Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość
Aaa miałam Wam pisaać, bo siostra mojej siostry koleżanki ma córeczkę urodzoną przez cc, waga urodzeniowa 3200 , teraz ma 4 miesiące jest na samej piersi i waży ponad 9 kg!Nie wiem, jak to możliwe, ale kluseczka taka, że słów brak!!Żaden forumowy pulpecik nie jest takim pulpecikiem jak ta Ada heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W tej przychodni oprocz naszego lekarza to nikt nie ma prawa się nazywać lekarzem.. ku**a dziecko od rana 39,9 i za zadne skarby nie moge zbic NICZYM temperatury leci mi przez ręce ten mu tylko dotknal siusiaka to Brajan w taki krzyk ze sie pielegniarki zleciały i nawet nie odciagnal zeby zobaczyc co tam jest zapisal mi antybiotyk na 10dni i kore debu i mowi ze jak sie pogorszy (bedzie obrzmialy, ropiejacy) itd to wieczorem na pogotowie, chyba ze sie pogorszy rano to do przychodni bez kolejki ja mu mowie ze wlasnie tak jest i chyba gorzej byc nie moze a ten ze mam myc korą debu i zapisal mi jakas masc zeby ropy nie bylo i sruu wyobrazacie sobie to?? po 18 wale na pogotowie i im nasciemniam ze bylo w miare tylko czerwone a teraz sie tak zrobiło, moze cos z nim zrobią, bo ten lekarz to chyba powinien w przedzkolu być i maskotki leczyc!!!!!! jestem tak wkurzona ze nie moge tego opisac slowami!! :( :( pa.. odezwe sie później może :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pomarańczko NIE ZROBIŁAM MU NA CHAMA!! tylko dosłownie ciut mocniej niż zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trala współczuje :-( biedny Brajanek ja z siusiakiem nic nie robie, ale zobaczę przy kąpieli. Goja przykro mi, ze musisz przez to przechodzić :-( ciesz sie ze to dziadostwo niezlosliwe. Reszta na pewno sie jakoś ułoży, a w pracy zrozumieją, no bo jakby mieli nie zrozumieć. Xara dawalam na początku swoje a potem mm. Ty tez tak spróbuj , nacisnij mocniej, zeby polecialo i przytrzymaj go, u niego chyba dopiero za 3 razem wyszło. kasiula moja siostra ma endometrioze, ale nie wiem czy w ranie po cc czy normalnie, wiem ze ma z nią problem, jest czerwona, boli i swedzi. A to jest 10 lat po. Powinna położyć sie na wycięcie jej. Biedne twoje malenstwo, tez musi prZejsc. Basiu wracaj do nas! Nadal kupujesz bio warzywka z lidla? To chyba nie są czy nie bedą nowalijki co? Mama Kostka no mój tez nie chce jeść moich zup, nawet wczoraj dałam troszkę soli ale nic to nie dało. Nie wiem tez co mam zrobić :-( A jaki tłuszcz i ile go dajecie do zupki? Ponawiam pytanie bo albo nie zakodowalam, a to całkiem możliwe, albo nie dostałam odp czy Jabluszko w sloiczkach jest surowe. Bo 2 dni tarlam surowe i mlody poplakiwal w nocy i zielona kupa. A ze sloikow było ok. Asiulka jakaś dziwna laska, olej ja. A portfel pomysl gdzie mogłas być i ewent. zostawić. Camereta udanych chrzcin! My niedługo pewnie będziemy z tesciami mieszkać, jak sprzedadzą swoje mieszkanie, bo chcą od nas kupić. A my od developera i wyjdzie ze pewnie rok będziemy razem :-) no cóż konfliktowi nie są ale wiadomo co sami to sami. No i w weekend wyszła jatka, bo od swoich rodziców dowiedziałam sie ze oni sie jeszcze zastanawiają, bo sie boja i w ogóle , noz kuzwa a my w przyszłym tyg idziemy umowę do developera podpisywać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pościk od Tralali bo jej szwankuje cafe :( : Brajanko ma odciagnietą ropke, zapisaną maść do oczu i uszu haha i tym smarowac siusiaka i zalecenie by przy kazdej zmianie pieluszki wymoczyc dupsko w rumianku lub korze dębu pozniej odciągnąć oblozyc rivanolem lub rumiankiem i po chwili posmarowac ta zawiesina . goi sie to ok tygodnia i ttrzeba uwazac bo moze sie bardzo szybko skleic