...dzis z powodu szczepionki nie wprowadzalam nic nowego tylko w nagrode dalam sok z marchwi i jablka i oczywiscie 50ml poszlo w 3 minuty a ile sie przy tym cieszyla i piszczqla to szok...juz wiadomo czemu nie je mleka, nic jest nie jest po prsotu je jak musi :) Trala bidulko tez swoje przejdziesz...ale moze jakos tesciowie finansowo pomoga? Co to matki madzi..ljakis czas temu pisalam ze mnie przez blac szlag trafia...ale nie bojcie sie dziewczyny, dzieciobojczynie sa wyjatkowo zle traktowane przez wspolwiezniarki...tak samo pedofile...takze lekko szmata miec nie bedzie... Ja tesknie za miss m i jej zartem :) u niej ciagle cos wesolego sie dzialo!! Moj Kogucik kochany ma drzemke...alez dzis plakala i sie zalila...jednak wieksze dziecko wiecej rozumie i bardziej przezywa szczepionke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaa, Wivi - sto lat! xx asiulka - duża twoja pola! Tylko sięcieszyć, ze tak ładnie rośnie:) ja jutro mam na 9.15, zobaczymy ile mój przybrał. Długasny jest, ale nie wydaje mi się jakiś duży szczególnie. xx Własnie poćwiczyłam i czuję się przyjemnie zmęczona. Zaczęłam wczoraj A6W i po dwóch dniach mam obawy co do tego, czy ją skończę... Trudne to cholerstwo. Nawet nie jakoś specjalnie męczące, ale obciąża odcinek lędźwiowy niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gosia STO LAT :)) Bo ja wiem czy ten Twój taki malutki :P 13.12 to nawet nie miał 4miesięcy, a mój na 4miesiące ważył 6100 w ubrankach;] teraz ma niecałe 7kg a jest starszy od Twojego Mareczka o prawie 3tyg :) Za 3tyg Twój maluch też będzie miał dobre 7kg iii będzie dużo więcej umiał :) mój też niedawno był ciapka :) :* Ja w sumie karmię głównie piersią, dopiero po 6miesiącu będzie jadł już codziennie, teraz mu daje raz-dwa razy w tygodniu coś żeby się brzuszek przyzwyczaił:) Moje dzieciaki jakieś takie niewydarzone pod względem rośnięcia :) Mała dopiero teraz nadgoniła w miarę, a zawsze była najmniejsza i najdrobniejsza z rówieśników :) Chociaż my wcale tacy mali nie jesteśmy ;] tzn ja nie jestem wysoka ani niska, mam tylko 170cm :P A D.185cm ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sto lat :) ja mam w nastepnym tygodniu urodziny, przez ostatnie lata lapie dola w urodziny ze juz taka stara jestem hehe :) xxxx Goju podziwiem Cie ze podjelas sie A6W, ja dotrwalam tylko do 3 dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny;* WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU;* dawno nie pisałam bo cierpie na brak czasu;( byliśmy w pl na 2 tyg i wszyscy rozpieśćili małego że po powrocie rady sobie z nim nie dawałam tak sie darł. wivi-współczuje kochana problemu zdrowotyych z dzieciatkiem. aby jak najszybciej wrócił do zdrowia trallaa-aby sie wszystko wyjaśniło i ukochany jak najszybciej był z wami;* gratuluje małych ząbków u maluszków;) xxxxxxxxxxxxxxxxx u mnie mały 9 stycznia skończy 5 miesięcy a waży 10,200kg i ciuchy nosi na 80cm. jest bardzo duży. w pl byłam u neurologa dziecięcego spr małemu głowe i wszystko ok tylko lekarz stwierdził że mały ma złą koordynacje ruchową bo nie leży na brzuchu i nie przekreca sie. na początku troszke sie tym przejełam ale doszłam do wniosku że każde dziecko ma swój tryb rozwoju i widocznie mój Franek jest leniwy. z brzuszkiem to troszke moja wina że nie lubi leżeć bo jak sie przydusił na brzuchu to od ctego czasu go nie kładłam. ale