Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

ja chodze prywatnie bo u nas nie ma gina i nie mam czsu stać w kolejce, ale wizyty mam co miesiąc więc nie tak żle płace 120 w tym mam usg, cytologie, cokolwiek by mi nie zrobił płacę 120( chodzi o same badania nie pomyslcie sobie o żadnych zbereznych rzeczach:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma abonament w lux medzie. Chyba się opłaca. Jak byłam na pierwszej wizycie to tylko pogadał i wypisał mi skierowania, więc gdybym miała zapłacić 135 zł za taką wizytę to bym się lekko wkurzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia_mama
malutka3110 - dobre! W sumie 120 zł to jeszcze nie tak wiele.. no i jak masz w tym usg, to już fajowo! Gorzej jakbyś miała dopłacać za każde dodatkowe cosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia_mama
Martita113 - ja też. Do którego luxmedu chodzisz? do którego lekarza? Może się mijamy na badaniach albo pod gabinetem gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia 2410 ja mam konflikt serologiczny. mi lekarz mówił, że przy pierwszej ciąży nie trzeba się tym martwić. miałam raz sprawdzane czy nie wytwarzam przeciwciał. po porodzie dziecko będzie miało sprawdzaną grupę krwi i jak będzie miało Rh+ to dostaniesz zastrzyk, a jak Rh- to nic nie będzie. tak było przynajmniej u mnie. no i u mnie badali krew na przeciwciała przy każdym poronieniu i dostawałam zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, super, że u Ciebie wszystko w porządku:) dziewczyny, ja jak byłam teraz na wizycie to doniosłam lekarzowi wyniki morfologii i moczu. Okazało się, że jest tak na granicy anemii i mam brać podwójną dawkę kwasu foliowego, a po 12 tygodniu zmienić na femibion czy coś takiego. Następną wizytę nam 31.01 ale żadnych badań takich jak wy robiłyście - toksoplazmoza, różyczka nic nie zlecił? Może zapomniał? Może powinnam się go spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia_mama
Martita113 - o to się raczej nie spotkałyśmy, ja badania robię w Alejach, a lekarza mam w Marriocie. Ale kto wie, może kiedyś..? :) Adusia883 - pytać, pytać i jeszcze raz pytać. Nikt o nas nie zadba tak, jak my same.. Najlepiej przed wizytą sprawdzać jakie badania powinny być zrobione i zwyczajnie o nie poprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,b.długo mnie nie było,najpierw święta potem wyjazd w góry,następnie kilka dni byłam z synem u moich rodziców. Moja ciąża rozwija się dobrze, maluch ma prawie 3cm-jestem w 9tyg i 2dn ciąży. Teraz czuję się super, nie licząc mega rzygania przez 3dni,ale już przeszło więc mam nadzieję,że będzie wszystko ok do końca. Podczytam co tam napisałyście i odezwę się jeszcze... Pozdrawaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia_mama
Martita113 - mam nadzieję, że się spotkamy :) Minęłyśmy się, robiłam tam badania we wtorek.. Zazwyczaj bywam tam w soboty, bo wtedy mąż się zajmuje Miśką Ptyśką, ale niestety ostatnio w soboty robią sobie wolne :( Dziewczyny, proponuję się do tabelki wpisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Aniu i Gosiu:) do lekarki chodzę prywatnie, pracuje w Krakowie w klinice i szpitalu a u mnie w mieście przyjmuje tylko w piątki. Jest o niej dużo opinii na necie i ogólnie w środowisku i co kobieta to ma inne wrażenia. Ja mam same dobre póki co i wydaje mi się super fachowcem:)mam nadzieję ,żę się nie mylę;)kompleksowo zleca mi komplety badań na wszystko możliwe prawie tak że raczej jej jako lekarzowi ufam:)pozdrawiam Dziewczynki dziękuję za ostrzeżenie i uspokojenie zarazem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO..........?..............?............01.08....... ..............? alcia28...........28.......Gdańsk.........02.08.< br />..........1 letnia_mama....30.........W-wa.........02.08............ .......2 .A.N.I.A..........?..............?............02/10.0 8................? Kropelka03.......?.............?............03.08........ .............? Mam 2 serca .....?.........Wrocław......04.08.....................? Karmalek_30.....30............?...........05.08.......... ...........? Andi_2011.........?.............?...........05.08........ ..............? Aneta_21..........?.............?...........06.08........ ..............? przyszłamama....?.............?...........07.08......... .............? Patrycja 2810....?.............?...........08.08..................... .? Quore1988........?.............?...........10.08......... .............? Lissy_Bee..........?.............?............10.08...... ...............? Młoda Mama .......?............?............11.08.....................? