Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michalina87

Julia

Polecane posty

julia.tvn.pl/odcinki,julia--odcinek-2vodepisodes,5906,0.html 177cm---------60kg:) "Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cię , zanim się urodziłeś - kochałam Cię , nim minęła pierwsza minuta Twojego życia... - byłam gotowa za Ciebie umrzeć..." 23.09.2009.godzina15:24----Albercik 4160kg 60cm:) 177cm---------60kg:) "Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cię , zanim się urodziłeś - kochałam Cię , nim minęła pierwsza minuta Twojego życia... - byłam gotowa za Ciebie umrzeć..." 23.09.2009.godzina15:24----Albercik 4160kg 60cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy ze klikniesz w ten link powyzej i masz wszystkie odcinki i dokladnie w drugim odcinku jest odpowiedz na twoje pytanie ale nie spodziewaj sie jakiejs niewiadomo jakiej super histori maciek wraz z julia staja przed rodzicami i maciek spontanicznie przedstawia julie jako swoja dziewczyne i tyle i ona jest zdziwiona i wszyscy pozostali a zrobil to tylko dlatego bo dostal by znow zrype od starego jaki to jest nieodpowiedzialny i takie tam i tyle ot cala tajemnica obejrzyj sobie najlepiej od pierwszego odcinka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarasss
I nie trzeba było tak od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryrzy hu.j
Trochę się pokłóciłam z moim chłopakiem. No właśnie, chłopakiem czy już narzeczonym? O to cały spór. Wczoraj baraszkowaliśmy sobie w domciu, bo moi rodzice pojechali na wakacje do Rucianego-Nidy. Uwielbiamy zabawy analne, więc było trochę lizanka pupy i tak dalej Nagle on mówi \kochanie, a teraz pogmeraj mi ręką w Grocie Nestle\ - tak żartem mówimy na odbyt. Robiliśmy tak juz nieraz (tylko nie mówicie że on jest jakimś kryptopedałem, bo wcale tak nie jest!), więc nasmarowałam dłoń i włożyłam i nagle czuję że on w środku coś ma! Chwyciłam to w palce i wyjęłam, a to złoty pierścionek! On wtedy mnie pocałował i powiedział, trochę speszony z wrażenia \to zaręczynowy\. I spytał czy oryginalnie to wymyślił. No muszę powiedzieć, że byłam zaskoczona i to niemile uważam że już przesadził Co innego zabawy w łóżku a co innego zaręczynywolałabym tak tradycyjnie z kwiatkami i pierścionek w pudełeczkua nie tak z tyłka Obraziłam się trochę, on przeprasza i juz w sumie nie wiem może potraktowac to bardziej na luzie? Macie podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scenka z filmu ciachooo
Ja bym ten pierscinek zebami i jezyczkiem wyjela i bylabym dumna ze mam tak kreatywnego faceta. Wiec ciesz sie dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezbyt kreatywny
ten facet, a i ty prowokatorze się nie wysiliłeś, bo temat zaczerpnięty żywcem z filmu "Ciacho". Łącznie ze sformułowaniem "Grota Nestle". Marne prowo zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly serial jest taki sobie
ale ogladam podczas prasowania w soboty :P. Julka mnie IRYTUJE bo ciagle robi dziwne miny, wiecznie zdziwiona i ogolnie jakas dziwna a szkoda bo jak byla w ddtvn to wydawala sie normalna a w serialu jakas taka dzika Krystian WIeczorek w kazdym serialu gra tak samo a wlasciwie chyba jest soba ;). ale ma cos w sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly serial jest taki sobie
pewnie tak bedzie ;). ale fakt, fajny jest :). taka pozytywna postac :). za to jego serialowa mamusia to brak slow :o. okropna baba, najgorsze, ze w zyciu prywatnym tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prywatnie nie znam wiec nie wiem heh ale fakt niezbyt fajna babka zastanawia mia jaka to tajemnice skrywaja ????????????????/ cos mi sie wydaje ze maciek nie jest ich dzieckiem tylko moze dzieckiem jej siostry bo kiedys ta zakrecona doktorka cos wspominala ze bylo ich dwie tzn matka macka i jakas druga kobieta do niej podobna ciekawe co z tego wyniknie hmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi macius sie zakochal jupiiiiiiiiiiiiiiiii a teraz pytanie za sto punktow w kim??????????????????? heh cos mi sie wydaje ze w swoim przyjacielu od kredensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgbxc
on się zakochała w juli :D na 100% a ona będzie wolała Janka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don flaco
Nie mogę patrzeć na to torbisko Julki, przyczepiona jakaś zabawka jak z zestawu happy meal, włóczy ją ze sobą wszędzie,nawet na eleganckie kolacje. Pasuje jej ta torba jak kwiatek do kożucha.Zachowuje sie jakby miała 15 lat,wygląda przy Wieczorku jak jego córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co macis jest gejem ojjjjjjjjjj szkoda kurcze czy w kazdym serialu musi byc gej????????????????????? ale ze maciek ehssssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsgdfh
o co chodzi z tą małęcka?mega mnie drażni ! a julia ma brzydkie brwi ;) mogli by jej inne zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don flaco
Brwi to jest pryszcz,najgorsza jest ta wielka torba z przyczepionymi maskotkami.Julka to taka stara maleńka, z jednej strony "dałaby" Wieczorkowi ale z drugiej boi się mamy i zachowuje coś jak te dwie smarkule Pola i Kaja czy jak im tam jest.A i jescze niemiłosiernie mnie wkurza Esteban z fryzurą typu mokra włoszka i ta Kasia jak mówi do tej mimozy ciągle"Juleczko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no cos w tym jest ta torba to fakt moglaby ja zmienic mimo tego ze film ogladam i lubie to ta julka tam zupelnie nie pasuje a juz do janka w ogole no ale zobaczymy co to dale bedzie ciekawe co wyjawi malecka jaka to tajemnica wyjdzie na jaw i kiedy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jest mdła :-P Może później sie rozkręci jak to młoda aktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmnzsdk
a mnie najbardziej wkurza ta co grala w niani frani ta kaja czy tam pola , ma taki głos ze jak mowi to mysle ze jej kupa idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tak samo ta mala
wkurza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don flaco
To ten mały muppet tak już wyrósł? Coś mi się znajoma wydawała,to teraz wiem skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście. nie skojarzyłam jej w pierwszej chwili z nianią-franią. ta wymowa, uklad ust jest nie do podrobienia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsgs
maciek na śniadani byl fajny ;D szkoda ze to geeeeej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie to tak do konca nie wiadomo czy gej czy nie gej bo nic nie powiedzial no ale mozna sie domyslac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×