Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Basia2410 - jakie bierzesz globulki? Długo brałaś? nie przeszło? Jest bakteria? Co do imion też chciałam Hanię, ale raczej Hani nie będzie. Ale dziewczyneczka mogłaby być :) malutka3110 - też na mdłości piłam hektolitrami coca colę, ale chyba mój organizm się zbuntował i colą też wymiotuję, ehhh. Przytulam Cię mocno, faceci to czasem niemyślące istoty, ale może warto byłoby porozmawiać, powiedz mu o swoich odczuciach, a tym, że jest Ci ciężko.. Może zrozumie... Lissy_Bee - ja też miałam duszno i ciemno przed oczami :( Taki etap ciąży, minie. Ale musimy się uzbroić w cierpliwość i się oszczędzać. Nie możesz iść na zwolnienie? Młodaz Torunia - I Witaj! u Was szkoła rodzenia nie jest za darmo przy meldunku? taka tam aga, MISIACZEK:)) - witaj! dopiszcie się do tabelki :) Moje ostatnie usg w 1skończonym tygodniu (bo tak lekarze liczą) też było przez brzuch i Malucha widać było doskonale, ale w poprzedniej ciąży miałam transv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ********************************************************* *************************** BettieO..........?..............?............01.08....... ..............? alcia28...........28.......Gdańsk.........02.08.< br />..........1 letnia_mama....30.........W-wa.........02.08............ .......2 .A.N.I.A..........?..............?............02/10.0 8................? Kropelka03.......?.............?............03.08........ .............? Mam 2 serca .....32.........Wrocław......04.08...................2(6.5l ) Karmalek_30.....30............?...........05.08.......... ...........? Andi_2011.........?.............?...........05.08........ ..............? Aneta_21..........23.........Pruszcz Gd........06.08........ .........2 przyszłamama....?.............?...........07.08......... .............? Patrycja 2810....?.............?...........08.08..................... .? Quore1988........?.............?...........10.08......... .............? Lissy_Bee..........?.............?............10.08...... ...............? Młoda Mama .......?............?............11.08.....................? Karolinkaa_j/Z. Wola/.........?............11/21.08................? Lina87............Gdańsk........24...........26.08...... ...........? Miss.M...............Łódź...........17...........15.08 ..............syn,1,5roku 30juz30.............?.............?...........17.08......... ............? joannaeł............?.............?................19.08 .................? Camerata...........?.............?.................22.08. ..............? Dagniesia36.........?............?.................25.08. ...............? mamazuzia.........?..............?................25.08.. ..............? Ania78...............?.............?.................26.0 8...............? Cycha26...........26.........Toruń..............27.08 .< br/>.....1 Paulinka.............?.............?................28.08.< br/>.......? malutka3110........32.........Kraków...........30.08..(1 -bl izniaki).3 Adusia883...........?..............?................30.08 .< br/>......? Młoda z Torunia ....?...........Toruń............30.08...............? pafi86................?.............?................31.0 8.................? *kinga*123.........21.........Rzeszów..........?........ ...............1 MISIACZEK:))......24.........Wrocław.........19.08....................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga mi sie Kasjan podoba ;-) a dla dziewczynki Lena ;-) i witam nowe mamy ;-) fajnie, coraz wiecej nas jest :) przepraszam,za pomnialam nicku ale ktoras dziewczyna pisala ze w gdansku szkola rodzenia 400 zl, slyszalam,ze w szpitalu przy zaspie jest darmowa ale jak to wyglada (zapisy itd) to nie wiem bo ja nie chodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Co do szkoły rodzenia w Gdańsku, chyba jest tak, jak pisała letnia_mama - przy meldunku jest za darmo, niektóre przychodnie też to mają :) Niestety zameldowana nie jestem w Gdańsku, przychodnię mam przypisaną, muszę się dowiedzieć jak jest - na razie tylko komercyjne oferty czytałam :) Wygląda to b. fajnie, bo jest też oglądanie porodówki, i porady o opiece nad niemowlakiem, przy pierwszej ciąży to skarb :) A któraś jeszcze jest w Gdańska, jaki szpital najlepiej wygrać? znacie jakieś opinie? Ja jutro wieczorkiem mam wizytę i jak wszystko będzie ok, to dzwonię do wszystkich najbliższych i rozgłaszam nowinę :) Widzę, że Hania strasznie popularna :) Liliana mi się podoba, Lilka - bardzo fajnie, myślałam też u Łucji, ale przeczucie jest, że będzie facet, więc wtedy Franek, jeszcze Jeremi chodzi mi po głowie... fajnie, jak dobrze brzmi z nazwiskiem.. kolorowych snów, poranka bez mdłości życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawię delikatnie tabelkę :) NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ....które dziecko ************************************************************************************ BettieO..........?..............?............01.08....... ................? alcia28...........28.......Gdańsk.........02.08.