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?............11/21.08................? Miss.M...............?............?...........14.08.< br/>.............? 30juz30.............?.............?...........17.08......... ............? joannaeł............?.............?................19.08 .................? Camerata...........?.............?.................22.08. ..............? Dagniesia36.........?............?.................25.08. ...............? mamazuzia.........?..............?................25.08.. ..............? Ania78...............?.............?.................26.0 8...............? Cycha26............?..............?.................27.08 .< br/>......? Paulinka.............?.............?................28.08.< br/>.......? malutka3110........?.........Kraków...........30.08..... ............? Adusia883...........?..............?................30.08 .< br/>......? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08...............? pafi86................?.............?................31.0 8.................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO..........?..............?............01.08....... ..............? alcia28...........28.......Gdańsk.........02.08.< br />..........1 letnia_mama....30.........W-wa.........02.08............ .......2 .A.N.I.A..........?..............?............02/10.0 8................? Kropelka03.......?.............?............03.08........ .............? Mam 2 serca .....?.........Wrocław......04.08.....................? Karmalek_30.....30............?...........05.08.......... ...........? Andi_2011.........?.............?...........05.08........ ..............? Aneta_21..........?.............?...........06.08........ ..............? przyszłamama....?.............?...........07.08......... .............? Patrycja 2810....?.............?...........08.08..................... .? Quore1988........?.............?...........10.08......... .............? Lissy_Bee..........?.............?............10.08...... ...............? Młoda Mama .......?............?............11.08.....................? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?............11/21.08................? Miss.M...............?............?...........14.08.< br/>.............? 30juz30.............?.............?...........17.08......... ............? joannaeł............?.............?................19.08 .................? Camerata...........?.............?.................22.08. ..............? Dagniesia36.........?............?.................25.08. ...............? mamazuzia.........?..............?................25.08.. ..............? Ania78...............?.............?.................26.0 8...............? Cycha26............?..............?.................27.08 .< br/>......? Paulinka.............?.............?................28.08.< br/>.......? malutka3110........?.........Kraków...........30.08..... ............? Adusia883...........?..............?................30.08 .< br/>......? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08...............? pafi86................?.............?................31.0 8.................? *kinga*123.........21.........Rzeszów..........?.......................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*kinga*123 widzę, że również twoje pierwsze dziecko :) ja mam strasznego stresa boję się że sobie z czymś nie poradzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO..........?..............?............01.08....... ..............? alcia28...........28.......Gdańsk.........02.08.< br />..........1 letnia_mama....30.........W-wa.........02.08............ .......2 .A.N.I.A..........?..............?............02/10.0 8................? Kropelka03.......?.............?............03.08........ .............? Mam 2 serca .....?.........Wrocław......04.08.....................? Karmalek_30.....30............?...........05.08.......... ...........? Andi_2011.........?.............?...........05.08........ ..............? Aneta_21..........?.............?...........06.08........ ..............? przyszłamama....?.............?...........07.08......... .............? Patrycja 2810....?.............?...........08.08..................... .? Quore1988........?.............?...........10.08......... .............? Lissy_Bee..........?.............?............10.08...... ...............? Młoda Mama .......?............?............11.08.....................? