Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

jeju dziewczyny Pola zjala kawalek srajtasmy...masakra!!!! niewielki naprawde ale czy nic jej nie bedzie?? to taki bialy i miekki i bialy ...a jak mowie wypluj to mnie wysmiewa maz nawet nagral...smieje sie na caly dom.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camerata - sliczne te twoje dzieciaki i strasznie podobne do siebie:) A szóstke skończyłam na 32 dniu. Ale nie dlatego, że nie dawałam rady, znudziła mnie po prostu. xx asiulka - nic jej nie będzie, spokojnie to tylko celuloza:) Nie jedno jeszcze zje:P xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka moja siostrzenica zjadla baterie od zegarka jak miala 8 miesiecy i nic ej nie bylo, mysle ze Polci tez nic nie bedzie zwlaszcza ze jak piszesz kawalek malutki byl. na wsi niemowlaki jadaly i jedza rozne swinstwa pewnie gorsze niz srajtasma i sa zdrowe, tak mi sie wydaje, ze Polcia mogla sie tym zadlawic bo moglo jej sie np przykleic do podniebienia, ale jak juz polknela to powinno byc ok ... i trzymam kciuki zeby tak bylo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuu odechcialo mi sie tych chrzcin. Teściowa oczywiscie zaproponowała ze moze je zrobic u siebie poza naszym miastem a narzeczony odkąd o tym usłyszał jest mega za tym pomyslem. Ja z kolei sądzę ze jesli mieszkamy tutaj to tu powinien byc chrzest. Ale nie... On ma swoje zdanie. Wkurzylam sie... Chyba w ogole jej nie ochrzcze niech sobie sama zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zaczełam dziś cwiczenia te o ,których tralaa.. pisała i powiem wam że jestem cienki bolek;) klne na ta babe ile się da i tylko mówie zrób sobie tak sama;) wdech wydech brzuch napiety;) nie dam rady;) macie może jakis link dla słabeuszy??? cos delikatniejszego?? tylko nie piszcie że to niby jest tak na początek;) dzis miałam chwile załamania w diecie;( jem to co sie powino ale w w masakrycznych ilościach;( i postanowiłam ćwiczyc ale chyba wole ograniczyc jedzenie;) xxxxxxxxxxx u mnie mały był taki marudny przez dwa tyg. tak jak by mi ktoś dziecko podmienił, kaszlał i był strasznie nieznośny potem zeby wyszły i dziecko nie do poznania;) ma juz 4 zeby ale widze że jedynki na górze lada dzień wyjda;) xxxxxxxxx ciesz sie że dobre wieści po lekarzach macie;* aby dzieciaczki były cały czas zdrowe;* xxxxxx gratuluje wszystkim półrocznym dzieciaczką;* xxxxxxxxxx ide jeść owzianke;) ble ble;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuuuuuuu nie piszesz postow i co??? i Goja nie ma do czego kawy pic !!!! :-p hehee odezwij sie bo tesknimy :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny laski jak Wy robicie ten skalpel na raz wszystko to ukłony! Ja nie dałam rady całosci, ostatnie 10 minut to juz jak dyszacy pociag i odpuscilam. ale ogolnie fajne, moze sie zmotywuje zeby codziennie cwiczyc :D Asiulka - ja mysle ze nic Polci nie bedzie, swoja droga uczysz ja juz podcierac pupke ze ze srajtasma ja oswajasz?? :P :) Niki - rozwalasz mnie :D Uwielbiam czytac Twoje posty bo poprawia mi humor na całego :) Ardi - rozumiem doskonale jak naciskaja na chrzciny. u mnie tesciowa 3 dni po porodzie wparowała mi do chaty i pytanie kiedy chrzciny :D a najlepsze jest to ze ona do kosciola nie chodzi i reszta jej rodziny i dziwia sie ze ja i moj maz chodzimy (musialam go nauczyc zeby ze mna chodzil). Kasiula - tez zaczelas skalpek z chodakowska? :D masakra :D BASIU WRÓĆ!! :* Lece pod prysznic, młody na szczescie z babcia urzeduje :) Wysłałam foty na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja zwariuje z tym kompem..napisałam kilka dni temu na weekendzie i laptop działał, ale kabel przestał łączyć...ale już mam i znowu jestem :) goja - nasza niunia miała gorączkę i biegunkę i tak - skierowali nas do szpitala, w piątek jej wysypka wystąpiła i w niedzielę znikła...w szpitalu nas nie zatrzymali bo niby wyniki były dobre, ale dziś mąż pojechał z wynikami