Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość smerfaskr
u mnie placki ziemniaczane:) takie zwykłe , bo u teściów "wynalazków" nie jadają:) ryby jem oprócz pangi- najczęsciej dorsza lub mintaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham placki ziemniaczane pod każdą postacią:) Wymyśliłam już obiad na kolejne 3 dni. Dziś barszcz z krokietami, jutro kurczak w porach, a po jutrze tradycyjne, polskie schabowe (oczywiście ze względu na mężusia). Dziśs mogłabym cały dzień jeść nutelle :P MNIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki :-) No placki ziemniaczane pychota :-) i mnie krupnik kalafior i ziemniaczki i jajo sadzone :-) Co do rybek to ja uwielbiam i wedzone i z grilla i zpieca moje ulubione to halibut z grila z masłem czosnkowym, sandacz i losos. A dzisiaj ja kolacje nasze ukochane z mężem sushi niestety ryba surowa zostanie zastapiona wedzoną ale tez smakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka z krokietami jest sporo pracy. A jaki robisz farsz? A placki chyba jutro zrobie, bo narobilyscie mi smaka :) Czy ktos tez tak jak ja je placki z cukrem? Bo slyszalam, ze to nienormalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cukrem jadłam jako dziecko teraz jakoś nie mam do nich przekonania. A ryb wędzonych w ciąży nie wolno jeść!!! Po 0pierwsze są surowe mogą zawierać pasożyty a po drugie podczas wędzenia wydzielają się rakotwórcze substancje-w ciąży zakazane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka ja kupiłam te krokiety na ciepło :D U nas w jednym sklepie można kupić świeże krokiety z pieczarkami i ja to zrobiłam. Za dużo by było roboty gdybym chciała zrobić je sama. Usmażyć kapuste, potem pieczarki, zrobić naleśniki, potem je nafaszerować i jeszcze do piekarnika... Coś Ty nie miałabym tyle cierpliwości ;) Barszcz miałam od teściowej, więc miałam dziś szybki i dobry obiad obiad:) Co do placków ziemniaczanych to ja też jadam z cukrem, uwielbiam je pod każdą postacią. Do tych z cukrem dodawałam śmietany i smakują megapysznie. Rybki też uwielbiam pod każdą postacią i jeśli chodzi o wędzone to takie ryby jak: łosoś, pstrąg, dorsz, tuńczyk i makrela, nie powinny być jedzone bez gotowania, chyba że pochodzą z puszki lub na opakowaniu jest informacja, ze produkt nadaje się do przechowywania. Ryby wędzone można, ale w umiarkowanych ilościach:) Dziewczyny jak tam Wasze brzuszki, gdzie są fotki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Netka juz bylam pelna podziwu do ciebie, ze chce ci sie robic te krokiety na obiad :) Postaram sie dzisiaj zrobic fotke brzuszka. Maz dzisiaj patrzyl i napatrzec sie nie mogl, bo podobno sporo urosl w ostatnim czasie. Ja tego nie widze, bo przegladam sie codziennie kilka razy w lustrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka, przeceniłaś mnie :D hehe Mój brzuszek też w moich oczach niewiele się zmienił, ale w oczach tych co mnie nie często widzą już ładnie podrósł:) Dziś mąż mi zrobił kolejne fotki i w stosunku do poprzednich widzę różnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
całkiem zapomniałam o plackach ziemniaczanych na słodko. Gdyby nie to , że objadam się jak prosie to pewnie bym jeszcze mężowi na kolacje tych placków podjadla. To jest niemozliwe co się u mnie dzieje- do tej pory jadłam normalnie a od świąt to jem za 5.Mówię Wam, będę mieć największy brzucholek z Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)))) Ale poruszyłyscie temat obiadków i odrazu mi sie zachciało jesc:P:P:P a ja dzis na obiad spaghetti ale placki zmieniaczane bym zjadła:P:P moze jutro zrobie:) Co do imion to mnie sie podoba Kamil, Adam, Michał a zeńskie to Kamila, Agata, Olga z m dosc sie zgadzamy wiec raczej z tym nie bedzie problemu jka dziewczynka to Kamila :):) W pracy mi zablokowali internet i nawet nie mam Was jak podczytywać dlatego straty musze nadrabiac wieczorami i to nie zawsze uda mi sie wejsc:( Co do kataru to ja do dzis mam z tym problem juz ponad miesiac ale gin mowił ze tak moze byc wiec trzeba to przeczekac:( mam nadzieje ze to nie zaszkodzi dziecku. A wczoraj wyczytałam ze powinno sie robic jakie=s badania (tylko nie pamietam nazwy) ale napisze bo nawet sie przestraszyłam ze ja tego nie robiłąm a ze to podobno bardzo wazne ze mozna wykryć choroby u dziecka i próbowac leczyc jak jest to mozliwe ale nie pamietam jak sie to nazywało a jestem teraz u mamy wiec napisze wieczorem albo jutro. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale narobiłyście apetytu :P Za mną coś chodzi, ale nie wiem sama co dokładnie ;/ Postaram się znowu wrzucić foto brzusia i powiecie mi potem czy dużo urósł :P A małe jak kopie, aż dzisiaj mnie zaskoczyło z jaką siłą już umie:P No ale ciesze się bardzo bo takich kopniaków nie mogłam się doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
właśnie zostałam szczęśliwą posiadaczką materaca do łóżeczka- znowu za pół darmo :) Ale mam fart:) Sąsiadka jak się jej dzieci urodziły to dostała komplet materacy z łóżeczkami. Więc te co kupiła jej leżały. No i akurat udało mi się jeden z nich odkupić za 40 zł ( gryka, kokos, pianka) a na allegro są droższe plus przesyłka:) jejeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia troszkę sie mylisz co do ryb, owszem pewnych wedzonych nie można pocztaj na internecie. Ryby są źródłem wielu witamin i są wskazane w ciąży wiec nie do końca sie z tobz zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie mamusie. Byłam dziś u ginekologa, słuchałam po raz pierwszy serduszka maleństwa. Na wadze pokazało od ostatniego miesiąca -1.5. Znowu schudłam, ale trochę pewnie zleciało, bo miesiąc temu byłam w kozakach a dziś w balerinkach. WŁASNIE SKONCZYŁAM JESC SAŁATKE Z PIERSI KURczaka, kukurydzy, pekinskiej, papryki i ogorka. Dodalam majonez, pieprz cytrynowy, sól. To wszystko, a w smaku znakomita. Cos mnie teraz na słodkosci bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja padam na twarz, koleżanki wyciągnęły mnie najpierw na zakupy, potem na spacer i tak zeszło 4,5 h na nogach... a teraz bolą mnie plecy, o nogach nie wspomne... leżę już w łóżku w piżamie, nasmarowana i gotowa do spania.. więc dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja dzis od 5 na nogach nie moglam dospac jakas bezsennosc mnie dopadla:/ wyprawilam meza do pracy, posprzatalam sobie w domku , jem wlasnie drugie sniadanko i o 11 przyjada w odwiedzinki moje dwie przyjaciolk:)i takze nie bede sie dzis nudzic:) milej soboty zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
o dzień doberek:) wygląda na to, że melduję sie pierwsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo mogę powiedzieć, że nareszcie się wyspałam :) chociaż po wczorajszym "spacerze" to dalej czuje nogi... pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no to u mnie znowu niewesoło:( odstawiłam leki na podtrzymanie i pojawiło się plamienie. Dzwoniłam do lekarza i 2-3 czekaja mnie w łóżku:( kurde , zawsze coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no to u mnie znowu niewesoło:( odstawiłam leki na podtrzymanie i pojawiło się plamienie. Dzwoniłam do lekarza i 2-3 czekaja mnie w łóżku:( kurde , zawsze coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfakir trzymam kciuki aby plamienie ustąpilo, a Ty się nie stresuj, tylko marsz do lóżka i leżeć! my kobiety jesteśmy bardzo dużo zrobić w stanie dla naszych maleństw, wydaje mi się, że te 2-3 dni to nic w porównaniu z kobietami, które całą ciąże muszą przeleżeć.. dasz radę i staraj się myśleć pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Widzę, że dzisiaj z rana nie za wesoło. Smerfaskr to dalej będziesz brała leki na podtrzymanie? Dużo wypoczywaj i trzymaj się ;) Pogoda u mnie nie ciekawa ;/ Mam nadzieje że za tydzień będzie lepsza bo wazny dzień mnie czeka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Widzę, że dzisiaj z rana nie za wesoło. Smerfaskr to dalej będziesz brała leki na podtrzymanie? Dużo wypoczywaj i trzymaj się ;) Pogoda u mnie nie ciekawa ;/ Mam nadzieje że za tydzień będzie lepsza bo wazny dzień mnie czeka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety :) Smerfaskr 3maj się dzielnie i leż jak pan doktor zalecił, najważniejsze aby się wszystko dobrze skończyło. Polcia miałaś wstawić zdjęcie sukienki ślubnej :P A ja mam do Was pytanie z innej beczki: mianowicie, czy w ciąży można chodzić do dentysty i robić zęby na znieczulenie??? Wczoraj wieczorem tak mnie jeden ząb zaczął boleć, ze myślałam, że wyjde z siebie i stane obok. Nie wiem czy nie będę musiała pójśc z nim do dentysty, ale tylko wtedy jeśli można na znieczulenie, bo bez tego ani rusz :( brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! znow za nami tydzien... juz niektore z nas maja plowe ciazy za soba:) ja w poniedzialek koncze 19 tydzien:) tez sie zastanawialam juz nad imieniem dla dzidziusia... maz sie ze mna nie zgadza... ale ostatecznie ustalilismy ze jak bedzie dziewczynka to ja bede miala ostatnie slowo a jak chlopiec to on. mi sie podoba Kornelia, Milenka i Marcelinka a dla chlopca to Krystian i Ernest. ale jak maz bedzie dla syna wybieral to pewnie zostanie Szymus. mi sie w sumie wiekszosc imion podoba. jakie by nie bylo i tak liczy sie osobowosc a nie imie czlowieka... i musi pasowac do nazwiska! ja nie oge jesc plackow zemniaczanych bo mam okropna zgage po nich... ale najbardziej lubie ze smietana 18%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
dzięki za słowa wsparcia. Leże w łóżku i samowolnie wzięłam jedna tabl etkę duphastonu- niby lekarz powiedział, że nie muszę brać ale moze za gwałtownie te leki odstawiłam. Jak się do jutra nie uspokoi ( bo plamienie mocno czerwone) to pojade jutro do szpitala. Nie będę ryzykować. a poza tym wszystko ok - zajadam się ptasim mleczkiem:) do dentysy można chodzić,bo moja koleżanka nawet zęby kanałowo leczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek wam pokaże :D Przyjedzie pięknie wyprasowana ;) Bo wygnieciona była tak, że wstyd pokazać ;/ Bałam się sama prasować bo to jest satyna, a chyba bym szału dostała gdybym wypaliła dziurę niechcący. Do dentysty chodzić można z tego co się orientuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :-) do dentysty można chodzić nawet należy w naszym stanie :-) i regularnie sprawdzać czy nic sie nie dzieje, znieczulenie też jest dozwolone :-) więc śmiało :-) ja mam już umówiona wizytę kontrolną bo na punkcie zębów mam małego bzika i nie wyobrażam sobie mieć coś w buzi nie ten... :-( Pogoda u mnie nie ładna, zachmurzone niebo...:-( smerfaskry trzymaj się mocno i do łózka trzymam mocno kciuki za was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpicie śpioszki? cichutko tutaj w końcu czuję się trochę lepiej, katar mi odpuścił :-) mam nadzieje, że to już koniec moich chorób. Jutro idę do pracy... ale na 100% od 1 czerwca uciekam już na L4. Wy chyba wszystkie siedzicie już w domkach nie pracujecie? A powiedzcie mi dziewczyny, niektóre z was są już troszkę więcej w ciąży niż ja (17 tc) czy to jest normalne , ze tak dziwnie boli mnie cały brzuch? jakby ciągnie czy coś...nie jest to ból jajników tylko jakby trochę wyżej nie wiem czy mam sie martwić czy to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 20 tc........3.5kg...........01.09..... Ajponka...............27.........20 tc............?.... ......02.09..... kama111111.........29..........20 tc........3,5kg.. .....02.09..... Polcia91..............20..........19 tc........3 kg...........08.09... smerfaskr............26..........19............1kg....... . 2.09....Karolina/Bartuś Madleenn.............26..........18 tc..........4 kg.......14.09..... Netka0902...........29..........18 tc..........1,2kg........14.09......??? Obzartuszek.........27.........19 tc...........1 kg.........15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........15 tc 1d.......3kg.........18.09..... Olczak................25..........17 tc..........2,5 kg...... 20.09..... handzia26............26..........16 tc...........2 kg........25.09.....?????? MEGISU78............34.......... 17 tc ........5 kg.......26.09.... aktualizuje w koncu tabelkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×