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?............11/21.08................? Miss.M...............?............?...........14.08.< br/>.............? 30juz30.............?.............?...........17.08......... ............? joannaeł............?.............?................19.08 .................? Camerata...........?.............?.................22.08. ..............? Dagniesia36.........?............?.................25.08. ...............? mamazuzia.........?..............?................25.08.. ..............? Ania78...............?.............?.................26.0 8...............? Cycha26............?..............?.................27.08 .< br/>......? Paulinka.............?.............?................28.08.< br/>.......? malutka3110........32.........Kraków...........30.08..(1-blizniaki).3 Adusia883...........?..............?................30.08 .< br/>......? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08...............? pafi86................?.............?................31.0 8.................? *kinga*123.........21.........Rzeszów..........?........ ...............1 Miss.M fajnie ci że tylko 3 dni rzygania ja w 1 ciąży miałam 7 tyg rzygania nie mówiąc o mdłościach i teraz mam okropny lęk przed tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alcia28 ze wszystkim sobie poradzisz każda z nas ma pietra a póżniej sie tak cudownie sprawdzamy w tej roli że sobie nie zdajesz ieszcze z tego sprawy. A co do porad od tego mamy nasze mamy, przyjaciółki , znajoma bedzie dobrze nie bójcie sie niczego. Ja sie bałam wielu rzeczy bałam i teraz to mnie śmieszy jak sobie przypomne:)Ale wy dziewczynki musicie sie czyms teraz zamartwiać bo te co mają dzieci to nie mają już na to czasu:) Byle byście sie dobrze czuły i aby te ciąże super przebiegały ,a się nie oglądniecie a wasze pociechy będą dreptały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka3110 dziękuje za te słowa, człowiek jak nie ma problemów to szuka ich sobie sam na siłę :) żeby tylko wymioty i nudności ustąpiły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jak narazie nie mam zadnych obaw, myśle że my kobiety jestesmy tak zaprogramowane ze jak sie dziecko urodzi to bedziemy wiedzialy co mamy robic, pozatym wlsanie sa mamy (w moim przypadku tylko tesciowa) ale mam nadzieje ze wyprowadzimy sie od rodzicow zanim dziecko sie urodzi:) Jedyne obawy jakie mam to przed wizyta u lekarza, chche juz wiedzieć że wszytsko bedzie dobrze:) (pierwsza ciaza -puste jajo plodowe) dlatego z niedoczekaniem czekam na serduchoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Alcia jestes z Gdanska ;-) ja mieszkam w pruszczu ;-) nie pochodze stad ale 3,5 roku temu sie przeprowadzilam do gdanska, pozniej przenieslismy sie do pruszcza i tu juz kupilismy mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, oddycham z ulgą. Jestem po usg i z Malutkiem wszystko w porządku. Termin wg om wyłazi na 31/07, według usg na 26/07.. a lekarz mi wyliczył na 2.08. Pozwolicie, że pozostanę z Wami, bo dobrze mi tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO..........?..............?............01.08....... ..............? alcia28...........28.......Gdańsk.........02.08.< br />..........1 letnia_mama....30.........W-wa.........02.08............ .......2 .A.N.I.A..........?..............?............02/10.0 8................? Kropelka03.......?.............?............03.08........ .............? Mam 2 serca .....?.........Wrocław......04.08.....................? Karmalek_30.....30............?...........05.08.......... ...........? Andi_2011.........?.............?...........05.08........ ..............? Aneta_21..........?.............?...........06.08........ ..............? przyszłamama....?.............?...........07.08......... .............? Patrycja 2810....?.............?...........08.08..................... .? Quore1988........?.............?...........10.08......... .............? Lissy_Bee..........?.............?............10.08...... ...............? Młoda Mama .......?............?............11.08.....................? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?............11/21.08................? Miss.M...............?............?...........14.08.< br/>.............? 