Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DukanOdZaraz

Kto zacznie ze mna Dukana ,bedzie wsparciem i oparciem bez wpadek :)

Polecane posty

Gość DukanOdZaraz
dziewczyny alkohol na dukanie nie jest zabroniony ze wzdgledu na kalorie tylko na trawienie watrony. problem w tym ze watroba zeby strawic alkohol potrzebuje tluszczu ,a my go sobie odmawiamy,dlatego skutki sa dosc bolesne dla organizmu :( Totalnie nie polecam,plus nerki ktore musza go przefiltrowac. naprawde uwazajcie na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
nikogo tu dzisiaj nie ma? Dziewczyny teraz rozumiem co mowilyscie o stracie apetytu,ja mam to teraz... nie wiem czemy,a mam dni z warzywami i generalnie zawsze na nie czekam :) no ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Dukan od Zaraz: ja mam własnie tak samo, na same proteiny patrzeć nie mogę a jak przychodzą warzywka to jeść mi się nie chce Tak sobie myślę, że moze to przez te ćwiczenia waga mi nie spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Marudaa- zalezy co cwiczysz,jak jakies cwiczenia na spalanie to spoko,ale jak na rzezbienie sylwetki to niestety miessnie waza swoje,jesli ich objetosc sie zwieksza. Poszukaj w internecie dobrych cwiczen na spalanie tluszczyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
No właśnie, te ćwiczenia co robię to raczej nie są na spalanie :/ ale brzuszki czy jakieś skręty musze robić że jakoś wygladać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Marudoo- tak sobie myśle, białko jest dobrym budulcem mięśni. Tak wie postaw na ćwiczenia areobowe. Takie które są raczej zalecane da kobiet. Pomagają spała. Tłuszcz i wysmuklic a nie wyrzezbic sylwetkę. Ja takie stosuje i pomaga. Wiadomo ze trzeba ćwiczyć ponad 40 min aby rozpoczął się proces spalania, ale to zależy tez od indywidualnej wydolnosci. Ja teraz daje radę " skakać" w rytm muzyki przez 1.20h a początki były ciężkie. Odtawilam na jakiś czas orbitreka bo mi się mięśnie nóg zaczęły nieładnie rozbudowywać. I to po 4 miesiącach. Tak wiec przemysl to i do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Dzień dobry :) DukanodZaraz: Ja chyba w ogóle oprócz brzuszków odpuszcze sobie ćwiczenia, skakać mi się nie chcę a na bieganie za zimno, zostawie to na wiosnę. Teraz może zacznę na basen chodzić żeby chociaż z hydromasaży po korzystać Wczoraj niestety byłam skazana w domku na "normalne jedzenie" :( kasa się kończy i nie mogę chwilowo sobie pozwolić na dukanowe zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja do was dolacze jak znajde prace, ogarne sie i wtedy jeszcze raz rusze z dukanem :) teraz jem duzo owocow, i ciagle jablka narazie nie tyje a widze ze ciuchy zaczynaja byc wieksze nie mam juz wagi bo oddalam kolezance wiec nie wiem czy chudne a jesli tak to ile za was trzymam kciuki i jak zdecyduje ze wracam do dukana to dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
agnieszka: czekamy na Ciebie :) Ja zacznę jeszcze raz od soboty,i teraz już naprawdę rygorystycznie do konca lutego. Chciałabym aby mąż jak wróci to zauważył duża różnicę a akurat bedzie pod koniec lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole poczekac az wszystko sobie uloze, i pozniej zaplanuje diete tez mi bedzie latwiej bo jedzenie jest tansze, piersi z kurczaka mrozone kg np 3,5funta a tutaj 18zl wiec ani razu piersi nie jadlam ciagle sledze topik i dodalam do ulubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Jak Wam mija dzień ?? Ja na śniadanko zjadłam serek wiejski, dwie parówki i korniszonka, później tylko jogurcik owocowy i wypiłam kefir. Najłatwiej mi w pracy , a najgorzej jest po powrocie do domu, wtedy do wszystkiego mnie ciągnie :(, a teraz jak nie bardzo mam co jeść takiego dukanowego to już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Witam, Ja dzisiaj wsciekla ja osa bo moje plany wakacyjne ''legly w gruzach''. Ale tak to jest jak sie czlowiek z kims uwawia na wyjazd... I jak tamci nie jada to i ci nie jada... a my chcemy jechac i mozemy jechac sami... ale wiecie jak to jest jak czlowiek cos zaplanuje... rozumiem ze ktos nie ma kasy i w ogole,ale jak ktos woli niedziele w galerii handlowej spedzac i wydawac kase na ciuchy i kosmetyki zamiast zaoszczedzic i jechac na super wakacje to co poradzic? A wy co byscie wybraly,oszczedzanie przez pare miesiecy i wyjazd czy zakupy... czy naprawde potrzebujemy