Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Hej dziewczynki :) Znowu się rozgadałyście :) Goju - ja myślę, że Igorek mógł ulac po tym, że zjadł za dużo. U nas też się to zdarzało.... Zresztą powiem Wam, że jak teraz go karmiłam to sobie beknął, ja go zaczynam lulać... a tu normalnie fontanna z buzi :( Już wiem, że to po tym nowym mleku i tej próbie alergologicznej. Już więcej mu nie dam - dzwonię jutro do mojej pani doktor i powiem co i jak. Widocznie nie trawi innego mleka niż Bebilon Pepti i koniec. Nie wiem po kim on miałby być małym alergikiem :/ U nas w rodzinie nie było takich przypadków :/ Basiu - Zuzia śliczna :) Fajne włoski, oczyska i usteczka :) Podoba mi się to zdjęcie jak leży na kolanach u taty i patrzy na bajkę. Mój mały też jak zaczarowany się wpatruje w telewizor. Pozwalam mu na to ale tylko czasami i króciutko :) Asiulka - ja też bym zwariowała jakbym nie wiedziała ile Wojtuś wypija. MUSZĘ widzieć - jestem spokojniejsza. A co do depresji porodowej to ja jestem pewna, że miałam... Pierwsze dwa miesiące non stop ryczałam i w ogóle... Bardzo ciężko wspominam tamten okres... Później było troch lepiej ale też miałam swoje "momenty". Może to dziwne, ale wyleczył mnie chyba całkowicie pobyt Wojtusia w szpitalu... Musiałam wziąć się w garść i tyle... Chociaż też to odchorowałam. Całe noce wymiotowałam ze stresu :/ Xaraa - bardzo Ci współczuję straty. Dobrze, że masz Bartusia - w ogóle podoba mi się to imię :) Mój Wojtuś też do szczupłych nie należy dwa tygodnie temu ważył 8400 - teraz pewnie koło 9 kg :P Przybiera bardzo szybko... Ale widocznie tak ma być :) Jak sobie leży na plecach i mu się taka druga bródka robi to mówimy na niego z mężem "mały budda" hihihihi :D A w ogóle to słodziak z niego ostatnio... A! I Znalazłam sposób na noszenie :) Już dawno szukałam fajnego nosidełka i jak dostałam pieniążki od prababci dla Wojtusia to kupiłam mu Manducę - tu jest link. http://www.manduca.pl/ Czytałam opinie i pomyślałam, że przyda mi się, bo on od początku bardzo chciał być noszony inaczej w ryk. Niestety - co próbowałam go włożyć to płakał, kręcił się i w ogóle - dramat. Byłam załamana bo ta Manduca kosztowała ponad 400 zł !!!! Już chcieliśmy z mężem wystawiać na allegro, ale wczoraj spróbowałam go włożyć i BINGO! :) Baaardzo mu się podoba - jest blisko mnie, może się rozglądać, podgryza sobie te szelki co są przy buźce i generalnie obserwuje świat :) Noszę go tak maksymalnie 30 minut, ale to i tak jest ogromne odciążenie dla pleców!! Dobra kochane, zmykam - trzymajcie się ciepło i nie dajcie się choróbskom! A! Jeszcze chciałam napisać do Mamy Kostka - dostałaś już przedłużki do bodziaków? Moje przyszły dwa dni temu. Nie pasują do wszystkich body, ale do kilku tak :) Dzisiaj już je przetestowałam i jestem w sumie zadowolona :D Jeszcze raz dzięki za pomysł! I cieszę się, że Kostek ma dobre wyniki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Basiu to ja poproszę jeszcze z dojazdem do klienta haaha :D ja chodziłam do policealnej rok na kosmetyke, była 2 letnia ale była opcja wyjazdu do niemiec więc zrezygnowałam i nie ukończyłam :P Ale jestem dzisiaj szczęśliwa! Jakiś wyjątkowy dzień ;) wszystko na tak :) Przyczyniła się też do tego asiulka (Ty wiesz o co chodzi kochana) ;) I po troszku każda z was- miłym słowem! Ahhh dawno nie miałam tak dobrego dnia!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala - Brajanek jest absolutnie cudowny. Taki kurczaczek kochany :) Bardzo przypomina mi mojego szkraba, bo też ciągle się śmieje. Myślę, że dogadaliby się chłopaki :) A okrąglutki jest tak normalnie - zdrowo! W szpitalu na Wojtusia lekarka mówiła "kuleczka szczęścia" :) Jak patrzę na Brajanka to mi się to przypomina :) Basiu - jak tylko otworzysz salon jestem pierwsza w kolejce :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja!!! Demagogia właśnie spojrzałam na fotki Kacperka... Jak to możliwe, żeby taki mały bobas był tak przystojny??????? !!!! SZOK!!! Jak urodzę córkę to ich swatam :P To spojrzenie w wannie normalnie