za to do siadania jest pierwszy sam jeszcze nie siedzi ale sie strasznie podciąga.sam trzyma butelke i od paru dni podaje mu picie w kubku nie kapku na początku mu nie wychodziło picie ale z dnia na dzien coraz lepiej. pozatym bawi sie zabawkami grzechotkami podaje z reki do rek, piszczy i cały czas gaworzy. zeby wybijaja mu sie od jakiś 3 tyg ma strasznie białe dziąsła i wszystko wpycha do buzi. zaczełam mu podawać żel na ból dziąseł i po nim nie jest juz tak bardz marudny. małemu podaje słoiczki z obiadkiem i deserkiem codziennie i do tego herbatke i oczywiście mleczka. kaszke dodaje do mleka na noc. mały zasypia tak około 21;30 i śpi mi do 6 rano potem butla i tak jeszcze do 9. wiec nie jest źle. xxxxxxxxxxxx jak byłam w pl dużo chodziłam na basen i jeździłam z bratankami na śniegu na takich plastikowych jabkach prawie codziennie i myślałam że coś schudłam a tu.masakra jak waga staneła mi na 78 to teraz jest 82;( jz sama nie wiem co mam robić. słodyczy nie jem wogóle nie obrzeram sie jedzeniem i nie jem po 18 (tylko owoce) ruchu mam bardzo dużo a tu takie coś juz nie mam siły;( goju a u Ciebie jak z wagą?? bo miałyśmy podobną i wage i wzrost? widze że ostro wziełaś sie za ćwiczenia, oby tak dalej kochana tyle zaparcia. ja nie mam czasu żeby iśc do siłowni bo nie mam małego z kim zostawić;( mąż wraca o 20, 6 dni w tyg tylko tyle co w pl mogłam sobie pozwolić pare razy na siłownie przed basenem i tyle. buziaki kochane;* ps;tralllaaa-kupiłam to krzesełko o który pisałaś i mały uwielbia w nim siedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wszytskiego dobrego kochane z okazji urodzin ja tak jak agata w przyszły tyg sie starzeje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego z okazji urodzin dziewczyny :) Kasiula jaki ten Twój Franuś ogromny :)) Ja dziś mierzyłam swoją, ma 67 cm a waży 6,6 kg. Gabi już śpi, ostatnio nie drzemie przed kąpielą, o 19:30 już śpi. A wstaje koło 7-8. Oczywiscie z 3 pobudkami w nocy. Wasze dzieci też się budzą z płaczem w nocy? Moja to tak żałośnie zawodzi, jakby jej ktoś krzywdę robił. Goja, co do a6w to podziwiam, ja bym w życiu nie dała rady. Mi też waga stanęła na 82 przy 170. Masakra. Teraz jak będę na zakupach to zamierzam nakupić owoców i warzyw do tej diety owocowo warzywnej. Ciekawe ile wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikorka-mój mały tez tak czasem ma że obudzi sie z płaczem takim że aż krzyczy ale dam smoka i śpi dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.ag..a.ta, sikorka - ale ja sie do A6W przygotowywałam przez 3 miesiące robiąc co drugi dzień serie brzuszków. Dopero teraz poczułam się na tyle silna, zeby zacząć i być może uda mi się skończyć. Z brzuchem mam takie problem, że strasznie mnie wypycha pojedzeniu:( xx kasiula - ja ważę teraz 76 kg, bylo przed świętami 75 ale sobie odpuściłam. Tak więc od października schudłam 8kg, powoli, bo na diecie jestem dopiero od miesiąca a wcześniej były tylko ćwiczenia. Ja też nie mam jak chodzić na siłownię i aerobik, bo mój mąż tylko jeden tydzień w miesiącu ma pierwsze zmiany:( Ale ćwicze ta rowerze stacjonarnym, teraz też aerobik i boks na wii nintendo no i brzuszki. Mój cel to 65 kg i chciałabym go osiągnąć najdalej do wakacji a najlepiej do 22 marca, kiedy wracam do pracy:) xx Igor mi tez już śpi, starszy się inhaluje i zaraz go gonię do łóżka. Sama