< br />..............1 letnia_mama....30.........W-wa.........02.08........................2 (1) .A.N.I.A..........?..............?............02/10.0 8...................? Kropelka03.......?.............?............03.08........................? Mam 2 serca .....32.......Wrocław......04.08.......................2(6.5l ) Karmalek_30.....30............?...........05.08........................? Andi_2011.........?.............?...........05.08........................? Aneta_21..........23....Pruszcz Gd.....06.08........................2 przyszłamama....?.............?...........07.08........................? Patrycja 2810....?.............?...........08.08........................? Quore1988........?.............?...........10.08........................? Lissy_Bee..........?.............?...........10.08.......................? Młoda Mama .......?............?............11.08.......................? Karolinkaa_j/Z. Wola/........?............11/21.08..................? Lina87............Gdańsk......24...........26.08......................? Miss.M............Łódź.........17...........15.08 ................... (1,5 syn) 30juz30.............?.............?...........17.08......................? joannaeł............?.............?............19.08 .....................? MISIACZEK ........24.........Wrocław.....19.08......................1 Camerata...........?............?.............22.08......................? Dagniesia36........?............?.............25.08......................? mamazuzia.........?.............?............25.08......................? Ania78...............?............?.............26.0 8.....................? Cycha26...........26.........Toruń.........27.08 .< br/>............1 Paulinka.............?.............?............28.08.< br/>.............? malutka3110.......32.........Kraków......30.08..(1 -bl izniaki)....3 Adusia883...........?..............?...........30.08 .< br/>............? Młoda z Torunia ....?........Toruń..........30.08......................? pafi86................?.............?............31.0 8.....................? *kinga*123..........21.......Rzeszów.........?.........................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
letnia_mama Globulki najpierw miałam floragyn i nie przeszlo teraz mam globulki macmiror a po nich mam aplikować jeszcze floragyn. Leczę tym stan zapalny bo w cytologii mi wyszedl wlasnie :) właściwie nie miałam jakichś wielkich objawów lekki świąd wieczorem po kąpieli. Ale to też od płynu do higieny intymnej i wkładek zapachowych. Przestałam używać i jest lepiej. Bieliznę piorę nie w proszku i nie płukam płynem zapachowym tylko w mydełku dla dzieci albo mydlanych płatkach.A ta bakteria to streptococcus i można antybiotykami w ciązy leczyc ale ponoć szkoda się truc bo to nie ma wpływu na płod i na matkę w czasie ciąży.Ona ma największe znaczenie przy porodzie, bo dziecko przechodząc przez kanał rodny może się nią zarazić i mogą być niemiłe konsekwencje, ale też nie muszą. Dlatego co 4 godziny podają jakiś antybiotyk dopóki się nie zaczyna rodzić oczywiście. Podobno prawie każdy człowiek to ma tyle żę w przewodzie pokarmowym i innych ale jak się przedostanie do dróg rodnych kobiety, a w ciązy ponoć duże prawdopodobienstwo to tak wlasnie jest niefajnie. Ale lekarka mnie uspokoila ze mialam je "srednio liczne" i ze narazie sie tym nie przejmujemy bo to może nic pozniej nie znaczyc:) w 30 którymś potem powatarza sie ten wymaz i jak znowu jest bakteria wtedy w szpitalu trzeba miec wynik i podaja te antybiotyki.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! czy można dołączyć??? tez mam termin na sierpnia.jestem troszke przerazona to moja pierwsza ciąża i jeszcze po in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia2410 - ja też biorę Macmiror, stąd moje pytanie. O streptococusie wiem.. zmora rodzących, na szczęście wczoraj odebrałam wyniki posiewu i nic nie wyhodowano, wielkie ufffff. Lekarz mi dał Macmiror bo miałam bakterie w moczu. Niech to pieruństwo już wyłazi, bo ileż można się tym faszerować :( irena30 - witamy! dopisz się do tabelki, już ją poprawiam bo to ja namieszałam :( Napisz, za którym razem się udało? Gratuluję! NICK...........wiek.........miasto.........TP...............które dziecko ******************************************************************************* BettieO............?..............?............01.08......................? alcia28............28.......Gdańsk.........02.08.