na nowo. i w sumie tyle, posmarowala mu tam jakas mascia znieczulającą i jest spokojniejszy, temp juz 38 a przed wjazdem do szpitala byla 40,1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usypiam gada na pierwsza drzemke :-) Dziś pobudka 5.30 a podobno kręcił sie od 4.30. Kolejna nic gdzie maz mnie na kanapę wyrzucił, bo on z nim lubi spac :-) niezle co Basiu jednak mieszkanie, tamten dom średnimi materiałami zrobiony, a maz stwierdził, ze on nie ma zamiaru bawić sie w budowanie domu, przy małym dziecku i prawdopodobnie przy nowym kontrakcie, powiedział, ze za mało czasu by było, a ja bym mu ciagle głowę suszone, ze go wiecznie nie ma. Moze i ma racje. Pójdziemy na gotowe. A wy jak z budowa? Goja i jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. My ze spaniem wróciliśmy na właściwie tory, obudził się tuż przed 6, choć wolałabym, żeby wstawał jeszcze wcześniej, bo ja i tak nie śpię od 5. W nocy się dzisiaj w ogóle nie budził, tylko godzinę po uśpieniu 2 razy. Wczoraj byłam sama do wieczora, mąż wrócił jak mały już spał i jakoś sobie poradziłam z obiadem, kąpaniem aczkolwiek na rowerek zabrakło czasu. Muszę sobie teraz wszystko poprzestawiać - obiady dla siebie gotować wieczór, jeść przy nim następnego dnia, bo jak pójdzie na drzemkę to zamiast gotować i jeść będę jeździć na rowerku. Nie ma szans wieczór, bo on się często budzi, więc zaraz jak uśnie, gdy ma najgłębsze spanie przez ok. godzinę będę się szła kąpać i gotować coś dla siebie na dzień następny. Z mężem sobie wieczór porozmawialiśmy. Powiedziałam, że oczekuję od niego więcej zrozumienia. Chyba była nam potrzebna taka kłótnia, bo teraz się mnie pyta czy może np. wyjść na godzinę, wtedy co młody nie chciał w nocy spać bujał się z nim nieproszony a ja poszłam spać, rano nic nie mówi jak chcę iść się obrobić i daję mu dziecko. Dziś załatwia jakieś tam swoje sprawy ale jutro ja idę na miasto i na wielkie zakupy, bo lodówka świeci pustkami. Basia, ale nam puściłaś wypracowanie. Brakowało Cię tutaj. To super, że Zuzia zaczęła tak ładnie jeść. Czekam na jakąś nową fotkę mojej ulubienicy. :) Sikorka, i co tam z Gabi? O co chodzi z tym Franiem od Kasi? Bo szukam, szukam i nie mogę znaleźć jak pisała a nawiązujecie do tego tematu. Tralala, ech masz przejścia. Biedny maluszek się ocierpi. Lepiej coś na dziś? Asiula, co z tym Twoim portfelem? Kurcze kasa jak kasa ale dokumentów to szkoda. Ita, ja nie wiem jakie jest jabłko w słoikach ale ja zawsze robię mojemu surowe. Idę robić listę zakupów na jutro a będzie długaśna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja wczoraj mialam ta wypalanke i pozniej nienajlepiej sie czulam. Mialam bole jajnikow szczegolnie prawego. Jak to dobrze ze moj J wzial wolne kazal mi spac a on sie mala zajal. Polozylam sie o 18 a obudzilam po 21! Patrze mala przebrana w lozeczku a w Tv rybka mini mini spi:) chyba sie dogadalismy w koncu bo mega kochany sie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ardi, to chyba przesilenie wiosenne im mija. :) Bolał zabieg? Dziewczyny, którym dzieci nie chcą jeść robionych zupek. Spróbujcie kupić mały słoiczek jakiejś zupki, dogotować swoich warzywek i potem ten mały słoiczek podzielić na 3 dni i dodawać po trochu do tych swoich ugotowanych warzyw. Dzięki temu konsystencja się troszkę zmieni, bo jak Asiula kiedyś zauważyła te słoiczkowe dania mają taką fajną postać pianki. Ja tak robię jak mi nie chce jeść tylko moich. Nie wiem od czego to zależy, bo raz je, raz nie. Jaką rybę można kupić dziecku oprócz łososia? Dorsz, miruna, co jeszcze? Mi się rosół ugotował, makaron do niego też, ziemniaki na obiad obrane, pekinka do surówki skrojona, mielone