Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DukanOdZaraz

Kto zacznie ze mna Dukana ,bedzie wsparciem i oparciem bez wpadek :)

Polecane posty

Gość rashamba
czesc dziewczyny jak to robicie ze chudniecie tak duzo i szybko ?ja juz prawie miesiąc i moze 3 kg ,tylko pozazdroscić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Dzisiejszy dzień jakoś przeleciał. Nie było wpadek, z rzeczy niedozwolonych tylko jogurt owocowy vitalinea , ale za to odtluszczony. Nasmarowalam się balsamem ujedrniajacym i używam mojego pasa masujacego. Pomaga na cellulit. Jutro ćwiczenia, postaram się chociaż trzy razy w tygodniu. Aha, gdyby nie masa czekoladowa do nalesnikow to bym nie przetrwała dzisiejszego wieczoru. Dobranoc dietkujace kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Dzień dobry dziewczynki :) Jak się dziś czujecie? agnieszka jesteś z nami jeszcze ?? :) U mnie dzień wczoraj też obył się bez wpadek, w ciągu dnia bardzo jogurtowo a wieczorem zrobiłam kotleciki kurczakowe. Więc na dziś do pracy mam kilka, do tego serek wiejski,pomidorek i dwa listki sałaty lodowej. Na wieczór pieczony kurczak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufajter
cd ;) zamiast ryzykownej diety Dukana, lepiej weźcie się za regularne bieganie i ćwiczenie plus zdrowe odżywianie. Tak czy inaczej, powodzenia Wam życzę na drodze do idealnych sylwetek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z wami :) wczoraj mialam zrobione kotlety mielone, zostaly mi jeszcze na dzisiaj wiec rano zjadlam 2 do pracy wzielam 2 serki wiejskie ta waga to chyba byl efekt okresu, bo wczoraj wieczorem dostalam a kolejna sprawa ze lapie mnie chorobsko jakies. wiec to tez z tym lacze zostaje z wami dziewczeta ale bez cisnienia na schudniecie, jak schudne to ok, jak nie to tez fajnie :) dzisiaj na kolacje chce sobie zrobic jajecznice, dawno nie jadlam i kupilam po drodze do pracy czerwona herbate wlasnie juz kubek wypilam i faktycznie zaczyna dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Mówiłam że zadziała :) Ciesze się że jesteś nadal z nami. Ja dziś już z luzem wcisnęłam się w mniejsze spodnie,ale na wagę nadal nie wchodzę,poczekam do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Dzien dobry wszystkim- marudaa warzywa mamy od jutra jesli lecimy 3/3 ale moze te dwa listki salaty nie zaszkodza hihi :) ja dzisiaj nie wiem co bede jesc bo wczoraj zapomnailam sobie cos przygotowac,ale kupie gotowana piers z kurczaka na obiad i bedzie git. dobrze ze takie zdrowe rzeczy moge tu kupic bez problemu. od jutra warzywa wiec ugotuje sobie moze bigosik z bialej kapusty,albo golabki. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Ja się pogubiłam w liczeniu i w gruncie rzeczy I fazę stosowałam nie 5 a chyba 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w takim razie mam jeszcze dzisiaj i jutro warzywa robie 5/5 bo tak w sumie wygodniej i do zapamietania, i do zjedzenia warzyw zeby sie nie psuly w lodowce ;) jutro sie przymierzam do pizzy ale bedzie biedna bo jedynie z pomidorem :P nie chce mi sie isc po papryke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanodZaraz
Marudaa- no to jak tam uwazasz. Ja warzywa od jutra,moze tez w koncu zrobie ta pizze. W sobote mam wolne wiec ugotuje pare potraw I zamroze :) np golabki albo bigos ... a dzisiaj bedzie '' chudziutko''. W sobote powinna mi sie skonczyc miesiaczka,wiec moze sie zwaze... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Ja dziś i bez okresu mam ochotę na coś słodkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zawsze ale jak mam okres to moglabym jesc i jesc slodkie:( chociaz dzisiaj zjadlam tylko 2 serki wiejskie, a w domu 2 kotlety i czuje ze za duzo najchetniej bym sie polozyla i poszla spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Ojj znam to uczucie a w dodatku pogoda taka marna , nawet skupić na pracy się nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja jeszcze jutro na warzywkach a potem 5 dni bez... Dzis zrobilam ciasto marchewkowe pycha Ale wczoraj zgrzeszylam buuu zrobilam nalesniki dukanowe i polewe czekoladowa ale do polewy dalam kakao z cukrem ...i dopiero dzisiaj sobie to uswiadomilam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Anuleczka- ja robie polewe z normalnego kako nie odluszczonego i sie nie martwie,bo poprzednio robilam to samo i jakos chudlam. jesli uzywasz takiego kakao dla dzieci to wiadomo ze ma ono cukier bo jest gotowe do picia. kup decomoreno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soll Angellica
