Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

zapewne jakieś "pitu pitu"...coś ...."wiesz, miałeś rację, niesamowity ten trunek, ten smak, kolor, rozpływa się w ustach, ukojenie dla mojego podniebienia..." itd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porterówka aka kókółczanka nic innego nie zapewni, tylko doznania smakowe, ale za to jakie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oceniaj, oceniaj, chociaż ja wiem, że bedzie bardzi smakowała, a teraz zmykam do łóżka, bom zmęczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Takie słońce dziś świeci mi w okno, że aż chce się wyjść:). Jak spędzasz niedziele z córką? Mam wrażenie, że to fajna dziewczynka i że jesteś z niej dumna:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie brzydka pogoda. Smutno, szaro....bleeee Moja mała? od piątku jest u swojego taty. Wraca dzisiaj wieczorem. Stęskniłam się za nią już. Jakoś tak smutno bez niej...:-( Nikt mi tak w dobry nastrój wprowadzić nie potrafi jak ona....mała aparatka...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś odpoczywam, poszukuję fajnych filmów i szykuję się do pracy. Rozleniwiły mnie te weekendy:). Przed chwilą próbowałam znaleźć znaczenie snu, bo śniły mi się samoloty latające nad głową, całe mnóstwo samolotów, w różnych kolorach i różnej wielkości:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie u mnie wszystko ok:) dobrze że chociaż ty Jaszczureczko odezwałaś:) szkoda że mnie wczoraj tutaj nie było bo nieżle się działo bo troszeczkę byłem nawalony więc nie mogłem do was odezwać po pijanemu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem jestem No wczoraj się działo. Uśmiałam się nieziemsko do monitora... Pomarańcze biły najlepsze..:-D O widzę, że imprezowałeś wczoraj?fajnie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A ja miałam okropny dzień. Nie dość że chodzę podminowana już od wczoraj, to jeszcze od rana zaliczyłam wizytę w szpitalu u kogoś bliskiego, potem rozmowę która kolejny raz dowaliła mi w system. Ale, żeby chociaż spróbować zrównoważyć ułamek nieprzyjemności, trochę wróciłam do ukochanego gotowania i dziś zrobiłam swoje własne pyszne zdrowe masełko :) To tak apropos wczorajszego waszego "kucharzenia" po moim zniknięciu. Ale przyznam, aburabi, że przepis zachowałam i nie omieszkam spróbować jak mi po ostatnim przedsylwestrowym ekscesie przejdzie obrzydzenie do alkoholu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w sumie też najlepszego dnia nie mam...:-P Po wczorajszym upadku na lodowisku, dupencja mnie boli więc dzisiaj jakoś tak po "kaczkowemu" chodzę...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona123
Mam 26 lat, 3 i pol lat po slubie, w tej chwili w trakcie rozwodu, maz mnie zdradzil z kolezanka z pracy. Nie ufam juz facetom, nie mam zamiaru po raz drugi wychodzic za maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefon, możemy się poobijać razem, ja też jeszcze nie jeździłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jaka frajda...:-) koniecznie musicie spróbować. Ja ubrałam łyżwy po 13 latach i Wam powiem, że nieźle mi szło... gdyby nie to, że ktoś upadając złapał się mnie...żadnego upadku by nie było...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×