Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katis

Wyjdzie mi spaghetti bolognese z koncentratem pomidorowym?

Polecane posty

Jestem początkująca w tej dziedzinie i naszła mnie ochota na spaghetti. Podsmażyłam mięso mielone z cebulką, czosnkiem i przyprawami, oczywiście mam też makaron spaghetti i żółty ser na wierzch, ale no właśnie mam problem z tym sosem. W przepisach czytałam, że jest potrzebny sos pomidorowy, albo pomidory z puszki, nie mam ani jednego ani drugiego, poza tym za pomidorami nie przepadam. Mam w lodówce sok pomidorowy i koncentrat. Co dodać, żeby było zjadliwe? Jak dodam sam przecier, to nie będzie za gęste? Jadłam u kogoś z koncentratem i wydawało mi się właśnie odrobinę zbyt gęste. Może dodać koncentrat i trochę tego sosu, a może kechup, żeby było bardziej lejące? A może właśnie powinno być tak gęste? Setki razy jadłam spaghetti, ale nigdy nie robiłam go sama:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjbvhjbtwrvrt
ty nie robisz spaghetti tylko jakas papaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgjgff
Dodaj sok pomidorowy i koncentrat bedzie ok, keczup odradzam, widze ze tu same pierdolone wszystkowiedzace wloszki siedza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhjbvhjbtwrvrt---> poproszę w takim razie przepis na prawdziwe spaghetti bolognese, przyda się na później. dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe :)
dodaj koncentrat i rozciencz wodą. Ja wsypuje torebke do spagetti i dodaje koncentrat , także bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franca forfiter
dodaj jeszcze ok 100g mleka wymieszanego z sokiem pomaranczowym to dopelni bordzo oryginalnemu i niepowtarzalnemu smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze dodaję do koncentratu wodę i przyprawy, bazylie, czosnek itd, ale skoro przyprawy dodałaś już do mięsa, to po prostu rozciencz koncentrat z wodą i dodaj do mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem w czym problem...
ja zawsze robię spaghetti z koncentratem rozcieńczonym wodą. I wychodzi pyszne- bardzo zachwalane przez znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mają mówić??
mówią to co chcesz usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz zrobic sos pomidorowy z miesem do makaronu. (juz nie silmy sie na te zagraniczne nazwy, bo to tylko rozmywa temat ;) ) sos pomidorowy mozna zrobic z pomidorow, albo koncentratu. ani jeden, ani drugi, nie bedzie zly, jezeli smacznie go doprawisz. z pomidorow (na moj gust) jest lepszy, bo ja akurat koncentratu nie lubie i nie uzywam, ale nie ma co nie wyjsc i tez bedzie dobry. a twoje watpliwosci co do uzycia ew. soku pomidorowego i keczupu rozwialabym tak, ze po prostu dadaj po troche tego i tego, sprobuj, jak smak sie zmienia, i wedlug wlasnych doznan smakowych dodaj wiecej tego lub tego ;) no i takim sosem polewasz sobie makaron o obojetnie jakim ksztalcie (no bo przeciez nie musza to byc koniecznie nitki) i jesz, i jest dobre 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym jednak wziela
ja bym jednak wziela sok pomidorowy i dusila z miesem, az odparuje. bedzie lepsze niz z koncentartem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×