Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość
Ja mam problem nawet z podstawowymi, patrzyłam na jakiejs stronce, i czarna magia, chyba nie dam rady tego pojąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camerata - tez mam nadzieję, że to zęby! Bo już mam młodego dosyć, taki marudny... xx demagogia - przykro mi, ale nie mam przepisu na żeberka:( xx Ale dziś się wyrwałam sama na zakupy i nawet kupiła sobie dwie bluzki:) Poza tym oczywiście żarełko i różne pierdoły do domu. Mąż się śmiał, że chyba powódź idzie, bo tyle nakupowałam:P Ale akurat wszystko się pokończyło. Wprowadziłm dziś Igorowi nan2 i jakoś pluł na poczatku. Ale załapał na szczęście. Idę teraz pod prysznic i może wreszcie spędzimy z mężem wspólny wieczór. Bo tak to on ciągle w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szydelko mega proste, najlatwiej sie chyba robi takim rozmiar 7 czy 8... Ja duzo szydelkowalam bo na drutach nie umiem..ale i tak nie wie. Czy bym cus takiego zrobila....szydelko ma tylko 3 sciegi czy jak to sie nazywa, lancuszek, polslupek i slupek i to jest fajne...ale ja jestem niemanualna...chociaz chyba sprobuje...mam w egu swoje szydelko i pelno wloczek.. Padam dzis...na polroczku dostalam mega marude od mlodej...a jutro wazenie i pediatra...i pneumokoki jesli mloda zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na zeberka...sprobuj w serwisie www.kwestiasmaku.pl uwielbiam ten serwis...ja smaruje musztarda ostra z keczupem i maczam mocno w tym zeberka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny (te co karmia piersia) pijecie zielona herbatę? tak sie zastanawiam czy mozna. czapki przeslodkie, tak ogladam fimiki jak to zrobic i chyba sprobuje, tylko musze kupic szydelko, swego czasu moja mam robila cuda na szydelku, ale potem bardzo pogorszyl sie jej wzrok. bylismy dzis na zakupach, kupilam hula hop, kiedys w dziecinstwie tak tym smigalam a dzis nie potrafilam wykonac nawet kilku obrotow, musze pocwiczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej x o.tych ojcach macie racje. kiedys tylko wodka sie liczyla i zawsze byli bez winy. ja ze swoim tez przeszlam a tescia to wogole po slubie dopiero poznalam jak pic przestal. tesciowa powiedziala ze nie chce go widziec na slubie, nie dziwie jej sie po tym co zrobil. koncen.koncow ze swoim ojcem tez juz nie mam kontaktu wybral sobie nowa rodzine a nas sie wyrzekl. x malinowy krolu nie wnikaj w pomaranczke. sa "gorsze" i lepsze jednak to forum publiczne. zreszta juz nie jedno tez z nimi przeszlysmy hehe x u mnie lozeczko tez na najwyzszym.choc Kaja stoi ale sama nie ustanie i nie siedzi x szydelkowanie ... kiedys lubilam.a.wyszywac wogole uwielbialam ale teraz brak czasu x tralala gratuluje wyniku :-) x goja oby Igorkowi przeszlo marudzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hh ja tam nie wiem czym sie rozni robienie na drutach i na szydelku. myslalam ze druty to dwa szydelka i druty to nazwa potoczna ;-p z zeberek moj malzonek robi sobie grochowke albo fasolowke ;-) Alunia jeszcze nie stoi i sama nie siada ale kukala znad lozeczka i pomyslalam ze zeza bedzie miec z tego podgladania :-p zaczela tez chwytac szczebelki i jakby tak jej sie udalo wstac to by mogla wypasc... wiecie moja wyobraznia juz dziala ;-) jak we wtorek pojde do pracy to zajmna sie nia moi rodzice - mam ich pietro nizej. a zamiennie bedzie tesciowa i siostra . troche mam stresa przed powrotem do pracy, ale trzeba bedzie to jakos przezyc :-) moj maz ciqgle zagaduje o drugim dziecku...... ojejuuu .... a lekarz mi kazal dwa laa czekac z ciaza przez to cc, no i pieronska cukrzyca .. jejuu jak kiedys faktycznie zdecydujemy sie na dzieko to od poczatku pod gorke bedzie.. no i nie chce znow miec takiej dlugiej nieobecnosci w pracy bo sie boje ze mnie wygryza hihiii ;-p dobtej nocki wszystkim :-* nie wiem czy bede miala czas tu jeszcze dzis zajrzec :-) aaa i dziekuje za info co do pazurkow :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kuuurdeeeeeeeeeee!! Ja się tu nastukałam z przepisem na żeberka i niechcący zamknęłam wszystko i sruuu nie ma nic :( zaraz napisze jeszcze raz :D To przepis od mojej babci, którymi każdy facet w rodzinie się zajada ;) i nie tylko facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!! Alunieczka juz spi !!!!! szok !!! moze dlatego ze juz o osmej wstala .. a tak mi wariowala w lozeczku ... jak