Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

jesl chodzi o mm to ja karmie co trzy godziny po 150 ml, pomiedzy tym herbatka, deserek i obiadek a na noc kaszka..... i po kazdym jedzeniu pedem na strefe zrzutu do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam.sie wyrwac z domu lasku nie uwierzycie...dzis.przeczytalam.ze.demka ugryzla.meza....i.potem zarlam sie.z.moim.i nie wiedzialam co.zrobic i go ugryzlam...potem czytam wpis niki ktora pisze ze no pieknie ugrysc meza hehhe...cos takiego a ja sobie mysle kiedy ja to zdazylam napisac??? cofam.sie w postach i cytam ze demka.to napisala i wiecie co!!! ja musialam to zrobic instyktownie bo.to.przeczytalam!!! bo.skad by mi sie o wzielo?? musialam wyjsc z domu bo mialczenie Glucika (nowa ksywa Poli i podoba jej sie) i patrzenie na tego wariata to za.duzo na raz...jade na zakupy i co???? korki...wszedzie.korki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na spacerze...kupiłam test..chyba rano zrobie, posłuchałam moich koleżanek z kółka wzajemnej adoracji :P sikorka fajnie, że dzionke w pracy udany :) ciekawe jak ja zniose powrót do pracy ale jeszcze mam 2 m-ce wolnego:) Camerata z mm nie pomogę bo ja cigle na cycu bo nie chce tej butli i niechce i niechce...i chyba juz sie nie nauczy... no własnie Basia miała napisac jak nauka z niekapka...bo może też z niekapka zaczne go uczyc... niki wyobraziłam sobie Ciebie w tym autobusie jak sie śmiejesz sama do siebie hi hi ..pewnie sie dziwnie na Ciebie patrzyli :D no to nastała nowa moda na gryzienie męzów :P musze też wypróbwac jak mnie wkurzy :P aaa moj spacer był tylko pół godzinki bo Bartek troche popatrzył i nie chciał spac i sie rozpłakał, wiec szybko do domku...a w domku cycus i własnie zasnął Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie na to trafiłam i powiem wamże zabić k........... to mało i jak cz łowiek ma byc człowiekiem w dzisiejszych czasach http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,13488417,Smierc_2_5_letniej_Dominiki__Rodzice_nie_mogli_doprosic.html#MT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ardi...
Jest promocja na bebilon w realu 1200 g kosztuje 56,99. Polecam stronkę http://promobaby.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh kobiety mój Małż ma taaaką grubą rękę na przegubie że nie mam jak go charnąć, nie rozewrę szczęki tak szeroko hehe ramię też odpada, pytanie w co go ugryźć jak mnie wkurzy hehe :p widzę, że nowa moda nastała- na gryzienie mężów, może to mamusie ząbkują a nie dzidziusie ? :p :p :p fazy z życia kobiety suuper, zwłaszcza to o krajach hehe aż M przeczytałam :p a artykuł z linka Kasiuli.. masakra po prostu.. skąd się biorą tacy ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u nas nocka ładnie dziś, ale obudził się z lekkim katarkiem, nie wiem czy to od zebow czy ode mnie złapał :( Denerwuje sie bo od wtorku nie robił kupy i juz mnie to martwi. Ja nadal zawalona a wczorajsza wizyta u lekarza była zbedna, bo podobno nie jestem chora tylko przeziebiona :D Nie wiem jaka jest róznica. Niedługo mężulek wraca więc może odchoruję w weekend a on się młodym będzie zajmował. Pozdrawiam gorąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ten ząb, wyraźnie czuć pod dziąsłem ale nie chce się przebić. Masakra. Tylko noszenie i płacz :( już 3dzień.. Wczoraj poszłam spać o północy a wstałam o 4.. miałam o 4:40 budzik ale Brajan obudził się o 4 i płakał. Jestem dzisiaj jak wrak :( Brajana ulubiona zabawa w chwilach wolnych od płaczu to wyrzucanie wszystkich zabawek i śmiech jak mu podnosze ja albo mała ;) Masakra.. spadam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czopkami to lepiej uważać. Jak dziecka brzuszek nie boli, nie pręży się ani nic to lepiej odczekać. 3 dni to jeszcze żaden problem, tym bardziej, że Kostek jest na piersi, prawda? Ej, nie gryźcie aż tak tych swoich menów, żebyście im czegoś przypadkiem nie odgryzły. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam posta i w momencie jak go wysyłałam przypomniałam sobie, że miałam napisać, że Tralala chyba się zmówiła z Basią, że się tak nie odzywa. A tu proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Potrzebuje pomocy! D.dał mi zadanie żeby wypisać 5najważniejszych wydarzeń ze świata i 5 z Polski które miały miejsce w lutym... Heh, oprócz papieża i meteorów nad Rosją nie wymyśliłam nic ciekawego :( nie wiem gdzie tego szukać.. podrzućcie coś.. prrooooszee?