Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

Można idealizować tylko czy potafisz go "wychować" A teściowa moze być jędzą i będzie Ci burzyła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukam ideału, bo sama nim nie jestem. Wystarczy mi mężczyzna, dla którego wymienione przeze mnie cechy nie będą niczym nadzwyczajnym i będzie je miał w sobie głęboko zakorzenione i ustabilizowane na amen:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej desznik
a może znajdzie. Co się tak przypierniczył do PPL!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL żartujesz sobie bo to cafe jest lecz powiem jak znajdziesz takiego co będzie miał 3-4 cechy to już wygrałaś los na loterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej desznik
to będzie taki model jak miał desznik- żona praca zawodowa, dom i dzieci a desznik - praca zawodowa i......... chlanie w barze z kolegami do późna :D i taka kreatura daje rady młodym na kafe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej desznik
desztnik- to że nie spełniasz ani jednej cechy - to nie znaczy że nie ma takich facetów, I właśnie takiego PPL znajdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy1
i w tym cały urok życia, że go nie znamy schematy są tworzone [przez innych i wcale nie musimy isię w nie wpasowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam tu od czasu do czasu więc spoko...:-D Mam nadzieję, że tam gdzie będziesz Ci się powiedzie..:-D Topik nie umrze.... Matka nad nim czuwa :-P P.S Ale ta pomarańcza mnie bawi..hahaha Zastanawiam się z kim ona konwersację prowadzi..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psiakość zeżarło mi cieżko napisanego posta !! Fikusiek tylko dziś bo na GG ulotnili się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus -- telefon przeoczyłem Twoją wcześniejszą wypowiedz lecz założ sobie okulary bo masz różowe na nosie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×