30juz30.............?.............?...........17.08......... ............? joannaeł............?.............?................19.08 .................? Camerata...........?.............?.................22.08. ..............? Dagniesia36.........?............?.................25.08. ...............? mamazuzia.........?..............?................25.08.. ..............? Ania78...............?.............?.................26.0 8...............? Cycha26...........26.........Toruń..............27.08 .< br/>.....1 Paulinka.............?.............?................28.08.< br/>.......? malutka3110........32.........Kraków...........30.08..(1-bl izniaki).3 Adusia883...........?..............?................30.08 .< br/>......? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08...............? pafi86................?.............?................31.0 8.................? *kinga*123.........21.........Rzeszów..........?........ ...............1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam2serca
hej dziewczyny wpadłam zeby Wam napisac ze bylam dzis u lekarza. Wszystko jest OK to 11t 1d - dzidzia ma 4,6cm. Kolejną wizyte mam za 2 tyg. wtedy zrobimy NT. Mam tez zrobic HCV i HIV (teraz miałam WR morfologia i mocz). Widziałam ze udoskonaliłyscie tabelke :) wyglada Super - zaraz sie dopisze. Myslałam zeby zmienic tez Nicka i sie zaczernic - ale narazie nie mam pomysłu na nowego :) fajnie ze tyle nas tu jest. ja nie pisze czesto - ale codziennie czytam. staram sie nie popadac w zadne paranoje - bo w tym necie to pełno "dobrych rad i sugestii" ale lubie trzymac reke na pulsie. Poza tym powinnam sie uczyc bo w week mam 2 koła i 3 egz...buuu ale okurutnie mi sie nie chce. Co dopiero jakby mnie meczyły jakies mdłosci czy inne takie..ale nie ja sie czuje jak wyścigówka a nie jak ciężarówka - no..tylko 2 kilo cięzsza :) hiehei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam2serca
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO..........?..............?............01.08....... ..............? alcia28...........28.......Gdańsk.........02.08.< br />..........1 letnia_mama....30.........W-wa.........02.08............ .......2 .A.N.I.A..........?..............?............02/10.0 8................? Kropelka03.......?.............?............03.08........ .............? Mam 2 serca .....32.........Wrocław......04.08...................2(6.5l) Karmalek_30.....30............?...........05.08.......... ...........? Andi_2011.........?.............?...........05.08........ ..............? Aneta_21..........?.............?...........06.08........ ..............? przyszłamama....?.............?...........07.08......... .............? Patrycja 2810....?.............?...........08.08..................... .? Quore1988........?.............?...........10.08......... .............? Lissy_Bee..........?.............?............10.08...... ...............? Młoda Mama .......?............?............11.08.....................? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?............11/21.08................? Miss.M...............?............?...........14.08.< br/>.............? 30juz30.............?.............?...........17.08......... ............? joannaeł............?.............?................19.08 .................? Camerata...........?.............?.................22.08. ..............? Dagniesia36.........?............?.................25.08. ...............? mamazuzia.........?..............?................25.08.. ..............? Ania78...............?.............?.................26.0 8...............? Cycha26...........26.........Toruń..............27.08 .< br/>.....1 Paulinka.............?.............?................28.08.< br/>.......? malutka3110........32.........Kraków...........30.08..(1 -bl izniaki).3 Adusia883...........?..............?................30.08 .< br/>......? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08...............? pafi86................?.............?................31.0 8.................? *kinga*123.........21.........Rzeszów..........?........ ...............1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Witajcie nowe mamy :) Powiem wam, że mdłosci mi sie tak nasiliły, ze miazga po prostu. Nic nie mozna zjesc, nawet od głupiego soku czy herbaty mi niedobrze. Tylko woda niegazowana, chociaż też nie zawsze spasi. Mama mi kupiła jakiś płyn do picia na te dolegliwości ale nie za bardzo pomaga. Strasznie mnie to meczy. Ssanie w żołądku jakbym tydzień nie jadła ale jesc sie tez nie da. A tak z innej beczki, to jakoś dopiero teraz do mnie wszystko dociera. Ze bede mamą, ze bede miała swoje własne dziecko. Jaka do odpowiedzialność i ilu rzeczy trzeba bedzie sie nauczyć. Nie potrafie uwierzyć, że naprawde na 300 % mam w brzuchu małą plamke, której urosną nogi i ręce a za pare miesiecy bede mogła ją przytulić. Oczywiscie jak to pierwsza ciąża, pewnie przeżywam ;p A.n.i.a teraz juz rozumiem dlaczego pisałaś, że cieszysz sie, ze nie tylko Ty sie źle czujesz. Wiem ze to okropne, ale jak sobie pomyśle ze nie jestem z tym sama, to mi lepiej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam2serca
