Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co w trawie piszczy

kantor internetowy

Polecane posty

Gość gość
Polecam rozejrzeć się za dobrym kantorem internetowym, co zdecydowanie ułatwia życie. Pewny Kantor to moim zdaniem najlepszy wybór na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klamka32
Sprawdzony i polecany prze mnie to wymieniaj.pl Jak dla mnie jest najlepszy. Często ma jakieś różne promocje czy jak to nazwać. Bardzo mi się spodobał i dość często z niego korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim przyszłym mamom :) Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet ciężarnych. Wszystkie mamy, które są w pierwszej ciąży, w 2 lub 3 trymestrze, które nie przebywają na zwolnieniu lekarskim a dalej są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/10_Tg8fS5zHs5Xu6Hy2FdwSVsn_CtgGs-ooUF4tiyAsY/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paletra
na pewno w wymieniaj.pl znajdziesz niskie kursy, poza tym wszystko się tam odbywa szybko, łatwo i przyjemnie;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgf
Myślę, że dobrym rozwiązaniem przy mniejszych i większych transakcjach będzie strona amronet.pl. Prowadzę biznes i potrzebuję wymieniać euro regularnie. Tutaj mam wygodny, szybki i bezpieczny proces bez wychodzenia z biura. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcdf
Ciekawą ofertę ma Amronet -amronet.pl. Założyłem u nich konto parę dni temu i korzystam z takiej opcji jak cashback. Do 25 procent można odzyskać z prowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli miałbym tutaj polecać jakąś konkretną platformę wymiany walut to na ten moment najniższe koszty i największe oszczędności daje Amronet – amronet.pl. Prowizja korzystna, atrakcyjne kursy. To co też warto u nich wyróżnić, to obsługa klienta – szybka i faktycznie potrafiąca pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dawna korzystam z tego kantoru http://topkantor.pl Mieszkam na stałe i pracuję za granicą i jak czasem zjeżdżam do kraju to lubię gdzieś korzystnie wymienić trochę pieniędzy, a tu jest zdecydowanie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trustek
Proszę tutaj - https://ekantor.pl/ Pewnie, że część z was kojarzy - mają bardzo atrakcyjne kursy. Niby chodzi o wymianę niewielkich kwot, a mimo wszystko daje nam to naprawdę wysokie oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo można zaoszczędzić w kantorze Amronet (amronet.pl). Nawet do 9 procent, co przy większych transakcjach daje sensowne sumy. Polecam zwłaszcza osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parwesk
Na https://ekantor.pl/ masz kalkulator korzyści. Można tam od ręki policzyć ile zaoszczędzisz środków na jednorazowej wymianie kwoty w ich kantorze, w stosunku do poszczególnych banków. I rzeczywiście takie różnice istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszterski
Bardzo dobry kantor, prosty system zarządzania i dokonywania operacji. Wszystko domyślne, miałem dwa pytania do adminów - odpowiedź otrzymałem w ciągu kilku minut. Bardzo pozytywnie to oceniam, tym bardziej , że kursy są bardzo korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos z was wymienial moze zlotowki w tym kantorze www.kantoralex.pl ? dzieki za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasztork
Jeśli chodzi o ekantor.pl - prowadzenie konta coś kosztuje? Jeśli raz na kilka miesięcy będę u nich wymieniał walutę, to pojawią się po drodze jakiekolwiek koszty? Jeśli tak, to jakie? Podajcie proszę konkretne liczby. Chodzi o użytek "domowy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barabatek
Nie ma żadnych kosztów - zakładasz normalnie konto, nie musisz tam w ogóle zaglądać. Możesz założyć i porzucić. Jednak o ile wymieniasz faktycznie walutę, to wiadomo, że najtaniej wyjdzie to załatwiane online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebix33
Sam od niedawna jestem użytkownikiem serwisu www.amronet.pl i jest okej. Parę rzeczy mogliby poprawić, ale trzeba im oddać, że kursy mają bardzo korzystne. Zwłaszcza jeśli chodzi o euro, a tę walutę wymieniam najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gureczka
Ja korzystam już od dawna z wymieniaj. pl mają konkurencyjną ofertę, więc nie zamierzam zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że euro poszło teraz dość konkretnie w górę, warto wybierać takie oferty, które nie oskubią nas z ostatniego grosza. Za namową kolegi przyjrzałam się ostatnio na przykład kantorowi internetowemu http://ergokantor.pl/ i zdaje się, że ma jedne z sensowniejszych kursów w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birrnik
No potwierdzam, wymieniaj. pl ma najsensowniejszą ofertę to fakt. Sam korzystam od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumball11
Sensowne kursy mają na stronie www.amronet.pl. Nie jestem jakimś stałym klientem, ale kilka razy musiałem tutaj euro wymieniać przy okazji jakiś wczasów itp. Na pewno szybkie rozwiązanie i bezpieczne. Nigdy nie lubiłem stacjonarnych kantorów, zawsze miałem stres, że mnie ktoś okradnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutriaaa
Korzystam od paru miechów z kantora na stronie www.amronet.pl. Jest okej, mogliby może trochę szatę graficzną urozmaicić, bo trochę moim zdaniem jest przestarzała, ale sama funkcjonalność i przejrzystość strony i panelu klienta już bardzo spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brandka
ja też postawiłam na wymieniaj,pl bo to przede wszystkim pewny i sprawdzony kantor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinee
Dobre warunki oferuje Amronet na swojej stronie www.amronet.pl. Mogliby jeszcze kilka walut dorzucić, bo mają tylko podstawowe, typu dolar, euro, funt i frank. Fajnie jakby ruszyli też jeszcze z kilkoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geraltt
W przypadku franka to kursy na dobrym poziomie oferuje Amronet – www.amronet.pl. Poza tym, sama platforma jest o tyle dobra, że nie pobiera dużej prowizji. Wymiana jest prosta, wystarczy przetransferować pieniądze z konta na platformę, zlecić wymianę po konkretnym kursie i przetransferować środki z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenya
Ja ze swojej strony polecam www.wymieniaj.pl nie ma sobie równych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygass
Na pewno kilka dobrze prowadzonych kantorów w sieci się znajdzie, a nie zawsze tak było. Mi akurat pod wieloma względami pasuje Amronet – www.amronet.pl. Mało czasu zajmuje rejestracja, podobnie jak samo przeprowadzanie transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxxs
Na pewno kilka dobrze prowadzonych kantorów w sieci się znajdzie, a nie zawsze tak było. Mi akurat pod wieloma względami pasuje Amronet – www.amronet.pl. Mało czasu zajmuje rejestracja, podobnie jak samo przeprowadzanie transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×