Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

demagogia - musi byc 48 godzin przerwy, żeby nie zamęczyć mięśni:) Możesz normalnie jeździć co drugi dzień, bo lepiej żebyś sobie czegoś nie uszkodziła. Nakrętki to może do ogólych śmieci? xxx Znowu padam:( Ja nie wiem, kiedy uda mi się w końcu odpocząć. A dziś to czuję się okropnie:( Jestem niewyspana, bolą mnie mięśnie, głowa i na nic nie mam siły:( Mój mąż miał mieć jutro wolne, i dupa:( Znowu go wezwali na jakąś dodatkową służbę:( Aż mi się płakać chce, taka jestem zmęczona... A za 3 tygodnie powrót do pracy... Na święta palcem nie kiwnę, nic nie będe szykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - nie ma sprawiedliwości na tym świecie... A chore dziecko to największe nieszczęście:( A moze ta wysypka od śliny? Moj Igor takma jak dużo mu leci z buzi,są takie wtedy drobniutkie czerwone krosteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie takie ma, tez myslalam ze slina ale ma to nad brwia, na oowiece i ood okiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demka pytalas o nivea, ten moj to jest zel ktory sie wlewa do wody, a ten z szmaponem jest na reke i myjesz dziecko, bez szamponu jest delikatniejszy...owszem, ten z szmponem mozesz wlac do wody na bank, ale ja wole ten bez szaponu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barus spał juz przed 20 :) nawet szybko dzis zasnął...ciekawe czy dzis tez bedzie marudny.. ja po kąpieli i kolacji oglądam sobie serial na polsacie a potem lulac chyba dzis w koncu sie wczesniej połoze...chyba :P Karolinka super, że już w domku :) buziaki dla Was teraz to już bedzie coraz lepiej :* asiulka troche mnie martwia te jajaeczka ale powiem Ci, że na tą chwile moje mysli krązą wokół mojej @...czy w koncu dostane ehh obym dostała... biedna Polcia, trzymam kcuki oby to tylko chwilowe, ucałuj ją od Bartusia :* tralala a Brajanek jaki słodki i te jego usmiechy cudny :* a ja myslałam, że to tanio te pampersy :D widocznie sie nie znam :P musze tez w koncu zebrac sie do ćwiczen..bo dzis weszłam na wage i zamisat schudnąc to przytyłam ehhh....no ale musze poczekac az dostane @ ok patrze dalej na serial...zajrze jeszcze po :) buziaki dla wszsytkich :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjku ale mi Was ciezko nadobic pp calym dniu.. widze ze Basia dalej cichutko a Pola chora.. hmm ciekawe z ta wysypka.. moja Ala czasem ma takie drobniutkie krosteczki - raz na nozce, raz na szyjce, na czolku.. zastanawialam sie o co kaman no i wysledzilam ze moj M jej to robi jak daje buziaka a jest nieogolony... masakra. Asiula mi caly czas ten kopernik chodzi po lepetynie hehe ale skojarzenie miala ta twoja tesciowa nie moge no .. jutro musze zagladac na faceboka i zobaczyc he a jak nie masz fotki to poprosze :-))))) specjal for mee ;-)) Xara nie martw sie rym okresem, u mnieez jest dziwnie, mialam trzy razy jakies plamienia - pierwsze trwalo prawie miesiac a te dwa ok tygodnia, i to tylko kilka kropel na bieliznie po calym dniu. tez myslalam ze jestem w ciazy i nawet test zrobilam bo niektore kobiety maja plamienia w ciazy.. jesli cos cieniepokoi to potestuj i zobacz co i jak. Karolinka jak dobrze ze juz w domku jestescie!! odpocznij sobie bidulko, teraz pewnie wyjdzie z Ciebie caly stres i zmeczenie .. zregeneruj sily i wracaj do nas !! ciesze sie ze jest wszystko