Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

a ja już wiem, czemu teraz jest tyle rozwodów !!!

Polecane posty

w dawnych czasach to facet wyjeżdżał na wojnę na rok czy parę lat i zostawiał kobiecie majątek, którym mogła dowolnie rozporządzać :D a teraz co? przyłazi taki do domu codziennie, skarpetki rozrzuca i nie dziwota, że są rozwody :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtusss
moj maz nie rzuca skarpetkami, ale ma za to duzo innych wad :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelcz345
To świadczy jak w tedy kobiety były pazerne na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość )))))))))(IUHB
bo faceci za kazdym rogiem i z każdą sie łajdaczą .To jest mankament którego nie da sie zwlaczycć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcslk
Zaba rozwalilas mnie " jak to czlowiekowi do szczescia wystarczy taki pusty frazes szczegolnie w wykonaniu tak infantylnej kretynki jaka jest zabcia vel dzifka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziffka to był jeden z moich nicków, tyle że... byłam wtedy dziewicą i miał być przekorny :P mój też czasem rozrzuca skarpetki. chyba ma to po mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale babeczka po--
fajne ale sie usmialam, moj nie rozrzuca skarpetek,nawet ich nie pire ale znalazloby sie kilka wad :) poprostu kiedy jest zle zamiast pracowac nad zwiazkiem latwiej jest sie rozejsc, to jest ucieczka,pojscie na latwizne pozatym jesli nie ma milosci to po co sie oszukiwac i meczyc ze soba, lepiej sie rozejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabo mylisz się rozwody sa dlatego że kobiety dawniej nie truły dupy tak facetom jak robia to w dzisiejszych czasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belum belum
W dawniejszych czasach kobiety wiedziały że w małżeństwie ściśle będą podlegać meżczyźnie, że to takie okowy - i wszystkie chciały wychodzic za mąż. Dzisiaj małżeństwo to partnerstwo, równe prawa, tolerancja itp. - i kobiety wybrzydzają nie chcą wychodzić za mąż, rozwodzą się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rozwody sa dlatego że kobiety dawniej nie truły d**y tak facetom jak robia to w dzisiejszych czasach" przykro mi Regres, że trafiłeś na taką zołzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle rozwodów jest drogi
żelku przez "miłośc romantyczną" i zawieranie zwiazków z powodu "motylków" w cipie :P. Kiedyś tak nie było to i związki były trwalsze. Po prostu miłość romantyczna, a naprawdę pociąg seksualny, prędzej niż później się ulatnia i związek budowany na cipie się rozpada. Co pewnie czeka też taką dziewicę jak ty:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też fakt słynne "rzuć go" przynosi rezultaty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to dobrze że
rzuć go działa. Obie strony mają dzięki temu mniej problemów. Facet pozbywa się idiotki a idiotka faceta. Wszyscy sa happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest cudowny!! no ba! i jedyny! dosłownie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo zwłaszcza misie, na których czekają babki z topu "mój chłopak siedzi w więzieniu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topikełe żabełe są
pod specjalnym nadzorem spasionych loch :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu mówi
o modkach? 💤 Nie słyszałaś o "spaionych lochach" z kosmosu które monitoruja ziemski internet w poszukiwaniu sztucznej inteligencji żeby wywieźć ją na melmaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×