do dziecinnego i stwierdziła, że białko za wysokie i jutro musimy pojechać do lekarza znowu i ją obejrzy...mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, bo niunia wygląda na to, że zdrowa i nic już jej nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Basiuuuu!!!! :( :( demagogia, ja wrzucam skrzydełka albo nóżki i robię z keczupem wymieszanym ze słodką papryką i przyprawa do kurczaka ;) i tyle :) Najpierw to tak jakby gotuje w tym keczupie a pozniej dopiero do piekarnika ;) Ale dzisiaj głupi dzien. Wkurzyła mnie babka z opieki bo nawet nie raczyła dać znac ze nie przyjedzie dzis :| jak napisałam do niej to łaskawie oddzwoniła ze nie zdążyła.. heh! :/ Zamówiłam Brajankowi większy leżaczek, ciekawe kiedy przyjdzie.. tylko teraz szybko muszę sprzedać ten nasz mały bo jesteśmy prawie bez siana heh ;) coś za coś. Ja to moze jestem glupia, ale zawsze dzieci są najwazniejsze i kosztem wszystkiego. mamaKostka- niech Ci mąż w niemczech kupi ten smoczek bo jest taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja a Ty jesteś na fb? Też bym chętnie zobaczyła Twoje dzieci :) Ja już dużo razy robiłam szóstkę ale do 32 dnia nie doszłam :). Tralala też bym sie wkurzyła na tą babkę z opieki. Nie znoszę jak sie ktoś umawia i nie daje znać, że nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala dzięki. Jutro będę robić dla siebie te skrzydełka, bo dla męża już się żeberka marynują. Kasiula, ale się uśmiałam jak przeczytałam o Twoich ćwiczeniach. Jeszcze teraz piszę i się śmieję jak wspominam co napisałaś. Goju, kopiuję pytanie do Ciebie: Goju, ale co to znaczy obciążenie 0,5 kg? Bo ja mam 8 przerzutek. Cały czas jedzie się na największej tylko z różnym nasileniem czy przy odpoczynku przełącza się na niższą przerzutkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz szukal w sieci co sie dzieje po zjedzeniu papieru i znalazl taka liste: http://wegedzieciak.pl/printview.php?t=8241&start=0 Smialismy sie tak, ze mloda sie smiala choc nie wiedziala o co chodzi.... Jedziemy zaraz po zakupy bo ja jutro sie ńie ruszam z domu wiec potrzebuje cukru ;) nadrobie Was wieczorkiem...ciesze sie ze tesknicie jak ja za Basia bo cos czuje ze Basi bylo smutno przez to ze nikt o nie sie nie dopominal ;) ale mowilam jej ze bez tych esejow ciezko zyc....mam nadzieje ze tu zajrzy i zacznie uderzac w klawisze tak, ze meza obudzi ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze juz koniec tego dnia, nie pamietam kiedy tak mnie maz wkurzyl jak dzis... po 16 poszlam jeszcze na spacer z dzieciakami, bylo tak fajnie cieplo, demagogia orientujesz sie jakie szydelko powinnam kupic do takiej czapki?? pytalam mame ale ona nie zna sie na rozmiarach, a chce zamowic na allegro. mamo kostka ja tez po pierwszej serii tak dyszalam ale po 5 dniach po skalpelu i calej serii szok treningu nie czuje juz zmeczenia :) trzymam za Ciebie kciuki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
właśnie wyszedł od nas dzielnicowy, a raczej dzielnicowa.. ile to jeszcze atrakcji mnie spotka przez tego mojego D. znów jakąś opinie wystawili. Na szczescie wystawiła dobrą opinie i wszystko ok.. Niki, Aluńka jest cudowna :) taka iskierka :) Malinowy krol chyba sie obrazil.. dzieki pomaranczko za wyeliminowanie jednego meskiego serca wsrod nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Idę poukładać ciuszki małych ii spadam spać bo czuje sie zle dzisiaj :( dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camerata - a ty nie masz na imię Joanna? Bo ja dostałam od ciebie zaproszenie na fb, stąd wiem jak twoje dzieciaczki wyglądają:P xx demagogia - 0,5kg to powinno być o jeden bieg do góry. Ja ćwiczyłam tak- przez pierwszy tydzień na dwójce cały trening ale tylko 5 minut (tyle wytrzymałam), potem jak poczułam się silniejsza zwiększyłam czas i bieg na trójkę, czwórkę i doszłam do piatki. W końcu ćwiczyłam 20 minut na piątce. Więcej nie dałam rady, ale skończyłam