Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 27 latka

Jak dać mu do zrozumienia, że mi się podoba?

Polecane posty

Gość 27 latka
Nie mamy w pracy takiego miejsca. Każdy dział ma swoja kuchnię, a nasze działy są od siebie bardzo oddalone więc nawet przypadkiem na siebie nie trafimy. Spotkanie - miałam na myśli w większym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie maila w pracy? Napisz coś do niego. Np. wyślij jakiś śmieszny film (O zobacz, co mnie dziś rozśmieszyło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 latka
ZNAM ODPOWIEDŹ tak, właśnie o tym pomyślałam :) głupie, ale zaczęłam od zmiany na facebooku statusu na "wolna" może akurat zauważy. Wcześniej nie miałam w ogóle ustawionego statusu związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 latka
JacekJ Jasne, maile mamy, myślałam o tym, aby właśnie wysłać coś (cokolwiek, w stylu 'na zaczepkę, zobaczyć jego reakcję") tylko myślałam właśnie o FB nie o firmowym mailu. Zawsze to bardziej prywatny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNAM ODPOWIEDŹ
niesądze żeby faceboook był najbardziej odpowiednim miejscem . Jeśli nie znalazł informacji za pierwszym razem nie będzie wyczekiwał i glapił się w monitor aż zmienisz swój status. Come on nie wierzę że jako kobieta nie wiesz jak subtelnie dac muz znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 latka
No problem w tym, że serio nie wiem. Nie mam pojęcia jak to rozegrać, nie wypalę między potwierdzaniem jednego zamówienia a planowaniem kolejnego z tekstem "nikogo nie mam"(nie ważne jak bardzo nie w prost) przy 4 innych osobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 latka
Dzisiaj miałam okazje - mieliśmy wigilie firmową, składaliśmy sobie życzenia. Ale dupa jestem i nic nie zrobiłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Obawiam się, że po takiej przysłudze którejkolwiek z koleżanek z pracy cała firma miałaby o czym plotkować." "no a pozniej powiedz jeszcz szfowi i sprzatace a pozniej cieciowy, portierowi i panu smieciarzowi co opróznia smitniki na przystanku obok, " W moim pomyśle chodziło nie o byle jaką koleżankę, tylko taką koleżankę-przyjaciółkę, która różni się od szefa, sprzątaczki i śmieciarza tym, że zachowa dyskrecję wobec innych, a tylko jemu wygada. Jeśli z nikim w pracy nie jesteś w bliższych relacjach, to oczywiście odpada. Inna porada: w rozmowach wciągaj go w tematy niezwiązane z pracą. Poproś go może o jakąś przysługę, a potem będziesz mogła chcieć mu się zrewanżować zapraszając na kawę - wtedy to nie będzie zaproszenie na randkę, tylko okazywanie wdzięczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojaaaa
no to juz lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNAM ODPOWIEDŹ
jeśli wspólpracujecie razem zaranżuj rozmowe z koleżanką przez telefon z pytaniem podczas waszego spotkania czy nie będzie problemu jeśli jednak przyjdziesz sama bo nie będziesz szukac nikogo na siłę lub coś podobnego ale musisz robić to bardzo subtelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojejaaaa
tak to z pewnoscia dobry pomysł na to aby si od kogos odsunac a nie bedzie ci głupio ze kłamiesz przy nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×