dla męża w lodówce, ja będę jeść udko z rosołu. Warzywka dla małego się gotują. A dziecię nadal śpi, więc wreszcie mam chwilę wolnego. :) Myślę co jeszcze mam zrobić póki mąż do niedz. w domu. Miałam poprzesadzać kwiatki, rozliczyć PITY, czeka mnie babranie się z królikiem, bo właśnie kończy jeść te kostki co mu kiedyś robiłam. I muszę znowu porobić porządki w jego ciuszkach, bo powyrastał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, bo któraś pytała o tłuszcz do zupek. Ja daję do robionych przeze mnie zupek kilka kropelek oleju rzepakowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witamy w środę :) Brajanek dzisiaj lepiej, przede wszystkim bez temperatury.. Nadal widać kiedy robi siusiu ale już tak nie krzyczy. Nocke odespał bo obudził się tylko raz jak wyłączyłam TV jak szłam spać :) Wczoraj po 18 poszliśmy na to pogotowie a tam po obejrzeniu siusiaka od razu skierowanie do chirurga do szpitala. W szpitalu również dzielny był, trochę płakał wiadomo, ale nie więcej jak przy siusiu.. Wczoraj były takie złe momenty że leciał mi przez ręce, a nawet głowy nie umiał sam trzymać jak miał ponad 40 temp :( Dzisiaj jak dopadł zabawki to od 7 dziecka nie mam :D tak się stęsknił :) Siusiaka smarujemy, myjemy, robimy nasiadówki, przymoczki itd.. Jest trochę roboty ale damy rade, żeby było lepiej :) Dzisiaj wizyta w końcu u naszego lekarza, w piątek u chirurga kontrola.. Basiu dziękuję za pomoc wczoraj :* aaa widzisz.. mówiłam że Zuzinka zacznie jeść tylko musi mieć swoje godziny itd itd ale to już wiesz :* Demagogia- na bank Mintaja- bo moja Nikolka ją uwielbia do dzisiaj, a je od 6miesiąca :) A Franek od Kasi musi mieć zabieg jakiś w związku z tymi zatwardzeniami, nie pamiętam już dokładnie, a nie chcę namieszać.. Biedulek.. czekamy na info czy wszystko ok! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja do obiadków daję masełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ita- przepraszam zapomniałam, jabłuszko ze słoiczka jest gotowane, bo surowego by nie zamknęli w słoiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demcia zabieg poczatkowo bolal, czulam jakby w jedno miejsce klulo mnie ze 100 igielek potem juz nie czulam tego ale czulam meeega goraco. i w sumie odbilo mi sie wlasnie na brzuchu i jajnikach. Mam teraz tam rane wielkosci pieciu zlotych bo taka duza nadzerke mialam. Dostalam recepte na globulki mam je brac od przyszlego wtorku przez 6 dni, a za 3 tygodnie mam kontrole u lekarza. I 100zl poszlo za bol hehe:D A narzeczony to taki kochany sie zrobil. Z rana pojechal do swojego miasta rodzinnego po dokumenty do rodzinnego bo mielismy problemy zeby zalatwic ale teraz juz bedzie dobrze po prostu wtedy jedna firma upadla i nie moglismy dostac tych dokumentow potrzebnych z archiwum teraz wszystkie juz mamy. Jak wrocil to od razu do przychodni przyszedl mala sie obudzila jak ja sie polozylam ale nie moglam zasnac przez jej gderanie hehe ale nic nie mowilam. WIec J sam: chodz kochanie damy mamusi pospac. I poszli do moich rodzicow do pokoju. A jak sie obudzilam to tylko czulam buziaki na czolku hehe :) a w nocy juz to ciagle sie przytulal do mnie ja sie przewrocilam na drugi bok on ze mna i mnie przytulal. CHyba bez kitu mija tym facetom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala dzięki. Ty to mi zawsze na wszystko odpowiesz. Fajnie, że z małym już lepiej. To w takim razie poszukam jutro mintaja. Mały wstał właśnie po prawie 2 godz. spania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja jabłko daje surowe. A Franek Kasiuli będzie miał kolonoskopie, badanie jelita grubego przez odbyt. Z Gabi jadę zaraz do lekarza, robi zielone wodniste kupy, wczoraj do 22 wrzeszczała, a od rana ma męczący mokry kaszel. Noc tradycyjnie z wrzaskiem. A po lekarzu do pracy. Odezwę się wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sikorka- zdrówka dla małej, Brajan tak kaszle że wymiotuje, zwłaszcza w nocy. Dzisiaj jak zrobił kupę to całe łóżeczko do prania, zabawki do mycia a Brajanko do wanny.. Ale wczoraj go osłuchiwali 3 razy i wszystko czyściutko osłuchowo, chociaż tyle.