cały trening czyli 15 tygodni. xx ardillita - popieram ciebie w kwestii chrztu, teściowa trochę przegina... xx kasiula - ty mi się tu nie wyłamuj! Jedz do woli ale tylko dozwolone rzeczy! Polecam ci produkty z lidla linessa. Są tam tez pyszne serki do smarowania bułek, które mają 4% tłuszczu. Upiecz sobie tiramisu albo budyniowca - wspaniale wychodzą i smakują prawie jak prawdziwe! A twój młody to jakie ma ząbki? Bo piszesz że cztery ale że nie ma górnych jedynek. xx niki - masz rację, kubek pusty, kawa straciła smak... xx mamaKostka - ale naprawde potrzeba czasu! Ja ćwiczę od października - rower, aerobik, A6W i dlatego skalpel na pierwszy raz jest dla mnie do przejścia i to bez zakwasów. Ale to po miesiącach innych cwiczeń! Nie podłamuj się, bo warto:) A oddychanie po jakimś czasie wejdzie ci w krew, najpierw musisz załapać:) xx limetka - no to życzę wam zdrówka!!! U nas biegunki nie było, zresztą wysypki tez nie. xx tralala - nie jesteś głupia, jesteś matką:) I tak już do końca życia będziesz sobie odmawiać, żeby dzieci miały lepiej:) xx My jutro zaczynamy lekcje pływania ze starszym:) Kurcze tam taki zajebiście przystojny instruktor a ja mam rano kwasy!!! Będę wyglądać jak poparzona biedronka:( Chyba ubiorę kieckę, zeby odwrócić uwagę od gęby:P A mój Igor to oszalał. Na moim małżeńskim łózku takie cyrki odstawiał, że się uśmiałam. Turlanie, przewroty, czołganie, aż dziw że fikołków nie robił! Za to padł o 19.30 jak nietomny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
heheheh to mi Brajanek też oszalał.. Nakarmiłam go, usnął, wstałam delikatnie odwracam się bo słysze szuranie, patrze a Brajan na brzuszek i podpełzał do laptopa, spojrzał na niego, ułożył sobie główke wygodnie na klawiaturze i zasnął :D no ręce mi opadły :D Nie układam tych rzeczy małego dzisiaj bo mi głowe rozsadza. Małej ułożyłam w ciągu dnia, a małego najwyżej jutro. Czekam tylko na 22, zrobię inhalacje małemu i spadam spać.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja mój ma na dole dwie jedynki, na gorze po prawej stronie ma jedynke i dwójke i idzie mu po lewej stronie jedynka i dwojka. moge te zabki ogladac tylko jak mały spi wiec jak uda mi sie to zrobie zdjecie i wysle na poczte. mnie do słodkiego nie ciagnie tylko do kwasnego;) chyba bedzie okres na dniach;( jutro skocze do lidla i zobacze co maja. dziekuje buziaki;* zmykam spacc. dobrej nocy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Dziewczynki. Eh ze mną, jak z dzieckiem, pewnie myślicie, że mnie trzeba prosić i głaskać i mówić Basiu Basiu wróć, głupio mi teraz:(Ja naprawdę rozumiem,że wszystkie tu mamy mnóstwo spraw i problemów z dziećmi i nie chcę ani nie muszę być na świeczniku i naprawdę nie trzeba mi odpisywać i przytakiwać na każde moje eseje. Po prostu poczułam się jakoś z boku:(Ale to chyba wina tego wszystkiego, co się u nas teraz dzieje, wzięłam do głowy za dużo i to się odbiło na pisaniu tutaj, przepraszam i naprawdę nie chcę, żeby wyszło na to, że mnie trzeba błagać, żebym pisała. Jest mi niezręcznie:(Ale dziękuję za pamięć, ciepłe słowa i wogóle za wszystko.Dobrej nocki dla Was i Maluszków:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala to musiał być słodki widok taki Brajanek śpiący na klawiaturze. Goju, dzięki za wyjaśnienia, rozumiem, że w systemie 12s, 8s to mam 3 interwały na minutę, czyli za 15 min. jak dziś przejechałam to było 45 interwałów? Potem 3 serie brzuszków po 90, wreszcie poczułam mięśnie brzucha. Czuję się bosko zmęczona. Fajnie jak mąż jest i mogę się potem spokojnie wykąpać. A w ogóle super są te interwały, człowiek się tak nie nudzi jak jedzie, mimo, że przed oczami i tak zawsze miałam i mam jak jeżdżę telewizor. :D Zmykam spać. Dobrych nocek, korci mnie, żeby napisać - i owocnych ale może lepiej nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camerata, dzięki za przepis, wypróbuję next time chyba że mężowi tak posmakują