ale mi Was szkoda dziewczyny - naprawde Was załuje.... przykro mi ale musicie byc dzielne - to nie potrwa długo... (mam nadzieje) a tak w ogóle to gdzie Ty słonecznikowa jestes w tabelce... bo patrze, szukam i zero...albo mam zaćme..albo urojenia... no przeciez byłas..a teraz Cie nie ma... musisz sie koniecznie dopisac :D trzymac mi sie tam dzielnie wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO..........?..............?............01.08....... ..............? alcia28...........28.......Gdańsk.........02.08.< br />..........1 letnia_mama....30.........W-wa.........02.08............ .......2 .A.N.I.A..........?..............?............02/10.0 8................? Kropelka03.......?.............?............03.08........ .............? Mam 2 serca .....32.........Wrocław......04.08...................2(6.5l ) Karmalek_30.....30............?...........05.08.......... ...........? Andi_2011.........?.............?...........05.08........ ..............? Aneta_21..........?.............?...........06.08........ ..............? przyszłamama....?.............?...........07.08......... .............? Patrycja 2810....?.............?...........08.08..................... .? Quore1988........?.............?...........10.08......... .............? Lissy_Bee..........?.............?............10.08...... ...............? Młoda Mama .......?............?............11.08.....................? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?............11/21.08................? Miss.M...............Łódź...........17...........15.08..............syn,1,5roku 30juz30.............?.............?...........17.08......... ............? joannaeł............?.............?................19.08 .................? Camerata...........?.............?.................22.08. ..............? Dagniesia36.........?............?.................25.08. ...............? mamazuzia.........?..............?................25.08.. ..............? Ania78...............?.............?.................26.0 8...............? Cycha26...........26.........Toruń..............27.08 .< br/>.....1 Paulinka.............?.............?................28.08.< br/>.......? malutka3110........32.........Kraków...........30.08..(1 -bl izniaki).3 Adusia883...........?..............?................30.08 .< br/>......? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08...............? pafi86................?.............?................31.0 8.................? *kinga*123.........21.........Rzeszów..........?........ ...............1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na 15nastego,cóż sama wyliczyłam,że 14nasty. Ja czułam się gorzej przez tylko 3dni,rzygałam chociaż juz nie miałam czym,spałam i narzekałam,dobrze,że mąż był w domu i zajął się dzieckiem bo nie wiem co by z Małym było ;) Teraz wszystko wróciło do normy. Jak patrzę w starą książeczkę ciąży to wtedy na obecnym etapie byłam już 5kg cięższa,obżerałam się strasznie,a teraz nie mam jakiegoś szczególnego apetytu.Nawet jak na nartach byliśmy to nie skorzystałam specjalnie z miejscowych przysmaków. Ale przyznam się,że pod nieobecność męża trochę poszalałam na nartach;) Tylko wieczorem się przestarszyłam,brzuch pobolewał i szybciutko pojechałam do szpitala do Zakopca,ale przebadali mnie,zrobili usg i okazało się,że jest ok. Tam od gina dowiedziałąm się,że zabronione jest robienie wycieczek z nizin w góry na początku ciąży,a jak jeszcze lekarz dowiedział się,że karmię cycem to strasznie oczystka wywalił. Odzwyczajam syna od cyca,wieczorem spokojnie mi zsypia bez histerii,gorzej rano-jejku jak to ciężko wstawać o 6-7dmej i butlę robić;/ Cóż uciekam spać,jakoś nie mogę dokończyć Was czytać,tyle napisałyście. Pozdrawiam i zdrowia życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×