Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SYNOWA 28

normalnie nie opłaca się starać przed teściową i rodziną męza !

Polecane posty

Gość SYNOWA 28

Powiem wam że mam mlody staż małżeński. Raptem nie całe 3 lata. Od jakiegoś czasu wróciła teściowa do domu(mieszkamy w domu rodzinnym meża). No i zaczęło się.... Jak się obrazi to się zamyka w pokoju albo rzuca kąśliwe uwagi, udaje obrazoną , zaczyna się specjalnie głodzić, wszystko na pokaz i demonstracyjnie byle by nam młodym dopiec. Ma 68lat. Zabiegałam o jej względy ale popełniłam straszne faut pas ! Otóż powiedziałam o jej córce ze sie na siłe do nas wprasza z dzicmi i mezem na narty nawet nie pytajac nas o zdanie...a przecież beda korzystac z parteru (naszej czesci domu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadia zlote
jakiej naszej? to jej dom rodzinny i ma prawo to ty jestes tam lokatorem........dlatego lepiej w wynajetej ae sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowe,,
sa na ogol wstretne,zloscliwe i patzra zeby tylko dopiec synowym czyli normalka,he he olac,i czesc moja pierwsza byla suka,druga okazala sie meeeeeeeeeega suka nie mam kontaktu i jestem bardzo szczesliwa z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYNOWA 28
Jak tu zrobić by tesciowa sie od nas odosobnila, by jakoś narysować granice życia intymnego w rodzinie ? Chodzi o to ze jak nie mam ochoty to nie przyjmuje gości a jak mam to sama o tym decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahdahda
Czy ja dobrze przeczytałam:P Mieszkasz u teściowej i z Waszej części domu? Na narty córka nie ma prawa przyjeżdżać!! A co ma wynajmować u sąsiada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYNOWA 28
W porządku dom jest jeszcze jej ale ma być nasz. Mamy parter a ona pokój na gorze, bo tak sama chciala. Ja nie pytam się czy mam prawo czy nie tylko co zrobić by wyznaczyc zdrowy dystans miedzy tesciowa i szwagierkami a mężem i mną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYNOWA 28
Akurat to ze to jej dom rodzinny w ktorym palcem nie kwiwnela by cokolwiek zrobic nie ma tu znaczenia. Chodzi o szacunek , takt w zachowaniu się wobec mnie i męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahdahda
Chodzi o to ze jak nie mam ochoty to nie przyjmuje gości a jak mam to sama o tym decyduje. Buhahaha To sama sobie dom wybuduj i decyduj!! Kto w nim może być gościem, ale zabraniać teściowej, by odwiedziła ją córka to lekka przesada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahdahda
odpowiadam, wybudować sobie dom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYNOWA 28
Załóżmy ze moj brat ma zone i mieszkają u mojej mamy na pietrze. Ja jadac do mamy nie wchodze do szwagireki na pietro i nie zawracam jej głowy, bo uważam to za nie kulturalne wpraszanie się. Gdybym chciała ją odwiedzić to czekam az zejdzie na parter i mnie tam zaprosi, lub powie ze moge wpaść na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahdahda
A w czym masz problem!! Kompleksy wychodzą!! Rodzina kochająca się i intruz się dokleił, tak to widzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYNOWA 28
Nie panosze sie w domu tesciowej bo za kilka lat bedzie to nasz dom. W zasadzie to juz tak od razu powinnam napisać. Wnosłam sporo pieniedzy do tego domu i nie uwazam się za bezdomną bo mam swój dom w ktorym tesciowa mieszka na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahdahda
TY mieszkasz u teściowej!! Zakoduj sobie to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYNOWA 28
Jakie kompleksy dziweczyno ?! O czym ty piszesz do mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debi
też mam problem z teściową i szwagierką, co prawda innej natury, ale dlaczego tak się utarło, że to faceci narzekają na teściowe ? tragedia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahdahda
Jak się domyślam, córka przyjeżdża do rodzinnego domu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYNOWA 28
"TY mieszkasz u teściowej!! Zakoduj sobie to!!" Tak ?? A wytłumacz jeszcze dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahdahda
Bo jesteś nieudacznikiem życiowym, którego nie stać na własny dom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYNOWA 28
Moment dla czego mam sobie kodować ?? Dlaczego mam wbrew zapewnieniom i ustaleniom uważać się za pozbawioną prawa do normalnego życia ? Co ty opowiadasz dziweczyno ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYNOWA 28
Tak tak...jasne... szkoda mi z Tobą prowadzić dalszy dialog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahdahda
Bo jesteś pazerna i wolisz mieć na tacy wszystko podane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYNOWA 28
Nie wiem czy jestem pazera. Wiem ze lubie się czuć swojo w domu. Do nikogo nie robić sztucznych uśmiechów i dawać sobie w kasze dmuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahdahda
Normalnie możesz żyć jak się czegoś dorobisz sama:P A jak nie potrafisz, to się nie krzyw i nie bruźdź w rodzinie. Chyba jest normalną sprawą, że córka do matki jedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYNOWA 28
Mam pytanie: czy kiedykolwiek mieszkałaś z rodziną męża ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debi
ja się specjalnie przed teściową nie starałam, byłam sobą, jak zaszłam w ciążę to "jak mała sie urodzi bedziemy wam cały czas na głowie siedzieć" i co? małą sie urodziła, przed swietami akurat - przyjechali raz, bo trzeba na świeta robić, a mnie nikt nie zapytał czy pomoc? posiedzieć przy małej? co prawda mieszkamy z moją mamą, ale ona wtedy pracowała po 12h/dziennie, pomagała mi, ale wypadało chociaż zapytać; pozniej nie jezdzili " bo co sąsiedzi powiedzą, że cały czas u nas siedzą", wrocilam do pracy, bo nie mozemy sobie pozwolić na jedną pensję - to jestem wyrodną matką która sie wypiełą na dziecko, ale z ona z wnusią nie posiedzi (chcociaz cały czas była mowa ze bedzie się opiekować - dwa dni przed moim powrotem do pracy powiedziałą "szukajcie niani") i tak od słowa do słowa, dzisiaj ze sobą nie rozmawiamy, nie odwiedzamy się i mam spokój, gorzej z mezem, bo on jest rozerwany pomiędzy mną a rodzinką :( i nie jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYNOWA 28
Córka nie jedzie do mamy tylko do nas bo to my ich gościmy a mama tylko pomaga w obsłudze. Taka mała wzmianka jakby ktoś nie wiedział do kogo jedzie szawgierka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahdahda
debi załóż swój topik, bo tego chyba nie zrozumiałaś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYNOWA 28
MASZ PLUS BO NIE MIESZKASZ W JEDNYM BUDYNKU Z TESCIOWĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahdahda
a co Ci przeszkadza szwagierka:P, przecież, to siostra męża:D Taka zaborcza jesteś, że zero kontaktów z rodziną, to idź do psychiatry:D Forum na nic Ci się zda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debi
sahdahda, a jakby napisała, ze tesciowa 68l mieszka sama, a ona buduje się na drugim koncu miasta to tez byłaby złą synową, bo skazuje starsza panią na samotność w wielkim domu, że nie chce sie opiekować matką męża itd itp ja mieszkam w moim rodzinnym domu, z moją mamą i wiem ze nie jest łatwe takie dzielenie domu, ale czy to znaczy ze mam sie wyprowadzić i zostawic ją samą? budowac drugi dom, chociaż ten jest dwurodzinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×