miala na najwyzszym poziomie to dookola miqla ochraniacz na szczebelkach i nic nie widziala, dopiero na brzuszku jak wyciagnela glowke mocno do gory to kukala na nas. a teraz jak obnizylismy lozeczko to ochraniacz jej zrobilam tqki malutki, zeby przez sen i sie nie stukla, kiedys mi tesciowa uszyla do kolyski ktora mielismy na poczatku... Alunia wtedy plakala bo nie lubila bujania w kolysce heh i tym sposobem mialam dwa ochraniacze. teraz ten od tesciowej zlozylam na pol i do srodka powtykalam ksiazeczke i dwie zabaweczki, jak sie obudzi znow o osmej to moze sie zabawi i da mi pospac :-p aaa i jak zalozylam ten maly ochraniacz to mloda zaczela mi lizac i obgryzac szczebelki nad nim hehee wtykala nos miedzy szczebelki jakby chciala glowke tamtedy przecisnac :-p i w szoku byla jak jej podalam reke przez szczebelki, az sie na glos smiac zaczela :-)) dzieciaki to maja frajde z niczego czasami :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to jedziemy z tymi żeberkami: Przepis na pół kg 'żeberków'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gdzie moj przepis???? kuurde juz 3raz nie pisze :( demagogia- napisze ci na meila jesli chcesz.. bo jak tu 3raz sie nastukam i znowu mi pol tekstu skasuje to dziekuje- co za glupie kafe :( niki- alunia musi byc ale slodka ;) brajan tez liże szczebelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj sie wspina i raczuje;) dzis sam przebiegl pol pokoju ;) Ale sam nie siedzi;( taka niedojda-brzydki jak tata.. No nie wierze ..chlop na forum..nie czytalam wszystkiego ale jesli zona ma depreche to trzeba ratowac za wszelak cene... jejku jaka ja dzis pijana jestem...chyba kumpela dolala mi spiritu do piwka bo po 2ch redsach by sie czlowiek nie przewracal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Bardzo wam dziękuje za te wszystkie ciepłe słowa :* ja nie wiem co bym bez was zrobiła :) mam zaległości więc nie wszystko napisze co bym chciała :) MalinowyKrólu witaj serdecznie! Przykro mi bardzo :( wzruszylam się czytając twój post ale jestes dzielnym tatusiem świetnie sobie dajesz rade :) a Lili ma dużo szczescia że ma takiego tatusia :) Asiulka zdrowiej szybciutko kochana :* Demcia kurcze dreszczyk emocji nam tu poslalas :) ale cieszę się że jestes zadowolona z sytuacji :) Goju dobrze że Igorkowi przeszło :) Dziewczyny na fb wejde dopiero jak wrócimy do domku więc jeżeli coś tam od was mam to dopiero wtedy odp tak samo nie mam jak otworzyć tych linkow co dajecie więc nie pomogę w wyborze wózka czy krzesełka :( A u nas nic dalej nie wiadomo tzn ma potwierdzone bezobjawowe zapalenie płuc do tego jakiejś wysypki dostal i narazie mają obserwować czy to alergia na lek czy może na krowie białko bo podobno mogło się teraz dopiero ujawnić i jak co to czeka nas zmiana mleka nie chce eksperymentować z mlekiem jeżeli nie będę miala pewności że to to więc poprosiłam żeby przy okazji jak będą pobierać krew to wzięli i wysłali na testy ją zapłacę bo gdyby się potwierdziło to będziemy mogli szybciej zareagować a nie leżeć tu i czekać ogólnie mały wesoły i uśmiechnięty ale cały czas na rekach więc plecy i ręce mi odpadają no i nie mam czasu was czytać :( dobre to że zaczął w miarę jeść i pić i przybiera na wadze powolutku :) Padam więc uciekam dobrej nocki i uściski dla maluszkow od forumowej cioteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralka poslij moze na wspolnego maila :-) tez skorzystam z przepisu na zeberasy i zaskocze mezula hihiii ale galy wytrzeszczy :-p miss super ze maly juz raczkuje! a dalej tyle wcina ? jejuuu ale mnie przed chwila maz wkurzyl.. ma takie akcje czasem ze nie daje mi samej jezdzic samochodem.. chcialam jutro jechac na zakupy, prosze fo zeby mi zostawil papiery a on ze nigdzie nie pojade bo slisko jest !!!!!!! z tego o zauwazylam to wiosna idzie i wcale slisko nie jest :-( i wzial sobie te dokumenty i wlozyl je sobie pod podus ke glupek jeden........... co grozi na jazde bez dokumentow? dowod rej, karta pojazdu, ubezpieczenie... kurde co za patafian nadety jeden!!! ale wkurzona jestem !!!!!!!! a nie bede sie tlukla autobusem czterd iesci minut do miasta !!!!! wrrrrrrrr normalnie chyba zaraz go pogryze ze zlosci :-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka jakis pozytywny ten Twoj poscik, bardzo sie ciesze!! Przesylam wyrazy mega podziwu za Twoje nastawienie do zycia oraz zyczenia zdrowia...o mnie to nawet nie mysl teraz, szkoda tylko Twoich mysli i czasu ;) Meza to ja zabije...debil mysli ze spi w innym pokoju nie po to by mlodej nie kaszlec i kichac nad lozeczkiem tylko po to by sie wyspac....ludzie...ja tu chyba za stron sto po rozwodzie bede...co za egoista!