Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

Gość on naprawde to robi ?
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo melo żarłoki i pijoki
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa nieświęta i chooj
Witame z rana :classic_cool: Ale rodzinka tego mojego chlopa jest niewychowana 😭 Leze se wczoraj w lozku juz po wigiliji, bez ubrania ofkors :classic_cool: i ogladam kevina a tu nagle bez pukania wchodzi siostra jego i kolędę śpiewa :o Jeszcze nigdy sie tak szybko nie ubierałam :o No i dzisiaj pewnie też przyjdzie któraś z sióstr mojego chłopa także ja wypiertalam z domu do moich starych coby tamtych nie gościć:classic_cool: No jak można kurva wejść do kogoś bez pukania :o Coby było gdybyśmy odprawiali akt miłosny :classic_cool: 😭 Jade do swoich, mam nadzieję że się nażrę :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijame
i leczymy katza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pśp jest na wytrzeżwiałce
na Pasterkę poszła i się jej troszkę pojebało i zaczęła uskuteczniać drogę krzyżową, darła się w kościele "stacja 150 Pan Jezus idzie do wojska, mamo przyjedź na przysięgę" itp. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, też o tym słyszałem:O ale co najdziwniejsze, ludzie w kościele wrazz proboszczem przyłączyli sie do pśp w tej drodze krzyżowej...zaalarmowane telefonami przestraszonych ludzi służby porządkowe nie mogli opanować tej zbiorowej psychozy,hipnozy,czy jak to nazwać... gdy w końcu udało się przewieść wszystkich ludzi (największy opór sprawiała pśp wraz z proboszczem) rozpoczeło się dochodzenie co było przyczyną takiego zachowania spokojnych zdrowych na umyślę i trzeźwych ludzi (z wyjatkiem pśp oczywiście). DLaczego ludzie w kościele zaczęli naśladować paltza i robić te wszystkie dziwne rzeczy? ZGromadzeni tej nocy w kościele wierni po odseparowaniu ich od pśp i kilku godzinach odpoczynku nie pamietali całego zajścia. no i wiecie co ustalila policja i lekarze i inne służby? (nawet podobno mulder i skali sie przewineli)? ja wiem bo mój kuzyn pracuje w policji...:) pewnie pomyślicie że to charyzma psp...:P policja i specjaliści z zakresu psychologii i psychiatrii też tak twierdzili do czasu jak odkryto na wpół wypalone ok 500 gram zielska w jednym z kadzideł... teraz pśp jak tylko odzyska świadomość na wytrzeźwiałce, a zwykle trwa to ze dwa dni...to będzie miała sprawę za posiadanie, rozpowszechnianie i zmuszanie do brania narkotyków... ps.na wytrzęźwiałce jak zwykle nie było z rana mikołaja tylko pan strażnik typu bears...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocturnal
Wjechalbym swoim zaganiaczem między poślady PŚP :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocturnal
No to rozszerzaj poślady, wchodzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocturnal
O kurva, ale ciasno, jak po praniu :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocturnal
Wiem, to jest pozycja na jeźdźca, zaraz do tego przejdziemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocturnal
Nie gadaj tyle tylko baunsuj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak masz coś do
zaoferowania poza suchym pierdu pierdu w każdym poście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znow sie nie popisałes
mdły jestes jak ta sraczka, która masz zamiar wyprodukowac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocturnal
Mam zakwasy po wczorajszym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pśp nie chciało mi sie już w tamtym topie pisać ale z tym bunkrowaniem - ja to nie wiem czy bym sama chciałą mieszkac...musialabym se sama gotowac, sama sie wypróżniać :( chyba że taki świat jak w sali samobujcuf (ogladalas?) tj. bez wychodzenia z pokoju tylko kafe 24/7 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Henryk. traktat z Locarno. traktat gwarantował nienaruszalność granicy niemiecko-belgijskiej i niemiecko-francuskiej. w którym roku został zniesiony? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×