zabójcze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tralala dojazd się załatwi do Poznania nie ma tak daleko jak coś:D Wivi masz zaklepane;p Demagogiu Kacperek cuuuuudooo!!!Pełen relaks w wanience, taki wyluzowany haha!Brzuszek ma jak Muminek:D W leżaczku siedzi, jak dorosły:D Franuś taki kawaler dostojny, wiedział jak pozować do dowodu heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Demagogia- pokazałam mojej fotki i mówi że Twój Kacper jest tak słodki że tylko go tulić i całować :) Oczy ma przeboskie!! Cud :) Ejjj dlaczemu z poprzedniego posta ukradło mi wszystkie buźki i uśmieszki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xaaraa faktycznie przeżyłaś dramat ale los dał Ci za pewne super synka..moj maz ma tak na imię wiec fajny synek Ci się szykuje..dobrze ze sie zgodziłas na dzieciątko!! Kostkowi życzę szybkiego powrotu do zdrówka!! Basiu Zuzia sliczna, faktycznie ma duże oczka jak moj Skarbek! Vivi co do ulewania to nie zawsze jest to mleko, zalezy jak ulal to znaczy czy rzadkie czy serek ...i po jakim czasie... moja ulewa czasem ale dlatego ze odkad smiga z pleców na brzuch to juz poza przewijaniem nie ma mowy by tak lezala..tylko jeszcze je i spi na plecach...ostatnio nawet piła wodą na brzuchu bo pic jej się chciało ale jak ja przekładałam to się darła wiec piła na brzuchu...no i jak się tak obje i fiknie na brzuch to czasem ulewa ale nie zawsze... czasem tez ulewała przy beknieciu ale za kazdym razem obstawiałam ze wzieła za duzo na raz do buziaka albo nadmiar wciągnietego powietrza... ale wiem ze tez mleko powoduje ulewanie takze faktycznie moze to byc mleko ale nie musi...z tego co słyszalam od 3 pediatrów enfamil jest ponoc dobrym mlekiem...a z ciekawosci gdzie dostałas ten lac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*mojej mamie miało być :P Basiu ok to fajnie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wivi no nie wiem, jak z tym swataniem Twoim będzie bo Zuzia chyba kandydatury łatwo nie odda, a się szykuje na Kacperka już hehe. Trudno będzie miała konkurentki jak coś, Kacperek będzie castingi robił;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
enfamil o'lac piła też moja Nikola on jest w aptece na receptę.. aaaaa i przypomnialo mi się (całkiem szybko haha) goju, że mleko gerbera to nie nowość bo moja nikola jak miała rok to je piła czyli już 2lata temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko Kaja sliczniutka!! naprawde skarb!! Demagogia, o jacie...Ty zrób zapisy na randki, Polcie proszę wciągnąc na listę!!! a ja wysyłam fotki mojej, jedno ze stopami po to by Wam pokazać jakie ona ma wielkie stopy!! skarpetki nosi na 12-18 miesiecy bo inne nie zakrywaja jej kostek eheheh a druga fotka to moje dziecko dziś miało szacunek do mojego kręgosłupa i samo trzymalo butelkę, bo Polka je 75% butelki u mnie na łozku na podusi ale resztę lubi dojadac w łózeczku by juz zasnąc...taki butelkowy cycek do ululania, a ja bidna stoję nad łozkiem i się zginam bo mam ledwo 160 cm a teraz ciutek opuszczone lózeczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehe stópki ma spore Polcia:)Dzielnie trzyma butlę:)Zuzia jak bobofruta pije to też sama trzyma sobie, jutro odgapię od Asi i zrobię fotkę, jak sama trzyma sobie:)Polcia ma super pajacyk w te kotki, Asiu gdzie kupiłaś taki?Anetko Zuzia dziękuje za komplementy:)Kaja i ona mają obydwie bodziaki z Myszką Minnie i maskotki Myszki Minnie heh:)Ile Kajuszka już waży?Bo taka dorodna dziewczynka się wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajacyk z tesco z tej promocji co była, rozmiar 74 juz...myslalam ze zrobiłam zapasy ubrań a tu chyba nie...została tylko połka z rozmiarem 80... Kaja ma fajne ubranko z myszką i tez miałam pytac skad ono pochodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka- Pola jak zwykle rezolutna i słodka :) A pajacyk faktycznie wymiata :) Wiesz - ja wiem, że ulewanie to może się zdarzyc normalnie i Wojtuś często ulewa. Ale małe ilości - czasami po odbiciu, czasami jak się bawi i za bardzo się śmieje. Ale tym