te pieczone, że już nie będzie chciał inaczej. Aha Goju, nie widziałam Twojej wypowiedzi i jeździłam na drugim biegu, czyli ok. Cześć Basiu, coś za często masz ostatnio takie chmurne dni. Niedługo wiosna, będzie lepiej. :) Zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W ogóle Brajanek ostatnio zasypia jak Kacperek- na twarzy ;) i tak śpi hehe ;) oczywiście zaraz go odwracam bo jakos się boje zeby sie nie poddusił ;) Asiu kochana- Brajan ostatnio zjadł kolorowanke i to prawie tak ok 1/4 strony, bo Nikola dała mu zeby sobie poczytał jak robiłam jej śniadanie, a przychodze patrze a ten sobie zajda w najlepsze :D najciekawsze było to że na tej stronie mała kolorowała koła czarnym pisakiem, więc chyba nie muszę mówić jak wyglądała Brajana buzia :D :D :D i nic mu nie było ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej x witam nowa mame :) x co do cwiczen zgadzam sie z Goja, tez nie moglam zlapac oddechu rytmu a teraz nawet killer mi wychodzi. podesle na poczte link jak olek cwiczy hehe on teraz nie chce bajek tylko sciaga spodnie (bo ja cwicze w spodenkach ale on w gaciach :P ) i cwiczy haha na filmiku- killera :) nie wnikac prosze w moj rechot :) x ktoras pytala o mezow przepraszam nie pamietam ktora;-) moj zalezy kiedy wraca ale jak wczesnie to wchodzi sie przebiera i maly i tak go oblega. jakos klotnie zeszly na dzieisaty plan, szkoda nam czasu i tak mamy go malo szczegolnie dla siebie x ii zapomnialam co jeszcze :) mala sie przebudzila i zgubilam watek :P x Basia i malnowy odezwijcie sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Niki fotka wymiata :D ale musicie miec wesolo w domu :D powodzenia jutro w pracy :) zdjecie Kostka jak siedzi przesliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Anetka masakra jaka Kaja jest słodka!!! Ukradne Ci ją ;) Adres Twój znam, więc pilnuj jej lepiej :D :D A Olek- ćwiczy pierwsza klasa, zwłaszcza te ćwicznia na brzuchu jak wymachuje tą girką hahaha :D Słodziaste masz te dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani :) Witam nową mamusie :) MalinowyKrólu olej pomaranczke i zostań z nami tak tu już jest jedne są miłe inne tylko na nerwach grają Wszystkiego dobrego maluszkom na mini urodzinki :) Kurcze w końcu was nadrobilam to oczywiście już nie wiem co komu miałam pisać :( Chciałam wam podziękować że rozbawilyscie mnie do łez :) naprawdę aż się bałam że małego obudze :) Asiulka Niki Demagogia no poprostu nie mogę z waszych mężów :) a jamochlon powalił mnie z nóg :D Camerata Limetka fajnie że znów się udzielacie :) Ardlita ją nie uważam żeby Nataszka za dużo ważyła każde dzieciątko rośnie w swoim tempie ją bym się cieszyła gdyby Gabrys tyle ważył Kasiula nie poddawaj się dasz rade :) Tak piszecie o tych ćwiczeniach że chyba sama się skusze po powrocie do domu :) chociaż ją i bez tego w 2.5 tyg przez stres prawie 4 kg mniej ale ją dziękuje za takie odchudzanie Tralcia gratuluje takich efektów no i właśnie nie jestes głupia tylko mama a mama zawsze wszystko dla dzieci :) Piszecie że spokój odemnie bije ?:) bo pisze jak jestem spokojna inaczej wolę się nie udzielać bo tylko bym zasmiecala my jutro znów krew do badania i jak jakiś tam współczynnik będzie większy to zmiana mleka na nutramigen poza tym zaczął kaszlec i już nie wiem czy to dobrze czy źle :( nic więcej dziś się nie dowiedziałam wszystko okaże się jutro Niki powodzenia w pracy :) ja rozmawiałam dziś z szefem zwolni mnie żebym mogła dostać kuroniowke bo wychowawcze mi się nie należy bo nam dochód przekroczy ale powiedział że jak tylko będę chciała znów pracować to u niego zawsze miejsce się dla mnie znajdzie więc chociaż ten problem z głowy :) BASIU KOCHANA GDZIE JESTES ODEZWIJ SIĘ!!! Dobra zmykam spac bo pół nocy pewnie znów na rekach noszone będzie :( kurcze tak bardzo niespokojnie mi tu śpi no ale w sumie to nie ma co się dziwić dobranoc spijcie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×