Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DukanOdZaraz

Kto zacznie ze mna Dukana ,bedzie wsparciem i oparciem bez wpadek :)

Polecane posty

Gość henriiika
mam do was pytanie , czy lepszy dukan czy kopenhaska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Kopenahaska to glodowka przez dwa tygodnie i można na niej być jak się chce schudnąć pare kg na wakacje. Dukan to dieta która przeradza się w pewien styl życia. Byłam na kopenhaskiej i otrzymałam wagę , ale zrezygnowałem ze słodyczy i kolacji. Kiedy po dwóch latach zaczęłam jeść kolacje bo pracowałam to kg wróciły. Wiec totalnie nie polecam. Jak ktoś ma skłonności do tycia to nawet po diecie musi liczyć kalorie i ćwiczyć. Wiem sama po sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z DukanOdZaraz tez 2 lata temu bylam na kopenhaskiej schudlam w krotkim czasie 8 kg ,potem niestety kg wrocily a tylko dlatego ze sie nie pilnowalam i jadlam to na co mialam ochote a dukan powoduje w czlowieku zmiane nawykow zywienia Wybor nalezy do ciebie ale ja przekonalam sie co do Dukana i jak narazie nie rezygnuje Jutro wejscie na wage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Upiekłam dziś ciasto czekoladowe według własnego przepisu i po prostu jest obłędne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Od dzis PW wkoncu .Rano weszlam na wage i 2 kg mniej czyli to prawda ze 1kg na tydzien mozna zrzucic w 2 fazie:)nastepne wazenie za 2 tygodnie. Dzis pizza i kurczaczek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumpel
witam .Na początek życzę wszystkim wytrwałości i umiarkowanego spadku wagi:)) tylko mnie nie przeklinajcie od razu!!Dwa lata temu byłam na Dukanie ,błyskawiczny spadek wagi wielka radość, mobilizacja na maxa, ale też niestety konsekwencje w postaci kiepskich wyników krwi i utraty włosów.Ale- nie ma tego złego wyniki po przejściu na 3 fazę się poprawiły już po miesiącu a włosy powoli odrastają,więc nie załamujcie się jeżeli wolno chudniecie,powoli do celu. Ja od 2 tygodni znowu na Dukanie bo chcę jeszcze trochę zrzucić ,waga stanęła, ale nie załamuję rąk wierzę że ruszy w dół pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumpel
Jak ktoś ma ochotę na czekoladę polecam odtłuszczone mleko w proszku, kakao i odrobina mleka zwykłego , jakiś zapach najlepiej orzechowy wyjdzie nutella,pyszne i rewelacyjne do polania naleśników z serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumpel
sorry zapomniałam że nutelka ma być słodka:)) słodzik oczywiście trzeba dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
ja to sie zastojami wagi pomalu przestaje przejmowac,bedzie co bedzie,musze ruszyc tylkiem bo na ''wysmuklenie'' sama dieta nie pomorze,zwlaszcza jesli chodzi o ten tluszcz na brzuchu...koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaNa-89
Hej dziewczyny można się do was przyłączyć ? Szukam kogoś kto pomoże mi ogarnąć tą całą dietę, bo niestety muszę dużo zrzucić :( . Mam kupioną książkę ale to trochę za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumpel
jestem weteranką tej diety. Koleżanki się śmiały że powinnam założyć "sektę" tyle osób namówiłam na nią,a potem motywując do walki i przestrzegania zasad.Służę radą jak by co:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Właśnie stanęłam na wadze i chyba niepotrzebnie :( bo jest kilogram do przodu :( :( Od jutra zaczynam 5 dni samych protein więc może wreszcie coś zejdzie Powoli zaczynam tracić wiarę w tę całą dietę :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelka pomoc się przyda, muszę schudnąć około 20 kilo :(. Niby motywację mam ( w 2013 biorę ślub :) ) ale czasami dopada mnie lenistwo i przyda się wsparcie. Diety jeszcze nie zaczełam, czytam dopiero książkę Metoda doktora Dukana. Przerażają mnie trochę przepisy znajdujące się w tej książce. Wydają się strasznie kosztowne i pracochłonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Faktycznie ta dieta jest kosztowna bo nie da sie niestety żyć na samych jogurtach i kefirach, ale naprawdę warto. Ja rok temu schudłam 20 kg.... Od stycznia zaczęłam znowu bo chciałabym jeszcze 5-6 zrzucić i niestety te ostatnie kg są najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę wdzięczna za wszelkie sprawdzone przepisy bo w internecie jest tego rodzaju rzeczy pełno i w sumie nie wiadomo za co się zabrać. Możesz polecić mi jakieś sprawdzone strony z przepisami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzone przepisy dukana to: http://dukan.