Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

no dobra, możesz gdzieś zapisać, że właśnie Ci uległem :D 0.5l spirytusu (celowo od niego zaczynam), 2l piwa typu porter, 20-30g cukru, cukier waniliowy (albo laska vanilii, ale to tak naprawde nie daje wiecej niz cukier wiec szkoda kasy). Podgrzewasz portera w garnku, aż do wrzenia, ale nie pozwlasz mu się mocno zpienić, wsypujesz powoli cukier nadal mieszjac, jak wsypiesz cały cukier dodajesz cukier waniliowy, mieszasz, aż wszystko sie rozpuści. czegasz aż przestygnie i dodajesz spirytus, mieszasz wszystko i zlewasz do butelek. Powstaje coś o czym mogłaś kiedyś złyszeć : "kókółczanka", słodkie, smaczne i mocne - normalnie jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta i facet
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aburabi Już Cię kocham...:-) Piłam to kiedyś, smakowało mi...oj dobre było. Uległeś mi? No no no.....jeszcze nic a już....:-( Nie lubię tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak PPL, tak właśnie jak mówisz, uciekam, chyba muszę troche pospać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aburabi a na poważnie. Wszystko pięknie ale ja nie lubię robić takich mieszanek alkoholowych, jakieś tam gotowanie, rozlewanie.. i etc...to nie dla mnie. Zrób i prześlij mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie Kochani Ja spadam ziuziu.... dupencja niemiłosiernie mnie boli po tej wywrotce na łyżwach i generalnie zmęczyłam się dzisiaj... więc dobrej nocy Wam życzę i do wieczorka pewnie.... Oby Wam humory dopisywały tak jak dzisiaj.... ABURABI a Ty rób trunek...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś pewna, że chcesz go pić? Nie mówię, że nie wstaniesz po nim, ale dopiero po 24 godzinach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysle Wam obu, zmniejsze ilość portera zwiększę spirytusu i bedze dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
receprurkę dostałas słoneczko, a jak ją zmodyfikujesz tak bedziesz piła, chyba, że dasz mi adres gdzie wysłac majlepszą poterówke na świecie D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Twoja recepturka to jakaś mocna mi się wydaje. NO ale ok, skoro taką podajesz, to tak robisz więc spróbuje wg Twojego przepisu. Jak będzie za mocna? To ja Tobie ją wyślę...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja receprurka bedzie w sam raz, gwarantuje, rozpłyniesz sie po pierwszym łyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra...:-) podałeś-dziękuję zrobię + posmakuję = ocenię i na pewno dam znać. Własnoręcznie dokonam wpisu tu na tym topie celem opisania swoich doznań smakowych po wypiciu w/w trunku. Pozdrawiam ...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie Ci smakowało, gwarantuje, ale nie wiem co jeszcze zaczniesz tu wypisywać jak to wypijesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×