Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Małe sprostowanie, jestem od stycznia ale najpierw płaci pracodawca chyba 30 dni a potem ZUS więc kaskę dostałam mniej więcej od 20 lutego chyba za miesiąc czyli do ok. 20 marca bo 25 dostałam przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny robicie badanie moczu i morfologię na kazdą wizytę? Ja miałam ostanio w 12/13 tygodniu i jadę za dwa tygodnie na następną wizytę i nie wiem czy mam robić czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja miałam na początku i ostatnio pani doktor mi mówiła, że dopiero na następnej wizycie (17.04) da mi znowu. A Ty handzia masz na każda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam już wszystkie te badania, które powinny być zrobione jak WR, toksoplazmoza, grupa krwi itd a teraz nic mi nie mówił więc nie wiem czy zapomniał czy po prostu mam nie robic. Z tego wszystkiego zapomniałam go zapytać. Ale w karcię ciąży jest przy każdej wizycie ta tabelka z wynikami więc się trochę zagubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies wklepilam liste badan jakie sie powinno robic w przedzialach tygodniowych. ja mocz i morgologie krwi dostaje na kazdej wizycie. kolejna mam na poczatek maja. wtedy bede miala robione USG polowkowe:) no i sie umowilam na 12 maja na USG 4D. juz sie nie moge doczekac:) ostatnio slyszalam serduszko maluszka. ale niestety jeszcze ruchow nie czuje :( zazdroszcze wam tego dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
handzia - własnie za pierwsze 30 dni dostałam wypłatę od pracodawcy, potem 25 lutego od ZUS-u i za marzec wychodzi wypłata 25 marca a tu cisza. Lecą w kulki. Jak w tym tygodniu nie dostanę to będę dzwonić co wyprawiają. co d badań to pierwsze miałam w spzitalu w styczniu i morfologie i mocz teraz na dzisiejszą wizyte i na razie nie wiem co dalej. Moja koleżanka od 6 miesiąca robila co 4 tygodnie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) święta, święta i po świętach.. a po nich pewnie jakieś 2 kilo na plus :D w czwartek mam wizytę u ginekologa więc się dowiem ile dokładnie mi po nich zostało :) brzuszek juz ładnie widać, nawet wciągnięcie nic tu nie da, a to dopiero połowa 16 tc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już nic nie wiem jak to jest z tymi miesiącami, w każdym razie jestem 17 tygodniu :-) reszta nieważne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Witajcie, właśnie wrócilam od lekarza.Mogę odetchnąć, bo wszytsko jest w porządku. Od czwartku mam odstawić leki a zostać przy magnezie i witaminach:) Poza tym mój lekarz dziś się wygadał co do płci ale powiem Wam 8 maja, bo lekarz powiedział swoje a my z mężem odnieśliśmy wrażenie, że widzielismy inaczej....Więc w sumie dalej nic nie wiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr, to wspaniale, że z maleństwem wszystko dobrze:) Ja miałam podczas badania podobną sytuację, lekarz powiedział co widzi i na 65 % potwierdził, ale my z mężem widzieliśmy chyba coś innego i też będzie można upewnić się dopiero 9 maja ;) A powiedz mi, chciałabyś aby to lekarz miał racje, czy Ty i Twój mąż co do tej płci?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Cześć kobietki !!! Zgaga mi zaczyna dokuczac,a dwa tygodnie temu minely mdlosci ;) Zatoki mnie nadal trzymaja. Czy wy tez macie katar, slyszalam, ze czasami kobietom w ciazy towarzyszy katar nawet do 5-6m-ca. Po mnie juz widac ze jestem grubsza ;) Maluszek ostatnio jakby mniej sie rusza, ale teraz wlasnie go czuje. 