< br />.............1 letnia_mama.....30.........W-wa.........02.08.......................2 .A.N.I.A............?..............?...........02/10.0 8.................? Kropelka03........?.............?............03.08.......................? Mam 2 serca ....32.......Wrocław........04.08......................2(6.5l ) Karmalek_30.....30............?...........05.08........................? Andi_2011.........?.............?...........05.08........................? Aneta_21.........23......Pruszcz Gd....06.08........................2 przyszłamama....?.............?...........07.08........................? Patrycja 2810....?.............?...........08.08........................? Quore1988........?.............?...........10.08........................? Lissy_Bee..........?.............?............10.08.......................? Młoda Mama .......?............?............11.08.......................? Karolinkaa_j/Z. Wola/........?............11/21.08..................? Miss.M............Łódź.........17...........15.08 ..............(1,5 syn) 30juz30.............?.............?...........17.08......................? joannaeł............?.............?...........19.08 .....................? MISIACZEK ......24...........Wrocław.....19.08.....................1 Camerata...........?.............?...........22.08......................? Dagniesia36........?.............?...........25.08......................? mamazuzia.........?.............?...........25.08.......................? Ania78...............?.............?...........26.0 8......................? Lina87............Gdańsk......24...........26.08.......................? Cycha26...........26.........Toruń........27.08 .< br/>.............1 Paulinka.............?.............?...........28.08.< br/>..............? malutka3110.......32.........Kraków.....30.08..(1 -bliźniaki).....3 Adusia883...........?..............?..........30.08 .< br/>.............? Młoda z Torunia ....?.........Toruń........30.08.....................1? pafi86................?.............?...........31.0 8.....................? *kinga*123.........21.........Rzeszów........?.........................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ...które dziecko ********************************************************* ********************** BettieO............?..............?............01.08..... .................? alcia28............28.......Gdańsk.........02.08.< br />.............1 letnia_mama.....30.........W-wa.........02.08............ ...........2 .A.N.I.A............?..............?...........02/10.0 8.................? taka tam aga.....29...........?............02.08.......................2 Kropelka03........?.............?............03.08....... ................? Mam 2 serca ....32.......Wrocław........04.08......................2(6. 5l ) Karmalek_30.....30............?...........05.08.......... ..............? Andi_2011.........?.............?...........05.08........ ................? Aneta_21.........23......Pruszcz Gd....06.08........................2 przyszłamama....?.............?...........07.08......... ...............? Patrycja 2810....?.............?...........08.08..................... ...? Quore1988........?.............?...........10.08......... ...............? Lissy_Bee..........?.............?............10.08...... .................? Młoda Mama .......?............?............11.08...................... .? Karolinkaa_j/Z. Wola/........?............11/21.08..................? Miss.M............Łódź.........17...........15.08 ..............(1,5 syn) 30juz30.............?.............?...........17.08...... ................? joannaeł............?.............?...........19.08 .....................? MISIACZEK ......24...........Wrocław.....19.08.....................1 Camerata...........?.............?...........22.08....... ...............? Dagniesia36........?.............?...........25.08....... ...............? mamazuzia.........?.............?...........25.08........ ...............? Ania78...............?.............?...........26.0 8......................? Lina87............Gdańsk......24...........26.08........ ...............? Cycha26...........26.........Toruń........27.08 .< br/>.............1 Paulinka.............?.............?...........28.08.< br/>..............? malutka3110.......32.........Kraków.....30.08..