tez się szybko położę. A i widzę, że duzo mam ze stycznia, ja też, z 18:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ze stycznia, dokładnie to z 26 i też znam mnóstwo osób ze stycznia, a zwł. po 20. Goju, to masz urodziny wtedy co mój szwagier. A mój mąż ma urodziny w Walentynki hihi. Gosia, też wszystkiego najlepszego. Zapomniałam napisać, że mój Kacper od rana dzisiaj śpiewał takim falsecikiem. Śmialiśmy się z mężem za każdym razem jak się odezwał. W nocy nie budzi mi się z płaczem tylko wierci i kręci, dam cycusia, poje z 5 min. i śpi dalej. Ja też zmykam do spania, bo spałam tej nocy bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj dziewczyny z okazji urodzin! Spełnienia marzeń! Vivi super ze jest lepiej trzymam kciuki mocno! Trala za Ciebie tez! Dziś pojechałam po butelkę i smoczek do kleiku, kupiłam 2 butelki gdzie jedna była gratis z smoczkiem od 0-6 mcy i osobno smoczek trojprzeplywowy do kaszek. Ani ten ani ten nie był dobry, mlody trochę pociągnął i płacz, za słabo lecialo, zrobiłam większa dziurke igłą i wszystko wypił, na 150 ml wody, 5 miarek mm i 3 łyżki kleiku czyli wyszło 180 ml z 2 przerwami na beki wypił wszystko. A potem jaki szczęśliwy był szok, zawsze był płacz bo już zmęczony a teraz zaczął tak gadulic ze aż go nagralismy. Ciekawe do której pospi? Mój w nocy jak głodny tez sie z płaczem budzi. Boje sie trochę o małego, bo teściowa z nim była na sylwestra a ma teraz zapalenie oskrzeli :-( Trochę polatalam po galeri ale nic nie kupiłam, nie lubię tak biegiem.A chciałam czarne, płaskie kozaki skórzane z przeceny. Może w przyszłym tygodniu na dłużej sie wybiore. Zaraz idę spac. Dobrej nocki mamusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam że tylko ja chodzę z kurami spać ;-) Któraś pytała jak często Marek woła jeść na piersi ... co 2,5-3 godziny Go karmię ... w nocy wychodzi częściej ale to przez to, że przysypia sobie przy cycku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju ja niestety do cwiczen mam slomiany zapal, nie lubie cwiczyc, juz wolalam przejsc na diete. dzis sie wazylam -58 kg, ale chcialabym schudnac z 6 kg, zeby osiagnac wage sprzed ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja ważę 66kg przy 170cm wzrostu.. przeraża mnie ta waga, przed ciążą miałam 58-59kg, teraz chciałabym te 58kg mieć max, a najlepiej 56.. czyli jeszcze 10kg :) :D Mój z płaczem się nie budzi:) Sikorka- to ładnie Gabrysia nadrobiła, taka malusia była jak się urodziła a teraz dłuższa od mojego Brajanka, tyle że mój cięższa kluseczka :) :* A dzisiaj myślałam jakie mieliście wybrane imię przed porodem, bo coś mi się kojarzy że było inne, a szukałam i znaleźć nie mogłam :P Aaaa miałam pisać że Amlecia od Anety na tym zdjęciu w tej czapie na dworze wygląda przeuroczo!! :) Kochane szkraby nam rosną :) Co jeden bobasek to fajniejszy:) Dzięki dziewczyny za miłe słowa :) Myślę że z wami jakoś łatwiej będzie mi się z tym zmierzyć.