3majcie sie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja usg połówkowe na 23.04 chociaż w 10 tc jak miałam robione to lekarz mi powiedział, że to bedzie syn :) myślicie że jak teraz powiedziałby że jednak córka to co będzie bardziej wiarygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) ja też idę na usg 11 maja na 4D i zaraz na wstępie uprzedzę lekarza żeby mi nie płci nie pokazywał :) jak się dziś czujecie? bo ja obudziłam się z bólem głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ;) Cicho tu dzisiaj z rana, ani jednego rannego ptaszka :P Obżartuszek - ja też walcze z katarem, ostatnimi dniami mam coraz większy. Nie dość, że alergiczny to jestem chora, było mi lepiej a dzisiaj w nocy znowu nie spałam bo się źle czułam. Słyszałam tylko o tym, że kobiety w ciązy mają suche sluzówki i może występować krwawienie, może katar też. Ostatnio jak wstawiałam zdjęcie to byłam już grubsza, a teraz przez ten czas urosło mi się sporo, ale mi nigdzie indziej nie idzie jak w brzuszek i biust :D 100krotka90 - o dużo za wcześnie Cię poinformował i nie było to wiarygodne. Dopiero gdzieś od 20tygodnia można powiedzieć coś pewniejszego, a i tak ile razy lekarze się mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Netka, my z mężem mielismy inne odczucia choć mojemu męzowi było wszystko jedno:) Potwierdzę w maju i wtedy zaaktualizuje tabelkę:) Mogę powiedzieć tylko, że lekarz mi niespodzianki nie zepsuł. W każdym razie rodzinka nie bedzie wiedzieć puki sie nie urodzi. Krwotoki z nosa i katar w ciązy są normą- sama mam przynajmniej 1-2 krwotkoki w ciągu dnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak - Wczesniej jak patrzyłam nie było nic a jak dodałam to już byłas, nie dało się cofnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie melduje z rana :) wlasnie jem sniadanie :) ja nie bede robila usg polowkowego 4d tylko zwykle a WY dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak ciąży
hej dziewczyny co do płci to ja juz tez wiem i niby na 1000% ma byc chłopiec,mąż skacze z radosci a mi wszystko jedno aby było zdrowe.Chociaż dziewczynka jakby była to było by super,bo wszystkie ciuszki mam ale dla dziewuchy hehe ale maz mnie pociesza bo mówi zebym nieoddawała bo 3 tez bedzie hehehe ale powiem wam szczeze juz spac niemoge ani na prawym boku ani na lewym ,ciezko mi,wszystko mnie dusi a to dopiero połowa juz niechce myslec co bedzie pod koniec! a wy jak tam spicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hmm. Po 9 tu się robi jak w ulu:) Fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan - ja też zwykłe, chociaż nie powiem kusiło mnie no ale wole te pieniądze zostawić dla Maleństwa. To jak na chwilę obecną przeważa u Nas płeć męska ;) Ja spię zazwyczaj na plecach choć to im dalej to bardziej zakazane, ale boki nie odpowiadają mi. No własnie a to dopiero połowa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan - ja też zwykłe, chociaż nie powiem kusiło mnie no ale wole te pieniądze zostawić dla Maleństwa. To jak na chwilę obecną przeważa u Nas płeć męska ;) Ja spię zazwyczaj na plecach choć to im dalej to bardziej zakazane, ale boki nie odpowiadają mi. No własnie a to dopiero połowa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan - ja też zwykłe, chociaż kusilo, ale wole kupić coś Maleństwu Na chwilę obecną przeważa u nas płeć męska ;) Ja śpię na plecach chociaż to nie wskazane no, ale nie umiem tak na bokach teraz, niewygodnie. No własnie a to dopiero połowa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan - ja też zwykłe, chociaż kusilo, ale wole kupić coś Maleństwu Na chwilę obecną przeważa u nas płeć męska ;) Ja śpię na plecach chociaż to nie wskazane no, ale nie umiem tak na bokach teraz, niewygodnie. No własnie a to dopiero połowa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan - ja też zwykłe, chociaż kusilo, ale wole kupić coś Maleństwu Na chwilę obecną przeważa u nas płeć męska ;) Ja śpię na plecach chociaż to nie wskazane no, ale nie umiem tak na bokach teraz, niewygodnie. No własnie a to dopiero połowa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×