(1 -bliźniaki).....3 Adusia883...........?..............?..........30.08 .< br/>.............? Młoda z Torunia ....?.........Toruń........30.08.....................1? pafi86................?.............?...........31.0 8.....................? *kinga*123.........21.........Rzeszów........?.......... ...............1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) rowniez mam termin na sierpien, w ponidzialek ide na 3 wizyte. pozdrawiam przyszle mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wizycie u mnie wszystko ok. dzidzia ma 1,66cm; serduszko bije i szalała w brzuszku :-) strasznie się cieszę :) następna wizyta za 3tyg i będzie usg genetyczne. termin wg OM mam na 11.08, ale owulacja była u mnie później i obstawiam że po usg wyjdzie coś koło 18.08 :-) tak więc wpisuję się do tabelki. a co do usg to miałam przez brzuch Basia2410 może to zalezy od sprzętu? bo jak w ciąży z córką byłam w szpitalu to w jednym dniu robili mi usg 2 razy, na takim przedpotopowym sprzęcie i był tylko pęcherzyk, a godzinę później na nowszym było widać pięknie bijące serduszko :-) NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ...które dziecko ********************************************************* ********************** BettieO............?..............?............01.08..... .................? alcia28............28.......Gdańsk.........02.08.< br />.............1 letnia_mama.....30.........W-wa.........02.08............ ...........2 .A.N.I.A............?..............?...........02/10.0 8.................? taka tam aga.....29...........?............02.08..................... ..2 Kropelka03........?.............?............03.08....... ................? Mam 2 serca ....32.......Wrocław........04.08......................2(6. 5l ) Karmalek_30.....30............?...........05.08.......... ..............? Andi_2011.........?.............?...........05.08........ ................? Aneta_21.........23......Pruszcz Gd....06.08........................2 przyszłamama....?.............?...........07.08......... ...............? Patrycja 2810....?.............?...........08.08..................... ...? Quore1988........?.............?...........10.08......... ...............? Lissy_Bee..........?.............?............10.08...... .................? Młoda Mama .......?............?............11.08...................... .? Gosiaaa ........ 32 .... St. Wola ......11.08/18.08 ....... 2 (22m córka) Karolinkaa_j/Z. Wola/........?............11/21.08..................? Miss.M............Łódź.........17...........15.08 ..............(1,5 syn) 30juz30.............?.............?...........17.08...... ................? joannaeł............?.............?...........19.08 .....................? MISIACZEK ......24...........Wrocław.....19.08.....................1< br /> Camerata...........?.............?...........22.08....... ...............? Dagniesia36........?.............?...........25.08....... ...............? mamazuzia.........?.............?...........25.08........ ...............? Ania78...............?.............?...........26.0 8......................? Lina87............Gdańsk......24...........26.08........ ...............? Cycha26...........26.........Toruń........27.08 .< br/>.............1 Paulinka.............?.............?...........28.08.< br/>..............? malutka3110.......32.........Kraków.....30.08..(1 -bliźniaki).....3 Adusia883...........?..............?..........30.08 .< br/>.............? Młoda z Torunia ....?.........Toruń........30.08.....................1? pafi86................?.............?...........31.0 8.....................? *kinga*123.........21.........Rzeszów........?.......... ...............1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda z Torunia ja rodzilam w wojewodzkim i teraz tez bede. a z opiniami roznie,co rodzaca to co innego ;-) zalezy na jaki humor poloznej trafisz, moja byla rewelacyjna, zreszta i reszta personelu tez,i pozniej jak na poloznictwie lezalam pielegniarki mile, niewazne o ktorej w nocy bys je zawolala no i mam najblizej ;-) polecane szpitale to zaspa i wojewodzki, tylko o klinicznej krazy naprawde wiele negatywnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wojewodzkim wiem napewno ze mozesz wziasc znieczulenie za darmo, tlyko najpierw musisz byc na spotkaniu z anastezjologiem wpisujesz sie na taka liste i jak poprosisz to Ci dadza, ale musisz w pore poprosic;p ja jak chcialam bylo juz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Ja dopisuję się do Pań z bakteriami :( na razie nic nie biorę i ciężko określić co i jak bo odebrałam wyniki