Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co w trawie piszczy

kantor internetowy

Polecane posty

Gość gosiaaaa88
Równiez chwalę sobie korzystanie z Amronet.pl - już nigdy chyba nie wymienię pieniędzy w stacjonarnym kantorze. Robię to w domu, po niskich kursach - bezpiecznie i wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farta
Mnie się bardzo wygodnie wymienia euro na złotówki i na odwrót przez portal www.amronet.pl . Szybko, bezpiecznie, w dobrych cenach, z minimum formalności. Wystarczy wpłacić środki, wymienić i wypłacić. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się, że Internetowy kantor to lepsza opcja - głównie ze względu na oszczędność czasu i pieniędzy. Trzeba również łapać wiele okazji, a nie uwiązywać się tylko przy jednym wyborze. Ja ostatnio jestem klientem Pewnego Kantor, bo przetestowałem wiele innych i na ten moment to jest najkorzystniejszy wybór i najlepsza oferta na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celtvik
Ja mam zaufanie do Amronet. Zawsze korzystne transakcje, pełne bezpieczeństwo i szybki przelew na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Dużo można zaoszczędzić wymieniając walutę online. Wszędzie mają w zasadzie dobre kursy, ale najlepsze moim zdaniem ma Amronet jak na tę chwilę. Oni też jako pierwsi wychodzą z pomysłem płacenia za klientów z polecenia - www.konto.amronet.pl/zarabianie-za-polecanie . I z tego co tu wyczytałem to będą to całkiem spore prowizje naliczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj te kantory internetowej jakieś dla mnie pode3jrzane są. Jestem tradycjonalistka i wole pojechać do kantoru i wymienić tam walutę. Przynajmniej wiem ze transakcja odbywa się z ręki do ręki. Na wymianę walut jeżdżę do http://www.centkantor.pl/ we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerdii
Korzystam z systemu Amronet. Niedawno tu włączyli ciekawą promocję z poleceniami ( www.konto.amronet.pl/zarabianie-za-polecanie ). Za każdego klienta z polecenia płacą, od 50 zł do 100 zł. Zysk jest zależny od obrotów jakie dany klient wytwarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość villev
Fajna opcja, ja korzystam z tego programu, bo przecież nic nie tracę (a zyskać mogę całkiem sporo) skoro i tak wymieniam na Amronet.pl pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnoxia
Jestem użytkowniczką Amronet.pl i bardzo mi się podobają takie dodatkowe korzyści jak też wysoka funkcjonalność platformy wymiany walut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fertds
Opłacalne kursy oferuje Amronet na swoim portalu – http://amronet.pl. Najlepiej sobie samemu zobaczyć i porównać. Jest od razu kalkulator, także można sobie szybko przeliczyć ile wyjdzie kupno/sprzedaż przy konkretnej walucie. Mają euro, dolara, funta i franka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramones1900
Najpopularniejsze waluty w dobrej cenie, a platforma Amronet przystępna, fajny, zachęcający design.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kantora online to polecam sprawdzić Amronet.pl Mają bardzo dobrą cene kursu w porównaniu z konkurencja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robix44
Dobry kontakt mam od jakiegoś czasu z kantorem Amronet ( http://amronet.pl). Obsługę mają bardzo fachową i pomocną, także człowiek czuje, że jest w dobrych rękach, a przy obrocie dużymi sumami to bardzo ważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABbra
Bardzo korzystnie kupisz PLN w Amroner.pl i bez względu na to do jakiego banku wypłacisz, przelew złotówkowy idzie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati19778
Wymieniam od dłuższego czasu online przez Amronet.pl Warto sprawdzić, mają korzystny kurs w porównaniu z innymi kantorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka55
Korzystałam, bardzo przystępna platforma, żadnych problemów z obsługą panelu . Dlatego polecam Amronet też starszym osobom. Seniorzy również dadzą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel188799
Ostatnio też chciałem wymienić sporą kwotę. Zastanawiałem się na stacjonarnym kantorem ale zdecydowałem ostatecznie się na kantor online Amronet.pl Jeśli ktoś ma ten sam problem to zdecydowanie polecam - żadnych problemów :) Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateuszB89
Warto sprawdzić Amronet.pl Polecił mi znajomy i bardzo sobie go chwalę. Mają niską prowizję w porównaniu z konkurencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wymieniać w Pewnym Kantorze - sami sprawdźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też Amronet.pl ma ciekawą ofertę, można od ręki wymieniać albo po własnym kursie, jak najbardziej dopuszczalne jest indywidualne negocjowanie wartości kursy przy większych kwotach. No i FV- pierwszy e kantor, który wystawił mi ten dokument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola986
Przyjemna platforma muszę powiedzieć. Dla mnie znacząca zaleta jest taka, że od Amronet mam najszybciej przelewy na swoje konto w BPH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drear
ciekawym rozwiązaniem jest obserwowanie porównywarek internetowych np kantorbox.pl, a nie przywiązywanie się do konkretnej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert
Firma oferuje dogodne warunki zarówno użytkownikom indywidualnym jak i biznesowym. Posiadam swoją firmę i chętnie skorzystam z ich usług. transakcje realizują szybko i bezpiecznie co najważniejsze. Polecam www.amronet.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
internetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oLo88
Ja zdecydowanie polecam kantor internetowy Amronet.pl Wymieniam bardzo często i spore kwoty - dzięki temu mogę negocjować cenę kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię ten kantor, niezastąpiony przy firmowych transakcjach. Sporo czasu szukałam kantoru, który sprawnie obsługuje przelewy do Reiffeisen, z Amronet dochodzą bardzo szybko, nawet tego samego dnia. A już myślałam o zmianie banku, szkoda byłoby bo parametry konta są dobrze dopasowane do moich oczekiwań. Na szczęście nie muszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.amronet.pl. Często wyjeżdżam za granicę i muszę korzystać z kantorów. Zauważyłem, że ceny się znacznie różnią. Dlatego warto wybrać najtańszą opcję, zwłaszcza jeśli wymiana następuje stosunkowo często. Wtedy kwota różnicy staje się dużo większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola9090B
Ja mam sprawdzony - Amronet.pl Można u nich negocjować cenę kursu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdsd
Mogę szczerze polecić kantor na stronie www.amronet.pl Korzystałem już z usług wielu kantorów, zarówno tych zwykłych jak i internetowych. Żaden nie zainteresował mnie jednak tak jak ten, dlatego zostanę z nim na stałe. Mam nadzieję, że więcej osób skorzysta z ich usług, bo mają naprawdę konkurencyjną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×