Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka zwierzat ....

POMOC dla PSOW!!! Akcja!!

Polecane posty

dzieki :) ja tez klikam ''po cichu'' bo na topie sie nie wpisywalam jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przpraszam ale nie potrafie, nie umiem, nie moge poprostu nie wiem jak te ciasteczka usunac, serio. Wlaczylam google chrome i jeszcze kliknelam. A tak nie moge :(:(:( Kurcze... fatalnie. Teraz siedze nie na moim laptopie i myslalam,ze tu moze da sie cos zrobic, ale tez nie... ja sie na tym nie znam :( Przepraszam. Ale wierze w was i wasza moc klikania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiasziszka:)
Witam i dziś znów przyłączam się do klikania 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola u mnie akurat w systemie jest cos pochrzanione, ale mozesz zrobic tak jak ja teraz klikam: instalujesz opere, klikasz w psiaka, zamykasz opere, otwierasz spowrotem i klikasz znow :) milosniczka nasi faceci to jednak maja zaplon, Twoj sobie nastepnego dnia przypomnial o klikaczu, a moj sobie przypomnial jak mu powiedzialam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie, czekaj, ja mam opere inaczej ustawiona u Ciebie to nie zadziala. Mow czego nie wiesz to Cie pokieruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiasziszka:)
w tamtym roku też była ta akcja i wszystkie kafeterianki dały radę nakarmić każdego pieska :) mam nadzieję, że teraz też uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak chyba bedzie najprosciej: instalujesz opere, pozniej wchodzisz w Narzedzia dalej zaawansowane dalej ciasteczka i odhaczysz usuwaj ciasteczka podczas zamykania opery, wtedy mozesz jak ja klikac :) Ja mam tak w systemach nachrzanione, ze mi usuwanie ciasteczek przy wlaczonej operze nie dziala :p Ale tak mysle, ze moze Tobie bedzie akurat tak prosciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do Loli :) Bo widze, ze teraz sie w koncu ruch nam zrobil :D Milosniczka oczywiscie, ze damy rade :D Misiasziszka:) witaj, ciesze sie ze jestes z nami :) Ja niestety pozno sie w tym roku o akcji dowiedzialam :( Juz mam wrzuconego linka wszedzie, na gg, na fb, po znajomych rozeslany, a teraz my klikamy :D Damy rade baby :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiasziszka:)
Tołdi już 96 % :) jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×