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Duże te Wasze dzieciaczki wszystkie:)Jak tak czytam, to mam wrażenie, że Zuzia najmniejsza hehe:)Waży równe 7 kilo i to w ciuszkach w sumie, długa na oko gdzieś na 70 cm, a jest oprócz Michałka Takiej tam Agi chyba najstarsza bo z końca lipca, Alunia Niki chyba jest po mojej Zuzi dzień urodzona, jak dobrze kojarzę:)Demagogia heheh te kupki Kacperka podczas czytania postu-może to magia heh?:):):)Temat wagi masakra:)Ja po porodzie tak wyszczuplałam, że ważyłam mniej niż przed ciążą i mnie ludzie nie poznawali, ale zaczęłam sobie pozwalać i mi się przytyło i nawet brzuszek mam. Póki karmię małą piersią i ona może ze mnie wyciągnąć te kilogramy to muszę się opamiętać z jedzeniem eh bo potem to już za nic w świecie nie zrzucę. Do diet i ćwiczeń jestem leń i kompletne dno :)Dlatego tak podziwiam te które się zawzięły, ćwiczą i się odchudzają, w szczególności oczywiście Goję!:)Ja mam wzrostu 165 więc krasnal jestem, a ważę 60 kilka na pewno masakra:(Tralala cieszę się, że opieka Wam chociaż troszkę pomoże, zawsze to coś i może będzie ciutkę łatwiej:)Może to głupio zabrzmi i może nie powinnam tego napisać, ale jak byś kiedyś miała "gorszy" miesiąc i nie miałby Ci kto pomóc to napisz, ja się postaram jakoś Ci pomóc:)Przepraszam, jeśli Cię uraziłam, nie chciałam naprawdę, mam nadzieję, że się nie poczujesz urażona, bo przecież to nie wstyd poprosić o pomoc kogoś:):*Mąż pojechał do pracy, rozstaliśmy się w nienajlepszych stosunkach i teraz płakać mi się chce z tego wszystkiego:(Zuzia niedawno zasnęła, ja też się chyba położę:(Dobrej nocy dla Mam i Maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki Basiu na prawde milo z Twojej strony!! :* :* To fakt, pomoc się przyda ale głupio o nią poprosić :( Zwłaszcza z moim charakterem, nawet do opieki było mi strasznie głupio iść, ale za coś muszę żyć i dla dzieci mieć. Moi rodzice sami ledwo mają.. Oby do listopada, bo powinien wtedy wyjść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku myslalam źe sprawa sie szybciej rozwiaze a tu dopiero w listopadzie! Szok. A ja nai wna myslalam źe ejedynych zywicielow rodziny nie zamykaja. Ale zacofana jestem.. Basiu dobrze kojarzysz,Ala jest dzien mlodsza od Zuzinki. Co do wagi i wzrostu to mam 162, przed ciaza 50 kg, w ciazy 60 a obecnie 49, schudlanm przez ta diete cukrzycowa . I biust rozmiar minus A hehe a podczas karmienia nosilam D !! Szkoda ze nic z tego nie zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala az ńie moge uwierzyc jak widze Brajanka w pampers 4 :) moze my inaczej zakladamy? Ty pewnie masz wprawe lepsza niz ja bo juz drugiego masz bobasa...ale dzis to trojki ledwo pipke Polci zakrywaja a z tylu tez slabo...generalnie pampers 3 to u niej biodrowki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to ja się tak teraz zastanawiam czy może mój syn jest jakiś nie wymiarowy? :D jak macie za dużo trójek to jestem chętna heheh, nie no żartuję, teściowa kupiła mi teraz 120 pampersów, jeszcze mam z 30szt. Dada ;] Moja mała straciła apetyt przez to zapalenie ucha... W II święto jak byliśmy w szpitalu to ważyła ok 14kg, a dzisiaj ma 12kg :( Ide z nią jutro do lekarza, bo jest kiepsko :( Blada, chudziutka itp :( Do listopada to jest MINIMUM!! Jeśli się uda z adwokatem i na specjalnych warunkach :( Tyle udało nam się załatwić, wszystko zależy od rozprawy.. Koniec kary jest na 2015 ;( I to wszystko za głupią paczkę Delicji, której tak jak wspominałam nawet nie miał w ręce :( Ale cóż, Polska! Dobranoc :* Coś spać nie mogę dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tralala jak to jest możliwe że za "paczkę delicji", która ukradł jego brat zamknęli na tak długo? Coś musi być nie tak, ja sama miałam bliskie zderzenie z polskim prawem i mimo spowodowania