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trala, dobrze że pomogli Brajankowi w tym szpitalu. Swoją drogą co za lekarz wcześniej tak to zlekceważył :( Ita fajnie, że zdecydowaliście się na mieszkanko. My ruszamy niedługo z budową, musimy dogadać terminy tylko i zgłosić rozpoczęcie w starostwie. Zrobimy na razie tyle na ile wystarczy kasy. Demka, ja właśnie próbowałam pomieszać mu słoiczkową zupkę z moją to w ogóle nie tknął. Chyba, żeby dokładać codziennie po trochę więcej do tych słoiczkowych. Najdziwniejsze, że kaszki nie są takie super gładkie i je wcina a w zupce to od razu odruch wymiotny ma. Ja szukam kogoś, kto ma króliki ale więkosci pomarzły biedaki w te mrozy. Ja też mam uszykowany olej rzepakowy do zupek. Ardi dobrze, że już po zabiegu i że sprawnie poszło. Super, że się dogadujecie, chyba tym facetom potrzebne było trochę słońca :D Sikorka, zdrówka dla Gabrysi! Asiulka, zguba znaleziona? :* Gad zasnął, ja szybko poleciałam do piwnicy pranie włączyć. Mam górę prasowania a chęci brak. Jeszcze babcia ma focha na wszystkich od chrzcin, że obiad był o 15 a nie o 13 i od niedzieli się nie odzywa. Na szczęście mamy osobne wejścia i nie muszę jej oglądać. Kostkowi udało się wczoraj kilka razy usiąść. Jabłuszka ze słoiczka nie chciał jeść, ale takie potarte surowe z kaszą jaglaną chętnie wcina. Wczoraj dostał maliny ze słoiczka bo mrożone mi się skończyły, ale były mu za słodkie bo były zasypane odrobiną cukru do zapasteryzowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)eh u nas taka ohydna pogoda dzisiaj, ze słów brak:( Od rana brzuch boli mnie przy okresie tak strasznie, że już 3 tabletki wzięłam, na szczęście już nie karmię,więc mogłam wziąć silniejsze:) Mała teraz zasnęła, a ja zrobiłam sobie kawę i tworzę:)Heh Demcia dzięki, no esej był porządny, po mojej chwilowej nieobecności:)Fotki zaraz jakieś wyślę mojej pannicy:)Trala jak dobrze czytać, że dzisiaj już lepiej:)Super Kochana:*Biedny Brajancio się nacierpi ehh:( Ita super, ze się zdecydowaliście co wybierzecie, rok z teściami na pewno przeżyjecie, choć wiadomo, że sami to sami, ale perspektywa pięknego mieszkania w trójeczkę sprawi,że ten czas szybciutko zleci:) My ostatnio dostaliśmy pozwolenie na budowę;)Teraz zostało podpisanie umowy z enionem na prąd, będziemy budować z agregatem bo zanim podłączą prąd minie pewnie trochę, a szkoda czasu. Na koniec maja mamy umówionego murarza i zaczynamy fundamenty i resztę. Boję się, ale jakoś to będzie:)Kochana warzywka bio nadal kupuję, nawet dla nas, wczoraj właśnie maż kupił te bio cytryny:)Nowalijkowe to one myśle nie są hmm...Asiulka jak portfel?Coś sie Kochana nie odzywasz?MamaKostka trzymam kciuki za Waszą budowę:)Coś nam maluchy z tym jedzeniem grymaszą, ja Zuzi obiadki też wmuszam troszkę, moich nie chce jeść za bardzo, słoiczkowe lepiej idą. Ja też daję olej rzepakowy, czasem oliwę z oliwek, łyżeczkę zawsze:)Jabłuszko w słoiczkach gotowane na pewno jest, surowego by nie dali faktycznie:)Demcia a będziesz kupować te rybki mrożone?czy swieże?Ja jeszcze rybki sama nie gotowałam, słoiczkowe Zuzia lubi bardzo:)Super, że z mężem tak szczerze pogadaliście, dobrze, że jest lepiej:)Czasem taka awantura faktycznie oczyszcza