Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po prostu Marta

Torebkę skórzaną SALVATORE FRRAGAMO "oddam" w dobre ręce

Polecane posty

Gość po prostu Marta

Zbliżają się najpiękniejsze święta w roku.... jeśli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby lub chcesz sprawić przyjemność sobie, mam do zaoferowania wspaniałą oryginalną torebkę, która zachwyci nawet najbardziej wybredne osoby. Przywieziona z pewnej romantycznej wyprawy do Włoch, z której w tej chwili nie chcę już nic pamiętać. Jest to niewielka , lecz w miarę pojemna torebka na długim pasku. Kolor bordowy, cała ze skóry, dwie przegródki , jedna zamykana na zamek błyskawiczny. Ma w sobie to "coś", zwraca uwagę, kilkakrotnie gdy ją zakładam , Panie zaczepiały mnie pytając o to cudo :) Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy, wyślę dokładne zdjęcia torebki oraz metki z numerem seryjnym. STAN BARDZO DOBRY. Okazyjna cena 800 zł - chce się jej po prostu pozbyć..może zrobić na złość..., stąd ta niska cena. Polecam wszystkim Paniom, które chcą poprawić sobie nastrój wspaniałym zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkam
hmmm brzmi ciekawie, czy to jest kopertówka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Marta
można tak powiedzieć :) kształt zbliżony tylko rogi delikatnie zaokrąglone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkam
To ja poproszę o zdjęcia :) adres wysyłam na twój mail ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertryytytyu
hehe sama ze soba piszesz?? bo sie twoj mail wyswietla eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghghfhhjk
Zapraszam Cię do rejestracji w serwisie Gruper.pl. Każdego dnia, w każdym mieście, znajdziesz tu niezwykłą ofertę spędzenia wolnego czasu w niespotykanej dotąd cenie. Zapisz się teraz. Z nami do 90% taniej http://przeczytamwszystkich.pl/partner/ee1a40 614d6c41389f52f7237e2e3c43/103/a601af31e0844e4d81ff0337ca23b 012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghghfhhjk
Zapraszam Cię do rejestracji w serwisie Gruper.pl. Każdego dnia, w każdym mieście, znajdziesz tu niezwykłą ofertę spędzenia wolnego czasu w niespotykanej dotąd cenie. Zapisz się teraz. Z nami do 90% taniej http://przeczytamwszystkich.pl/partner/ee1a40 614d6c41389f52f7237e2e3c43/103/a601af31e0844e4d81ff0337ca23b 012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghghfhhjk
Zapraszam Cię do rejestracji w serwisie Gruper.pl. Każdego dnia, w każdym mieście, znajdziesz tu niezwykłą ofertę spędzenia wolnego czasu w niespotykanej dotąd cenie. Zapisz się teraz. Z nami do 90% taniej http://przeczytamwszystkich.pl/partner/ee1a40 614d6c41389f52f7237e2e3c43/103/a601af31e0844e4d81ff0337ca23b 012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Marta
Niby po co miałabym to robić?? Nazwę maila zawsze można spisać. Kalinko wpisuj swój mail a nie mój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×