oki !! Demka tez ogladalam skoki, moj M tak krzyknal jeeesst!!! ze az sie mloda wystraszyla ale on to zawsze taki impulsywny.. raz jak byla jakas liga mistrzow to zaczal wrzeszczes i skakac az sie cala rodzina z dolu zleciala do nas do gory bo mysleli ze my sie klocimy i mniebije hehee z tymi zarazkami to jakas paranoja, stary a glupi.. rownie dobrze on moze jakoes zarazki przywlec do domu np na ubraniu wierzchnim.. . mamo coreczki moja Ala jak Twoja Lilianka - tez uwielbia spacerki , juz w spacerowce. echh czekam na ccieple dni i troche wolnego zebym mogla wyjsc z mala na spacer, bo jak wracam po 17 do domu to juz nie ma szans za bardzo... robi sie ciemno i zimno.. a ja padnieta jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki kochana dokladnie od calowania sa takie same :) ale te wylazly same...jak.mowi moja kolezanka taka fajna jak wylazly same to i zejda same heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nie odzywam sie bo caly swoj wolny czas poswiecam na cwiczenia, codziennie skalpel, skalpel 2, szok trening. widze juz pierwsze rezultaty :) a nocka dzis koszmarna, Mala codziennie chodzi spac o 18, o polnocy obudzila sie wyspana i zasnela dopiero o 7.30. juz jestem po pierwszym treningu i ide na sniadanie :) xxx mamaKostka moja corcia tez nie chciala nic jesc, jak ma cos w raczce to pcha do buzi i zaczelam dawac jej do raczki jedzenie, daje jej chrupki kukurydziane, pietke od chleba. tak zaczelysmy rozszerzanie diety, teraz juz ladnie wcina jabluszko, ziemniaki, marchewke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! W sumie to czytam Was juz długo i pomyślałam, ze może Was zapytam bo jestem zaniepokojona moją małą . Mam tez córkę ze sierpnia i ona jeszcze sie nie umie przwracać sama z pleckow na brzuszek i odwrotnie. Byłam dwa tygodnie temu na kontrolnej wizycie i pediatra powiedział, ze czekamy miesiąc i trzeba będzie coś z tym robić. No i minęły dwa tygodnie a ona dalej nic. Bawię sie z nią na rożne sposoby żeby ją trochę przyzwyczaić do obracania, ale ona nie i koniec!! Uparciuch! A czytałam ze Wasze dzieciaczki juz niektóre siedzą więc na co ta moja czeka? Może któraś znajdzie czas i mi odpisze czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik hejka, sluchaj ja mam sasiada z poczatku sierpnia i on tez jeszcze tydzien temu nic, teraz nie wiem bo jestesmy chore. Mysle ze kazde dziecko w swoim czasie ale pediatra ma tez racjebo jak jest iles tam opoznienia chyba dwa miesiace opoznienia to sie zazyna jakies tam cwiczenia czy rehabilitacje....,moja dlugo nie chciala wiec ja "meczylam"... Przede wszystkim na rozlozonym lozku (balam sie na puzlach ze bedzie jej za twardo i sie zniecheci) ...kladlam rozne ciekawe rzeczy np. Zegarek czy klucze czy pilota oraz zabawki i przekrecalam jej tylek na boki...i tak by koncowki palcow muskaly rzecz ale zeby nie siegnelam....i tak naprawde. Wiele razy wiele wiele...przy pierwszych jej probach jej pomagalam by sie nie zniechecila i potem raz zrobila sama i poszlo...ale to z placow na brzuch.... Z brzucha na plecy robila jak miala chyba 3 miesiace ale teraz ńie chce....nie lubi lezec na plecach i sadze ze dlatego...czasem sie przekreci ale wtedy jest wsciekla i spowrotem na brzucho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam Aga, dzięki za zaproszenie na NK. Ita, a Ty nie jesteś przypadkiem