Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co w trawie piszczy

kantor internetowy

Polecane posty

Gość bojoderka
Widzę, że toczy się tu zażarta dyskusja, ale ja się przychylam do opinii nt. www.wymieniaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Pluta
Ja wymieniam już kilka miesięcy w Pewnym Kantorze i jestem zadowolona, że nie muszę biegać do centrum, żeby się tym zajmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtańszy i bezpieczny kantor zawsze znajduje w serwisie http://strefawalut.pl/, który porównuje oferty dostępne na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wymieniam w www.kantoronline.pl, bo mam stały rabat na wymianę (działa od początku jak tam założyłem konto) Hehe, może zapomnieli mi wyłączyć, heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polmpka
Ja od dawna korzystam w internetowych kantorów ale najlepszy jest jak dla mnie i www.wymieniaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za to poszukuje tradycyjnego, znajoma polecala mi www.kantoralex.pl w warszawie? Czy ktos moze wymienial u nich pienieadze? Dzieki z gory za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doonka80
hejka, ja ostatnio miała potrzebę skorzystać z tego dobrodziejstwa cywilizacji :) I skusiłam się na kantorweb.pl - mogę wam polecić, ze wszystkim sobie poradziłam a hajsiki były szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywista
Ja korzystałem z www.kantoronline.pl Szafa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej2020
doonka80, ja korzystałem z 2 i z tego Twojego miałem szybciej więc też podpisuję się pod tym! :) Elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataginaa
Ja zmieniałam kantory jak rękawiczki dopóki nie trafiłam na www.wymieniaj.pl dla mnie lider.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doonka80
kataginaa, dzięks, a też tak szybko jest jak w kantorweb? Co ci w innych przeszkadzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imionkaa
Dla mnie to jest przede wszystkim zaufany i pewny kantor, nie obawiam się, że coś na tym stracę dlatego dla wymieniaj.pl jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuna33
Ja wymieniam walutę zawsze w www.wymieniaj.pl jest dla mnie najprostszym kantorem i bardzo korzystnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celia21
Ostatnio jak wymieniałam w www.wymieniaj.pl byłam pod wrażeniem szybkości transakcji. Platforma bardzo logicznie i prosto zbudowana. Ja jestem zwolennikiem tego kantoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Borejko
Z czystym sumieniem i gorącym sercem polecam Państwu serwis KantorOnline. Jest jednym z pierwszych w Polsce i zarazem jednym z największych kantorów internetowych. Działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amttt
Doświadczenia mam jak do tej pory bardzo udane z firmą Amronet – http://amronet.pl. Wymieniam tutaj co jakiś czas funta i sobie chwalę. Kontakt z obsługą bez zastrzeżeń, a sam proces transferu pieniędzy z konta na konto jest szybki i bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od lat korzystam z www.KantorEkspert.pl i jestem bardzo zadowolony. Dzięki negocjacji zawsze wymienię walutę po super kursie i zaoszczędze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz12345
ja tak jak Borejko - uderzam do www.kantoronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka431
Sprawdźcie sobie koniecznie tutaj https://www.kantoria.com kursy. Już 3 razy jak szukałam kantoru, to okazało się, że mają najlepsze ceny. Poza tym wszystko sprawnie tam idzie, a procedura wymiany jest banalnie prosta. Dla mnie jest to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z początku również nie mogłem się przekonać do wymiany on line. Spróbowałem, zaliczyłem pierwszy raz bezproblemowo i teraz już nie wyobrażam sobie standardowej wymiany, bo niby po co, skoro mogę to zrobić z domu? Najlepiej wymieniać w PEWNYM KANTORZE- sprawdziłem, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Zanim skorzystasz z usług kantoru internetowego radzę zajrzeć na http://www.kantoryinternetowe.com/ Znajdziesz tam praktycznie wszystko na temat wymiany pieniędzy, kursów, bezpieczeństwa itd. Myślę, ze warto zajrzeć i wiedzieć co robić żeby się nie naciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z początku również nie mogłem się przekonać do wymiany on line. Spróbowałem, zaliczyłem pierwszy raz bezproblemowo i teraz już nie wyobrażam sobie standardowej wymiany, bo niby po co, skoro mogę to zrobić z domu? Najlepiej wymieniać w PEWNYM KANTORZE- sprawdziłem, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej sprawdzać opinie na rankingach, jakikantor.pl czy coś, dużo i aktualne. Zresztą, kursy to jedno, ale bezawaryjność czy bezpieczeństwo, to nei tak łątwo sprawdzić. Dobrze poczytać co piszą inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disssi
A spotkaliście się z kantorem online, który skupowałby złoto? Zwykłe kantory stacjonarne często skupują złoto i jestem ciekawa czy są takie online. Znalazłam jedynie taki skup złota: http://skup.zlota.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak szukacie dobry i sprawdzony kantor internetowy to sprawdźcie ofertę kantoru Ergokantor. Ja nie mogę narzekać zawsze szybko i skutecznie wymieniają walutę, a ich strona jest bardzo łatwa w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam rozejrzeć się za dobrym kantorem internetowym, co zdecydowanie ułatwia życie. Pewny Kantor to moim zdaniem najlepszy wybór na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidiaOlek
Ja w ostatnim czasie sporo korzystam z kantorów online. Przetestowałam już kilka i najlepszym rozwiązaniem wydaje mi się być korzystanie z usług tej firmy https://ekantor.pl/ . Szybka realizacja przelewów, kompetentna obsługa ale przede wszystkim korzystny przelicznik walut. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy ile chcesz wymienić, jeśli mowa tutaj o przynajmniej kilku tysiącach to polecam ten kantor https://www.kantory-plus.pl, przy większej sumce można wynegocjować naprawdę fajne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alblood
Warto w Pluskantor.pl. Pierwsze wymiany w ramach promocji bez spreadu walutowego i też jest możliwość negocjowania kursu. Jest dobrze przystosowany do obsługi firmowych transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×