Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co w trawie piszczy

kantor internetowy

Polecane posty

Gość gość
cinkciarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszP
Pewnie że istnieją. Chyba jednym z tych gdzie najbardziej opłaca się wymieniać jest ten https://www.iwaluty.pl/ , bo jak ostatnio sprawdzałem to mieli najbardziej opłacalny kurs. Ale jak chcesz to możesz jeszcze poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kantor77 ma aktualnie najlepsze kursy - popatrzcie sobie na sperad walutowy. U nich przy euro to mniej niż 0,030 zł. Np. alior ma w tym momencie 0,25 czyli prawie 10 razy wyższy. Kalkulator się nie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz8786
Polecam Ci Amronet.pl. Bank BZ WBK jest ich partnerskim, co oznacza, że niezależnie od waluty masz darmowy przelew:) Kursy bardzo atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stojnicki
Popieram. Amronet to wg mnie najlepsza opcja, jeśli chodzi o wymianę walut. Kursy świetne, obsługa pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lordi7
Chwalę sobie przede wszystkim elastyczne podejście ze strony Amronet.pl: kursy można negocjować albo standardowo zdecydować się na 1 z 3 opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja nie jestem do konca przekonana do takiego typu kantorów. Chyba wolę iść na miejsce i od razu miec pieniądze w kieszeni. Czy znacie ten kantor http://www.kantorpruszkow.pl/ warto isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale wiesz, nie zawsze pieniądze są potrzebne własnie w kieszeni. a sprawianie sobie podwójny zachód moim zdaniem jest bez sensu. i co, później iść do banku to wpłacać na jakieś konto walutowe? w moim przypadku totalna praktyczność zdecydowała o wyborze kantorów internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor_B
Oczywiście, że kantory internetowe to praktyczne, wygodne rozwiązanie. Wypłacając przewalutowane pieniądze z Amronet.pl przelew otrzymuję jeszcze tego samego dnia. Nie muszę nigdzie chodzić i szukać przyzwoitego kursu (pod tym kątem również Amronet się sprawdza- po prostu tanio).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwekG
Od ponad roku już w ogóle nie korzystam ze zwykłych kantorów. Skoro za tak wiele usług i przedmiotów płacę internetowo, to czemu nie wymiana walut? Korzystam praktycznie od początku z Amronet.pl, jak forumowicz powyżej i wszystko przebiega idealnie, szybko, wygodnie, a także tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawalenko
Od pół roku wymieniam przez kantor77 i się opłaca. Kurs dużo niższy niż na mieście, wymiana zrealizowana szybko, bezpiecznie. Najważniejsze oszczędności, ale wiadomo - najpierw sprawdzajcie czo kantor działa legalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobiaszW
Jasne, liczą się tylko "pewniaki". Dlatego ja się trzymam już ponad rok (co najmniej) jednego kantoru internetowego: Amronet.pl. Mam zaufanie do tej firmy i realnie oszczędzam kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁucjaMalz
Amronet.pl jest też b. ciekawie zorganizowany, świetna platforma transakcyjna, zaawansowana, a jednak prosta w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie korzystalam i nie zamierzam. Nie potrafie sie przekonac do wymiany walut przez internet... Idz do normalnego kantoru np do http://www.kaps2.lombardkaps.pl/ Zaplacisz kilka zlotych wiecej, nawet tego nie odczujesz a masz pewnosc ze nikt cie nie oszuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kantor77 ma najlepsze kursy - przynajmniej z tych kantorów, które widziałem. Duży plus za szybkie transakcje. Kupujemy miesięcznie 500 franków, oczywiście na spłatę kredytu. Trochę dzięki temu oszczędzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldekk
Ja przekonałem się do Amronet.pl. Cały czas wymieniam za pośrednictwem tej platformy (tak już od chyba roku) i bardzo sobie chwalę ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovehate
Może jakiś kantor internetowy np. Pewny Kantor? Zawsze kilka groszy na Euro taniej, nie ma też kosztów. Albo przyjedź z gotówką do Polski, przecież wiele miejsc pozwala płacić w EUR, a wymień tu, na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hananka
Różnie bywa z tym płaceniem, zależy od miejscowości, w mniejszych miastach może być ciężko. Ostatnio przed powrotem z UK, wymieniałam GBP na PLN przez Amronet.pl. Bardzo korzystnie. Kursy EUR mają też atrakcyjne, jak większa kwota- zadzwoń i negocjuj, jest taka opcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie jestem za www.KantorEkspert.pl. Śledzę go dopiero od lipca, ale od tego czasu ma zdecydowanie najlepszy spread. Prześledziłem trochę opinie o tym kantorze i z tego co pisali jego klienci, to ten stan trwa już od bardzo dawna. Wydaje mi się, że nic nie powinno się w tym temacie zmienić, więc zdecydowanie powinien być to numer jeden tegorocznego rankingu. KantorEskpert.pl polecam. Kantor Ekspert - zawsze tam wymieniam www.kantorEkspert.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albertolini
Ja mieszkam w małym miasteczku, gdzie w ogóle nie ma kantoru, także Amronet.pl okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie wydaję pieniędzy na dojazd, nie tracę czasu, kursy też znacznie lepsze niż w stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nantyna
Oj, ja też mieszkam w bardzo małej miejscowości i też Amronet mnie uratował. Gdyby nie to, to musiałabym jeździć 50 kilometrów do najbliższego miasteczka. Brrr... masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferri34
Ja mam trochę na odwrót- pochodzę z dużego miasta, gdzie jest masa kantorów, ale...i tak wolę wymieniać przez Internet. Amronet.pl ma lepszą ofertę niż wszystkie te stacjonarne, absolutnie żaden z nich nie proponuje tak atrakcyjnych kursów, a spready są wysokie. Amronet natomiast potrąca tylko samą prowizje 0,2%, a zatem koszty wymiany walut są zdecydowanie niższe. W ten sposób dokonuję transakcji już dość długo, więc mówię to z pełnym przekonaniem i szczerze polecam. Jestem za wygodą i nowoczesnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_007
Według mnie w tych większych miastach właśnie trudniej jest znaleźć stacjonarny kantor z dobrymi kursami - jest ich po prostu tak dużo, że mnóstwo czasu zajmuje znalezienie tego najbardziej opłacalnego... Dlatego wg mnie łatwiej jest skorzystać z usług kantoru internetowego :) Ja korzystałam ostatnio z https://liderwalut.pl/ mają b. dobre kursy i szybko można wszystko załatwić. Także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alksyyy
wszystkie te duże znane są bardzo podobne działają na tej samej zasadzie więc nie ma sensu polecać konkretnego - ja patrze na 2 czynniki oczywiście cena i opinie, do tego uzywam porównywarek np strefawalut.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam cinkciarz.pl sprawdzony i godny zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzycowa
Ja z Amronetu korzystam i też jestem zadowolona. Amronet to nowoczesny, którego oferta jest dla każdego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czytam o tych kantorach internetowych i az ciezko mi uwierzyc ze tyle osob z nich korzysta. Ja od lat chodze do http://centkantor.pl/ dostaje pieniadze od razu do reki, do tego waluty maja po korzystych kursach i nawet nie widze sensu wyprobowywac tych online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambolaa
Zaryzykować? Nie uważam, że dobry kantor internetowy to ryzyko. Np. Amronet.pl. Pełna rzetelność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z https://liderwalut.pl/ i jestem zadoowlona. Miałam duże obawy na początku o bezpieczeństwo ale kilka transakcji i mogę z całą pewnością powieddzieć, że to jest bezpieczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×