Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

A ja jestem po serii smsów od byłego i spotkaniu celem zwrócenia płyt. Widzę że jest ciężko i że on chyba nie umie urwać kontaktu tak jak i ja. Poza tym nie rozumiem, jak można się kochać i nie chcieć? Bo powiedział mi że mnie kocha, tak z rozmowy wyszło. Pytałam, po co się odzywał i jak sobie teraz to wszystko wyobraża. Nazwał siebie hoojem złamanym, wiec go tak pożegnałam, kilka razy, bo nie potrafiliśmy się pożegnać. Ech, fuck. A poza tym po kacu gigancie z soboty mój sylwester upłynął bardzo spokojnie, co mnie nawet cieszyło. Próbowałam uchwycić fajerwerki aparatem którego funkcje wciąż rozgryzam i to może jest to czego mi trzeba - kurs fotografii :D Wiecie jak się domowym sposobem wyleczyć z zapalenia zatok? Bo męczy mnie od 23 grudnia na przemian z bólem gardła, a co mi się tam dzieje nie chcę opisywać co wrażliwszym - masakra jest. Myślałam nawet o usunięciu migdałków bo mam dziurawe jak ser szwajcarski. Kurde, zgłodniałam. Ale miałam strumień świadomości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani! Jak wam minął dzisiejszy dzień. Mój dzisiejszy powrót do pracy to był dramat... Na szczęście za dwa tygodnie mam urlop, muszę stąd wyjechać, muszę się zregenerować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie fajno, co prawda jakoś nie do końca mogę się przeprogramować z tych Świąt i Sylwestra na pracę i wstawanie, ale damy radę!:) W końcu w pt. znowu wolne, hehe:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cekiny się posypały?, sorki, ale jakoś moja wybujała wypobraźnia sie uruchamia siostrzyczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reszta chyba już śpi po porannym przebudzeniu. Mi też już się oczka kleją, jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aburabi, no posypały się:). Ty tam za dużo nie główkuj, późno już! Niteczka poszła jedna i cały rządek złotych cekinów posypał się na podłogę. Ale to Sylwester był!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś melduję się nieco późno. Kurde, co jest kobitki i panowie? Jakoś cicho jak w kościele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech mnie kule biją,nie zauważyłem tego topa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASZCZZURECZKA:-)
Nikogo ani widu ani słychu..:-) ....matkę tematu też wcięło....ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jestem:). Tęskniliście?;) A co to, jak mnie nie ma, to już przestajecie brzęczeć? Hehe. Ja już zaczęłam realizować swoje postanowienia noworoczne, temu trochę przycichłam, bo wymagało to ode mnie trochę większego nakładu pracy. Ale ciiiiiii...., to tajemnica;). Co robicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja naprawdę poważnie zaczynam zastanawiać się nad usunięciem migdałków. Niby już jest dobrze, ale w środku mam takie "oszczędności" że hej... :/ A ponoć w "naszym" wieku migdałki już stają się nieprzydatne. Poza tym praca, praca, praca. I tyle książek do przeczytania... Kiedy ja to wszystko pogodzę?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×