Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

Gość ejj Paltz azot Ci nie hula
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa nieświęta i chooj
Jesteśmy razem 8 lat :classic_cool: a mam 23 :o Nie wiem sama jak ja to przetrwałam :classic_cool: No a co do wigiliji to też tak nietradycyjnie, ryba będzie ale też nie karp bo nie lubimy a tak to sałatki 2 i kapucha z grzybami :o no i jeszcze kurczaka upieke :classic_cool: a co do ciast to gotowce kupuje bo nie lubie piec i jesc ciast :o a zaś chłop uwielbia wiec sobie kupi gotowe, ja sie nie będę przy tym wkurrfiać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michau :D bolał mje wczoraj brzuchełe po tych tzytzach także tego :O piertolę już u niego nie kupuję 😭 żadnych produktów mięsnych und nabiałowo podobnych :O:classic_cool: co do ciast to u mje jest idętyko :classic_cool: tyle, że ja w tym roku chciałam się troche postarać i zrobić pyszne ciasteło. jednak na kurva dobrych intencjach się skończyło :classic_cool: i też dzisiaj kupiłam gotowca :D przystojaniku i co? ruchałeś się coś ? z którą kochanką? lewą czy prawą? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o męskich sprawach rozprawialiśmy, bez kobiet w spokoju tak o naszych lewych biznesach:) mieszkam na warmii i mazurach wiec jezior to mam od groma wiec w lato to uuuuuuuuuuuuu super jest tu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak x men nl
Handlujemy nielegalnym kałem oraz przerzucamy go przez granicę z obwodem kaliningradzkim :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az takie lewe to nie bukmacherską się zajmujemy no i całkiem niezle idzie w skal miesiąca można kilka tysięcy na czysto zarobić tylko my robimy tak ze omijamy podatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D podszyw znalazł się w dobrym miejscu o dobrym czasie :classic_cool:🖐️ aha aha rozumiem. ciekawi mje trochę jak można omijać podatki w tym przypadku, ale chyba nie będę Cię pytać bo było by to troszkę niestosowne, to raz :classic_cool: a dwa, że pewnie i tak bym z tego gówno (to którym handluje podszyw w powyższym poście) zrozumiała 🖐️:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu wystarczy grac u zagranicznych firm gdzie takowa ustawa nie obowiązuje, wiele jest takich firm tylko trzeba uważać na oszustów a co tam Ty dziś robiłaś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie patent rozkminiony :classic_cool: to mówisz, że jesteś bogaty? mogę zostać Twoją żoną jakbyś szukał nic nie robiącej tylko leżącej und pachnącej małżonki :classic_cool:🖐️ no a ja to dziś proszę ja Ciebie nie robiłam nic ciekawego. w każdym razie z kolegami nad jeziorem uskuteczniać lewe ruchy nie byłam :classic_cool: zaaa tooo... byłam w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie zony jak tako mi nie potrzebna no chyba ze byś mnie sobą oczarowała to wtedy ina kwestia bym musiał kupić pierścionek z diamentem i dwa bilet lotnicze na Majorkę , na razie wystarczy mi dojrzała dziewczyna, ale z tego co pamiętam to młodych nie lubisz a ja mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wtedy ja bym nie miał zbytnio korzyści seksualnych wtedy, chyba ze to by była tylko taka przykrywka, dobra mina do zlej gry:) a jak bym zbankrutował to zapewne byś mnie rzuciła i co wtedy materialistyczna miłość by prysnęła ale ja szukam miłości z uczucia takie nie zależnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo melo maupy
nie spać :P wstawać :P świętować :P :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa nieświęta i chooj
Wstałam, tzn nie wstałam tylko sie obudziłam :classic_cool: I se bigos idę robić :o Tylko tak się zastanawiam czemu kurfa nie idzie kupić np pokrojonego mięsa czy boczku i kiełbasy w kostkę? Albo kapusta, trzeba kroić oczywiście :o Miesiąc temu widziałam krojoną ale w 10kg worach a na tzo mi tyle tego :o Ja to wszystko muszę zrobić, normalnie nikt nie wpadł jeszcze na taki pomysł, żeby odciążyć biednych ludzi od takich czynności :o Wesołych i zdrowych Świąt 🖐️ Niech Wam skrzynki z piwem z nieba spadną :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosantkał Ty serio masz 23
na karku? myślałam, że Ty stara dupa jesteś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa nieświęta i chooj
a mam :o 23 to już przecie jest starość 😭 Ale czuje się na 16 wiec nie jest zle :classic_cool: Ostatnio w dwóch sklepach jak kupowałam faje prosili o dowód :classic_cool: Dobra kurva ide bo nikt za mnie bigosu nie zrobi :o A tak w ogóle muszę butelkę wina otworzyć żeby dodać do bigosu a ze butelka jest na korek no to trzeba ja opróżnić za jednym zamachem a do bigosu wleje ile? pol szklanki :o to się nie może reszta zmarnować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie sie siemaaaaa 🖐️ wigilia wigilia, odpalamy ten proceeeeeeeeess :classic_cool: świąteczne igrzyska uważam za otwarte (((:classic_cool:🖐️))) też wstałam rano i już mam w sumie prawie wszystko gotowe. jeszcze tylko ogarnę siebie i mogę zasiadać do wieczerzy. piertolnę se dzisiaj loczky, atzo kurva! :classic_cool: ... potem się dziwię, że przez cały rok piję :O a tu nie ma się co dziwić. jaka wigilia taki cały rok :classic_cool: w e s o ł y c h :) und zdrowych 🖐️ libacji alkoholowych oczywiście :classic_cool: nie no żartuję. świąt :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×