Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Zapraszam do dyskusji koleżanki 25 plus :)

Polecane posty

bo u mnie w mieście i okolicy nie ma pracy więc muszę gdzieś się wyprowadzić do dużego miasta...tam gdzie dostanę dobrą oferte pracy to tsam się przeprowadze :) albo praca u szkopów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dużych miastach łatwiej o pracę z pewnością ale koszty utrzymania są większe. No ale jesteś facetem, poradzisz sobie..:-) A jakie masz wykształcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona123
Do telefon dotykowy - nie mamy dzieci, pol roku temu niestety poronilam. Do jaszczureczka:-) - moze wyjde po raz drugi za maz, ale wczesniej sie milion razy zastanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno obroniłem prace mgr, szuakm pracy związanej z bezpieczenstwem międzynarodowym i wewnętrzynym ale jest ciężko więc szuakm pracy tam gdzie są większe zarobki...ale zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzona: Znam to z autopsji...dlatego napisałam nigdy nie mów nigdy. Na pewnym etapie swoje życia też powiedziałam "nigdy więcej żadnego faceta", przeszło mi jednak aczkolwiek teraz jestem ostrożniejsza i bardziej czujna...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefon Fajny kierunek ukończyłeś, podoba mi się...:-D W większym mieście na pewno znajdziesz pracę, jeśli szukasz w tym kierunku. Jestem tego pewna. W każdym razie trzymam za to kciuki...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzona123
Dziekuje, mam nadzieje ze takiego znajde. A Tobie telefon zycze znalezienia wymarzonej pracy :) (przeczytalam kawalek Waszej rozmowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Jaszczureczko ale wiesz, większośc pracowadawców patrzą na doświadczonych a nie bez doświadczonych więc szukam też innej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy chcą młodych, ambitnych i doświadczonych.... A nikt nie wpadnie na to, że to doświadczenie trzeba gdzieś zdobyć. Jak mnie takie wymagania drażnią....brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam fuksa....:-)Zrobiłam licencjat, zaniosłam podanie o pracę (pierwsze w życiu), zostałam zaproszona na rozmowę i przyjęta do pracy. Pracuję tam do dzisiaj...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i jestem singlem 27 lat i jeszcze nie byłem w żadnym związku który trwałby dłużej niż 2 tygodnie, dziwne trochę nie ? taki los mi trafił....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie licząc małżeństwa też w żadnym związku długo nie wytrwałam i na razie wiem, że nie wytrwam....:-) Przyczyn wiele....:-) A czy to dziwne?nie sądzę...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda kobieta mówi i pisze że jak to możliwe że facet nigdy nie był w żadnym związku ? tylko słyszę że "coś było nie tak z tobą itd." widocznie nie trafiłem jeszcze na odpowiednią kobietę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja Ci tak napisałam? nie Dla mnie to normalne a bynajmniej nic nienormalnego w tym nie widzę...:-) Być z kimś bo być? bez sensu....nie można być szczęśliwym żyjąc w bylejakości i cieszyć się półśrodkami....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×