Hej Czy mogę się do Was przyłączyć? Ja dziś zaczęłam. Zobaczymy jak mi pójdzie. Planuję 7 dni białkowych na początek a potem 3 na 3. Mam bardzo dużo do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Jasne :) zapraszamy :) ile masz do zrzucenia i w jakim czasie masz w planach to zdziałać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soll Angellica
Do zrzucenia około 20 kg. Chciałabym więcej ale 20 mi wystarczy jak na razie. A czas? To bez większej różnicy. Mam nadzieję że do wakacji sie wyrobię, ale jeśli nie to trudno. Już byłam na tej diecie i zrzuciłam około 19 kg w ciągu 3 miesięcy, ale potem zaczęłam jeść i połowa tego wróciła. Oczywiście nie zrobiłam nawet 2 fazy tylko przerwałam i wręcz rzuciłam się na jedzenie jak opętana i pochłaniałam tyle że jakbyście to zobaczyły to byście nie uwierzyły ze człowiek tyle da rady zjeść, a mimo to polowa zrzuconych kg nadal się utrzymała i to mi dało motywację do dalszej walki i do tego żeby to właśnie była ta dieta bo efekt jojo jest po niej dużo mniejszy przynajmniej jeśli o mnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Ja dzisiaj nie wytrzymalam i zjadłem pare ciastek :( ale to chyba tylko dlatego ze nie miałam nic dobrego do jedzenia dukanowego. Ale obiecuje poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Cześć Wszystkich :) Dukanodzaraz: Ja wczoraj też zgrzeszyłam :( do kolacji wypiłam piwko a po zjadłam miseczkę lodów Ale za to dziś wchodzę na wagę i tu czeka na mnie niespodzianka :) w poniedziałek było 73 kg a dziś jest 71 :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Marudaaa- ja dzisiaj rano wskoczylam na wage i 72 kg wiec nie wiem czy to te ciastka czy cos onnego... powiem ci ze ja poprzednio jak bylam na dukanie to jadlam lody dosc czesto i mimo to chudlam. jak narazie waga stoi. Kolejne wazenie za tydzien,tak jak juz wspomnialam ide z moim ukochanym na kolacje w niedziele wiec zobaczymy jak to bedzie,ale nie bede wchodzila na wage zaraz na drugi dzien. Staram sie nie dolowac,bo po ciele widac ze sie wysmukla,tyle ze mierze sie w cm i tez dupa. sama nie wiem,ale nie poddaje sie,z reguly trzeci tydzien jest przelomowy wiec czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Ojj tak nie ma co się poddawać :) właśnie też muszę się zmierzyć w obwodzie mam nadzieje i że tu ubyło :) Najgorsze są dla mnie weekendy ale mam nadzieje że i w ten dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
No i ubyło niby po centymetrze ale to zawsze coś :) aczkolwiek w biodrach 3 cm :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZeśc kochane u mnie zastój jak nic waga ani drgnie od 4 dni ale też jestem prze4d okresem trzymam się ostrodukana, dzieciakowi kupuje ciasteczka, mamie lody a sama nic nie zjadam z tego gotuję sobie wieczorkiem budyń albo robię ten sernik na zimno w pucharkach i to on ratuje mi życie - polecam dziś pierś wędzona i serek wqiejski ze szczypiorkiem a na obiad chyba ryba z brokułami bo warzywka sie zaczęły .. choć przez to że nie ma lata nie mam nawet na nie ochoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam jeszcze mieso mielone w lodowce, konczyla sie data waznosci a ja nie wiedzialam co z tym mam zrobic a znowu ejsc kotlety mielone to mi sie nie widzialo pokroilam cebule, czosnek i marchew, duzo przypraw plus otreby wymieszalam i wzielam do foremki i wsadzilam do piekarnika wyszlo dobre, nie wiem jak to nazwac, wlasnie jem wiec jest zjadliwe :) dzisiaj mam ostatni dzien warzyw, mam jeszcze ogorka i pomidora do zjedzenia, w lodowce czeka serek homo ze slodzikiem i aromatem nie poszlam dzisiaj do pracy bo cala noc nieprzespana, mam okres i tak mnie brzuch bolal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×