Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobietka23r

praca holandia zeeburg productienederland pomocy

Polecane posty

zapytalam sie go teraz jak to mozliwe ze adres pracy jest taki sam jak adres zamieszkania, zobaczymy co odpisze:) to nie chodzi o te 15 zl ale o sam fakt ze to oszust. im mniej osob mu wysle ta kase tym mniej bedzie poszkodowanych. nie warto sponsorowac oszustow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka34
ja równiez czekam na ta umowe, zobacze co wyjdzie z tego....z drugiej strony zarobek który jest podawany wnioskuje wszystko, mianowicie ze oni w jakis sposób za ten hotel sobie odciagaja, bo stawki w holandi sa wieksze ktore proponua inni pracodawcy a po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia wychodzi to co jest proponowane tutaj.......no ale niema co gdybac....wszystko sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, że stawka nie jest wiekowa co w holandii jest mało spotykane. no i te adresy...wyglad tego hotelu...wszystko podejrzane...mi- osobie w wieku 20 lat inni pracodawcy w holandii proponowali ok 5 euro oczywiście od tego trzeba odjąc mieszkanie i ubezpieczenie wiec na czysto na miesiac bym wychodzila niecałe 2000 zł. a tutaj ponad 5 tys...takie bajki nie istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wy jesteście durni
nie macie pracy i jak tak szukać będziecie to miec jej nie będziecie. Barany , ja poproszę też po 15PLN na swoje konto. Proponuję pracę w Japoni 1000 Jenów na godzinę, Chętni odzywać się dam numer konta. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes w temacie więc jak chcesz takie teksty zamieszczac to powodzenia ale na innym forum. bo to jest forum jak nie dac sie oszukać i nie jechac na darmo do pracy a nie jak sobie posmiewisko z ludzi robic! nie chce Ci sie tego czytac- nikt Ci nie karze, bo widze i tak nic ciekawego nie masz w tej sprawie do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wy jesteście durni
Próbują Was naciągnąć, a Wy się zastanawiać nad tym, jak to z daleka temat śmierdzi. Wyraziłem się dosyć mocno, żeby wstrząsnąć kilkoma naiwnymi osobami, żeby rozumu nabrały. A Ty co?? spiekliłaś się nie potrzebnie.Idea była słuszna, ale do takiego Barana jak Ty nic nie dociera. Przetłumaczysz sobie wszystko po swojemu, żeby Ci pasowało. Rzeczywiście nie powinienem się odzywać, powodzenia w szukaniu pracy. Powiedzmy, że wierze że Wam się uda, zwłaszcza w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poproszę o przelanie 15zł na moje konto. Co się musi okazać żebyście otworzyli oczy i zrozumieli, że to zwykłe wyłudzenie pieniędzy? Pracowałem po kilka razy w różnych fabrykach, zakładach czy magazynach w Holandii, coś niecoś wiem jakie są realia. Wystarczy mi to że, osoba fizyczna (Bolesław) podaje się za kierownika zakładu i sam osobiście szuka pracowników.W Holandii żadna firma tak nie działa, chyba że firma kogucik.. spierdolił i uciekł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naiwni ci co wysłali mu kase i czekaja na umowe. umowa moze i przyjdzie ale to, ze tam jest praca to w to nie wierze. Ja po prostu sie tylko zastanawiam jak mozna ludziom takie kity wciskać i wykorzystywac osoby, ktore po prostu chca zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeholandia
kto nie ryzykuje nie pije szampana :D 15 zl to faktycznie gosc nieziemskie pieniadze zarobi na tym wyludzaniu. nawet moze na kilka flaszek ustuka na swieta ;d ja kase wyslalem i co ma byc to bedzie. i with all the respect. szczam na Wasze opinie. co bedzie to bedzie. nie zaluje bo nie mam czego. a co do stawki wiekowej. jeszcze takie agencji nie znalazlem ktora by oferowala stawke wiekowa. wszedzie jest stala stawka albo szukaja ludzi do 21 roku zycia. a co do darmowego hotelu. takie rzeczy to norma. na przyklad hotel amazonu w bad hersfeld w niemczech. tez za darmo. wiem bo robie w amazonie. malo tego. zaliczki daja 100 e tydz transport rowniez gratis. 2 posilki w robocie gratis. tylko tam sie dostac to jest ciezko w ch... ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozeholandia sam się skompromitowałeś w tym momencie i ja już nie mam wątpliwości co do twojej roli w tej dyskusji, zapędziłeś w ostatnim poście najpierw mówisz, że " w kazdym badz razie czekam na ta umowe i zobacze czy dojdzie czy nie ;d troche poczekam bo w UK jestem." a teraz piszesz, że "na przyklad hotel amazonu w bad hersfeld w niemczech. tez za darmo. wiem bo robie w amazonie." Widzę, że opanowałeś sztukę teleportacji do perfekcji.. Gówno wiesz na temat pracy w Holandii, system płac w tym kraju opiera się na stawkach wiekowych. Baranie nie ma darmowych hoteli w Holandii, może jeszcze jacuzzi po pracy na koszt pracodawcy? Nawet jeśli mowa o darmowym hotelu to koszta są ukryte w pensji. Jeżeli nie jesteś Bolesławem to po co zabierasz głos na tematy na które nie masz w ogole pojęcia? Szukasz naiwniaków którzy przeleją ci te 15zł, żal mi ciebie ale kiedyś życie cie doświadczy łajzo. Nie zostawie tego tak mam twoj numer konta, raz już w ten sposób gościa załatwiłem. Mam pare dni wolnego, także nie martw się zapewnie ci rozrywkę. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości czy przylewać te 15zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romek jak juz sie dowiesz co to za oszust to mam nadzieje, ze napiszesz o tym na forum? chętnie się dowiem kto jest takim wyłudzaczem i czeka na okazje, żeby tylko ludzi wykorzystać... a "możeholandia" miesza się już w tym co pisze tak samo jak ten cały Bolesław heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeholandia
nie mieszam sie. tylko amazon ma kilkanascie bodajze 16-19 magazynow w UK oraz kilka w innych krajach w tym chyba najwiekszy o powierzchni 15 boisk pilkarskich 5 pietrowy w bad hersfeld w niemczech. ja pracuje w amazonie w Gourock w Szkocji. Zweryfikuj sobie te dane jesli mi nie wierzysz. a o sytuacji z zakwaterowaniem w bad hersfeld wiem od pracownikow ktorzy tam robili oraz od managerow z amazonu ktorzy wysylali od nas ludzi delegacyjnie 4 tyg temu w zwiazku z przedswiateczna goraczka. takze dane mam pewne. wiec ogarnij ten swoj temperament i jeszcze raz ci tlumacze tepa jednostko. nie jestem bolek i nie wspolpracuje z nim. i to ze ty nie znasz pojecia darmowych hoteli pracowniczych nie znaczy ze owe nie istnieja. w tej kwestii nie mam zamiaru sie z toba dluzej klocic bo mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz ci co wysłali pieniadze dostana te niby umowy to niech napisza co w nich zawarli hehe,tak z ciekawosci.ja mu nie wysyłam.niby głupie 15zł ale to oszust,widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretynizm
ludzie nie wysylajacvie zadnej kasy, naprawdew plo desperacjha panuje na maksa, zadna agencja nie ma prawa pobierac za prace zadej kasy, ZROZUMCIE TO RAZ NA ZAWSZE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhuii38
skoro tacuy pogadzi ti i mi na konto powplacacie cos.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygijoint
Dostał ktoś umowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryh56uhr5y
umowe ktoś ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygijoint
Lipa nikt nie dostał. Mejla nie ma, telefon nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta praca to jeden wielki wkręt. Ci co już to wiedza to pewnie nie chce im sie już nawet o tym pisac, a ci co nie wierzyli i nie dostali umów nie chca sie do tego przyznac, było to do przewidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta praca to jeden wielki wkręt. Ci co już to wiedza to pewnie nie chce im sie już nawet o tym pisac, a ci co nie wierzyli i nie dostali umów nie chca sie do tego przyznac, było to do przewidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za ludzie,jak można tak beszczelnie kase od kogoś wyciągac??przeciez sumienie to by mnie chyba zeżarło na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolek miał darmowego sylwestra dzięki waszej naiwności. Byłem na policji, zawiadomienie o przestępstwie najlepiej żeby złożyła osoba, która wpłacała Bolkowi pieniądze, ja nie wpłacałem mu i w gruncie rzeczy mnie nie oszukał. Ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilio98
kretyni powplacali coraz wiecej takich jest wkretow na policje z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×