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?727106 http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336667 Z dukan.blox zrobilam babke ale niestety nie wyszla:( ale wiekszosc przepisow jest super Zrobilam oszukane placki ziemniaczane z blox.. fujj czegos gorszego w zyciu nie jadlam :(Jak na moj gust to okropienstwo no ale coz moze komus smakuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Dziewczyny nie wiem jak wy, ale mnie ta dieta i tak wychodzi taniej niż od dietetyka. Po drugie to przepisy w książce Dukana są rzeczywiście dość wymyślne, ale ja np robię galaretke z nóg z kurczaka albo gotuje taki chudy rosolek na dwóch nozkach z kurczaka, obieram mięso wkrajam do wywaru i sypią jak się patrzy na dni proteinowe, w warzywne dodaje koncentrat pomidorowy , za islam mlekiem i mam pomidorowke, wkrajam tez dużo natki pietruszki żeby było troszkę witamin. Bułki Dukana od czasu do czasu, sernik to podstawa, naleśniki... Myśle co jeszcze ... Jogurty Jovi 0% jak uda mi się kupić w Polskim sklepie. I czasem do takiego jogurtu dodam zelatyny i mam sernik na zimno :) albo robię galaretke z herbaty... Już sama nie wiem co jeszcze napisać. Najgorzej to jest jak są te dni proteinowe, bo na warzywne to się coś wymyśli. Jeszcze planuje kupno " dukan przepisy dla Polaków" może tam zasiegne inspiracji. A narazie może i trochę monotonnie , ale skutecznie. Dzisiaj zwazylam się i 70kg po obzarstwie przed wczorajszym. Ale nie poddaje się, zwłaszcza ze miesiaczka tuż tuż wiec nie liczę na wiele. Mam jeszcze dwa tygodnie i aby do 67 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumpel
hej dziewczyny.Mój ślubny wydrukował mi całą książkę w zasadzie z przepisami i z tych kilkuset całkiem sporo jest jadalnych i prostych, z tym że głównie są na drugą fazę. Pierwszą fazę trzeba po prostu przetrwać i tyle, mieszać ryby mięso twarogi i tyle.Sposób na kanapki na śniadanie;placki owsiane(ja do ciasta daję tylko otręby jajo i trochę mleka, nie daję już twarogu , bo bez twarogu są chrypiące)na takie kanapeczki polecam pastę twarogową z makrelą odrobiną cebuli i ogórka kiszonego i przyprawami.Ostatnio szalałam z babeczkami serowymi popijanymi jogurtami owocowymi bez cukru z biedronki, zapychają na maxa szczególnie jogurty. Polecam mieszanie jogurtu owocowego z naturalnym jak ktoś nie lubi bardzo słodkich.Babeczki;ser mielony lub homo ok.30dag.2-3 żółtka , białka ubić ,8-10 tabletek słodziku,odrobina proszku do pieczenia , zapach,łyżka mąki kukurydzianej dla 2 fazy lub zmielone otręby dla fazy 1.Włożyć do silikonowych foremek piec 20 min. w 170 stopniach, pieknie rosną, ale opadają potem :( wychodzi 12 babeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DukanOdZaraz -ja mam 2 ksiazki dukana "metoda doktora dukana" i druga "nie potrafie schudnac" -przepisy specjalnie dla Polakow i powiem ci ,ze z tej drugiej duzo przepisow wykorzystuje np sernik waniliowy,salatka z krewetek ,sledzie po kaszubsku,rolmopsy itp itd naprawde przepisy sa super jak znajde troszke czasu to napisze pare tutaj To prawda ze na P+W mozna pokombinowac wiecej niz na samych P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Cześć Wszystkim :) Jak się dziś czujecie? nareszcie piątek więc będzie można odpocząć Zrobiłam wczoraj placki otrębowe właśnie z mlekiem zamiast jogurtu, faktycznie dużo smaczniejsze :) Ja dziś na śniadanko właśnie zjadłam dwa takie placuszki posmarowane pastą z makreli (makrela, jajeczko i trochę szczypiorku) do tego ogóreczek konserwowy i parówka. Nawet się najadłam :) Do tego pije herbatkę odchudzającą (szczerze mówiąc nie bardzo wierze w jej właściwości ale mi smakuje więc piję) Miłego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