na NK? Bo ja z FB nie korzystam. Ja jak raz zobaczyłam u małego takie skupione kropeczki bądź gdzie na buzi to się przestraszyłam, a niedługo później doszłam, że to właśnie - tak jak pisze Niki - od całowania go przez nieogolonego męża. U nas nocka cudna, wszyscy poszliśmy spać przed 21, ja wstałam po 5, mały po 6, tatuś po 8. Ugryzłam go wczoraj bardzo mocno w rękę, bo mi nie chciał dać pilota. Jeszcze nie oglądałam ran hehehe. Tacy starzy a tacy głupi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka dzięki za odpowiedz! Będę z nią ćwiczyła tak jak piszesz na łóżku z zabawkami może sie leniuszek obróci. Jak ja jej trochę pomagalam żeby zrobiła obrót to ona sie tak wycwaniła, ze pózniej czekała na obrót myśląc ze to taka nasza zabawa! Ale dzieci to takie kochane urwisy:) zdrówka Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzik- mój mały jest z 9 sierpnia i tez sie nie przekreca;) tylko jak chce dostac zabawke to tak kreci sie na brzuszku aż ją dostanie;) czasem mu się uda przekrecić ale to bardzo rzadko. w pl neurolog kazała mi z nim ćwiczyć cos takiego http://www.youtube.com/watch?v=IWDOtcgsErc ćwicze z nim 2,5 miesiąca ale dalej ma to gdzieś;) a tutaj lekarze twierdza że dziecko samo wie kiedy ma co zrobic i żeby mu w tym nie pomagać. przyjdzie czas i zacznie sie przekrecać i siadać.wiem że się martwisz bo ja mówie przyjdzie samo ale w głowie chodza mi różne dziwne myśli;) xxxxxxxxxxxx karolinka to super że juz w domku;*dużo zdowia;* xxxxxxxxxxxx a Polcia nasza chora;* bidululku wracaj do zdrowia;* xxxxxxxxxxxxxxxxx agata i inne mamy podziwiam z ćiczeniami;) ja to nie wiem czy podczas ćwiczeń mam oddychać ćwiczyć czy napinac mięśnie;) wszystkiego nie dam rady na raz;) mi w tym tyg spadło na wadze bardzo mało bo tylko jakieś30 dkg ale może dlatego że dostałam dziś okres xxxxxxxxxxxxxx a Basia to czego się nie odzywa??? xxxxxxxxxxxxx miłego dnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a Wy gdzie sie podziewacie?? nie mam co czytac :P tylko kilka postów od wczoraj :) aaaa wiem pewnie ta wiosenna pogoda i wszystkie na spacerkach :) niki ja własnie boje sie tego testu zrobic i chyba wole jeszcze troche w niewiedzy z nadzieją, że dostane...bo dostane ....chyba a po porodzie dostałam w pazdzierniku i dotychczas miałałm regularnie co 28 dni....az do teraz dlatego sie troche obawiam... Odezwijcie sie bo jestem ciekawa co u Was...jak pociechy, czy juz lepiej.. u nas nocki coraz gorsze...był juz czas, że budził sie tylko raz i potem rano a teraz budzi sie co 2-3h i o 6 juz wstaje... ehh nie wysypiam sie a juz było tak dobrze u mnie dzis bardzo wiosenna pogoda duzo słoneczka życze buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zaraz Basi napisze ze jak sie nie odezwie raz dziennie to kasujemy forum i zabije kolko adoracji!! Heheheh zart, Basia niedlugo sie odezwie takim postem ze cala strone nam zajmie... U nas i lepiej i nie...lepiej bo,kupa normalna, wysypka schodzi chyba to byly roztarte po buzi gile...niestety raczki kraza...katar puscil i leci sam nie trzeba odciagac ani jej meczyc wyplywa elegancko...czesto prosto do buzi ehheeh ale mamy charczenie...nie wiem czy z gardla czy z ...odpukac oskrzeli :(:(:(:( Przyjechalo krześelko, wypisze Wam spostrzezenia moze sie przydadza: - samej kobiecie ciezko to skrecic bo przyjezdza w proszku jak meble z ikei