Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Uspokoiłyście mnie z tymi uszami bobasów, że to nie tylko ja czasem zalewam mu je wodą. Mój nigdy ani razu nie zapłakał w wanience a ilekroć rozbieram go do kąpania to się tak cudownie przecudownie śmieje na cały głos, to samo jak wsadzam go do wanienki. Za to w wanience jest jakby odmieniony, ani się nie śmieje, ani nie reaguje jak do niego mówię. Dziś dopiero pierwszy raz się zaśmiał po tym, jak tak kopnął nóżkami, że ochlapał mnie całą, więc zaczęłam się śmiać a on mi zawtórował. Sikorka, to możemy sobie podać ręce, bo ja jak chciałam się wyprostować z małym, żeby go przełożyć z wanienki na przewijak tak poczułam zarąbisty ból i to gdzie - w tyłku. Normalnie ledwo chodzę tak mi promieniuje od tyłka w dół nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje chlopaki nie chca dzis spac...Maly lezy na macie i piszczy z radosci a Duzy biega dookola niego i drze sie ile ma sil. DZis wykapalam ich razem,zeby czasu zaoszczedzic a jeszcze gorszy balagan mi sie z tego zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja staram sie nie zamaczac uszek i robić tak żeby nie nalecialo, nie robie patyczkami. Co do mężów i alkoholu to mój nigdy nie lubił za to ja przed ciąża hmmmm winko najlepiej 2 jak impreza on zawsze kierowca, avteraz sie odmienilo, no ale to tylko przy jakiś okazjach. Wczoraj mieliśmy wieczorem pierwszy raz jazdę z małym, brzuszkowa ale porzadna. Dopiero przed 22 zasnął i to w foteliku a przedtem darl sie prezyl wyginal. Nie wiem czy dziś nie bedZie to samo bo już przebudzil sie po jednym karmieniu i płakał teraz karmie drugi raz. Aż przyjaciółce powiedziałam żeby pojechała bo nie ma sensu żeby siedziała i czekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też lubi się kąpać:) aż kwiczy! :) ostatnio jak mu zdejmuję pieluche i wycieram chusteczką to tak się śmieje że aż nie mam siły go dalej przebierać ze śmiechu :D tylko mu dotknę pupy to śmiech i całe dziąsełka pokazuje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu co za dzień...niech się wreszcie skończy czyli niech mloda zasnie bo inaczej padnę na twarz..maz walczy z usypianiem...oczywiscie drze się bo nic zjesc nie chce a my jej pokazalismy butelke...wiec jest okazja się drzeć na nas za ona nie prosiła a my chcielibyśmy aby zjadła...zajebiście...co to ja wczoraj napisałam że dziecko ładnie jadło??? no to dziś od 6 rano do teraz 270!!! zajebiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa dziś maż zrobił cieplejsza wodę...nawet wolę nie pytac ile miała stopni (ale spoko nie gorącą) i mała radosnie pluskała w wanience...za to oczywiscie nie je bo i po co...jedno się naprawdi to się coś innego zesra...i to tej butli z kleikiem nie chce tknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny Wam powiem...przestaje się martwić..muszę jej zaufać...skoro nie je znaczy ze nie chce i ze jej to wystarcza...co najwyzej bede całe zycie wygladac jak zombie bo dziecko zawsze bedzie jadło w nocy...dziś to pewnie z 3 razy...nic...dziś musi do niej wstac maz bo ja choc troszkę muszę pospac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Mala tez czasem ma gorszy dzien z jedzeniem, ale im bardziej ja sie denerwuje to ona tez :( ale dobre przybiera na wadze, jak bylismy na szczepieniu na 12 tygodni to wazyla 7100. tak sie zastanawiam, ona juz taka duza a ja dalej ja karmie tylko piersia i troche sie boje czy to nie za malo... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx w szpitalu przy porodzie wypelnialam ankiete i dzis listonosz przyniosl poczke z bobovity a tam saszetka kaszki, sloiczek zupki jarzynowej i poradniki. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx moja Mala uwielbia sie kąpać, a po kąpieli musze wycierac podloge bo tak kopie w wanience ;) xxxxxxxxxxxxxxxxxx ogladam z starszym M jak milosc i ide spac. dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka moze dzis jej tyle wystarczy?? jakby byla glodna to napewno by jadla, tak mi sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina muszę tak myślec...chociaż jak się tylko urodziła były takie chece wtedy nie ssała bo była zmeczona ssaniem i głodna wiec nie miała siły ssac...dziś bawiła się 2 h i kąpiel...mogłabyć za bardzo zmęczona wtedy nie chce jesc...ale spoko niebawem się obudzi i zje...tylko teraz jak zwykle wszystko do zlewu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra lece ze smieciami co mi się mózg oczysnie z analiz, następnie przygotuje opłaty na grudzień, trzeba zobaczyć ile tego jest...a potem poczytam parę stron zmierzchu i będzie pewnie 22:30 i moze usnę,.... buziale dla Was mamuśki...kolejny dzień za nami... jeszcze raz proszę o kciukasy za kolezankę, jest już na finiszu stymulacji...jutro się okaze czy jajniki coś wyprodukowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jakaś zmęczona dziś i zestresowans ze bedZie powtórka z rozrywki z wczoraj. Tak go brzuszek bolal. Dziś kupiłam bobotic i dlam 3x8 kropelek mam nadzieje ze pomoże jak coś. U nas kąpiel w ciszy ale jest taki lekko oszolomiony nadal. O której wasze dzieciaczki chodzą spac wieczorem? Ile czasu je usypiacie i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Mala idzie spac ok 19 czasem wytrwa do 20, ale biedusia juz taka wtedy zmeczona hehe niestety nauczylismy ja zasypiac na rekach, albo przy karmieniu. potem budzi sie ok 3 nad ranem na pierwsze karmienie i jak poje zaczyna "spiewac" nie placze, spiewa sobie ok pol godziny, czasem dluzej i sama zasypia. i do godziny 6 budzi sie zazwyczaj jeszcze dwa razy a o 6 wszyscy juz wstajemy. chcialabym chociaz raz pospac do 8 ;) jak nauczylyscie dzieci same zasypiac?? Corcia w nocy jak jestem kolo niej sama zasypia, ale przez dzien niestety juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie karmilam mm,ale tez czasem widze,ze Mały niezbyt dlugo cyca ciagnie..przeciez nie bede rozpaczac..jakbyl to by glodny by jadl... to samo ze starszym,jesli juz widze,ze za dlugo do lodowkinie zaglada, sadzam przed bajka,lyzka w reke i wypycham zywnosc do dzioba. Przeciez,jakby w anemie wpadl to by moja wina byla-bo ostatnio przez zeby apetutu nie ma..ale pamietaj Asiulka,ZDROWE DZIECKO,KTORE MA DOSTEP DO JEDZENIE SIE NIE ZAGLODZI,, X Moj maluch za tydzien konczy 4rty miesiac,dawalam marchewke,malo nie odfrunal tak chcial jeszcze i jeszcze,ale wieczorem przeboje z wydalaniem byly,,pytam po co tyle zarles?,,a on tylko steka,dalam soku z bobowity i az sie w brzuchu zagotowalo. Potem cyca i spac. X I znow pal licho moja organizacje i plan dnia,bede zbierac graty po domu do godziny 00.00,zeby znow rano w cos nie wdepnac. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martina..moi tez potrafia wstac o 5-6stej ale a starszemu tlumacze,ze matka do roboty sie nie spieszy,,a mlodszego przytulam do cyca,okrywam kocem i spimy do 8-9tej. JA ogolnie to len jestem,jak nie ide do pracy to po co mam wstawac..zdaze jeszcze ponastawiac budzik na 6sta;) Uciekam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny !!! Nie pisze ale czytam was na bieżąco. W sobotę odybł się mój slub wesele i chrzciny.... Mała była cudownie grzeczna.... Wci ąż karmię piersią... Na kolki pomogły czopki Vibrucol- już nie podaję - a ona spokojna. Ogląda tv, podnosi się do siedzenia, zrobiła się cudna.... Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia najserdeczniejsze życzenia dla całej Waszej trójki:))) wielu wspaniałych i wyjątkowych chwil, magicznych poranków i cudownych zachodów słońca:) ale przede wszystkim życia przepełnionego spokojem, ciepłem i miłością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhm... czwórki:) v a u nas standardowo 5 pobudka i mata:)) okrzyki radości i głośne nawoływania hehe:) v oj pospałoby się jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry również. My też już na nogach. Kurcze, jestem chyba uzależniona od tego forum. Mi pasuje, że mały już nie śpi, bo dla mnie to jest w sumie normalna godzina budzenia się, a wolę, żeby mi wieczór chodził spać wcześnie, bo jakoś sama nie umiem się przestawić na czas zimowy i wcześnie chce mi się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demagogia no właśnie wychodzę z tego samego założenia:) zawsze wstawałam wcześniej, ale za to i wcześniej się kładłam - synek ma rytm po mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martina ja od poczatku sama kladlam i zasypiala, wczesniej jeszcze zdarzalo sie ze chodzilam do niej bo jeczala a teraz odkladam i dziecko spi zasypia ok 19 do ok 7-8 oczywiscie z pobudkami na cyca;-). Oliwia duuuzo szczescia na Nowej Drodze Zycia!!! Asiulka a w nocy je normalnje i wiecej? bo tez jest okres w zyciu maluchow kiedy w dzien wszystko ich ciekawi i odwraca uwage od jedzenia przez co w nocy nadrabiaja. i mowi sie ze wtedy najlepiej karmic w zaciemnionym pokoju w ciszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie spie juz jakis czas... tralala kochanie jak po bioderkach?? ja mam 30.11 usg a 4.12 wizyte... boje sie jak.to ja...jesem.ciekawa czy moje dzialania cos.daly... Pola wczoraj zjadla jakies 15 min po.tym jak napisalam.posta i tak.sie zastanawiam.co jej 15 min.robi roznice...dzis rano to.samo...darla.sie .ze.chce jesc ze.sie przewinac nie da po czym zjada 40 ml...ech...musze z rana roboc jej 60 maks...wczoraj pierwszy raz po roku przeczytalam kawalek ksiazki...w ciazy nic nie koglam czytac bo bylam tak rozkojarzona ze nie wiedzialam co czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały kręcił sie wiercil i jeczal w nocy jestem zmęczona ale myślałam ze bedZie gorzej muszę mu kupić czopki bo ma problem z wypeoznianiem. Oliwia wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss ona.w.nocy je.jeden.posilek elegancko wlasnie te na.pierwszej pobudce i wszystko jej jedno czy ciemno czy jasno wsuwa 150 ml, beka i.spi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O karmieniu sztucznym wypowiadać się nie będę, bo nie mam o tym pojęcia ale powiem Wam, że mi dziś ulżyło, bo mój mały jak zrobił w sobotę rano małą kupę tak już potem wcale. Niby w niedz. się męczył ale nic z tego. Z tym, że nie panikowałam, bo wyczytałam w necie, że babka miała podobny problem z 3-miesięcznym dzieckiem i jej pediatra powiedziała, że dziecko na piersi może i 10 dni nie robić kupy, bo układ pokarmowy dojrzewa, więcej składników z mleka matki jest trawionych i musi się coś nazbierać, żeby kupa poszła. A jeśli dziecko zachowuje się normalnie, nie płacze z powodu bólu brzuszka i jeszcze wypuszcza gazy to nie ma się co martwić. A u mnie tak właśnie było. I dziś o 7 z minutami poszła mega ogromna kupa. Nawet wysłaliśmy smsa z info do zaniepokojonego tatusia, który co wczoraj dzwonił to pytał, czy mały zrobił kupę hehe. A mały spał mi wczoraj ponad 4 godz. w sumie przez dzień, z czego za jednym razem w południe 2,20 min. Dawno tak nie pospał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bioderka jedziemy na 12, D.jeszcze w pracy, przed 12 przyjedzie, wykąpie się i ruszamy.. a później znów do pracy:( dobrze że ma taką że może się wyrwać żeby z nami jechać, bo sama tutaj to miałabym co robić żeby dojechać i się nie zgubić:D noo i żeby się dogadać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×