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-(((((no nie moge no.... Asiula ma B jak baran a ja mam M jak co .... tylko mi meduza do glowy przychodzi :-(((((( jejuuu ale nerwa mam, az mi sie plompie w srodku i telepie wszystko Karolinka fajnie ze sie odezwalas!! duuuzo zdrowka :-*** dobrze ze wszystko idzie ku dobremu i maluszek przybiera, teraz bedzie juz tylko lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niki CO TAM?? meduza hahaha dobre :D może m jak mózg, moja Nikola zawsze jak jest zła, jak np. stane przed tv a ona ogląda baje to mówi ze złością ''no odsuń się Ty mózgu'' :D http://www.youtube.com/watch?v=D8QDI6QjnuI POLECAM :) :* Mi endorfiny tak skaczą po takim treningu że zaraz i humor lepisiejszy i w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo przed chwila wlazl mi na plecy i go nazwalam ta meduza.. meduza bezmozga w dodatku... jakbym go mozgiem nazwala to by dla niego komplement byl. a jazda bez papierow grozi grzywna 250 zl najwyzej. trudno. postanowilam ze jutro pojade .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i gluchy w dodatku... nazwalam go meduza a ten sie oburzyl ze nie jest menda. !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehehe niki ale macie przeboje ;) nie mozecie razem jechac? jak bedzie spał to wsuń reke pod poduche i wyjmij dokumenty ;) i schowaj zeby nie znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki po cc trzeba 2 lata czekac na kolejna ciaze...nie wiedziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xara Asiulka tez miala cc a o dzidzi starac sie bedziejuz tego lata, widzisz lekarze roznie mowia , to podobno tzw stara szkola z tym nakazem czekania.. ale ja chyba bede czekala trala nie mozemy razem jechac bo on wraca z pracy o 14 dopiero a ja chcialab rano wszystko zalatwic ... a w dodatku pieron ciezki jest wiec spod poduszki nic nie wyciagne :-( jedno jest pewne albo dojdzie do rekoczynow albo sie to wszystko seksen skonczy bo dran juz mnie zaczepia. przed chwila mi oswiadczyl ze jestem na linii strzalu - chyba chcial na mnie pierdnac, sama nie wiem .. bo wie ze by to mnie wkurzylo. co za dziad.... kurcze wie ze ja nie umiem sie tak na powaznie z nim klocic i to dran meduza jedna dziadoska wykorzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"przed chwila mi oswiadczyl ze jestem na linii strzalu - chyba chcial na mnie pierdnac, sama nie wiem" hahahahaha :D leże i płacze :D dobiłaś mnie do reszty hahahaha :D :D :D własnie mama przyszla do mnie z informacja która zwaliła mnie z nóg!! Ogólnie w moim życiu zaliczyłam 10 przeprowadzek (nie licząc tej do niemiec i z powrotem) i w końcu kupili moi rodzice mieszkanie tu w Luboniu, tzn mieszkamy tu 8lat i spłacili w końcu iii CHCĄ SPRZEDAĆ!! i kupic inne gdzies tam blizej ich działki.. masakra jakas.. ja nie chce :( tu juz mam lekarzy, wszystko obcykane, a tam znowu zmieniac, dowod, papiery, dzieciakom mieszac.. o niiieeee nie chce :( pozniej D. wyjdzie i znow sie pakowac i przeprowadzac. nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie!! :( :( NIE CHCE!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki po prostu rozbrajasz mnie totalnie tymi swoimi historiami z życia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralka gdzie Ty mieszkasz...Luboń?? dobrze rozumiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
xaraa taak Luboń ;) i chyba już niedługo :( mam dość przeprowadzek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystki. chcialam wejsc podziekwacwam za wsparcie i mile slowa.jednak jestem z mezem. narazie tylko na probe.zobaczymy co bedzie dalej.zmykam bo moj onternet w kom cos dziala bo dziala.odezwe sie jeszcze .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tralka pomyliłam z miastem niedaleko mnie :P moze nie dojdzie do przeprowadzki..to plany moze nie dojdą do realizacji...życze Ci tego :) zmykam spokojnej nocki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola kaszlala przez sen kaszlem mokrym...i strasznie mialczala i sie zalila...teraz tez kaszle...:(:( zatluke barana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×