sprawy:)Gratulujemy ząbków, Franuś ma aż 7?Ale pędzi z tymi ząbkami super:)Bartuś to samo;)Zuzia ma jednego kiełka póki co, już pisałam chyba heh:)No nic Kochane miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Panna Zuzanna na mailu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rybami, których należy zdecydowanie unikać w diecie dziecka i dorosłego człowieka są tilapia i panga. Należy ich unikać przede wszystkim ze względu na sposób hodowli i jakość pokarmu, którym są karmione. Do ich hodowli używa się antybiotyków, środków bakteriobójczych i hormonów. Są to ryby, które także często pływają w zanieczyszczonych akwenach, a tilapia oprócz tego zawiera niekorzystne połączenia kwasów omega-6 i omega-3, które może wywoływać atak astmy. Od jakich ryb zacząć? Najlepiej zacząć od ryb o białym mięsie, mniej tłustych, takich jak dorsz, mintaj, czy pstrąg. Mają one delikatniejsze mięso i mniej intensywny zapach, więc dziecko łatwiej je zaakceptuje. Następnie możemy wprowadzać ryby bardziej tłuste, o bardziej intensywnym smaku i zapachu, jak łosoś, makrela, halibut. Ryby tłuste zawierają dużo kwasów omega-3, które korzystnie oddziałują na układ nerwowy, wpływają na rozwój umysłowy niemowląt i dzieci, poprawiają pamięć i koncentrację oraz rozwój siatkówki oka. Ryby tłuste są więc niezbędne w diecie dziecka i powinny być spożywane co najmniej 2 razy w tygodniu. Koniecznie należy sprawdzać pochodzenie ryb i ich świeżość. Jak przygotowywać ryby dla dziecka? Najlepiej wprowadzanie ryb w dietę dziecka zacząć od ryb gotowanych na parze, gdyż one mają najwięcej wartości odżywczych a straty tłuszczy i witamin są najmniejsze. Dzieciom pod koniec roku można podać już rybę pieczoną, unikajmy ryb smażonych. Nie podawajmy dzieciom także marynat i produktów wędzonych, ze względu na fakt, że w skład dymu wędzarniczego wchodzą związki kancerogenne, a do marynat dodaje się chemicznych związków konserwujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Demcia znalazlam artykul fajny wkleilam caly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :* ja od wczoraj jak jakas mina normanie :( drobnostki doprowadzają mnie do szalu oczywiście nie pamiętam co tam do was naskrobalam wczoraj co mi wcielo demcia super ze z mezem się jakos w końcu porozumieliście może faktycznie trzeba było oczyscic atmosferę co do rybek to nie jestem pewna na 100% ale chyba pstrąga można ale musialabys się upewnić ja na razie tylko sloiczkowe daje wiec się jakos bardziej w temat nie zaglebialam a starszemu zawcze albo pstrąga wlasnie albo morszczuka dawałam i było ok ardlita tez się widze dogadaliście super może faktycznie to słoneczko jakos pomoglo :) bo mój tez jakiś taki bardziej pomocny się zrobil ;) Basienko fajnie ze znow jesteś :* ekstra ze Zuzia już zaczela lepiej jesc no i ze się pozbieralas nam w końcu :) Trala dobrze zez Brajankiem lepiej troszkę się namęczysz ale już niedługo będzie po wszystkim :* a tak z innej beczki ja to się nie mogę na Twoja Nikole napatrzeć jak wrzucasz zdjęcia na fb normalnie krolewna Ci rosnie :) ja to wogole jakiś sentyment do dziewczynek mam ale to pewnie przez to ze bardzo chciałam żeby Gabrys był Gabrysia :D Asiulka co się nie oddzywasz??? :( jak tam portfel znaleziony??? Ita mi tez się wydaje ze jabłuszko sloiczkowe to na parze robione bo tak mysle ze inaczej nie mieliby jak tego zapasteryzowac bez dodatkow zadnych co do mieszkana to faktycznie rok zleci migiem a później już tylko na swoim we trojke :) Kasiula dużo zdrowka dla Frania kurcze on to się namęczy biedny przez te kupki :( no ale z zabkami to niezle idziecie :) Xara gratki za zabka :) Sikorka zdrowka dla Gabi :* MamaKostka o gorze