Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stoprocent pśp

upiję się dzisiaj, atzo!

Polecane posty

ale mam nadzieje, że się nie przechwala jaki to on kurva nie jest wódz minetu :classic_cool: bo się okaże że jest krową co dużo muczy , a mało mleka daje :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puta puta puta putaputa putaputa putaputa putaputa putaputa putaputa putaputa putaputa putaputa putaputa putaputa putaputa putaputa puta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa nieświęta.
Witam z rana na katzu :o 🖐️ Dzisiaj będzie ciężki dzień :o Nie wiem czemu tak mi sie wczoraj pomyślało że to dzisiaj wigilija jest i ryby rozmroziłam :classic_cool: Myślicie, że na dobry początek dnia powinnam se browca chlapnąć? :o został mi jeden od wczoraj :classic_cool: Tak poza tym to co za chooj mi nicka zapiertolił pytam się! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo melo santkał
stzrel se browca, a co :P chociaż pewnie już strzeliłaś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa nieświęta i chooj
ano strzeliłam :classic_cool: nie mogłam się doczekać Waszej rady to se sama poradziłam :o tylko smaka sobie narobiłam po tym jednym piwie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema! kurva ratoonkoo 😭 meet jesteś tu czy Cię nie ma? 😭 siema krowa 🖐️ sorry, ale niestety nie pogadame tera bo mi się doopa pali :O:classic_cool: muszę wypiertalać na zakupy zara, powiedziałam chłopu, że mam wszystko przygotowane w sensie listę itd. a ja chooya mam :O zapisane wszystko na kompie, a mi się spiertolił i nie mogę tera... no koorwa tera to ja nic nie moge 😭)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hooy doopa kurfa tzipa 😭 jestem beznadziejna :classic_cool: nie mogłaby ta wigilia być za tydzień :O a dzisiaj np sylwester :classic_cool: tzn jutro :O a dobra spiżdżam bo widzę że dzisiaj to ze mną jest gorzej niż wczoray 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko pod kontrolą bejbe
poszedł sms i zrobisz ten sernik, choćbyś miała się.. nie powiem co :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senkju ❤️:) no. zaQpy zrobione :classic_cool: tylko, że tego :O właśnie wypiłam pare łyków kawy z jakimś chooyowym mlekiem :O kupiłam dziś, ważne niby do 30 grudnia. wlałam do kawy, zayebiście, nie ścieło się ani nic. próbuję kawe a tu :O jakiś kurva dziwny smak :O ale pomyślałam: a no żułam miętową gumę to pewnie dlatego 🖐️ ale po czasie dalej taki dziwny posmak... poszłam do lodówki wącham to mleko i :O wylałam. mam nadzieje, że mi nic nie będzie 😭 i nie wiem czy robić se drugą kawę z mlekiem kuleżanki czy nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta idą już piwo otwarte tez, zaraz przyjdą koledzy i kolędy będziemy śpiewać potem dojdą laski i będzie ruchanie aż do nocy a potem rano do spowiedzi i wszystko jak w Biblii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa nieświęta i chooj
a ja mam i cole i wóde i sześciopak piwa :classic_cool: Także sie nayebie dzisiaj.... znowu :o Tak poza tym to pojechałam kupić prezent teściowej i w sumie nie było nic ciekawego i kupiłam jej mydło :classic_cool: taki zestaw, no i jeszcze perfumy i przez to, że tak wąchałam wszystkie to teraz czuje 30 zapachów naraz :o No ale idę brać prysznic bo później mogę nie być w stanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro masz teściową to pochwal się co kupiłaś mężowi :classic_cool: pewnie skarpety, pantofle i piwa! w kolejności: piwo w skarpetce, skarpetka z piwem w pantoflu 🖐️ aha. browarów jest zgrzewa więc kupiłaś 12 par pantofli und skarpetek. na każdy miesiąc inna para :classic_cool: a ja nie zamierzam dzisiaj robić nic kurva :classic_cool: to znaczy mam w planach nocne gotowanie. wysoko se stawiam poprzeczke. pewnie podświadomie wiem, że i tak tego nie zrobię, ale przynajmniej tera mogę leżeć spokojnie jak wiem, że PRZECIEŻ ZDĄŻĘ :classic_cool: no, ale idę se tera wrzucić krewetki w cieście do piekarnika, bo potem mogę się tak rozleniwić, że nie będzie mi się chciało wstać i mogłabym umrzeć z głodu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech mnie kutacz :O plany mi się krzyżują :O ustalając sobie, że będę gotować w nocy, zapomniałam, że wcześniej ustaliłam sama ze sobą, że jutro z rana wypiorę pościel i posprzątam. no i tera je koorwa problem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa nieświęta i chooj
Nie no męża jeszcze nie mam :classic_cool: Odkładamy sobie to już od 6 lat :o No bo po chooj mi ten ślub? nie? :classic_cool: No a kupiłam mu zegarek i kosmetyki... On jest niepijący i niepalący :classic_cool: Przeciwieństwa się przyciągają :o :p Przynajmniej mam kierowcę na imprezach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa nieświęta i chooj
a co gotujesz dobrego ze tak zapytam? :classic_cool: Ja dzisiaj tylko 2 sałatki zrobiłam i miałam sprzątać ale jakoś mi się nie chciało :o Jutro chłopa zagonię do roboty bo ja nie mam zamiaru ze szmatą latać :classic_cool: Sobie ustaliłam zasadę, ja gotuję a on sprząta :D Także ma przeyebane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 6 lat? to co kurva jesteście ze sobą 12? :O:classic_cool: niepijący niepalący. to taki trochę ten Twój facet ekscentryczny jak moja jutrzejsza wigilia :classic_cool: która będzie... niemodląco niejedząca tego co zwykle :O:classic_cool: rozumiesz? :classic_cool: robię se własną kurva niekonwencjonalną wigilię która w porównaniu z tym co miałam w domu, będzie raczej przypominać sylwestra :classic_cool: dlatego daruję sobie wymienianie potraw :D ale ryba będzie :P niestety nie karp 😭 bo mi się nie chce z nim piertolić :O no to by było tak FSKRÓCIE :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn nie czy jesteście ze sobą tylko ile jesteście :O nosz ja piertolę 😭 ACHTUNG zgłoszono zaginięcie mózgu, znalezionych prosimy o udanie się w kierunku redakcji kafeterii i złożenie go obok śmietnika. odbiorę jutro rano :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paletz napisał: "właśnie wypiłam pare łyków kawy z jakimś chooyowym mlekiem kupiłam dziś, ważne niby do 30 grudnia. wlałam do kawy, zayebiście, nie ścieło się ani nic. próbuję kawe a tu jakiś kurva dziwny smak ale pomyślałam: a no żułam miętową gumę to pewnie dlatego ale po czasie dalej taki dziwny posmak... poszłam do lodówki wącham to mleko i wylałam. mam nadzieje, że mi nic nie będzie i nie wiem czy robić se drugą kawę z mlekiem kuleżanki czy nie?" prosze zrócić uwagę na ten fragment "właśnie wypiłam pare łyków kawy z jakimś chooyowym mlekiem" :classic_cool: ehhh trzeba było nie kupować mleka u tego kolesia z mięsnego:D:O:D:O🖐️ do kurzych piersi tez pewnie dodaje coś od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×