Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

nieeeeeeeeeee czemu nikt mnei nei uprzedził 😭 zaraz PPL założy topik, moja siostra spałą z moim mężem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku spokojnie, to przedstawienie!!! odsłona druga.....:-D Fiku spała z mężem PPl czyli swojej siostry, Jaszczureczka okazuje się być siostrą aburabiego a nie córką.... No i co dalej ??? aburabi co dalej???? czas na odsłonę 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no.... Poczekajmy na aburabiego. Ciekawe co się wydarzy w odsłonie trzeciej...:-D Na marginesie i poza spektaklem. Co u Ciebie? Kurczę, ja znowu kaszle..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa, musisz chyba zacząć jeść czosnek:). Szkoda czasu na choroby. Ja jem chipsy:). Sensacji większych nie ma, teraz dowiaduję się, co to życie bez nagłych zwrotów akcji:). W sumie, cieszę się takim przystankiem, póki co:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zrobimy tak, wyjedziemy wszyscy do jakiegoś Abudabi, i tam wszystkie zostaniecie moimi żonami, nie bedzie problemu z tyk kto jest kim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziecko ty jednego nie moze
znalezc a chcesz kilku. Te oklamywanie samej siebie kiedys ci bokiem wyjdzie ale juz na wszystko bedzie za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam ja bym pamiętała jeden by mi gotował i przynosił śniadania do łóżka drugi opowiadał fascynujące historie trzeci sypał dowcipem ... każdy znalazłby swoje miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona moze miec kazdego??
since when? jedynie co ma fajne to nogi. twarz jak niewypal i plaska jak deska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona moze miec kazdego??
jestem nagi i wstydzę się tego :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×