wczoraj i z nich wyczytałam a wizytę mam w czwartek więc pewnie wtedy zostanie podjęta jakaś decyzja o leczeniu. No trzeba być dobrej myśli uff jak będę coś wiedziała to dam znać. Powodzenia i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alcia28 - witamy w gronie matek bakteryjnych, miejmy nadzieję, że szybiutko się uporamy z tym paskudztwem! Mamy nasze Sierpniowe, uzupełniajcie się w tabeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Chciałabym do Was dołączyć i mam nadzieję , że pomimo moich wielkich obaw o tą ciążę, pomożecie mi ją przetrwać razem z Wami :) Coś o mnie, to mam na imię Agnieszka, mam 24lata, mieszkam w stolicy. To moja 3 ciąża, dwie poprzednie straciłam........ tym razem dotrwałam do 9tyg i 5dnia, na usg już słyszałam bijące serduszko i na razie wszystko jest książkowo. Jutro idę na kolejną wizytę ze wszystkimi wynikami i z moim usg. Od samiuśkiego początku ciąży jestem na zwolnieniu. Wolałam chuchać na zimne:) a więc leżę w domu i jeszcze mi za to płacą. Chciałabym się dzielić z Wami moimi obawami no i szczęśliwymi chwilami, więc mam nadzieję , że mnie przyjmiecie. Dopisuję się już do tabelki: NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ...które dziecko ********************************************************* ********************** BettieO............?..............?............01.08..... .................? alcia28............28.......Gdańsk..........02.08.< br />.............1 letnia_mama.....30.......W-wa............02.08............ ..........2 .A.N.I.A............?..............?............02/10.0 8..................? taka tam aga....29...........?..............02.08..................... .2 Kropelka03........?.............?.............03.08....... ...............? Mam 2 serca ....32........Wrocław.......04.08......................2(6. 5l ) Karmalek_30.... 30............?.............05.08.......... .............? Andi_2011.........?.............?.............05.08........ ...............? Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.......................2 przyszłamama....?.............?.............07.08......... ..............? Patrycja 2810....?.............?.............08.08..................... ..? Quore1988........?.............?.............10.08......... ..............? Lissy_Bee.........?.............?..............10.08...... .................? Młoda Mama ......?............?...............11.08.......................? Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ......11.08/18.08 ....... 2 (22m córka) Karolinkaa_j/Z. Wola/........?..............11/21.08..................? Miss.M............17.........Łódź............15.08 ..............(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08...... ................? joannaeł..........?.............?...............19.08 ......................? MISIACZEK ......24.........Wrocław........19.08.....................1< br /> Camerata.....?.............?...............22.08....... ...............? Dagniesia36..... ?.............?...............25.08....... ...............? mamazuzia.......?.............?...............25.08........ ..............? Ania78............?.............?...............26.0 8.......................? Lina87............24.......,Gdańsk..........26.08........ ...............? Cycha26......... 26........Toruń............27.08 .< br/>.............1 Paulinka...........?.............?...............28.08.< br/>..............? malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki).....3 Adusia883.........?..............?..............30.08 .< br/>.............? Młoda z Torunia .?.........Toruń.............30.08......................1 pafi86..............?.............?...............31.08......................? *kinga*123.......21........Rzeszów.............?.......... ..............1 hmmmm177......24......Warszawa..........22.08......................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ...które dziecko ********************************************************* ********************** BettieO............?..............?............01.08..... .................? alcia28............28.......Gdańsk..........02.08.< br />.............1 letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... . ..........2 .A.N.I.A............?..............?............02/10.0 8..................? taka tam aga....29...........?..............02.08.................... . .2 Kropelka03........?.............?.............03.08...... . ...............? Mam 2 serca ....32........Wrocław.......04.08......................2(6. 5l ) Karmalek_30.... 