gory ubran i kosmetykow,czy tylko ja taka skapa jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Ja bym wybrała wyjazd :) zwłaszcza że ubrania kupuje od zeszłego roku w ciucholandach :) więc nie wydaje na nie fortuny. Zdecydowanie wakacje ! :) więc wcale się Tobie nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze wybralabym wakacje ;hmm chociaz po galeriach tez lubie pobiegac ale wakacje sa wazniejsze .Jak sie pracuje przez caly rok to na wypoczynek sie nie zaluje:) U mnie zaczely sie same proteinki(5 dni) jogurcik ,kefirek i pomidorowa z pulpecikami jak narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Wiecie, ja rozumiem ,ze kazdy ma swoje wydatki i tak dalej,ale jesli nie placisz czynszu bo mieszkasz z rodzicami ktorzy gotuja wam obiady a wy zarabiacie jako para 4500zl miesiecznie i jedyne co placicie regularnie to prad, to naprawde w ciagu 6 miesiecy nie da sie uskladac 4000tyz zl na wakacje w cieplych krajach z wyzywieniem, jedyne na co musicie miec kase to lody i napoje czyli jakies max 400 eur. Ja naprawde nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
i to sa takie osoby ze na ciuchy ZARA albo inne podobne cenowo marki im nie zal kasy... ale na wakacje tekst pt '' no nie bede pol roku oszczedzac i sobie odmawiac zeby jechac na wakacje'' przy czym na poczatku sie zgodzili i mowili ze nie ma rpoblemu. Mowie wam ze mnie szlag trafia. Ni jestem bogaczka ,na kazde moje wakacje musze pracowac i oszczedzac, nie chodze w ciuchach ZARA ani butach od BATA chociaz moglabym,ale wole wakacje,ciuchy sie spiora i wyrzuce,a w spomnienia? Nikt mi ich nie zabierze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka tu cisza...Jak tam Dukanek odstawiony czy dalej do przodu idziecie .Moze ktoras z was zna jakis przepis na biszkopt dukanowy...mam taka ochote na biszkopt ale nie mam przepisu (nawet w ksiazkach nie ma) wogole czy taki biszkopt dukanowy istnieje??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej nie odzywałam się bo u mnei spore zamieszanie i wogóle wolne miałam w pracy w poniedziałek byłam na nartach - na stoku zjadłam chudego szszłyka - kurfa grzech bo wieprzowy.. we wtprek zjadłam tosta z serem po dziecku - bo nei zjadło - ale wczoraj chyba z 5 kawałków ciasta bo mój małż mial urodziny dzisiaj staje na wadze i oczom nie wierzę - 82,3 kg 5 kg mniej :D:D:D 25 dzień diety my robimy 3/3 z mężem - może przejdę 5/5 ale.. słuchajcie dołuje sie jak patrze na jego wagę On ma 10 kg mniej za ten sam czas... czy facet składa sie tylko z tłuszczu i jajek? heheh :):):) w sobotę zaś grzech - idę na 10 lecie firmy w której pracuję - powiem Wam ze z jedzeniem sie nei boję bo nie jem dużo nawet jak zgrzeszę ale... alkohol - mam zamiar wypić ten kieliszek wina i jakiegoś drinka i boję się - własnie skutków... bo wiadomo - kalorie wyskaczę tańczać... a ten dylemat co ząłożyć.. to jest masakra... :( oby było na korzyść aaaaa i spodnie mi się w d...e nie wrzynają heheh czyli ubranka powolutku luźniejsze, ale najszczęśliwsza będę jak na wadzę zobaczę 7 z przodu :)) nawet jak będzie 79,99 :))) co do biszkoptu ja piekłam dwa razy - wie m ze z 3 jajek wychodiz bardzo płaski wiec zrób sobie podwójna porcję - przepis brałam z neta - na górę walnęłam sobie serek president jako sernik na zimno :) a raz robiłam przekładańca nuttelowego ale sie rozwalał. wszystko z dukan.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja S Po Dukanie
Dla tych, które boją się Dukana (bo niby taki szkodliwy - g. prawda) Ja zaczęłam Dukana rok temu a dokładnie 7 stycznia 2011. Schudłam w sumie 12 kg. Faza 1 i 2 trwała gdzieś do czerwca ubiegłego roku. Potem przeszłam fazę 3 - starałam się jak mogłam ale robiłam już duże odstępstwa, zwłaszcza na 3 tygodniowych wakacjach gdzie nie mogłam wybrzydzać z jedzeniem ponieważ byłam w Indiach gdzie nie było mięsa a kurczaki należały do rzadkości. Jadłam więc biały ryż, placki i inne mączne jedzenie. Poza wakacjami też miałam dni słabości. W tej chwili jestem już po skończeniu wszystkich faz i nie przytyłam ani kilograma. Poza tym jestem całkowicie zdrowa (nie licząc kilku przeziębień). Podczas diety robiłam sobie regularnie badania - krew mocz zawsze były idealne. Nie miałam problemów z zaparciami, omdleniami czy innymi o których tak głośno w necie. Podczas całej diety czułam się rewelacyjnie. Przed dietą miałam często bóle żołądka występujące