Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michalina87

Julia

Polecane posty

Gość Lokka Koka
julia pasuje do macka :p fajne sa te sceny z nimi . fajnie wygladali razem dzisiaj jak spali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od początku domyślałam
się, ż Maciek okaze sie gejem. Fajny jest, moim zdaniem przystojniejszy od brata i bardziej do siebie pasują z Julką. Ten cały Janek to taki sztywniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsd,d,d,d,
dokladnie Wieczorek , ktory gra Janka to sztywniak , w zyciu i w serialach taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyżej........
znasz go prywatnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wreszcie wszystko jasne Maciuś jest gejkiem (niestety) a Janek kocha się w Julii heh niezły cyrk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellloosossksksa
nie wiecie ile Julmia ma odcinkow? Ja wczoraj nie doslyszalam o cyzm mowili rodzice Macka i Janka bo potem Zmuda Trzebiatowska dziwnie sie zachowywala - o co chodzilo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia-Liza
mowili ze julia jest cacy a monika be - nie nadaje sie na zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doroloka
Stara nie wie, że mężuś sypiał z Monią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53W5546464
swoja droga serialowy JAnek jest pojebany : monika sypiala z jego ojcem, dotem jak sie rozstali sypiala z tym niby aktorzyna, a ten jeszcze do niej wrocil :o bleeee obleśne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msssssssaqaa
ale chyba Janek nie wie ze ona spala z jego ojcem, pewnie chciala starego na kase poderwac a potem jak nie wyszlo zabrala sie za Janka, a Janek teraz sie za nia zabral bo poczul ze z Julia nic nie wyda, a Monika jaka glupia wpadla na pomysl ze powie zonie starego o jej romansie , przeciez straci przez to Janka i rpace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooo o
A ja mysle że Maciek nie jest gejem ,to była jego taka zagrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooo o
Julia to koziłek matołek który wróci do pacanowa,moze sie myle nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsd,d,d,d,
a ile ten serial bedzie mial odcinkow????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIEKNE MIEJSCE....
sebanascie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfbg dsc
dla mnie denne było to,ze dali ich razem do pokoju Janka :O.CO ZA KIT! Janek im pokój odstapił.Walą sciemę! tapie ,,państwo,,napewno miałby pokoje goscinne,nie powiecie mi że mieli swoja sypialnie,janka sypialnie,kuchnie i salon i tyle :O.Durnowato zrobione!!!! żal.pl A ten wątek gejowski poniżej PASA! CHCA NA SILE UDAWAĆ ZE TO EJST NORMLANE I PROPAGOWAC W TV TAKIE ZBOCZONE ZACHOWANIA :o. presz z gejami!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfbg dsc
ja podejrzewam,ze zrobia tak,że MOnisia nasciemnia ze mowa była o innym TADEUSZU,pozatym matka Moniki miala waciki na oczach wiec zona Tadeusza nie widziala kto powiedzial te slowa o zdradzie... mysle ze on sie wyprze zdrady a Monika wmówi starej ze chodzilo o inna osobe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututujjj
no to zobaczymy o bedzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c ;kkk
kurde ten serial ma miec 195 odcinkow to sporo beda mieszac a juz bylo na dobrej drodze by Janek z Julka byli razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia-Liza
bedzie jakaś tajemnica z matką julii bo przecież julia nie zna swojego ojca i jakoś pechowo jej matka nie spotkala się z rodzicami macka. no i oni kogoś ukrywaja. może oni wszyscy sa ze soba spokrewnieni ale o tym nie za bardzo wiedzą bo nie pozwoliliby spotykac się juli z mackiem i jankiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewno stary janka to tez stary
juleji. kurde co za beznadziejny serial. daliby lepiej lalole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia-Liza
wyjatkowo prymitywny serial a gra julii beznadziejna. myslałam, że ona rozwinie sie ale nic z tego. jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks i Rutka
jak ma sie rozwinac jak nie ma talentu? Zmuda i jej mamusia to przy niej miszczu. Durny watek i ten wieczorek, jak patrze na niego to mogliby by go wkleic do m jak dupa i tak samo gra, do czas honoru - tez tak samo i gdziekolwiek jest zawsze jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x x xx x xxx
A CO WY BEZ SENSU ZAWRACACIE DUPE NARZKEACTWEM WG MNIE FAJNY SERIAL A JAK SIE NIE PODOBA TO OGLADAJCIE DURNY KLAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
skoro matka janka i macka miala jakas siostre( kktora zniknela?) to maciek pewnie jest synem tej siostry ale nikt o tym nie wie.i to jest ta tajemnica janickich :) ) ps.ogladalam dzis jutrzejszy odcinek w necie i tak mi przyszlo to do glowy) ciekawe czy mam racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia-Liza
julka i janek zupełnie nie widać iskrzenia. ich sztuczne spojrzenia i zachowanie julki są śmieszne. poza tym ona okropnie wygląda gdy zaciska usta i unosi je pod nos. powinna zapanować nad tym tikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, może częśc z Was bierze zbyt na serio ten serial... ja traktuję go jak komedię acz pewnie w zamyśle takową być nie miał:) Uwielbiam patrzeć na duet Monika i jej szalona Mamuśka, a już jej wizyta u Janickich i picie winka:) Mam nadzieję, ze w dalszych odcinkach nie zrobi się nazbyt poważnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota nie przepadla
i nico janek sie zastanawia czy zostac z tym maszkaronem czy dalej posuwac marcioche w m jak mydlo :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdfghjfbd
ja bym nie była taka pewna,ze to Maciek jest synem siostry matki... podejrzewam,że Janek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem, ja wiem
tak Janek bedzie synem tej siostry, a tą siostrą jest matka julki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah nie moge z was
jakby ta siostra byla matka julki to juz by to wyszlo daaaaaaaaaaawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×