razem ulało mu się już trochę czasu po odbiciu, ulało się baaardzo dużo i tak chlusnęło... Normalnie to mu wypływa delikatnie kącikiem ust. Kolor właśnie dziwny - bo świeżego mleczka razem z takim przetrawionym... nawet zapach taki dziwny... Na dodatek w nocy, tuż przed tym jak wylądowaliśmy w szpitalu właśnie tak samo ulał po jedzeniu a później obudziły nas wymioty w łóżeczku... Nie wiem, może jestem przewrażliwiona ale wydaje mi się, że coś jest na rzeczy. No i teraz tak niespokojnie śpi - wierci się, popłakuje.... A ostatnie trzy nocki spał pięknie... To akurat może być przypadek - albo zęby... Ale jednak... Obserwuję... A Enfamil O lac u nas jest w aptece bez recepty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak z serkiem to faktycznie z brzuszka już... :( kurde po co oni zmuszają dziecko do czego innego skoro pepti mu podchodzi??? a sinlac próbowałas? moze to warto zamiennie z pepti? dziewczyny posłuchajcie tego :) http://w250.wrzuta.pl/audio/7uU9Tc1ulfS/zbigniew_wodecki_-_jeden_krotki_dzien to było jako piosenka na pożeganie na dvd z mojego wesela...płakałam jak bóbr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia- dzięki za rady! Na pewno wypróbuję ten olejek rycynowy :) może chociaż kilka mi urośnie, to będzie na co hennę nałożyć :) O makijażu permanentnym myślałam, ale ponoć boli. Chociaż jak ból porodowy wytrzymałam to może i to wytrzymam? :) Wivi - ja te przedłużki używam już dość długo, kupiłam z małymi napami i z tymi większymi. U mnie nie pasują tylko do body które są na 2 napy, bo mają inny rozstaw. Tak siedzę i stwierdzam - dobrze że jesteście :) Taka mamusiowa grupa wsparcia :) Kostek zdrowieje a mnie chyba coś bierze. Zmykam do łóżka, muszę nadrobić "chirurgów" bo jestem 2 odcinki do tyłu :) Dobrej nocy dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehe asiulka znam to z tymi zapasami, mały jak nie rósł tak nie rósł a teraz.. dzisiaj otwieram szafę chce go przebrać do spania i każdy śpioszek czy pajacyk mu zakładałam i od razu odkładałam do za małych, zostały mi 2 !!!! z chyba 10 od Anety i jeszcze miałam 2 po Nikoli i kilka od koleżanki hehe :D Muszę wyjąć karton z pod łóżeczka może tam coś jeszcze będzie.. Tak samo bodziaki, wszystkie rękawki ma 3/4 i prawie cycki na wierzchu hehe. A grubasek jest- ojjj jest :P śmiałam się z niego że cycusie ma większe niż siostra :D hehe :D On ma 7kg ale jest krótki bo ma tylko ok67/68cm :D Słuchałam piosenki fajne słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyciagalam po jednej rzeczy w rozmiarze 74 a potem tak kontrolnie wyjelam wszystki by sprawdzić ile jej jeszcze brakuje a tu szok...wszystko akurat ...tylko takie półspiochy (co mają stópki) sa ciutek długie dosłownie z 1 cm a reszta na już.... w smyku są wyprzedaze mega przeceny ale jakoś tak nam się strasznie "szmaca" te rzeczy...rozciagaja w praniu i w ogole ....dekolt się rozciaga a na długosc sie kurcza...te z tesco rewelka...dobrze ze jej nakupowałam tych rzeczy ,,,w sumie wydalam niecałe 200 zł a rzeczy mam za ponad 600 zł czy jakoś tak i do rozmiaru 86 kupiłam, ale najwiecej 74 i 80 bo tak daleko nie wybiegałam w przyszłosci bo nie wiem jaka bedzie jak bedzie lato...nic letniego tlyko nie mam...lece spac bo maz mi już padł hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja (ta co zazwyczaj śpi do 9) już wstałam dzisiaj o 7 :) Nakarmiłam malutkiego chłopca i nie mogę już zasnąć hehe :) Nasz chomik był cichutko w nocy, także jest ok :) Miłego dnia wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;-) mam chwilke spokoju dzieci sie bawia u malego w pokoju. tzn mala na macie a maly cos jej tlumaczy po swojemu heh i przynosi zabawki. x dziekibw imieniu Kaji;-) a body dostala od.kolezanki ale.chyba sa z tesco disney x jak wlacze laptopa widze ze koniecznie na poczte bede musiala zajrzec;-) x Kaja nie.wiem ile wazy na poczatku lutego mam ja zapisac na szczepienie to bede wiedziala ale.wyciagnela sie strasznie. faldki na udeczkach jej sie zmniejszyly ale w dlugosc poszla. w koncu hahahah :-P x za duzo