Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magda2380

prosze o pomoc dla synka

Polecane posty

Gość lancomeichanel
z mrsa mozna zyc , co ty pierdolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hzgtfrd
Magda ,na tamtym forum panuja troche inne zasady.Po kafeterii sie mozna bylo tego spodziewac.Nie rzadko ludzie sa tutaj mieszani z blotem. tutaj skopiowalam pytania na ktore musisz wyczerpujaco odpowiedziec na pomocnych e mamach.Badz przygotowana ze dziewczyny beda pytaly o wszystko,niestety ciezko sprawdzic sytuacje przez int ,dlatego staraja sie od razu wyeliminowac wyludzaczy.Ty sie nie zastanawiaj,nie obrazaj tylko tam pisz:) a z kafe uciekaj bo tylko Cie zdoluja!! Czy maja dodatek mieszkaniowy, jakas pomoc MOPS, lub kiedy zlozyly, zloza?? Jak wyglada sprawa innych zasilkow dla bezrobotnych, jakis innych szkoleniowych? Czy matka ma np. zasilek wychowawczy?-czy moglabys wrocic do pracy?? Czy macie dozywianie?? Czy korzystasz z pomocy caritas?? asz dodatkowa pomoc np z jakiegos forum?? Skad jestes?? Czego oczekujesz?? Co robicie aby wyjsc z dolka?? W jakim wieku sa dzieci i jaki nosza rozmiar? Jakiej pracy szukacie dla siebie?? Czy udaje wam sie dorobic?? Czy szukacie pracy w jakim regionie? Czy tkorej z was wyjechaloby gdzie do pracy, np do innego miasta, zagranice?? Czy szkolne dzieci maja stypendium? Czy oczekujecie-jestescie w kolejce po mieszkanie socjalne, komunalne?- i ile lat czekacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_mikołąjka
czytając Twój pierwszy post można stwierdzić ze coś tu śmierdzi. Tez mam syna 1 miesięcy 4 zl do 30.12 w portfelu chory kręgosłup mimo 21 lat szukam pracy wszędzie tyle ze mam problem z opieka nad małym, żadna pomoc mi sie z państwa nie należy WIEC BIERZ DUPĘ I SZUKAJ ROBOTY I N IE WYMYŚLAJ A NIE SIE ŻALISZ JAKA TO TY BIEDNA JESTES BIEDNA I CHORA A Z RESZTA WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY!!! TU CI JUŻ NIKT NIE POMOŻE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena #
Nie sądzę, by Autorka poszła na pomocne. Tam panują konkretne zasady przyznawania pomocy; nikogo tam gronkowcem nie wzruszy. Poproszą ją o przedstawienie dokumentów, jeśli przedstawi je - otrzyma pomoc. Ale ona woli siedzieć godzinami na kafe, zamiast wziąć się za coś konkretnego :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena #
Skontaktuj się moderatorem pomocnych mam bj32, ona zagląda tu na topik "ona mnie oszukała, zdradziła i zostawiła" - to jest topik o anci27. bj 32 czasem tam zagląda- ona się Tobą zajmie. A najlepiej od razu zgłoś się na pomocne mamy, skoro koniecznie chcesz pomocy z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena # siedze bo jest wieczor a wszystko do 15 otwarte od rana do 15.30 jestem po za domem i załatwiam sprawy składam podania o prace"nie wpisuje gronkowca" podczas rozmowy informuje zapewniajac ale niestety wtedy otrzymuje odmowe załatwiam mieszkaniowe sprawy codziennie uczeszczam do komornika by dowiedziec sie co w zwiazjku sprawa synka alimentów obecnie równiez robie badania by otrzymac grupe moze uda mi sie wtedy znalesc prace nie nie uda!! wiem ze znajde "zdesperowana domowa zona" szczerze z całego serca wspolczuje Twojej siostrze Mamo Mikołajka czytaj prosze posty ze zrozumieniem powtarzam sie po raz kolejy i ostatni raz "szukam pracy" czy czytajac to tak ciezko czytac i rozumiec co napisane.. hzgtfrd własnie czytam o tym forum :) teraz ide skarba umyc i połozyć :) jak po bajeczce poczytanej usnie napisze napewno i wysle dokumenty wszystkie które beda potrzebowac jeszcze raz Ci hzgtfrd dziekuje i zycze spokojnych swiat a przedewszystkim zdrowia i usmiechu na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie teraz sklada "dokumety do pracy"?;-))))))) jak dobrzez placa to chetnie sama zloze swoje dokumenta;-))) myslalam ze sie reklamujesz poprzez cv - druga strona oglasza zainteresowanie i negocjujecie - a nie ze lata sie po miescie z ksiazeczka szczepien oraz innymi dokumentami - widac mylilam sie;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam "podania"czyli cv ;> latam po miesci skladam tam gdzie sa ogoszenia równiez korzystam z pup w miescie jak i ogoszen w internecie a kto tu pisze o ksiazeczce zdrowia ;o bosh czytaj ze zrozumieniem i cale posty .. tak to jest usiasc poczytac i bez zrozumienia -.^ prosze zamknac temat :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahah ja nie napisalam ile ma moj anilek lat? "patrz strona 2:P no teraz sie az usmiecham do monitora:P prosze dministratora forum o zamkniecie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz dawno moglas napisac