weekend byl totalnie bez diety,ta przekleta miesiaczka,ale cwicze :) jedyny plus. Od jutra proteiny,milay byc warzywa 5 dni,ale tak zaszalalam ze od jutra proteiny i blagam was o wsparcie i kopa w dupe bo inaczej sie za siebie nie wezme.A najgorsze ze jeszcze tylko dwa tygodnie mam na schudniecie bo potem juz musze przejsc na utrwalanie... po wzie4ciu wymiarow do zwezenia sukienki juz nie moge chudnac :) bo najbardziej ucieprpia piersi a to wlasnie tu sukienka musi byc poprawiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumpel
chociaż jedna odpowiedzialna:))Dopasowuję suknie ślubne i zmorą są chudnące panny młode , ale miałam nie raz takie które brały suknie rozmiar mniejsze bo miały schudnąć a nie dość ze nie schudły to jeszcze tyły, i potem kombinuj człowieku:) No cóż bywa!Ja od jutra wracam do klubu ćwiczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Ja upilam suknie w sam raz,ale po schudnieciu wiadomo e trzeba zwezic.Poprawki sa niezbedne bo w ciagu 6 tygodni od zamowienia schudlam prawie 6 kg i to najwiecej w biuscie. Nie dopasowuje siebe do sukenki. Marze o rozmiarze 38 i w sumie juz go osiagnelam,teraz kwestia wysmuklenia ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Witajcie Mój weekend gdyby nie % to byłby wyjątkowo bardzo dietetyczny a tak to niestety, podejrzewam że to właśnie przez alkohol waga mi nie spada Cały czas mniej więcej od 2 tygodni utrzymuje się 70 kg. Nie wiem co robić :( Chyba nie mam już tyle cierpliwości co za pierwszym razem, aczkolwiek wtedy też był alkohol i dużo więcej imprez niż teraz a schudłam szybciej. Niby spodnie są luźniejsze i musiałam dorobić dziurki w pasku ale waga jak stała tak nadal stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez weekend byl % nie za duzo a jednak .Bardzo zgrzeszylam nawet nie bede pisac co jadlam .Rano sie zwazylam i waga stoi 64kg.Od dzis same proteinki koniec szalenstw:) jak narazie to tylko wypilam kefirek odtluszczony.Jutro walentynki ale obejdzie sie bez obzarstwa podczas kolacji zrobie jakies sledziki z jogurtem ,ogoreczkiem i czosnkiem do tego slatka z tunczyka i upieke jakiegos kurczaczka .Planowalam wyjscie wieczorne ale jednak zrezygnowalam dosyc grzeszkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanodZaraz
A myslalam ze tylko ja zaszalalam... anulaczka wiec my od dzisiaj na tej samej fazie famili- moze galaretka z kurczaka jesli lubisz i serniczek,albo szaszlyki tyle ze nie kazdy lubu zimne,ja lubie...zawsze mozesz zapakowac w folie aluminiowa i troche utrzymaja cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumpel
widzę że wszystkim weekend dał popalić.Ja też % oczywiście,jedzenie jako tako, ale i tak kilo do przodu:( Drugi raz na diecie jest dużo trudniejszy,za pierwszym razem miałam parcie max. na schudnięcie i 3 miesiące % nie piłam i żadnych grzeszków pełna mobilizacja , a teraz wolno to idzie i motywacja mniejsza bo jednak jestem duzo szczuplejsza wróciłam do wagi z przed 15 lat.Do wiosny jeszcze trochę czasu , damy radę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Pewnie że damy radę :) tylko że jak znam siebie jak jednak do końca lutego chociaż ze 2 kg jeszcze nie zleci to pewnie sobie odpuszczę. A po prostu będę się bardziej pilnować, żeby znowu te 20kg nie wróciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Ale tu cicho ;) Witajcie...chciałam się z Wami podzielić moim spostrzeżeniem :)... Wobec tego że nie smakują mi placki otrębowe usmażone na patelni to postanowiłam je upiec....o niebo lepsze. Tak więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumpel
a w czym piekłaś te placki w mikrofali czy w piekarniku? Bo na same placki trochę szkoda prądu jak w piekarniku.A jak w mikrofali to ile minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×