Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michalina87

Julia

Polecane posty

Gość mellina du amor
phi tak czy siak czekam aż w końcu coś się ruszy w tym serialu i janek z julkąą wreszcie się na siebie rzucą jak wygłodniałe zwierzęta bo ileż można patrzeć na te ich maślane oczy, o tmy żenującym pocałunku to nawet nie wspominam :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frghjfgh
co za pierdy gadacie :O gyby matka Janka była siostra matki Julki to Janek i Julka byliby kuzynostwem :O nie mogli byc razem,tak blisko spokrewnienie nie moga brac slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsd,d,d,d,
No wlasnei kurde i co teraz? Fakt akcja za wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo tego że serial ciągnie się jak flaki z olejem to i tak oglądam fakt Julka i Janek koszmarni ale czekam na to aż się rozkręcą najlepsza to jest mamuśka Moniki ona jest mega uśmiać się można że hoho ale najbardziej to mnie wkurza ten cały darus tak naprawde nigdy nie lubilam tego aktora ale tu gra masakrycznie i wyglada ochydnie w tych dlugich kudlach jak jakis wiesniak bleeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhybolk
zgadzam się ten aktor jest oblesny w tych kłakach :O Jednak wkurzające jest to,ze wszyscy z Kliniki są taaaacy śliczniszczupli i ,,zrobieni,, :O niezyciowi... i wkurzające jest to,ze Monika-vel Marta żmuda trzebiatowska nawet jak budzi sie rano,to ma kilo tapety :O,ja rozumiem,ze nez niej by straszyła ale mogliby sobie darowac ciemne cienie i poprzestac na tuszu z rana a nie nawet błyszczyk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko jest jak teatralne przedstawienie. ustawiają sie do rozmowy i stoja blisko siebie albo raptem wpadają na siebie. zawsze doskonale ucharakteryzowani i słodząco uprzejmi nawet gdy się kłócą. kamera zawsze stoi w tym samym miejscu dlatego pokazuja te same pomieszczenia z jednej strony. po prostu tani serialik. zatrudnili kilku starych wyzeraczy aktorów a reszta beznadzieja. przedstawienie dla półmózgowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igora lubię
A mnie to się podoba Igor! Pięknie wyczaił Monikę, jako jedyny chyba kuma o co chodzi i gasi ją perfekcyjnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxsdk
im więcej odcinków to ten serial robi się coraz głupszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz fistułe
nudny sie zrbil ten serial a ta julka to juz taka sztywniara masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotti123-W
Krystian Wieczorek to ciota bo nie ma prawa jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututujjjuu
spokojnie pare odc padaki i sie rozkreci na pewno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hu steczka
serial skończy sie 23 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia weźmie ślub z maćkiem
wezmą cywilny bo maciek obieca jej pieniądze a ona nie będzie miala wyjscia bo bedzie potrzebowała pieniędzy na leczenie siostry. Na ślubie pojawi się Darek ze zdjęciami maćka i jego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolorowa zebra
ludzie nie oglądacie Julkii ? Ja oglądam i tak sobie mysle ze Marta Zmuda pasuje do roli zmiji :D Nie rozumiem sprawy z ta kasą... spodziewalam sie raczej intercyzy.. z tu takie cosik... aswoja droga Maciek dostal zwrot kasy podwójny za wynajem sali moze polowe dac Julce na operacje a reszte staremu wrócic :O wpieprza mnie to,ze u Moniki w domu ciagle graja tylkow tej sypialni..no bez jaj napewno ma kuchnie w tym mieszkaniu skoro ma garderobe i salon tez.. co za oszczednosc na ,,planie,, tak samo jak ona nic nie gotuje a Janek jak wracal z roboty jadl kolacje u mamusi... niedopracowany serial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjuuulllliiita
tzn jakie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DSSSSSSSSSD
jak sie skonczyl wczorajszy odcinek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nxnxxxn
ze Janek powiedzial Monice ze kocha JUlke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkhkhhkk
na trzebiatowska patrzec nie moge - niby kobieta ładna zgrabna a ma cos takiego w sobie ze odrzuca mnie od niej. a jesli chodzi o serial, uwazam ze jest jej za duzo, zawsze wlezie gdzies, podslyszy cos, na cos wpadnie - za duzo takich akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie! zgadzam sie sie z
tym ze zawsze ma farta i uda jej sie wszystko podsluchac, zobaczyc itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jkkhkhhkk
tez Zmuda dziala mi na nerwy, ba wiecej, mam wrazenie ogladajac serial i ta jej role ze ona w zyciu jest taka sama osoba, takie sprawia wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo w życiu też jest taka
sama, mam znajomą która z nią chodziła do szkoły, później jeszcze sie kumplowały i opowiadała mi co nie co o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak kiedyś już taka była
to strach pomyśleć jaka jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też, jest irytująca i niesamowicie zakłamana, ale jak to w serialu bywa, są czarne charaktery : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututujjjuu
mnie tez strasznie drazni martunia:/ w ogole tacy ludzie sa wstretni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia-Liza
aktorka grająca julke jest beznadziejnie sztuczna. robi dziwne miny i przebiera oczami. widac, że pierwszy raz wpuszczono ja przed kamerę o wiele lepiej wypada anitka chociaż urode ma dziwną. cos w niej jest niepokojacego. męczę się patrząc na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Monia-Liza
licza sie niestety w tej branzy rzeczy takie jak znani wplywowi rodzice a nie to czy potrafi grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten Darek jest taki oblesny
a co do aktorki grającej Julie to już się przyzwyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka ;)
bardzo podobaja mi sie te klimaty:) lubię Maćka, Julkę no i Janka he he ;p czekam aż wkońcu bardziej akcja sie rozwinie;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka:)
czekam aż wkońcu Janek z Julką dowiedzą się, że oboje są w sobie zakochani:)) czekam na ten moment:) wiecie może kiedy to się wydarzy?? piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×