piszecie bo nie wiem.co jeszcze... a depresja poporodowa. mnie chyba tez nie ominela. pierwsze 3msce robilam.wszystko mechanicznie. teraz to widze masakra. wievzorami wylam a kazdy dzien przerazal mnie coraz bardziej. nikomu tego nie mowilam i to byl chyba blad. teraz tylko nie moge zapanowac nad nerwami i jak tylko skoncze karmic ide po jakies tabletki uspokajajace heh za duzo obowiazkow sie zwalilo. to tak sie zdaje ale dwojka malych dzieci to niezly sajgon a moj olek dalej nie wiele mowi.jak bylam u mamy to miec kogos do pomocy a nie miec to jak porownac niebo do piekla- naprawde. no ale juz jest dobrze tylko te nerwy jeszcze heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już nie było spania do rana - obudził się w nocy na jedzonko. Dla mnie lepiej mówiąc szczerze. Kacperek dziękuje za komplementy. Już mu powiedziałam, że dziewczyny się o niego biją hehe, nawet jeszcze te nienarodzone. ;) Te ciemne oczyska ma po tacie, ja zawsze takie chciałam a trafiły mi się zielone. Ja jak miałam okres, że mi rzęsy wypadały to smarowałam je właśnie olejkiem rycynowym, polecam również. Basiu, to nie Tralala wstydzi się chodzić do kosmetyczki tylko ja. Już tak jakoś mam. Wydaje mi się, że tam to same takie piękności chodzą a nie takie przeciętne kobiety jak ja. Uważaj na to co piszesz Basiu, mówię o tych darmowych wizytach w Twoim gabinecie, bo ja mam do Ciebie najbliżej. :P A, któraś pisała, że lekarz kazał odczekać 2 lata od cc do następnej ciąży. I bądź tu mądry, bo mój na pytanie kiedy się mogę starać powiedział, że już można i że dawniej uważano, że trzeba odczekać a teraz już nie. On jest taki raczej młody, młody jak dla mnie, bo pewnie ok. 40-tki, taki trochę jajcarz, widziałam jego zdjęcia na NK. Przyznam, że lubię do niego chodzić. :P Idę robić obiad póki śpi. Aha, mój śpi tak ok. 2-2,5 h na dzień. Choć czasem i 4 h licząc łącznie a czasem niewiele ponad godzinę za cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, przypomniałyście mi tymi linkami o czymś, co już dawno miałam Wam podesłać. Tu są fajne piosenki dla dzieci, mój je bardzo lubi: http://www.youtube.com/watch?v=h88XPIpPJJ8 http://www.youtube.com/watch?v=uYLoTvm-8gY Odpatrzyłam od siostry, bo jak jej były młodsze to to strasznie lubiały. Jak macie coś fajnego dla dzieci to podeślijcie. On to bardziej słucha, siedząc w bujaku ale czasem jak chcę zjeść kanapkę a on marudzi to siedzi mi na kolanach i ogląda. Przynajmniej mogę wtedy zjeść w spokoju. Czasem puszczam mu też piosenki Fasolek z mojego dzieciństwa, a już hitem jest Natalia Kukulska z dzieciństwa, mam na płytce wszystkie jej piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy Wy jak gotujecie dzieciom to codziennie czy na parę dni? jak na parę dni to jak przechowujecie obiadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez popierammpytanie Gosi i dokladam jeszcze czy na wodzie mineralnej czy kranowce? Czy garnki macie tylko dla dzieci czy normalanie te co wy? Jade oddac kupke do badania i na rentgen moich pluc....boje sie ze hej...jutro pulmonolog.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja będę obiadki mrozić w porcjach. A gotować będę na kranówce, jak wszystko. I garnków osobnych kupować nie będę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
Przeziębienie u dzieci Herbatka na przeziębienie działa napotnie i przeciwgorączkowo: 1 łyżeczka kwiatów czarnego bzu 1 łyżeczka kwiatu lipowego 1 łyżka soku z dojrzałych owoców czarnego bzu lub malinowego 1 łyżeczka miodu sok z cytryny zaparzyć zioła i odstawić na 20 min dodać resztę składników z książki „Odżywiaj dziecko w zgodzie z naturą http://allegro.pl/listing/user.php?string=cyran&us_id=26079086&order=bd&change_view=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do gotowania to przy córce gotowałam na parze i teraz też mam zamiar tak robić ... tyle, że nie mam już tyle czasu przy dwójce, żeby Markowi codziennie gotować obiadki :-( i nie wiem czy mrozić, czy wekować, czy jeszcze co innego robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×