hehehe ale jest to wykonalne - ciezko chodzi gora dol i tacka ale pewnie sie wyrobi - zastanawia mnie czy dobrze ze wzielam takie ala gumowe obicie bo jak to bedzie latem jak mloda bedzie miala krotkie spodenki? Nie przykleja jej sie nozki? - aaaa i chyba nie moge wziac tacki tak spuscic na bok i odsunac na bok, ona sie raczej odsuwa tylko do dziecka i od dziecka :( Plusy to ze jest zajebiste hehehe i ma klin miedzy nogami dzieki czemu nie zaszetrzeba pasy zapinac co u mnie bardzo wazne bo pasy doprowadZaja Pole do szalenstwa Lekkie, dobrze wykoanane, bardzo wygodne i mala od razu sie w nim zadomowila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy za zyczenia zdrowia i przypominanie o promocji enfamilu :) jestescie kochane wszystkie Xaraaaaa marsz do lazienki sikac na test!!! Albo poczekaj na mnie z ta ciaza!! Chociaz ja po tej chorobie mlodej znowu nie chce miec wiecej dzieci hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xaraaa i Basia zaczynamy dzis skalpel?? Ja dzis juz oddycham i moge zaczac a wiem ze Wam potrzeba powera...to co zaczynamy? Bedziemy mogly jak w ciazy dzielic sie wspolna męką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Xaraaaaa marsz do lazienki sikac na test!!!" Asiula, właśnie jadłam czerwony barszcz gdy to czytałam i normalnie prychłam nim ze śmiechu na klawiaturę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka zdrowka dla Poli jak samo schodzi to juz pewnie z gorki:* a z ciaza to wole poczekac za Toba bo nie chce jeszcze... a testu jeszcze nie kupiłam wiec do łazienki nie pojde... a cwieczenia moge zaczac...chyba taki wysiłek mi nie zaszkodzi nawet jak bym była w ciazy... daj linka do tego skalpela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj synus ostatnio spiewa przez sen :D spi spi i nagle spiewa "aaaaaaaa" a ja myslała, ze on sie obudził a on tak sobie gadoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demka widze wiosna rozwesela heheheh...barszczem mowisz dobrze ze nie smietana....albo jogurtem barszczu jest szansa nie bedzie tak widac na ciemnym jak bialego chyba ze biale klawisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja po pierwszym dniu w pracy, nie jest tak źle :) Tylko nogi to mi w tyłek wchodzą. Gabi budzila się średnio co godzinę,a o 5 zadzwonił budzik, masakra była ;) Ale fajnie tak wrócić między ludzi :) Asiulka a jakie te krostki ma? Na buzi tylko? Moja czasem ma na buzi i czole, ale schodzą same. Jak ma wiecej to smaruje bepanthenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Karolinko to cudownie, ze już jesteście w domku! Teraz to na pewno będzie już wszystko dobrze. Nie ma to jak dom :) zdrowia życzę ! X Asiulka daj mi znać jak przyjdzie do Ciebie ta apaszka i kocyk. Zastanawiam sie nad apaszka. Napisz czy ona posłuży na długo. Niby tam jest jakaś regulacja. Bardzo fajnie wyglądają :). Jej oby Polcia szybko wyzdrowiała. X Niki dobra jesteś w pracy :). A kto sie zajmuje Alunia jak Ciebie nie ma? Może pisałas ale mogłam przeoczyć. X Xaraa trzymam kciuki abyś dostała okres. Pewnie coś się przedstawiło. Ja w sumie jeszcze nie miałam tak jak Tralala. Od listopada 2011. Już myślałam, że dostanę a ma razie cisza. X Demagogia tez jadlam dziś barszczyk czerwony :) X Do mam karmiacych mm. Dajcie co 3 godziny czy 4? Z zegarkiem w ręku czy jak? I czy te pory karmienia wypadają przed