na pomocnych :O A ty od kilku godzin walisz nam po oczach tym gronkowcem i niemozliwoscia podjecia pracy z tego powodu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz dawno moglas napisac
:O A po cholere mi? Ani ty ani twoje dziecko mnie nie obchodzicie. Ja jedynie nie rozumiem jak mozna namolnie pisac w kolko kilka godzin jedno i to samo, nie zyskujac nic w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka godzin? 3 h to tak jakbym bya dobe? naprawde masz chyba problem z soba.. a moze sobie teraz debatuje zauwaz podziekowaam hzgtfrd i odpisaam co zrobie czemu pieprzysz farmazony i odstawiasz szopke trzepiajac sie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz dawno moglas napisac
:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanetkaaaaa__
proszę o kontakt ze mną - na e-mail: radarek123@interia.pl może uda mi się pomóc :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wamp
magda2380 jestes tepa naciagara, glupia kurwa i szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wamp gratuluje kultury:) sama wypowiedz swiadczy o Tobie nie o mnie:P nic dodac nic ujac zycze powodzenia^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wamp
SWIADCZY O TOBIE NIEROBIE PIERDOLONY; ZGNILIZNO NARKOMANKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wamp
SPADAJ BO GRONKOWCE SZTUCZNYM ODBYTEM CI WYJDA NIROBIE PIEPRZONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co moze mam odpisywac tak jak ona sie zwraca do mnie:) ? moja mam wychowala mnie dobrze i z uczuciami :P jesli pojecie ze na chamstwo sie nie wypowiem to wymadrzanie to przybij sobie sama piateczke z wamp bo ja wole miec rece czyste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda, napisz wprost.
Nie wdawaj się w głupią dyskusję z osobami, które na tym forum leczą swoje kompleksy. Napisz wprost, czego ci potrzeba, przecież są osoby, które mają nieznoszone ubranka po swoich dzieciach, czasem nieco przytyły i się w swoje ubrania nie mieszczą, a czasem po prostu mają coś, w czym nie chodzą, a co tobie by się przydało. Napisz, że chciałabyś to otrzymać od nich w prezencie na święta. Nie rób z siebie kaleki, nie bierz ludzi na litość. Po co, żeby dawali ci dobre rady? Fakt, dla większości ciułaczek, jakie na tą stronę trafiają, opłacenie paczki do Polski to ruina finansowa, ale może ktoś będzie ci chciał prezent zrobić. Nie dla tego, żeś chora, że tatuś dziecka uciekł, że ci się psują zęby, tylko dlatego, że będzie chciał zrobić ci prezent. Wszystkiego dobrego. Żeby w nowym roku ci się odmieniło na całkiem lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz dawno moglas napisac
Podobno godzine temu pisalas topik na pomocnych. Dlugo idzie ci to pisanie tam bo nadal go nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę mam
Najlepiej kogoś zgnoić no nie ? Są święta a może pomyślcie że są ludzie którzy portrzebują pomocy lub dobrego slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak i tu piszac czytaam i poznawaam forum tak tez tam robie widze sledzisz mnie:) mie i obsesyjne:P Synkowi przydalyby sie spodnie na rozm.128 i buciki 30/31 jesli ktos z Panstwa moze,jest w stanie w swojej sytuacji zyciowej wspomoc ubrankami i bucikami synka bede bardzo wdzieczna zrozumiem jesli Panstwo nie sa wstanie i licze sie z odmowami ze wzgledów na koszty pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale namolne babsko
dostala informacje gdzie moze pomoc uzyskac a nadal tu zebra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miala syna starszego od autorki i gdyby autorka zgodzila sie pokryc koszty przesylki to bym wyslala.. nie jestem zbyt bogata zeby dokladac do tego kase.. a i prawda ze wole prosbe o pomoc bez tej calej otoczki o gronkowcu itd... jednakze mam ndzieje ze znajdzie sie ktos kto pomoze. widzialam pomaranczowy wpis wczesniej wiec jednak ten topik nie musi byc wcale zalozony na darmo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×