prasowania to ja cos wiem :) a co do babci to się nie przejmuj poboczy się i przejdzie :) Goju jak tam u ciebie kochana ??? A u nas masakra jakas od wczoraj Gabrys jak wstal o 15 to za chiny ludowe nie chciał zasnąć w końcu polegl o 21.30 z wielkim placzem wogole to jego zasypianie ostatnio i w ciągu dnia i wieczorem to jakiś zart normalnie strzasznie placze i nie chce się polozyc az w końcu tak się zmeczy tym płakaniem ze zasypia w dodatku i jeden i drugi dziś w nocy budzili się dosłownie co pol godziny tzn jak jeden zasnal i ja zaczynałam zasypiać to budzil się drugi i tak do 6.30 kiedy to już wstaliśmy na dobre :( padam po prostu w dodatku kacper siedzi w domu bo ma zapalienie gardla i jak już mi się małego udało uspic w końcu na drzemke to go starszy po niecałych pieciu min obudzil efekt taki ze myslalam ze go gdzies przywiaze i zaknebluje w prznosni oczywiście bo chodzi i marudzi i sam nie wiem co chce to jeszcze Gabrys do przed chwila kiedy znow udało mi się go uspic chodzil i jeczal caly czas normalnie padam glowa mi peka ale musze isc chociaż porządki małemu w szafie zrobić bo już powyrastal ze wszystkiego miłego dnia kochane :* mam nazieje ze chociaż u was jakas lepsza pogoda bo u mnie szaro buro i pada od rana :( zajrze później na razie kawka i czas się za cos wziasc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dzięki za rady do do meza jakby mu się zachciało następnym razem popsuc mi humorek to skorzystam z waszych rad tyle zetj pisala to na cidzien nie przykrzą nam zycia tylko co jakiś czas ja sobie za dużo wypije naszczescie to rzadkość :) a demcia ja tez uwielbiam wesela no i wlasnie 27.04 idziemy do kuzynki meza mam nadzieje ze się będziemy dobrze bawic chociaż ja mam pewne obawy bo siostra moja przyjezdza nam pilnować dzieci i nie wiem jak Gabrys chociaż ostatnio zauwazylam ze dopóki nie widzi mnie ani meza to mu wszystko jedno ktoś się nim zajmuje :) także może będzie dobrze ale na wszelki wypadek ja tylko będę o kawie i herbacie zebym mogla wsiasc w autko i przyjechać gdyby cos się dzialo no nic już uciekam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usypiam gada od 1,5 h już mam dość a on nie spi :-( No tesciowie, nie są konfliktowi, na pewno pomogą przy małym, w tyg pracują do po 16 no najgorzej to w weekend, ale my całe wakacje planujemy spędzać w domku nad jeziorem a i tez mamy do kogo jeździć wiec spoko. Tylko problem jest w tym zeby sprZedac ich mieszkanie. Daliśmy ogłoszenia do biur nieruch zobaczymy. Trochę sie tym martwię bo to cały łańcuszek. Musza sprZedac zeby dostać kredyt i kupić nasze a potem mu trochę kredytu i ok. Tylko to wszystko bedZie płacone w transzach bo i wiadomo na określony czas potrzebna jest kasa. No dzięki to tez będę na parze mu robiła jabłko i warzywka, tylko ciekawe ile czasu trzeba to gotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina i Demcia Moze dziewczyny macie racje i faktycznie sloneczko dalo facetom energi i takiego kopniaczka w tylek do pomocy:D Tralka biedny Brajanek tyle musi przejsc... Wazne zeby wszystko bylo w porzadku, a w koncu bedzie:) Mamo kostka tez sie ciesze ze juz po wypalance tym bardziej ze panikara ze mnie straszna:D Asiulka jak portfel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Brajan był zmęczony było widać a o spaniu zapomnij tak go zabawki interesowały po dniu przerwy :D Gdybyście widziały jak go usypiałam to byście padły, skończyły mi się pomysły to rozłożyłam łóżeczko turystyczne i ono ma dwa kółka.. z drugiej strony podniosłam i jeździłam z nim po pokoju łóżeczkiem!!! :D :D :D ryrałam jeździłam tył-przód i usnął :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×