drzemkami czy jak sie obudza maluchy? Dzisiaj Emilka od rana dostawała tylko mm. Wypila raz 20ml potem 20ml a teraz przed drzemką 50ml więc coraz wiecej heh. Do tego nie całe pól sloiczka. Chce już ja przestawić na mm taka ze mnie wyrodna matka ale na wiosnę nie chce latać za starszym synkiem na placu zabaw z gołymi cyckami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u Ciebie Basiu jak z karmieniami mm? Bo pisałaś, że pije ładnie. Czyli karmisz mieszanie? Ja planuję karmić na noc a przez dzień już nie. Mam nadzieję, że nie za szybko to robię wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula ja tez planuje kupic to krzesełko, dziekuje za spostrzeżenia:) chce to z hipciem alBo to różowe Ale raczej z hipciem:) Carmin, ja karmie MM. U nas to wyglada zazwyczaj tak- pierwsze jedzenie rano po godzinie 9. Drugie karmienie jest z dodatkiem kleiku ryżowego okolo godziny 13 lub po 13. Kolejne karmienie przed 17 samo mleko. Następne i zarazem ostatnie w tej dobie jest o 21 mleko z kleikiem ryżowym. Pozniej juz tylko jesli zrobi sie głodna czyli zazwyczaj o 5nad ranem lub dopiero po 9. Oczywiscie w miedzy czasie a dokładniej miedzy drugim a trzecim karmieniem obiadej a pomiędzy trzecim a ostatnim karmieniem kaszka i Soczek lub herbatka pozniej. :) Nataszka zjada za każdym razem 210ml:) DZIEWCZYNY JAK ZOBACZYCIE GDZIES PROMOCJĘ BEBILON 2 DAJCIE ZNAĆ:) Ja kupuje za 46zl w biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehee no wiecie co ale sobie wstydu narobilam, wlasnie Was nadrabiam i przeczytalam o tym ze Demka mezula ugryzla heheee i zaczelam sie smiac... i o tym sikaniu na test heheee i zaxzelam sie smiac... i zapomnialam ze ja w autobusie siedze.. ale zonk..... :-p schowalam sie za szalem wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa Mamusiu - zapomniakam nicka sorki . - moja Ala jest z konca lipca a dopieroniedawno opanowala obracanie sie. nie martw sie, najwyzej lekarz zaleci Wam jakies cwiczenia stymulujace . bedzie dobrze !!! xaraa to ja bym wolala wiedziec co i jak i jednak siknac na test. a faktem jest ze po porodzie moze byc baardzooo nieregularnie, przypomnij sobie jak jako nastolatka dostalas okres po raz pierwszy, na pewno tez sporo czasu minelo zanim sie wszystko uregulowalo. Camerata z Alunka dzis sa moi rodzice a ogolnie bedzie sie nia zajmowala moja starsza siostra i tesciowa. a od poniedzialku bede pracowala od 7-15 jupiiiiiii bo w tym tygodniu bylo 8-16.30 i po 17 dopiero w domu bylam... sikorko super ze dzionek w pracy minal pozytywnie :-* oby tak dalej. A co do Basi --- wierze ze Ona pisze mega dlugiego posta i pisze u pisze i pidze hehehe i dlatego jej nie widac :-)) ale Jej strasznie tu brakuje, Basiu Twoje posty takie fajne zawsze byly.. wracaj do kolka adoracji hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agataa taki trening jeeeee podziwiam, wszystko na raz, i do tego nocka nie przespana... szok. Ale fajnie Kasiula napisalaze nie wie czy oddychac czy napinac hehee od razu mi sie Tralka przypomniala jak pisala ze na poczatku sie o sciany obijala :-) teraz pewnie smiga ze hohoo a ja skakanke odpiscilam bo padnieta jestem po calym dniu pracy, chociaz siedze za biurkiem caly dzien... ojj ale mnie nerw bierze jak sobie siedze i wyobrazam ze wlasnie zarastam jakims cellulitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×