wypadku w którym ktoś ucierpiał nie zostałam aresztowana, a wyrok był w zawieszeniu... Coś muszą mieć na niego konkretnego i tyle. A wy w końcu wzięliście ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dobrze pamietam, moj wujek kiedys cos mowil o nikskiej szkodliwosci czynu, on jest policjantem. trala pisalas ze to sprawa sprzed lat, istnieje tez cos takiego jak przedawnienie sprawy- 2 lata jesli nic w tym kierunku nie robiono tzn jesli nie dostawaliscie zadnych pism od policji, jezeli chodzi tylko o te delicje, ktorych nie mial w rekach to starajcie sie o wyrok w zawieszeniu wlasnie sdlatego ze ma 2 dzieci na utrzymaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u nas nieciekawie :(:( Wczoraj rano nawet, nawet i pisałam Wam, że idziemy do przodu, ale w nocy znowu kupki co półtorej godziny... Co prawda malutkie - i już konsystencja super i kolor ok... ale jednak - za często! Malutkiego mi ważą dwa razy dziennie i powiem Wam, że nieźle mu skacze waga przez to rozwolnienie. Raz waży 8.020, trzy godziny później 8100, następnego dnia 7.900... a po tej nocy Sylwestrowej co tak bidulek się rozchorował to ważył 7.700... Wtedy wpakowali w niego 4 kroplówy a i tak miał suchy języczek... Dalej karmimy go z mężem przez sen i po troszeczku strzykawką co godzinkę - dwie... Bo jak zje za dużo naraz to kupka murowana... Już nawet nie czekam na obchód bo wiem, że lekarze nic nie wymyślą... Zlecają badania, powtarzają badania a tu nic... Na dodatek mąż się przeziębił a mnie z tych nerwów ciągle boli brzuch i głowa... Jestem tak zestresowana, że masakra.... A Wojtuś tak się cieszy na mój widok, a ja z całych sił staram się nie rozpłakać jak na niego patrzę, tylko śmiać... Żeby i on miał trochę radości... Asiulka, a jak napisałam, że wlaliśmy w niego ponad 600 ml to miałam na myśli wszystkie płyny - nie tylko mleczko. On mleczka to może zjada 350 ml... Reszta to to woda na kleiku z glukozą i herbatka... Lekarze mówią, że nieważne CO pije, ważne, żeby przyjmował jakiekolwiek płyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
możliwe, to był wyrok w zawieszeniu, w sumie były dwa z tego samego paragrafu ale nikt nie wie dlaczego to poodwieszali, był w zawieszeniu do stycznia 2013, także 2tygodnie przed upływem tego to dowiesili, nawet adwokat nie wie dlaczego, jedyne co da się zrobić to to że wyjdzie BYĆ MOŻE w listopadzie.. jego mama poruszyła niebo i ziemie naprawde i wpakowała sporo w najlepszego adwokata w okolicy i nic.. Niestety, jak już kogoś przymkną to nie da się zrobić prawie nic :( Niech ta zima się już skończy- dopiero się cieszyłam że zaczynaja dzieciaki zdrowieć a dziś mała się obudziła z takim kaszlem że ja nie wiem już skąd on się wział- czyli pewne jest to że mały zaraz na nowo będzie kaszlał!! MAM DOŚĆ :( wivi- nie wiem co mam Ci napisać- niczym nie jestem w stanie Cię pocieszyć, ale wiem co czujesz doskonale, bo z małą przechodziłam coś BARDZO podobnego jak miała 2tyg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
agata- właśnie o to chodzi że musi odsiedzieć do listopada i reszte wyroku dostanie w zawieszeniu, a co do wysokości kary, to adwokat jak to usłyszał to powiedział że przez tyle lat pracy się jeszcze nie spotkał z tak wysokim wyrokiem za taką pierdołe!! Musimy czekać może jeszcze coś wymyślą "Ci mądrzy" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×