po jedzeniu - pewnie dlatego że jadłam tłusto i dużo złych węglowodanów. Od chwili gdy zaczęłam dietę stał się cud - bóle żołądka zniknęły, przestałam być senna i zmęczona, miałam więcej energii do życia i ten stan utrzymuje się do dzisiaj. Dukan nauczył mnie zdrowego odżywiania. Kiedyś nienawidziłam zup - dziś są dla mnie podstawą. Nie jadłam warzyw - dziś je uwielbiam i potrafię zrobić z nich cuda. Jem mięso tak jak wcześniej - tu się nic nie zmieniło. Proszę więc was dziewczyny. Nie dajcie się zastraszyć osobom, które "wiedzą lepiej" i straszą was jakimiś "nieodwracalnymi skutkami dla zdrowia". Jeśli będziecie przestrzegać zasad to z pewnością nic wam nie będzie. Pamiętajcie w II fazie aby jeść dużo warzyw (najzdrowsze są zielone liściaste), zalecaną ilość błonnika w postaci płatków owsianych i pić dużo wody. Dużo fajnych wskazówek znajdziecie na Tipach a dla początkujących polecam http://www.tipy.pl/artykul_5792,jak-schudnac-na-diecie-dukana.html. - przestrzegajcie zasad i nie przeginajcie - przesada nie jest zdrowa w żadnym aspekcie życia i to samo dotyczy Dukana. A te które "wiedzą lepiej" to niech lepiej pomyślą nad swoim odżywianiem. Czy dukanowe chude mięso, odtłuszczone produkty mleczne, warzywa i przyprawy są szkodliwe? Co w nich jest takiego niezdrowego? Czym się różni ta dieta od waszej jeśli odjąć kupę tłuszczu i węglowodanów prostych, które nie mają żadnych składników odżywczych? Czy to, że jecie biały chleb, tłuste konserwy, mcdonaldy, przetworzoną pełną dodatków żywność i zamulające cukierki czyni was zdrowszymi? Niby w jaki sposób? Pozdrawiam wszystkich dukanowiczów i dukanki i życzę sukcesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Do osoby pozwyzej- moim zdaniem masz zupelna racje,trzeba przestrzegac zadad i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Ale tu cisza dzisiaj, ja jak najbardziej na diecie i w sobote wazenie :) dzisiaj ostatni dzien warzyw,od jutra proteiny. Musze zrobic male zakupy,ale to jutro bo dzisiaj mi sie nie chce. Zjem dzisiaj makrele w sosie pomidorowym na kolacje i tyle... moze zrazilam was narzekaniem na te wakacje,ale czasem wole tu napisac co mnie gryzie niz gadac z kolezankami/kolegami w pracy. Ah jakie to zycie czasem jest... a my chcac dogodzic innym sobie je utrudniamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj weszlam na wage i... niestety waga stoi w miejscu od 2 tyg ani w dol ani w gore ....jednak sie sprawdzilo to co pisalyscie ze waga moze stanac w miejscu tylko ja sie pytam dlaczegoooo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walecznaaa
JA TEŻ TAK MAM I O TO SAMO PYTAM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Kobiety moje drogie, zastoje sie pojawiaja bo organizm włacza sie na '' oszczedzanie energi'' i nie moze załapac ze ma korzystac z zapasow tłuszczu zamiast z jedenia ktore dostarczacie. Tydzien dwa i znowu waga zacznie spadac,nie poddawajcie sie :) ja sie nie poddalam i 4 kg zniknelo nawet nie wiem kiedy, a zaczelysmy od 2 stycznia. Wiec to dopiero 25 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
Ja dzisiaj sniadanko wzorowo serek wiejski i kawka. Okolo 12.30 zjem pare kielbasek z piersi kurczaka z ciepla herbatka,a na kolacje piers z kurczaka gotowana z jajkiem. Musze cos wymysli na jutro do pracy. Teraz 5 dni protein. Jakos przetrwam. Jutro wazenie,ale czuje ze spadku nie ma wiec pewnia waga na chwile sie zatrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marudaaaaa
Cześć dziewczyny, ja na 3 dni zaprzestałam diety, od niedzieli zaczynam od nowa, wpierw 6 dni I fazy a później 5/5. Waga mi nie rośnie ani też nie spada, więc nie jest najgorzej. Musiałam na chwile przestać bo miałam rewolucje żołądkowe i chciałam sprawdzić po czym, niestety do tej pory nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnei zaś troszke deko mniej dzis waga 81,9 ;) także ponad 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukanOdZaraz
U mnie zastoj,dzisiaj sie wazylam i 69 wiec jak narazie nie poddaje sie...jutro troche cwiczonek ,bo dzisiaj drugi dzien protein i jak zwykle nie mam na nich sily do cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez musze sie "przeprosic" z moim hula-hop juz tydzien jak nie cwiczylam.Ja dzis ostatni dzien proteinek od jutra 5 dni PW wzielam sie za szykowanie golabkow na jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×