Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

bo czytałem dzisiaj prawie 4 godzin bez przerwy od początku ten topic i wiem teraz kim jesteście, skąd jesteście , ile macie lat, jakie macie problemy i td..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam,że jesteś cwany? hahahahahahha No czytaj, czytaj....takie doświadczenia na bazie innych doświadczeń są naprawdę mądrymi i fajnymi doświadczeniami...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JASZCZURECZKA:-) a już myślałam, że masz tak dobrą pamięć... wiesz ale rzadko was tu podglądałem więc nie wszystko mogłem zapamiętać na raz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak....prawda. Ja też się pogubiłam gdy weszłam tu po dłuższym czasie....nie ogarniałam...więc Ciebie rozumiem...:-) Rzeczywiście, rzadko tu bywasz u nas...:-) Zresztą my wszyscy też się rzadko tu zbieramy teraz...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Jaszczureczko ? miałem problem zapamiętanierm z Agusią a Nati-m bo miały indetyczne takie same problemy ze sobą więc ciężko było mi to zapamiętać ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy takie identyczne... poza tym Nati bardzo często była na początku, a teraz to bardzo rzadko do nas wpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jej głównym problemem była obawa co do powrotu po roku od rozstania. A moim jest...hm... no właśnie... próba odkochania się po 10 latach? Nie wiem jak to pokrótce w słowa ubrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×