Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

Józek a jakie jest Twoje ulubione piwo? o ya yebie pamiętacie PELE MELE ? :D tak mi się to pytanie skojarzyło. bo tam były takie kłesty typu: ulubiony kolor :O ulubiony zespół kurva :D hahaha. chciałabym sobie tera coś takiego poczytać. co ja tam wypisywałam 🖐️ chyba bym się posikała ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa nieświęta
No co Ty :o Przecie już jest koniec dnia i trza sie uchlać za cały tydzień :o :classic_cool: Ja tylko czekam na dowóz browarów :) Sto lat chyba nie piłam % :o U mnie stara bieda nową goni. Czasem tu bywam ale jak już coś napiszę to na pomarańczowo bo nie chce mi się logować a do starych nicków haseł zapomniałam 😭 PŚP Ciebie też tutaj rzadko widzę, przynajmniej pod tym Twoim honorowym nickiem :p Karpie już ubite? :classic_cool: Choinka kapslami i puszkami z piwa ozdobiona? :o hahaha :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa nieświęta
Józek no to tysk w pysk :classic_cool: :o Ja pije okocim,chociaż w tej chwili tylko sobie w myślach piję, czekam aż mi ktoś do sklepu skoczy 😭 Mam wóde jeszcze ale tego nie tykam bo mam cykora. Jakbym tak sie wódy napiła to nie wiem czy przeżyję do wigiliji 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj żyję w jakimś dziwnym amoku , że nawet nie wiem kiedy jest dzię a kiedy notz :O mnie pod moim honorowym nickiem nie widzisz bo mi go kurva niehonorowo zbanowali :classic_cool: karpia kupię już ubitego 🖐️ a choinkę mam... kurva z flaszki po Finlandii 0,7 w którą wmontowałam lampeczki :classic_cool: także no. u mnie wysztko dobrze :):O:D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faynie macie z tymi dostawami 😭 kurva tera tak pomyslałam se :classic_cool: że szkoda , że ten koleś od cyckuf nie pracuje w strefie alkoholowej :classic_cool: może jakbym brała dwie zgrzewy napoju bogów to on by mi dawał 3 gratis ? :classic_cool: marzenia nic nie kosztują... :O😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa nieświęta
Niemożliwe, że Cie zbanowali! Za tzo sie kurva pytam? Taka kulturalna, miła, uczciwa, intelygentna, wrażliwa osoba jak Ty? Komuz mogła zajść za skórę? :o Może modka miała okres, albo nie miała orgazmu podczas ostatniego stosunku z bananem, chciała się zemścić kiedy pisałaś o swoich przeżyciach z butelką po finlandii, z ktorej teraz zrobiłaś sobie choinkę? :o Tak poza tym to motzna flacha musiała być :classic_cool: Ja też choinki nie mam prawdziwej 😭 Podsunęłaś mi właśnie pomysł jak ją zastąpić, no ale będę musiała flachę opróżnić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paletz od cycków się zaczyna, a później powolutku, powolutku przeskakuje się na kolesia z alko, chooj, że brzydki, nałóg wymaga poświęceń, jeśli się okaże przystojniakiem to czego tu więcej chcić ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa nieświęta
Dżozef, chodzi Ci o to, że nie naliczają Ci postów? Bo posty naliczają po każdym zalogowaniu się. Czyli jak napiszesz 50 postów i nie wylogujesz się w tym czasie ani razu to i tak Ci nalicza tylko jeden post, musiałbyś się za każdym razem gdy chcesz coś napisać logować się na nowo, żeby naliczony był każdy post. Mam nadzieje ze zrozumiałeś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisałabym Ci krowo, ale pewnie Cię już nie ma także se daruję :classic_cool: słuchajcie. mam dla Was kolejną zagadkę :D bo tak mnie męczy przeyebany kaszel :O więc znalazłam w swojej apteczce syrop na męczący "suchy kaszel". i przypomniało mi się co ostatnio widziałam na monsetrze. oto obrazek: http://hg.joemonster.org//mg/albums/new/111216/reklama_lekow_uczy.jpg i tera niech mi kto mądry wytłumaczy jak to ten syrop ma niby działać? :classic_cool: ja myślę, że to jest nic innego jak efekt placebo :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra powiem ci. ale nie ponosze odpowiedzialności moralnej ani prawnej jak również nie poniose kosztów pogrzebu ok? no wiec jak łykniesz ten syrop musisz z całej siły jendocześnie: 1.zacisnąc przełyk 2.w trakcie połykania wciągnąc powietrze do płuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa nieświęta
a ja Ci odpiszę, chociaż pewnie nayebana leżysz gdzieś w rowie :o Tu chodzi o syrop na spirytusie :classic_cool: Taki trafia w każdy ból, więc nie bądź glupia i lepiej strzel se setkę a gwarantuję, że kaszel przejdzie jak w reklamie mukosolwanu :classic_cool: tata kaszle tak bo se nie jebnął sety 🖐️ :o Matka nie pozwoliła i sie chłop męczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa nieświęta
chyba sie nayebałam :o No ale nie mówcie że racji nie mam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeee krówka :)
jak ja dawno Cię nie widziałam :) kopę lat jak nie więcej fajnie Cię znów czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leżę! w łóżku :O i czuję się jakby po mnie przejechał tir z wyborową 😭 pewnie się zastanawiasz dlaczego z wyborową ? to się kurva zastanawiaj dalej jakżeś taka mondra :classic_cool: pierwsze słysze, żeby w sumie wóda pomagała na kaszel. mama mi o tym nigdy nie mówiła... to pewnie jakiś regionalny trik :classic_cool: ale! słyszałam że papierosek pasuje idealnie. dlatego też puszczę się teraz z dymem, atzo! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×