30............?.............05.08.......... .............? Andi_2011.........?.............?.............05.08...... .. ...............? Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.......................2 przyszłamama....?.............?.............07.08....... .. ..............? Patrycja 2810....?.............?.............08.08................... .. ..? Quore1988........?.............?.............10.08....... .. ..............? Lissy_Bee.........?.............?..............10.08..... . .................? Młoda Mama ......?............?...............11.08.................... ...? Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ......11.08/18.08 ....... 2 (22m córka) Karolinkaa_j/Z. Wola/........?..............11/21.08..................? Miss.M............17.........Łódź............15.08 ..............(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... .. ................? joannaeł..........?.............?...............19.08 ......................? MISIACZEK ......24.........Wrocław........19.08.....................1 < br /> Camerata.....?.............?...............22.08....... ...............? Dagniesia36..... ?.............?...............25.08....... ...............? mamazuzia.......?.............?...............25.08...... .. ..............? Ania78............?.............?...............26.0 8.......................? Lina87............24.......,Gdańsk..........26.08....... . ...............? Cycha26......... 26........Toruń............27.08 .< br/>.............1 Paulinka...........?.............?...............28.08.< br/>..............? *kinga*123........21..........Rze.............29.08......................1 malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki).....3 Adusia883.........?..............?..............30.08 .< br/>.............? Młoda z Torunia .?.........Toruń.............30.08......................1 pafi86..............?.............?...............31.08.. ....................? hmmmm177......24......Warszawa..........22.08............ ..........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie Ktoś ze stolnicy :) Witaj hmmmm177! Leż, odpoczywaj, wysypiaj się (później będzie ciężko, przynajmniej na początku), czytaj książki (ale nie o ciąży!). Ja wirtualnie robiłam zakupy i tak wózek mieliśmy wybrany chyba w 2 miesiącu ciąży :) Mdłości nie miewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........wiek.........miasto.........TP............ ...które dziecko ********************************************************* ********************** BettieO............?..............?............01.08..... .................? alcia28............28.......Gdańsk..........02.08.< br />.............1 letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... . ..........2 .A.N.I.A............?..............?............02/10.0 8..................? taka tam aga....29...........?..............02.08.................... . .2 Kropelka03........?.............?.............03.08...... . ...............? Mam 2 serca ....32........Wrocław.......04.08......................2(6. 5l ) Karmalek_30.... 30............?.............05.08.......... .............? Andi_2011.........?.............?.............05.08...... .. ...............? Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.......................2 przyszłamama....?.............?.............07.08....... .. ..............? Patrycja 2810....?.............?.............08.08................... .. ..? Quore1988........?.............?.............10.08....... .. ..............? Lissy_Bee.........?.............?..............10.08..... . .................? Młoda Mama ......?............?...............11.08.................... ...? Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola ......11.08/18.08 ....... 2 (22m córka) Karolinkaa_j/Z. Wola/........?..............11/21.08..................? Miss.M............17.........Łódź............15.08 ..............(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... .. ................? joannaeł..........?.............?...............19.08 ......................? MISIACZEK ......24.........Wrocław........19.08.....................1 < br /> Camerata.....?.............?...............22.08....... ...............? Dagniesia36..... ?.............?...............25.08....... ...............? mamazuzia.......?.............?...............25.08...... .. ..............? Ania78............?.............?...............26.0 8.......................? Lina87............24.......,Gdańsk..........26.08....... . ...............? Cycha26......... 26........Toruń............27.08 .< br/>.............1 Paulinka...........?.............?...............28.08.