Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michalina87

Julia

Polecane posty

Gość blebleble kupa
nie mogę patrzec na główną bohaterkę, ma taką nieszczerą twarz, te jej sztuczne minki i to jak sie szczerzy :o Za bardzo mnie irytuje żebym mogła to oglądać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JIKOOOO
a ja ją lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghhg
mi tez sie aktorka grajaca julie nie podoba - taka niby ladna, ale jakas mocna, konska, dziwna. tak samo jak natasza urbanska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisanna
A ja czekam na moment, kiedy zacznie się coś dziać między Maćkiem i Julią, bo wiadomo, że taki moment będzie, ale na koniec pewnie i tak będzie z tym beznadziejnym Wieczorkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark+Iza
maciek okaze sie gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia zahorska
maciek nie jest gejem, bo kocha martynke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia kicia
a mnie sie ten serial podoba, fajny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisanna
jak się okaże gejem, to nie będę oglądać, dlaczego w każdym serialu musi grać wieczorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akjhbghjklkjhjklmlk
w kazdym nei gra- nie gra w Pierwszej Milosci, Na Wspolnej, Na dobre i na zle itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serial jest ok mialam nie ogladac a jednak heh oczywiscie jak sie mozna domyslac od samego poczatku janek w koncu bedzie z julia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsderwyrwa
Od poczatku podejrzewalam,ze JULIA bedzie serialem do dupy ale pomyslamam sobie,ze poogladam pare odcinkow i dopiero wtedy zdecyduje jakim jest seialem i co? Aktorka grajaca Julie jest b.ladna ale......tam granduzo aktorow grajacych w serialu MAJKA...no porazka kurwa...co to ma byc???????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkk
a mi sie wydaje ze mieszkanie tej kaski jest z majki wziete tylko zrobili przemeblowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark+Iza
pewnie ze tak.przeciez oni wynajmuja pomieszczenia do swoich potrzeb a tylko potem przerabiaja ścianki i umeblowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutuy
głupi ten serial jak ja piernicze, praca w klinice wrze, dziennikarze i inni goście, a julka se wychodzi i pokazuje mamie i siostrze miasto :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicaa
Jak myslicie jaka tajemnicze skrywają Janiccy?? mi się wydaje, że Maciek jest takim pupilkiem, bo to ich synuś, a Janek nie jest ich synem prawdziwym. Matka zmarła i oni się nim zaopiekowali. Doktor Małecka wlasnie cos o drugiej podobnej kobiecie mowila. Wiec sadze, ze mogla miec siostre bliźniaczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja właśnie myślę
że to Maciek nie jest ich prawdziwym synem, dlatego tak wiele uchodzi mu na sucho, bo chcą być dla niego aż za dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicaa
serial zakończy się tak, że Julka będzie z Jankiem także to z nim muszą być związane główne losy. Pewnie się zbliżą kiedy prawda wyjdzie na jaw.. Chociaż do siebie nie pasują on jest dla niej za stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssiadka ducha
a dlaczego julia udaje narzeczoną maćka,o co w tym chodzi,dlaczego on ją o to prosił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarasss
Jak już to obejrzyj,nie ma takiego słowa jak "oglądnij",mnie też ciekawi czemu ta sirota udaje jego narzeczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no to obejrzyj wystarczy ci pierwszy odcinek i wszystko bedzie jasne jest taka scena jak maciek stoi z julia przed swoja rodzina i nagle przedstawia ja jako swoja dziewczyne rodzina jest bardzo zdiwiona a julia jeszcze bardziej heh i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka ducha
to ja mussa30-aleś wyjasniła.tyle to i ja wiem ale dlaczego to zrobił,jak sie wytłumaczył Juli,dlaczego ona się zgodziła na ten układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onieeeeeee
booooze a nie mozesz obejrzec sobie tego pierwszego odcinka?? Albo chociaz w streszczeniach poszukac? Skoro tak Cie to interesuje.. Ale po co, jak krowie na rowie wszystko podac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dokladnie zgadzam sie z przedmowczynia po prostu obejrzyj i tyle i najlepiej od pierwszego odcinka i sytuacja bedzie od razu jasna ja na twoim miejscu juz bym tysiac razy zdazyla obejrzec i po sprawie a ty czekasz na odpowiedz na forum ale tu jakos nikt nie kwapi sie do streszczania ci serialu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka ducha
jakie wy jesteście nawiedzone.jak bym mogła to bym sobie obejrzała,tak trudno napisać dwa,trzy zdania?po to chyba jest to forum czy nie?no chyba,że wyszłyście z założenia,że będziecie pisać -fajny był ten odcinek.mnie się nie podobał-coś w tym stylu.aż przykro czytać takie wypociny.no ale cóż chamstwo zawsze było powszechne w internecie.czemu ja się dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wam szkodzi napisać o co
chodzi w tym jednym wątku? też jestem ciekawa i to jakiś problem napisać? jakoś na innym topiku nie robią problemu gdy ktoś zapyta co było np w ostatnim odcinku tylko tu jakieś dziwne osoby siedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu nie chodzi o to co bylo w ostatnim odcinku tylko o to co bylo w pierwszym helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł no prosze cie ogladasz serial regularnie a pytasz co bylo w pierwszym to troche dziwne nie uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×