Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co w trawie piszczy

kantor internetowy

Polecane posty

Gość Łukasz WIieczorek
Miałem okazję skorzystać , Pluskantor.pl okazał się naprawdę w porządku.I szybko i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliner2
Ciekawe oferty tych kantorów internetowych dajecie. Jest w czym wybierać. Tutaj też warto zajrzeć. http://kantorybaltica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najbezpieczniejszy kantor jest w alior banku ,pełną ochronę danych osobowych gwarantuje certyfikat bezpieczeństwa. najlepiej trzymać się sprawdzonych ofert. http://e-m2m.pl/5a21692d20181

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerknij na stronę dobrykantor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pekondo
Kantor Plus, w moim przypadku akurat w Zgorzelcu, ale oni są w wielu miejscach - przy trasie A4. Nie wiem czemu, ale dają np. euro przy spreadzie pół grosza, z ceną niższą niż online. I to się opłaca. Takie warunki są stacjonarnie niespotykane, a przez net również o coś takiego ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrenna
Korzystałam z kilku kantorów online, tak trochę z ciekawości, żeby zobaczyć, czym się różnią i wychodzi na to, że Amronet ma najlepsze kursy i fajny program cash back - który pozwala sporo zaoszczędzić. Do tego można u nich skorzystać z opcji wymiany społecznościowej, gdzie samemu negocjuje się cenę. Myślę, że przy większej wymianie, warto z tej opcji skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara67
Też już sporo tych kantorów przerobiłam, podobnie jak moja poprzedniczka, lubię sobie testować nowe rozwiązania. Dla mnie jednak najlepszy jest Cinkciarz - https://cinkciarz.pl/ Mają spoko kursy, a do tego świetną obsługę. Jak raz czegoś nie wiedziałam, to na infolinii wszystko mi pani wytłumaczyła. Teraz już praktycznie wymieniam tylko u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papil
Dla mnie jeśli chodzi o wymianę pieniędzy najważniejsze jest by transakcja przebiegła naprawdę szybko. Dlatego korzystam z Pluskantor, bo u nich przewalutowanie jest natychmiastowe. A spread na poziomie 2 groszy - też mi bardzo odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millciaa
Od lat wymieniam online i tak jest najwygodniej i najtaniej. Ostatnio założyłam konto na Gieldawalut bo dużo dobrego o tym kantorze słyszałam i faktycznie, ma bardzo dobrą ofertę, tym bardziej że teraz jako nowy klient, przez cały miesiąc korzystam z 80% zniżki na prowizję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja266
To prawda, że najtaniej. Jakiś czas temu z ciekawości sprawdziłam kursy franka w kantorze stacjonarnym, banku i Cinkciarzu i okazało się, że różnica jest na prawdę spora na korzyść kantoru online. Przy małej kwocie wymiany teoretycznie różnica może nie mieć znaczenia, ale przy większej kwocie albo jak ktoś tak jak ja regularnie wymienia złotówki na franki by zapłacić ratę kredytu to rocznie uzbiera się nawet jedna rata gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twila
To prawda, już będzie niedługo 4 rok jak raty we franku spłacamy z Amronet, teraz każdą rate nam to obniża o prawie 80 zł. Do końca spłaty oszczędność będzie bardzo znacząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Cinkciarzu fajne są też zlecenia stałe, dzięki czemu kredyt np. we frankach spłaca się z automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żbiqn
Najchętniej wymieniam teraz na gieldawalut.com, bo oprócz korzystnych kursów przetestowałem już tę platformę pod względem szybkości przelewów. Często muszę przekazywać środki za granicę wiec to była ważna wytyczna gdy wybierałem kantor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam konto walutowe które jest na liście przelewów natychmiastowych i po przekazaniu dyspozycji środki od razu się księgują i mogę z nich korzystać. Ale ze swojej strony polecam taką opcje transakcji społecznościowych. Tu są szczegóły https://cinkciarz.pl/kantor/jak-wymienic-walute/transakcje-spolecznosciowe taka opcja wymiany właśnie świetnie się sprawdza przy spłacie kredytów walutowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitkka
Dla mnie Pluskantor jest ok, tu załatwia się wszystko online, kursy dobre, tanie przelewy zagraniczne. To mi do szczęścia potrzebne bo niebawem do Chorwacji lecimy http://www.pluskantor.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ottello
Dużo jest kantorów internetowych i to całkiem dobrych. Ja najczęściej wymieniam na Gieladwalut, bo tam można negocjować ceny. Jest to tzw. wymiana społecznościowa. Bardzo dobrze u mnie się takie rozwiązanie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze społecznościowych przewalutowań najbardziej opłaca się korzystać w kantorach które mają wielu klientów- jak np. Amronet, ponieważ wtedy przewalutowanie po kursie własnym szybko dochodzi do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawidia
Wymiana społecznościowa niby fajna opcja, ale mnie jest ważniejsza możliwość zapłaty z odroczoną płatnością. Świetna sprawa, bardzo korzystna dla klienta, a ma ją w swojej ofercie Pluskantor. I z niego właśnie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markata

Niedawno zarejestrowałam się w tym kantorze. Jak na razie 4 przewalutowania i całkiem miłe wrażenia. Pierwszą wymianę na pluskantor.pl zrobiłam bez spreadu, innych kosztów też nie było, czysty kurs rynkowy. Z tego co wiem każdy nowy klient zyskuje taką możliwość. Kolejne 3 przewalutowania też wypadły bardzo dobrze, spread jest niski, nic poza tym się nie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×