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Kostek na piersi nadal, ostatnio nie je obiadków dopiero dziś wciągnął cały słoiczek ten mały pasternaku i sprawił mi tym ogromną radość :) Młody stęka jakby chciał ta kupe zrobić, ale nic poza tym, ani go brzuch nie boli ani nie marudzi. W tym tygodniu jakoś cicho na forum, chyba jakieś przesilenie nas dopadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala moze wygrana Stocha ? proba atomowa Korei ktora wywolala trzesienie ziemi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm rozdanie oscarow tezbylo waznym wydarzeniem.. i w jakimstam kraju part homoseksualne moga adoptowac dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kuuurdee zmeczenie daje sie we znaki, probe Korei wpisalam w wydarzenia z Polski ;) aaaaaaa napisze im z najwazniejszych wydarzeń lutego że Brajanek zaczał raczkować haaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ta afera z konina ? ze zamiast wieprzowiny dodawali konine czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niki dziekuje za pomoc :) jeszcze mi brak 1 ze świata i 2 z polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w slowenii pierwszy raz w historii kobieta zostala premierem.... moze afera z Pistoriusem.. proces katarzyny w. , chyba juz bardziej nie umiem wytezyc szarych komorek hhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak was czytam dziewczyny i powiem wam, że moja Marcelka też nie chce się przekręcać..na prawdę..i też się zaczynam tym martwić! Ale do wstawania do pierwsza, cały czas się podciaga i łapie wszystkiego. Już ją sadzam, tylko poduszkami podpieram bo się na boki majta jeszcze :) no i na kolankach to by cały czas siedziała...zastanawiam się też, kiedy jej zrobić spacerówkę z wózka...nie za wcześnie?? w tamtym tyg skończyła pół roku...pomyślę nad tym, jak się ciepło zrobi... z niekapka nawet pije, już zaprzestałam dawania jej butli, bo my cały czas na cycu, tylko nie wiem, jak to będzie, jak będę chciała ją odstawić, ale to po roku planuję dopiero... ? a i chciałam was zapytać o słoiczki..ja zaczęłam dawać jej stosunkowo niedawno, bo jak miała 5,5 miesiąca. ładnie wsuwa, ale nie wiem czy jej dawać codziennie obiadek+deserek czy naprzemiennie? wy jak dajecie i ile - bo my na razie zjadamy najwięcej z pół słoiczka tego małego, bo więcej jakoś się boję jej dawać. chociaż deserku to by i więcej zjadła pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katstrofa balonu w egipcie...smierc Glempa ale to noe jestem pewna czy czasem w styczniu niebylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
limetka dawaj jak czujesz, jak chce jeść więcej to jej pozwól. Ja daje zazwyczaj tylko obiadek i soczek owocowy, czasami dostaje też deserek, ale samego deserku to nie :) Brajan ma ten mały słoiczek na 3 razy a i tak zazwyczaj jeszcze zostaje:) Na spacerówke nie jest za wcześnie, ew. ze względu na to że zimno :) kuuurde Brajan zaczal sie przekrecac jak mial ciut ponad 2mies.. Ale moja Nikola miała dobre 7 mies jak sie pierwszy raz obróciła, takze jak wszystko zalezy od dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niki- a Twoją Alunie ale oszukali!!!! Ona nie miała 7 miesięcy :D od razu 8 będzie miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejj tralka myslalam i myslalam o co biega hihiii no i sie kaplam ze nie ma 29 lutego hehe racja, nie zauwazylam ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Eh przepraszam Dziewczynki nadrobiłam Was jednym okiem:( Jak bym miała mało kłopotów, to mała dziś leżąc na brzuchu na łóżku zakrztusiła się własną śliną, albo jej się cofnęło jedzionko, podniosła główkę do góry i musiało jej wpaść gdzieś albo w nosek albo nie wiem do tchawicy, zrobiła się w momencie fioletowa, brak oddechu, oczka wytrzeszczyła, sztywna w momencie i kręciła główką. Oczywiście byłam sama w domu, nie pamiętam z nerwów nawet co robiłam, klepałam ją po pleckach itd. Eh pojechałam do lekarza naszego prywatnego ale do 11 marca nie przyjmuje, miałam do szpitala jechać, ale pełno chorych na zapalenie płuc, zszedł ze mnie ten stres i jak się uspokoiłam było lepiej. Naczytałam się, że jest coś takiego jak zachłystowe zapalenie płuc, a często katarek jest jedynym objawem, a mała troszkę się krztusi ostatnio śliną,albo już nie wiem czym, myślałam ,że od nadmiaru śliny a teraz już nie wiem. Do mojejprzychodni dostać się nie da do tej beznadziejnej i tak lekarki, ochłonęłam, ale chyba 11 pójdę po skierowanie do neurologa, może zbada małą bo te jej zanoszenia i teraz to mnie załamują:(Wybaczcie, że nie piszę, po dzisiaj jestem załamana i brakuje mi sił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam ze po roku i 3 miesiacach istnienia forum powinno sie wprowadzic BEZWZGLEDNY OBOWIAZEK minimum jednego posta dziennie!! I tu Goja, Basia, Ita mialyby niezle zaleglosci ;p Niki super wymieniasz...katastrofa balonu, uwazam ze to najwaznijesze bylo;) Basiula to niepokojace, idz z tym do dobrego lekarza bo to faktycznie martwi jak sie tak czesto dzieje, poza tym pisalam Ci ze dzieci czasem wyludzaja placzem i wtedy sie np. Nie reaguje przez chwile i one przestaja ale Ty nawet nie mozesz nie zareagowac....bidulki Z Was...kurwa ciagle cos...spokoju nie ma :( Wrocilam do domu w takim samym humorze....kupilam krewetki i je jem...ale sa kiepskie... Ardi ja juz pisalam ze to fajna strona ta promobaby.pl ale w egu chyba slabo o wiekszosc sklepow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×