< br/>..............? malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki).....3 Adusia883.........?..............?..............30.08 .< br/>.............? Młoda z Torunia .25........Gdańsk.............27.08......................1 pafi86..............?.............?...............31.08.. ....................? *kinga*123.......21........Rzeszów.............?........ .. ..............1 hmmmm177......24......Warszawa..........22.08............ ..........1 Hej dziewczyny! Witam nowe dziewczynki! Byłam dziś u lekarza, widziałam maluszka, bije mu serduszko, jest duży bo ma aż 17 mm :) lekarz przesunął mi termin porodu o trzy dni do przodu, a więc tym większa szansa, że zmieszczę się w sierpniu :D kamień z serca mi spadł, zadzwoniłam do mamy, teściowej, babci i wszystkich najbliższych! tak się cieszę! Następna wizyta za miesiąc :) miłej nocy! kolorowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja czuje się świetnie,żadnych mdłości,wymiotów,bóli głowy..tylko apetytu nie mam,w pierwszej ciąży objadałam się strasznie,mogłam pochłonąć całą pizze,kg pomarańczy-o słodyczach nie wspomnę.Teraz jestem na minusie jakieś 3kg...kolejne usg mam 2 lutego-już nie mogę się doczekać... Tyle się naczytałam na kafe o zatrzymaniu akcji serca płodu i przytrafiło się to mojej koleżance,że teraz niepotrzebnie sie nakręcam. Jutro przyjeżdza po mnie mąż bo byłam kilka dni u rodziców i już się boje. Syn tak szalał,że się przewrócił i poobcierał całą maskę,nos podrapany,guz na głowie. Jutro będą pretensje,że dziecka nie pilnuje,kurcze nie zdążyłam go złapać. zawsze jak przyjadę do rodziców Mały wywija jakiś numer,wcześniej ogolił się maszynką jak myłam zęby-też było gadania...;/Ale przecież chce dla dziecka jak najlepiej,ale moj chłop to by się dał na Małego pokroić i wariuje nad każdym obtarciem-bez przesady,dzieci się przewracają. Uciekam spać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Ale dziś mam okropny dzień :/ cały czas chce mi sie spać no masakra jakaś. Za oknami biało a ja nie mam chęci do życia. Jutro mam już kolejną bo 3 wizytę i mam nadzieję że wszystko bedzie ok. Za każdym razem jak zbliżają sie wizyty mam stresa że coś będzie nie tak. Miłego dnia bez mdłości i wymiotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do. Miss. M.
ten twoj maz to jakis psychol, to przeciez normalne ze dziecko czasem nabije sobie guza, widze ze niezle cie zastraszyl skoro boisz sie jego przyjazdu. nie wyobrazam sobie ze mialabym bac sie wlasnego meza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie jest psycholem;) Ale nie lubię tego gadania,,nie pilnowałaś,gdzie byłaś,jak mogłaś nie złapać,, Cóż,dziwnym trafem zawsze się coś dzieje dziecku jak jest po moja opieką,z nim nigdy nie miał wypadku.Swoją drogą on ma chyba jajkiś uraz psychiczny,jego siostra miała wypadek z dzieckiem jak było malutkie i teraz dorosły chłopak jest kaleką. Trochę go rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowym podziękujemy i proponuję nie reagować, nie komentować na kolorowe wpisy. Skoro ktoś nie ma odwagi pisać z nami, napisać czegoś o sobie i pisać pod swoim nickiem, to niech w ogóle nie zagląda i nie komentuje. Ale zaglądać będzie i się udzielać niepytany, więc zwyczajnie olewajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:)byłam wczoraj na tym usg genetycznym i było robione przez brzuch:) nei jestem w pełnym 11 tygodniu a dokładnie wczoraj byłam w 10 tygodniu i 4 dniu ciąży:) Pan Doktor powiedzial ze wszystko ok, tylko zebym nie czytała na internecie interpretacji tych parametrów bo różne głupoty piszą a u mnie akurat do wieku ciąży i do wielkosci malucha wszystko jest proporcjonalne:) Mąż ze wzruszenia sciskal lzy ja też, jakos prawie się popłakałam bo maluch tak się zdenerwował jak lekarz nacisnal ta glowica na brzuch, że zacząl wymachiwać rączkami i nogami hehe zabawnie wyglądało:) 39,1 mm ma mój maluszek:)prawie 4 cm:)kość nosowa jest, pępowina trójnaczyniowa nt mi wyszlo 1,39. Łożysko na scianie przedniej i bocznej ilosc wód płodowych prawidłowa:) 153 uderzenia serduszka na minute:)budowa ciała stosownie do wieku ciąży:)tyle lekarz mi napisał:) koło 20 tygodnia powtarza się to badanie i wszystkie narządy bada i sprawdza:) eh było stresu ale to już za mną:)trzymam kciuki za te, które sąprzed tym usg:) a ztymi naszymi bakteriami to porazka, naprawdę ze tez kobieta nie moze byc zdrowa i cieszyc się z tego stanu..eh...kolejną wizytę mam 10 lutego dopiero..ehh tyle czasu...wolalabym czesciej sprawdzac wszystko, ale z 2 strony wiem ze wizyty co 4 tygodnie wyznaczane są jak jest wszystko ok:)milego dnia Dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×