Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Gość juliuszcezaar
Przemierzam Pola Lasy i obciągam kutasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefon Nie znasz ani dnia ani godziny w której miłość Cię dopadnie w swoje szpony :-D Spokojnie, nic na siłę i dla świętego spokoju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ale się działo, jak mnie nie było... Wiktoria wiki, cześć, witaj w naszym gronie 🖐️ Póki jestem w Toruniu, możemy wyskoczyć na kawę :) Albo wiem! Może padłabyś do Manekina na Wysoką, to właśnie tam pokochałam naleśniki z mięsem które uwielbiam robić w domu :) A co do kulinarnych smaczków, pamiętam jak studiowałam w Maiusie, byłam raz w takim fajnym barze mlecznym nieopodal... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzieje się, dzieje, wczoraj miałam dwie, w tym jedną godzinną rozmowę telefoniczną z eksem. Bierze życie w swoje ręce. W sumie początkowo jego plany trochę mnie przeraziły ale może wreszcie dojrzeje dzięki tym radykalnym zmianom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie myślę o tym że nie wiem co mam myśleć i lepiej żebym nie myślała. Ot, co myślę. Rozum bywa głupi gdy idzie o serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGUŚ Czyli, że co z tym Twoim eks? Podjął w końcu jakieś kroki "ku lepszemu" czy jak? eh pogubiłam się już z Tobą :-( Na priv napisz o co kaman bo teraz mnie zaciekawiłaś :-P Pozdrawiam. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedziałam że ku NASZEMU lepszemu. Po prostu powiedziałam mu że może decyzje jakie podjął w związku ze sobą sprawią że dojrzeje. Była to obiektywna opinia nie związana wcale z nami. Po prostu, może mu to pomoże się jakoś wreszcie ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×